Specifikacije HTC-a One M9

poruka: 22
|
čitano: 4.167
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Specifikacije HTC-a One M9".
15 godina
offline
Specifikacije HTC-a One M9

sudeci po slici...

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic
Moj PC  
3 5 hvala 0
14 godina
offline
Specifikacije HTC-a One M9

a da, sad će biti IN mobiteli zaobljenih kružnih rubova :)  i plastična crta gore/dolje unutar ALU kućišta

 
3 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Specifikacije HTC-a One M9

Nema potrebe, HTC i onako već plaća Appleu određenu svotu za svaki urđaj (mislim oko 5$), ostatak prebijaju uzajamnim "posuđivanjem" tehnologija.

"On November 10, 2012, Apple and HTC reached a 10-year license-agreement covering current and future patents held by the two companies. The terms of the agreement remain confidential."

 

13 godina
odjavljen
offline
Specifikacije HTC-a One M9
Bilo bi bolje da prednja bude Ultrapixel kamera, a zadnja 13MP sa Sony-evim Exmor RS senzorom i OIS-om i otvor blende 2.0, onda će tek biti pun pogodak
 
10 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Specifikacije HTC-a One M9
S obzirom na nesto deblji uredjaj od M8, moglo bi se dogoditi da bude stražnja kamera 6 ili 8 UP, a prednja je dovoljna i 2 UP. Dobro je što ga smanjuju po visini, a kad bi bio kao i M7, bio bi idealan :)
ptspclan.com | visit us ^^
16 godina
offline
Specifikacije HTC-a One M9

Ma ak ne odustanu od tih ultraPix loše im se piše...

 

Pozdravljam ostanak na FHD rezoluciji, na žalost ta informacija vrijedi samo znalcima, većina konzumerista ispranih mozgova ne zna da je 1080p bolje nego 1440p na mobitelu, tako da bi im se i to moglo obiti o glavu što se tiče prodaje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.12.2014 11:00 (lllnuclearlll).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Specifikacije HTC-a One M9

"Snaprdragon 810 s četiri jezgre", e da mi je vidit takvog {#}. Svaka čast autoru  {#}

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Specifikacije HTC-a One M9
lllnuclearlll kaže...

Ma ak ne odustanu od tih ultraPix loše im se piše...

 

Pozdravljam ostanak na FHD rezoluciji, na žalost ta informacija vrijedi samo znalcima, većina konzumerista ispranih mozgova ne zna da je 1080p bolje nego 1440p na mobitelu, tako da bi im se i to moglo obiti o glavu što se tiče prodaje.

 

Nije problem u UP, već malo bolje optimizirat neke stvari. 6-8 je sasvim dovoljno. Prodaja im je više nego dobra i iznad očekivanja, a pogtovo što su nadoknadili izgubljeno u mid segmentu.

ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
odjavljen
offline
Specifikacije HTC-a One M9

UP nije dobar za HTC, stvar je u tome da ce 90% ljudi rec gle ima samo 4 megapixela, uzet cu radje Z3 sa 20 i bit siguran/na.

 

Samodestruktivan potez im je stavit opet UP.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.12.2014 12:53 (Edge).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Specifikacije HTC-a One M9

Moja poanta je bila da je kamera lošija od konkurencije, i to je jednostavno tak. Tehnologija se nije pokazala onakvom kakvom su ju zamislili i OK, ni prvi ni zadnji. Greška je jedino nastaviti forsirati s njom, ili ju dovesti u red, u što iskreno sumnjam da mogu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.12.2014 15:24 (lllnuclearlll).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Specifikacije HTC-a One M9

Ovaj članak je totalni fail... Od kada će to S810 imat "samo" četri jezgre? I od kada se to sony-ev 20,7MP Exmor senzor stavlja na prednjicu?

Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Specifikacije HTC-a One M9
lllnuclearlll kaže...

Moja poanta je bila da je kamera lošija od konkurencije, i to je jednostavno tak. Tehnologija se nije pokazala onakvom kakvom su ju zamislili i OK, ni prvi ni zadnji. Greška je jedino nastaviti forsirati s njom, ili ju dovesti u red, u što iskreno sumnjam da mogu.

Nije problem tehnologija(ili ti Veliki pixeli na velikon senzoru),zapravo to je genijalno ako uređaj želiš specijalizirat za low light fotke... Problem je HTC-ova izvedba iste te tehnologije... Veliki senzor ti ne znači ništa ako istovremeno nemaš dobru optiku... Primjerice, oduzmi L1020 vrhunsku optiku i dobit ćeš ispod prosječnu kameru... Naravno kada bi HTC na ovoliki senzor išao još stavit vrhunsku optiku, trebao bi promjenit i sam dizajn, jer u ovaj aktualni sigurno ne bi sve to stalo... I za kraj, ne možeš na mobilnoj kameri imat vrhunske slike u svim uvijetima. Ako želiš predivne dnevne slike, bolje je ić na više MP-a,manji senzor i bržu aparaturu. Ako želiš dobre low light slike, ideš na veliki senzor, malo MP-a i veliku(ali sporu) aparaturu)... A HTC ni tu ne zna šta bi sa sobom...

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.12.2014 17:16 (MasterPeace).
16 godina
offline
Re: Specifikacije HTC-a One M9
MasterPeace kaže...
lllnuclearlll kaže...

Moja poanta je bila da je kamera lošija od konkurencije, i to je jednostavno tak. Tehnologija se nije pokazala onakvom kakvom su ju zamislili i OK, ni prvi ni zadnji. Greška je jedino nastaviti forsirati s njom, ili ju dovesti u red, u što iskreno sumnjam da mogu.

Nije problem tehnologija(ili ti Veliki pixeli na velikon senzoru),zapravo to je genijalno ako uređaj želiš specijalizirat za low light fotke... Problem je HTC-ova izvedba iste te tehnologije... Veliki senzor ti ne znači ništa ako istovremeno nemaš dobru optiku... Primjerice, oduzmi L1020 vrhunsku optiku i dobit ćeš ispod prosječnu kameru... Naravno kada bi HTC na ovoliki senzor išao još stavit vrhunsku optiku, trebao bi promjenit i sam dizajn, jer u ovaj aktualni sigurno ne bi sve to stalo... I za kraj, ne možeš na mobilnoj kameri imat vrhunske slike u svim uvijetima, ako želiš predivne dnevne slike, bolje je ić na više MP-a,manji senzor i bržu aparaturu. Ako želiš dobre low light slike, ideš na veliki senzor, malo MP-a i veliku(ali sporu) aparaturu)... A HTC ni tu ne zna šta bi sa sobom...

 

Najveća ironija je što M8 uopće nema bolje slike od konkurencije u low lightu.

11 godina
protjeran
offline
Specifikacije HTC-a One M9

Ovisi koju konkurenciju gledaš... Ako gledaš Samsung,Sony, iPhone i takve (kak ti "all in one" shootere), onda M8 ima primjetno bolje fotke u low light uvijetima... Ako pak gledaš specijalizirane(za low light)Lumie(isključivo L920/925/1020), onda svakako nema... Hebiga Lumie su baš rađene za Low Light, doduše L1020 radi fenomenalne fotke i po danu, al zato je vidno sporija u okidanju, što i mora bit ako želiš poštenu sliku u slabo osvijetljenom prostoru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Specifikacije HTC-a One M9
Z3 od Sony-a ima peovjereno najbolje low light fotke iza Lumie, bolje od M8 (mrvicu više šuma, al duplo više detalja i svijetla hvata), Samsung je tu i dalje loš, iPhone standardno solidan, LG G3 solidan, M8 odličan, Lumie 1520 i 1020 nepobjedive, ali Z3 je daleko najbolji u android taboru, iako su Z2 i Z1 dosta lošije od Z3 bile
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Specifikacije HTC-a One M9

Imao sam Z3 i problematika je i dalje bila ista kao i kod Z1(Z2), iako u neštom manjem obliku... Z3 hvata dosta detalja,ali i dalje ima previše agresivan post processing koji od potencijalno odlične fotke, napravi zrnastu fotku... Detalji su tu,ali poništeni post processingom... Iako moram priznat da s obzirom da nema OIS, dobro uspijeva držat ISO pod kontrolom...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Specifikacije HTC-a One M9
Meni je Z3 i dalje puno bolji od G3 npr, iako G3 ima OIS, post processing nije ni blizu kao na Z2 (noise reduction je sveden na minimum), ali i pazi, Z3 ima dvije serije kamera, jedne su katastrofa, druge vrhunske.. Što sam i sam baš prije par dana provjerio u dva modela Z3
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Specifikacije HTC-a One M9
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.12.2014 17:36 (Zločko).
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Specifikacije HTC-a One M9
Phonearena me ne zanima..pogledaj mob.hr, domaća recenzija :) imam G3 i niš posebno
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Specifikacije HTC-a One M9
Imam ga i ja i radi vrhunske slike...
13 godina
odjavljen
offline
Specifikacije HTC-a One M9
I kod mene daje vrhunske u low lightu, indoor slike su odlične, uglavnom većina slika je odlična, ali je sve skupa lošiji od Z3, jer je Z3 kompletnija kamera (brža, pouzdanije, motion shotevi..)

a da HTC zna iskoristiti svoj senzor, kamera bi radila čudesa
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Specifikacije HTC-a One M9
bus kaže...

a da, sad će biti IN mobiteli zaobljenih kružnih rubova :)  i plastična crta gore/dolje unutar ALU kućišta

Mislis onakvi kakav je HTC One bio prije 2 godine?

Sad ce ispast kako je Apple i plasticne crte izmislio?

Mozda bi najbolje bilo kad Apple mazne neku dizajnersku smjernicu da onaj ko je prvi krenuo s tim odustane?

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice