Spremište u oblaku

poruka: 48
|
čitano: 5.268
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Spremište u oblaku".
14 godina
neaktivan
offline
Spremište u oblaku

uz napomenu da je skydrive i desktop aplikaciju dobio

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Spremište u oblaku

upravo se preplatio na 25gb :) 15kn mjesećno

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Spremište u oblaku

"što je u konačnici poskupljenje od 500%"

 

Inflacija... {#}

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Spremište u oblaku
umek kaže...

upravo se preplatio na 25gb :) 15kn mjesećno

 čemu kad postoje besplatni servisi s tolikim kapacitetom

kod mene normalno radi.....
15 godina
offline
Spremište u oblaku

Jel se zna oce li Google imat i desk aplikaciju za syncanje?

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Spremište u oblaku

I ima - Google Drive i SkyDrive imaju desktop aplikaciju.

15 godina
offline
Re: Spremište u oblaku
tnakir kaže...

Jel se zna oce li Google imat i desk aplikaciju za syncanje?

vecć ima

hobi:moj-android.net
15 godina
offline
Re: Spremište u oblaku
Tonči kaže...

I ima - Google Drive i SkyDrive imaju desktop aplikaciju.

 

nsoul kaže...

vecć ima

Ma prijavio sam se za Gdrive, ali mi kaze da mi usluga "jos nije spremna" tako nisam ni puno cackao oko toga...

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
15 godina
offline
Re: Spremište u oblaku
umek kaže...

upravo se preplatio na 25gb :) 15kn mjesećno

I ja sam, na Microsoft SkyDrive, besplatno povećao kapacitet na 25 GB. {#}

I don't always live on this planet but when I do, I don't want to.
13 godina
offline
Re: Spremište u oblaku
Di se može ta aplikacija skinut za skydrive?
Ako sam ti pomogao stisni HVALA!!
15 godina
offline
Spremište u oblaku

Možešovdje.

I don't always live on this planet but when I do, I don't want to.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Spremište u oblaku
Bude taj Google Drive nesto kao iCloud da mi automatski telefon radi backup na server ili to tek dolazi za nekih godinu dvije?

Bilo bi mi super kad bi mogel napravit backup svega i to onak svega.
14 godina
offline
Spremište u oblaku

Ja sam prije htio koristiti skydrive ali nisam moga uploadati recimo rar arhivu nego samo npr sliku ili slično. Jesu to promjenili?

http://www.powerplaymanager.com/r802803/ sportski menađer. probaj i uživaj!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Spremište u oblaku
Ja mogu uploadat sve formate na skydrive
Ako sam ti pomogao stisni HVALA!!
16 godina
neaktivan
offline
Spremište u oblaku

Ima li neka od tih aplikacija da se integrira u Windows Explorer, kao virtualni drive ili posebni namespace? Ranije kad sam gledao nijedna to nije podržavala (ili bar po opisima nisam uspio prepoznati)...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Spremište u oblaku
DigiMagic kaže...

Ima li neka od tih aplikacija da se integrira u Windows Explorer, kao virtualni drive ili posebni namespace? Ranije kad sam gledao nijedna to nije podržavala (ili bar po opisima nisam uspio prepoznati)...

 

 skydrive ti se pojavi kao folder

kod mene normalno radi.....
16 godina
offline
Spremište u oblaku

se može još povečat na 25gb ili sam zakasnil...? (skydrive)

mrakky
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2012 10:32 (mrakky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Spremište u oblaku

može

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Spremište u oblaku
cekpi kaže...

može

 di točno moram ić na skydrive jer nemrem nač

 

Hvala!!

 

našo...fala!!

mrakky
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2012 10:37 (mrakky).
16 godina
offline
Re: Spremište u oblaku
cekpi kaže...

može

 Evo i slike

 

skydrive skydrive
Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
13 godina
offline
Spremište u oblaku

Računalu koje ima instaliranu aplikaciju SkyDrive može se pristupiti daljinski preko SkyDrive-a, klikom na Računala i upisivanjem sigurnosnog koda. Korisna varijanta ali ima jedna nezgodna sitnica, vidljivo je ama baš sve na računalu, svi direktoriji i svi fileovi. Nisam naišao nigdje na upozorenje da će biti tako. Veliki brat na dijelu???

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Spremište u oblaku
mario.L_hr kaže...

Računalu koje ima instaliranu aplikaciju SkyDrive može se pristupiti daljinski preko SkyDrive-a, klikom na Računala i upisivanjem sigurnosnog koda. Korisna varijanta ali ima jedna nezgodna sitnica, vidljivo je ama baš sve na računalu, svi direktoriji i svi fileovi. Nisam naišao nigdje na upozorenje da će biti tako. Veliki brat na dijelu???

 da malo nezgodno, al sad opet nevidim nekog smisla za onu aplikaciju windows mesh......

 

mrakky
16 godina
neaktivan
offline
Spremište u oblaku

wuala povećala free na 5GB. ima i android klijent. google nema linux desktop klijent pa još nije opcija. šteta, bilo bi ljepo da ga integriram s docsima. inače ubuntu-one se koristi. postoji i win i android klijent. postoji i music app na androidu za ubuntuOne al je skupo, 3,99$ mjesečno.

 

*al izgleda da dolazi i linux klijent

 

http://omgubuntu.co.uk/2012/04/google-drive-is-coming-to-linux/

Može li ljudima u tamnim odjelima u Bruxellesu biti stalo do Hrvatske?
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2012 12:06 (hrvooje).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Spremište u oblaku
mario.L_hr kaže...

Računalu koje ima instaliranu aplikaciju SkyDrive može se pristupiti daljinski preko SkyDrive-a, klikom na Računala i upisivanjem sigurnosnog koda. Korisna varijanta ali ima jedna nezgodna sitnica, vidljivo je ama baš sve na računalu, svi direktoriji i svi fileovi. Nisam naišao nigdje na upozorenje da će biti tako. Veliki brat na dijelu???

Rješenje je u nedozvoljavanju automatskog podizanja SkyDrive aplikacije (na računalu) kod dizanja Windowsa i gašenju iste nakon što se aplikacija prestala koristiti.

 

@hrvooje: Sky Drive možeš koristiti i na Linuxu, istina ne u punoj funkcionalnosti ali možeš uploadati file, kreirati novi dokument preko OfficeWeb aplikacija i manipulirati s istim. Prema tome kreiraj acc i koristi. Zanimljivo je da Sky Drive aplikacija ima za Winse, Mac, Win Phone i iOS. Android i Linux, štanga.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2012 11:13 (mario.L_hr).
16 godina
offline
Spremište u oblaku

Očekivao sam da će biti light aplikacija, a ne da idla u trayu i troši 60MB bez razloga, također direktorij se zove Google Drive... why the fuck... ja ga želim nazvat kikiriki. Čekam portable aplikaciju. Dropbox je po tom pitanju bolji, em postoji portable em ga mogu stavit na truecrypt drive.

http://www.appoteka.net/ - http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Spremište u oblaku
mario.L_hr kaže...

Rješenje je u nedozvoljavanju automatskog podizanja SkyDrive aplikacije (na računalu) kod dizanja Windowsa i gašenju iste nakon što se aplikacija prestala koristiti.

 

@hrvooje: Sky Drive možeš koristiti i na Linuxu, istina ne u punoj funkcionalnosti ali možeš uploadati file, kreirati novi dokument preko OfficeWeb aplikacija i manipulirati s istim. Prema tome kreiraj acc i koristi. Zanimljivo je da Sky Drive aplikacija ima za Winse, Mac, Win Phone i iOS. Android i Linux, štanga.

Naravno da ga nećeš imat upaljenog 24/7!!

 

Za Android ima - Browser for SkyDrive i Cloud Explorer. KLIK

 

A za Linux ništa novo - službeno nema ništa ,ali još uvijek je tu SkyDrive Synchronizer.

 

Edit: sad ,druga je priča kakvog smisla ima cloud storage kod nas u Hrvatskoj ,uz 256/512/768 kbs upload??

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2012 12:19 (kizo2703).
12 godina
offline
Spremište u oblaku
Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Spremište u oblaku
kizo2703 kaže...

Naravno da ga nećeš imat upaljenog 24/7!!

 

Za Android ima - Browser for SkyDrive i Cloud Explorer. KLIK

 

A za Linux ništa novo - službeno nema ništa ,ali još uvijek je tu SkyDrive Synchronizer.

 

Edit: sad ,druga je priča kakvog smisla ima cloud storage kod nas u Hrvatskoj ,uz 256/512/768 kbs upload??

Iznenadio bi se na koliko računala će se desiti upravo to, moja procjena 75-80%.

 

Što se tiče podrške za Android i Linux, tu sam mislio na ono što se vidi na Sky Drive App stranici.

 

Ima nas koji imamo i veće brzine uploada (3 mbs).{#}

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2012 12:59 (mario.L_hr).
15 godina
offline
Re: Spremište u oblaku

"
mrakky kaže...
cekpi kaže...

može

  di točno moram ić na skydrive jer nemrem nač

 

Hvala!!

 

našo...fala!!

"

 

Ja i dalje ne mogu nać :-( kako do 25 gb sad mi je na 7.

"So say we all"
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2012 12:58 (zaocovik).
13 godina
offline
Re: Spremište u oblaku
zaocovik kaže...

Ja i dalje ne mogu nać :-( kako do 25 gb sad mi je na 7.

Evo kako.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice