Speedtest: Hrvati brže surfaju na mobilnim nego na

poruka: 26
|
čitano: 5.293
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Speedtest: Hrvati brže surfaju na mobilnim nego na".
15 godina
offline
Speedtest: Hrvati brže surfaju na mobilnim nego na

To je tužno.

 

Jer mnogi su prije 90ih pretplatili već dvaput telefonske priključke i opet plaćali pretplatu T-Comu do nedavno za to, a fibera ni na vidiku.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.8.2017 11:04 (Mitch).
 
10 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Speedtest: Hrvati brže surfaju na mobilnim neg
Pa i nije neki zaključak s obziroma na dostupnost 4G i H+ mreže. "Fiksna" infrastruktura je katastrofa.
Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Speedtest: Hrvati brže surfaju na mobilnim neg
Do nedavno?
HTC 8X :)
14 godina
offline
Re: Speedtest: Hrvati brže surfaju na mobilnim neg
Pa sad nek firma kopa kad može preko zraka. Pogotovo za manja mjesta. Samo treba dati normalno prometa po normalnoj cijeni
 
0 2 hvala 0
10 godina
offline
Speedtest: Hrvati brže surfaju na mobilnim nego na

Da bar surfam brže mobilnim internetom. 

Fiksni ne mrda preko 5 Mbps već godinama a mobilni kad ulovi H ili H+ onda plešem happy dance.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
0 5 hvala 0
11 godina
offline
Speedtest: Hrvati brže surfaju na mobilnim nego na

selim uskoro na novu lokaciju, na obje imam iskon. na trenutnoj 20mbps down ne moze vise jer sam od centrale cca 1.5km, na drugu lokaciju selim za mj dana i tamo mogu max 10 jer sam preko 2km od centrale. a tom glavnom cestom prolazi optika za Brijune i da oni nisu mogli spojiti do tuda optiku a dalje da ide bakar u kuce. od tog razvodnog stupa. novo naselje, kuce izgrađene u zadnjih 5/10 god, i primoran sam ici na tele 2 pokucni, jer je ovo kriminalno 10.

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Speedtest: Hrvati brže surfaju na mobilnim neg
Meni u centu velike gorice smece od tcoma neda vise od 10mbps uzas jedva mogu netflix gledat
 
1 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Speedtest: Hrvati brže surfaju na mobilnim neg
mTamorf kaže...
Meni u centu velike gorice smece od tcoma neda vise od 10mbps uzas jedva mogu netflix gledat

 Ja kad uvatim 7 budem zadovoljan hahah 

Trust nobody, become the best !
15 godina
neaktivan
offline
Re: Speedtest: Hrvati brže surfaju na mobilnim neg
Hvala Bogu na optici. 200/100 minimum
 
1 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Speedtest: Hrvati brže surfaju na mobilnim neg
mTamorf kaže...
Meni u centu velike gorice smece od tcoma neda vise od 10mbps uzas jedva mogu netflix gledat

  Meni u dubcu vec sestu godinu pricaju da nema f****n slobodnih parica...

7 godina
neaktivan
offline
Speedtest: Hrvati brže surfaju na mobilnim nego na

Stalno neke usporedbe,a ozbiljnog napretka u polju fiksnog neta još nema,zanimljivo...

 
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Speedtest: Hrvati brže surfaju na mobilnim nego na

Trenutno u BiH. Speedtest

 
0 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: Speedtest: Hrvati brže surfaju na mobilnim neg
Adin kaže...

Trenutno u BiH. Speedtest

 Rijec je o Hrvatskoj ne BiH... A i to je kablovska, ni vidilo optiku a to svi prizeljkujemo u Hrvatskoj...

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.8.2017 16:25 (dado16).
14 godina
offline
Re: Speedtest: Hrvati brže surfaju na mobilnim neg
TheMrCro123 kaže...
mTamorf kaže...
Meni u centu velike gorice smece od tcoma neda vise od 10mbps uzas jedva mogu netflix gledat

  Meni u dubcu vec sestu godinu pricaju da nema f****n slobodnih parica...

 Nemoj se dati j****i, samo im zaprijeti da prelaziš kod drugog operatora. I ja sam se j***o sa T-com-om, i kada sam rekao da prelazim na VIP, odjednom se našla slobodna adsl linija, i to na ni manje ni više nego na 25/3 Mb. Inače sam u Višnjevcu - predgrađe Osijeka.

dolazim odmah - Godo
16 godina
offline
Re: Speedtest: Hrvati brže surfaju na mobilnim neg
dado16 kaže...
Adin kaže...

Trenutno u BiH. Speedtest

 Rijec je o Hrvatskoj ne BiH... A i to je kablovska, ni vidilo optiku a to svi prizeljkujemo u Hrvatskoj...

 Evo ja u ponedjeljak cu dobiti optiku. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Speedtest: Hrvati brže surfaju na mobilnim neg
diablo2211 kaže...
Hvala Bogu na optici. 200/100 minimum


Preko koga imas toliku brzinu?

 

Ja sam na AMISu u Dubravi, imam opticki kabel direktno u stan. Nazivna brzina mi je 100/100 Mbps, realno 95/95, 2 ms ping

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.8.2017 17:06 (vragec111).
12 godina
offline
Re: Speedtest: Hrvati brže surfaju na mobilnim neg
2009, iPhone 3GS na pretplatu t-mobile, u paketu 1GB, brzina neka smijesna, pocetni 3G, nekih parsto kBps. Danas paket iste cijene, brzina 20x veca, bez problema 5-6 MBps, promet 2GB :) Buduci da se radi o vecinom boljem kodiranju, naplate isto, a zauzece mreze im je 10% onog prije 8 godina.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Speedtest: Hrvati brže surfaju na mobilnim neg
Kod mene obrnuto - mobitel ima 150/30, a fiksni 260/120.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Speedtest: Hrvati brže surfaju na mobilnim nego na

Dio centra Zagreba već 5-6 godina ima optiku u stan (BT net) - konkretno dolaze dvije niti jedna za kabelsku (svi programi digitalni i analogni istovremeno) druga za internet 100/100 ali ti daju manje zavisi koliko platiš  (10/100, 20/100 itd) upload je obično oko 92 jer ga ne ograničavaju. A unazad godinu dana došla je i t-com optika u stan preko koje ide i iskon i isto tako koliko platiš ali mislim da iskon daje maks 80/40...

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Speedtest: Hrvati brže surfaju na mobilnim neg
Je li imate flatrate na mobitelima i po kojoj cjeni i brzini?
Life is great
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Speedtest: Hrvati brže surfaju na mobilnim nego na

Optika zakon.
Zadovoljan s brzinom 200/250

Još samo da mi znaju maxtv složit da prestane štekat :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Speedtest: Hrvati brže surfaju na mobilnim neg

Zasad flat ima jedino tele2, sa neogranicenim razgovorima i porukama neograniceni internet ali nakon prvih 5 giga u danu za svake 2 nove moras slati poruku... Ili "pokucni" isto tele2 ali samo internet bez razgovora i poruka, 1000gb mjesecno i nakon toga u vremeni 18-23h smanje brzinu.. Ak se ne varam obje te tarife su po 170kn

8 godina
neaktivan
offline
Speedtest: Hrvati brže surfaju na mobilnim nego na

Ne smeta mi toliko to što operateri ne žele provlačiti optiku do vrata, koliko mi smeta to što ne žele barem praviti nove razdjelnike, daleko su manje posla, a skoro da su isto isplativi za njih. Za razdjelnike provuku nekoliko optika od najbliže centrale do razdjelnika i dalje bakrom, a postižeš sasvim solidne brzine, naravno lošije od brzina kojih bi imao sa optikom do vrata, ali daleko bolje nego da ti signal ide bakrom 2km. Nedavno stavili razdjelnik nedaleko od moje kuće i brzina je sa 5/0.5mbps došla na 50/10mbps, a toliku brzinu postižem i u stanu u Osijeku koji je nedaleko od centrale. Odeš u neki gradić u deutschlandu i vidiš razdjelnike svugdje.

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Speedtest: Hrvati brže surfaju na mobilnim neg
Slovo B kaže...

Ne smeta mi toliko to što operateri ne žele provlačiti optiku do vrata, koliko mi smeta to što ne žele barem praviti nove razdjelnike, daleko su manje posla, a skoro da su isto isplativi za njih. Za razdjelnike provuku nekoliko optika od najbliže centrale do razdjelnika i dalje bakrom, a postižeš sasvim solidne brzine, naravno lošije od brzina kojih bi imao sa optikom do vrata, ali daleko bolje nego da ti signal ide bakrom 2km. Nedavno stavili razdjelnik nedaleko od moje kuće i brzina je sa 5/0.5mbps došla na 50/10mbps, a toliku brzinu postižem i u stanu u Osijeku koji je nedaleko od centrale. Odeš u neki gradić u deutschlandu i vidiš razdjelnike svugdje.

 

To će i napraviti u narednim godinama, ali prvo će povući subvencije iz EU fondova. Naravno DT će samo prodati HT-u stare razdjeljnike nakon što počnu po Njemačkoj masovno ugrađivati G.fast splitere. 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Speedtest: Hrvati brže surfaju na mobilnim neg
Surova realnost
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Speedtest: Hrvati brže surfaju na mobilnim nego na

Pa dobro, jeba vas više zagreb i brzine po zagrebu. Ima nas cca 3 milijuna koji ne živimo u jebenom zagrebu. 4 Mbita je kod nas sf!

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.8.2017 4:51 (nitro_vip).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice