Stakleni Galaxy S6?

poruka: 38
|
čitano: 3.954
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stakleni Galaxy S6?".
14 godina
neaktivan
offline
Stakleni Galaxy S6?

Bolje da je cijeli mobitel aluminijski, bilo bi puno bolje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.8.2016 0:40 (Almin94).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Stakleni Galaxy S6?

A jel?

 

A kad Apple napravi novi šitfon "stakleni", onda će biti APPLE BOGOVI, revolucionarni, predivno, nikad bolje i ljepše...i naravno skuplje.

Moj PC  
7 10 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stakleni Galaxy S6?
Jarvan kaže...

A jel?

 

A kad Apple napravi novi šitfon "stakleni", onda će biti APPLE BOGOVI, revolucionarni, predivno, nikad bolje i ljepše...i naravno skuplje.

 Misliš iPhone 4?

Swedish latin super funk.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Stakleni Galaxy S6?
Jarvan kaže...

A jel?

 

A kad Apple napravi novi šitfon "stakleni", onda će biti APPLE BOGOVI, revolucionarni, predivno, nikad bolje i ljepše...i naravno skuplje.

 Apple je dugo radio stakleni iPhone i prešao na bitno lakši aluminij. Zašto misliš da bi se vratili na staklo i bili skuplji? Pa iPhone kao i svi telefoni, uvijek košta isto.

11 godina
offline
Re: Stakleni Galaxy S6?

Ja bih naradije da je od drveta.

I to slavonskog hrasta, tako da ima čvrstoću i da nam malo pogura gospodarstvo.

PSN - DeniZg80
13 godina
offline
Re: Stakleni Galaxy S6?
Jarvan kaže...

A jel?

 

A kad Apple napravi novi šitfon "stakleni", onda će biti APPLE BOGOVI, revolucionarni, predivno, nikad bolje i ljepše...i naravno skuplje.

 Misliš ono što su odavno napravili?

 

http://en.wikipedia.org/wiki/IPhone_4

15 godina
offline
Stakleni Galaxy S6?

dakle, svi koji su se kladili na sir, popušili su. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Stakleni Galaxy S6?

Jarvane, s čime se točno gore ne slažeš?

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stakleni Galaxy S6?
pa bude li safirno staklo il gorila nece bit razlike bas u tezini a i bolje je od aluminija koji s noktom zagrebes i udubis cim kvrcnes negdje...zato ni nevolim aluminij...
VenAtoR#2231
16 godina
offline
Stakleni Galaxy S6?

Šta će netko kupit S6? Mobitel je 4. generacija Galaxya S3. Praktički isti telefoni, nikakve nove funkcije, nikakva revolucionarna poboljšanja niti na jednom području (ekran isti, kamera dobra, procesor sasvim dovoljan za 90% korisnika, baterija jednodnevna, softver smeće). Ostalo sve običan marketnig kao i kod većine tvrtki. Ja bi volio vidjet nešto više od telefona ove godine, no na žalost izgleda da će se ponovit 2014.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.1.2015 13:26 (lllnuclearlll).
Moj PC  
9 4 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Stakleni Galaxy S6?

Realno, nema se što više napraviti, osim ako očekuješ da se spoje HTC, Sony, Motorola, LG i Samsung. Samsung da im napravi ekran QHD S-AMOLED, Xperia bateriju, HTC softver, Motorola izradi, a LG dizajnira kućište. 

12 godina
offline
Re: Stakleni Galaxy S6?
Tonči kaže...

Jarvane, s čime se točno gore ne slažeš?

 mlad je, daj mu vremena da jos sazrije

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
16 godina
offline
Re: Stakleni Galaxy S6?
Tonči kaže...

Realno, nema se što više napraviti, osim ako očekuješ da se spoje HTC, Sony, Motorola, LG i Samsung. Samsung da im napravi ekran QHD S-AMOLED, Xperia bateriju, HTC softver, Motorola izradi, a LG dizajnira kućište. 

 Kak ne?

 

Uskoro kreće projekt Ara u Portoriku. Pretpostavljam da si upoznat s tim. Također volio bi vidjet Xenon bljeskalice na telefonima, shatterproof ekrane, ekrane koji se ne maste, jače baterije i naravno da slože softver kak se spada i smanje bloatware.

 

Za procesor/RAM/ekran više nikog nije briga. Dosegli su vrhunac za 99% korisnika.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.1.2015 14:04 (lllnuclearlll).
13 godina
offline
Stakleni Galaxy S6?

Urnebesno bih se mogao nasmijati, ako dođe jednom da i Samsung kopira, evidentno u nedostatku kvalitetnijih ideja u dizajnu, vječnog i najvećeg suparnika, mighty Apple yesssssssss  !!!! 

 

Kako bi rekao jedan kolega, bilo je dosta šale, haje sada za ozbiljno! 

Ako mene pitate, obožavam feeling aluminijskog kučišta, i to je činjenica. 

Pali, ako bi Apple učinio iPhone 7 Plus sa staklenim prednjom i stražnjom stranom, to bi po mojem ukusu bio Vrhunac, Početak i Kraj vrhunskog dizajna uopće! 

Apropos toga, ne glede na vrstu mobilnog OS-a, kada bi Samsung učinio SGS6 sa prednjom i stražnjom staklenom stranom, vjerujem da bi to bio veliki dizajnerski pogodak, a da bi i prodajni rezultati polučili više nego pozitivne rezultate, u najmanje dvoznamenkastim plus postocima!!!!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Stakleni Galaxy S6?
lllnuclearlll kaže...
Tonči kaže...

Realno, nema se što više napraviti, osim ako očekuješ da se spoje HTC, Sony, Motorola, LG i Samsung. Samsung da im napravi ekran QHD S-AMOLED, Xperia bateriju, HTC softver, Motorola izradi, a LG dizajnira kućište. 

 Kak ne?

 

Uskoro kreće projekt Ara u Portoriku. Pretpostavljam da si upoznat s tim. Također volio bi vidjet Xenon bljeskalice na telefonima, shatterproof ekrane, ekrane koji se ne maste, jače baterije i naravno da slože softver kak se spada i smanje bloatware.

 

Za procesor/RAM/ekran više nikog nije briga. Dosegli su vrhunac za 99% korisnika.

 Ara je još daleko od mainstreama, no da. Xenon? Hmm, zašto? LED manje troši, dulje traje i manje se grije, ne vidim zaista zašto X. Shatterproof? Pa safirni kompozit, ali neće brzo dalje od toga, a masni ekrani će dugo ostati s nama jer su ljudi masni :P

 

Ja mislim da najviše posla ostaje na baterijama i softveru, a može i hardver napredovati u tom kontekstu. Intel Atomi novi...

16 godina
offline
Re: Stakleni Galaxy S6?

Dobro da su se sjetili. Ovo je šesta implementacija njihovog flagshipa i prvih 5 je bilo od plastike. Što i ne odaje nekakav dojam barem kod mene. Koji god materijal upotrjebili već im je i vrijeme. Što se tiče kopiranja, nema toga danas. Nitko nije patentirao kućišta od aluminija i stakla pa da ih drugi ne smiju koristii. Da nemam iPhone nikad nebi uzeo Galaxy S5 jer smatram da premium model zaslužuje više od plastičnog kućišta.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.1.2015 14:43 (ParaNO1d).
16 godina
offline
Re: Stakleni Galaxy S6?
Tonči kaže...

 Ara je još daleko od mainstreama, no da. Xenon? Hmm, zašto? LED manje troši, dulje traje i manje se grije, ne vidim zaista zašto X. Shatterproof? Pa safirni kompozit, ali neće brzo dalje od toga, a masni ekrani će dugo ostati s nama jer su ljudi masni :P

 

Ja mislim da najviše posla ostaje na baterijama i softveru, a može i hardver napredovati u tom kontekstu. Intel Atomi novi...

 Nebi ja izbacio LED, dodao bi Xenon uz njega.

 

Jednostavno su puuuuno bolje noćne slike. Frend je imao prastari K800i sa Xenonicom, mobitel ima bolje noćne fotke od bilo kojeg današnjeg flagshipa (nema šuma)... Naravno kad se slika na 2-3 metra koliko je Xenon domet. Jednostavno kao opciju bi to volio vidjet.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.1.2015 14:45 (lllnuclearlll).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Stakleni Galaxy S6?

M8 ima fantastične noćne slike što pokazuje da je bitniji senzor za to. :) No, mislim da bi xenon bio previše velik i "skup" za moderne uređaje, pored LED-a. Ali dobro, ja mobitelom ne slikam nego kad je baš nužno...

9 godina
protjeran
offline
Stakleni Galaxy S6?

A svi pljuvali po Xperia Z3 jer je staklena sa obje strane, sad nejednom to valja...

 
2 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Stakleni Galaxy S6?
koza.nostra kaže...

A svi pljuvali po Xperia Z3 jer je staklena sa obje strane, sad nejednom to valja...

 Zašto bi netko pljuvao po tome? S kim se ti to družiš?! 

9 godina
protjeran
offline
Re: Stakleni Galaxy S6?
Tonči kaže...
koza.nostra kaže...

A svi pljuvali po Xperia Z3 jer je staklena sa obje strane, sad nejednom to valja...

 Zašto bi netko pljuvao po tome? S kim se ti to družiš?! 

 pa upravo je tu to navedeno kao najveciu minus + packe...

i da, packe su uzasne, a i sklizne lakse od ijednog drugog

12 godina
offline
Stakleni Galaxy S6?

Sooo 2010.. khm..iPhone 4..

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Stakleni Galaxy S6?

Svejedno kako izgleda mobitel.

 

Svakako ga svi ubacuju u maskice.

 

Jeste li primjetili da niti jedan proizvođač ne nudi zamjenu kućišta? Prije je bilo lako, ispadne ti mobitel, zamijeniš kućište...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Stakleni Galaxy S6?
Onjegin kaže...

Svejedno kako izgleda mobitel.

 

Svakako ga svi ubacuju u maskice.

 

Jeste li primjetili da niti jedan proizvođač ne nudi zamjenu kućišta? Prije je bilo lako, ispadne ti mobitel, zamijeniš kućište...

 fakat mi je epic ekipa koja žali za prošlim vremenima. čovječe danas imaš u džepu mini PC s kojim možeš radit što god poželiš, ali ne, bitniji feature je bio da ga možeš okolo nabacivati.

let's put a smile on that face
15 godina
offline
Re: Stakleni Galaxy S6?
whysoserious kaže...

 fakat mi je epic ekipa koja žali za prošlim vremenima. čovječe danas imaš u džepu mini PC s kojim možeš radit što god poželiš, ali ne, bitniji feature je bio da ga možeš okolo nabacivati.

 baš... ja evo neki dan naletio na otg hub s kojim od mobitela napraviš komp. i to sasvim zadovoljavajući za 90% korisnika. ako ne i više.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Stakleni Galaxy S6?
whysoserious kaže...

 fakat mi je epic ekipa koja žali za prošlim vremenima. čovječe danas imaš u džepu mini PC s kojim možeš radit što god poželiš, ali ne, bitniji feature je bio da ga možeš okolo nabacivati.

 U džepu imam mini PC s kojim mogu raditi šta poželim.

 

  • Poželim da mogu zamijeniti kućište, ne mogu.
  • Poželim da imam kvalitetu kameru, i kompakti imaju bolju.
  • Poželim da imam curu, nemam.

 

Eto, mini PC s kojim mogu raditi što poželim i nije nešto bitan, samo je višak novca jer mobitelom svi samo zovu i slikaju. 

13 godina
neaktivan
offline
Stakleni Galaxy S6?

Sta?!?!?

Korejsko smece, ja cu kupit ajfonnnn, ajfonnnn ovaj puta placam 15 iljada kn prodat cu bubreg za ajfoooonnn....

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stakleni Galaxy S6?
ahmedy kaže...

Sta?!?!?

Korejsko smece, ja cu kupit ajfonnnn, ajfonnnn ovaj puta placam 15 iljada kn prodat cu bubreg za ajfoooonnn....

 Moji rodjaci kupuju bubreg,kad budes prodavao smo posalji pm

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
14 godina
offline
Stakleni Galaxy S6?

Super kolikima zna ispasti mob....

A možda i računaju na to pa da se kupi još koji... :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Stakleni Galaxy S6?
Tonči kaže...
Jarvan kaže...

A jel?

 

A kad Apple napravi novi šitfon "stakleni", onda će biti APPLE BOGOVI, revolucionarni, predivno, nikad bolje i ljepše...i naravno skuplje.

 Apple je dugo radio stakleni iPhone i prešao na bitno lakši aluminij. Zašto misliš da bi se vratili na staklo i bili skuplji? Pa iPhone kao i svi telefoni, uvijek košta isto.

 Staklo je nesto lakse od aluminija.. oko 7 posto mislim..

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice