Status pošiljaka na Facebooku

poruka: 8
|
čitano: 2.692
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Status pošiljaka na Facebooku".
15 godina
offline
Status pošiljaka na Facebooku

http://ips.posta.hr ?

 

Sigurno se za to sranje na Fejsu nije platilo parsto tisuca kuna. Jok. Ne. Nije.

 

 

I am creationist. I believe man created god.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.9.2011 9:13 (tnakir).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Status pošiljaka na Facebooku
Čuj, u današnje vrijeme ako te nema na društvenim mrežama - ne postojiš.

Ne čudi me ovo.
Twitter - @danny_hr // Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
15 godina
protjeran
offline
Status pošiljaka na Facebooku

takvo nesto nebi trebalo preko facebooka ic 

ovo je fail

 

jos malo pa ces moc narucit sjeverno korjeske nuklearke preko facebooka

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Status pošiljaka na Facebooku
Večina ljudi koristi fb tako da ovo i nije iznenađujući potez.
15 godina
offline
Re: Status pošiljaka na Facebooku
Danny_HR kaže...
Čuj, u današnje vrijeme ako te nema na društvenim mrežama - ne postojiš.

Ne čudi me ovo.

Ma da, rade ovakva sranja i na ovo trose novce, a sustav preuzimanja posiljki od strane HP Expressa je jos odradjuje na ruke (mali Mate kuca na telefon dok mu ti diktiras, ne postoji online formular za unos).

 

Garant im je neki nadobudni CM uletio sa pricom da je ovo must have (iako to vec imaju i to funkcionira kako treba) i ponudio 50:50.

 

Smijesno mi je to forsiranje fejsbuka.

I am creationist. I believe man created god.
15 godina
protjeran
offline
Status pošiljaka na Facebooku

Ljudi moji, nema ovo NIKAKVE VEZE sa facebookom.

Hrvatska Posta ima svoj Page na FBu, kao i mnoge druge firme... medju custom stranicama dodali su jednu u kojoj se nalazi iframe sa obrascem koji nema nikakve veze sa FBom, nego je dio njihovog sustava...

 

na ovaj nacin su dobili prostor u medijima

omogucili uslugu tudumima koji ne znaju za nista drugo nego li facebook

i ja sam cuo za ovu uslugu, za koju nisam ni znao da postoji

 

i to sve BESPLATNO :)

pa se vi tu prepirite :)

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Status pošiljaka na Facebooku
Ja ovo ne razumijem. 2011., a oni jos uvijek salju informacije kroz kontakt formular? :-))))) Pa sve druge firme odavno vec imaju tracking order number koji ukucas na njihove stranice i dobijes podatak. DHL i Fedex imaju i XML, pa se da spojiti s drugim sustavima, a ovi imaju sta? Napises svoj tracking number i svoj mail, a onda neki lulek s druge strane potrazi po papirima tracking number i prekuca sta mu pise. Smjesno.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Status pošiljaka na Facebooku
zoki.zlikowski kaže...
Ja ovo ne razumijem. 2011., a oni jos uvijek salju informacije kroz kontakt formular? :-))))) Pa sve druge firme odavno vec imaju tracking order number koji ukucas na njihove stranice i dobijes podatak. DHL i Fedex imaju i XML, pa se da spojiti s drugim sustavima, a ovi imaju sta? Napises svoj tracking number i svoj mail, a onda neki lulek s druge strane potrazi po papirima tracking number i prekuca sta mu pise. Smjesno.

Upravo tako. Moja firma radi nesto sa HP Expressom. Jucer nam javlja covjek da nije dosao paket. Ja zovem HP Express da vide di je paket, a operater mi kaze, doslovno ovim rijecima "Oprostite, ali ja sad stvarno nemam vremena da vam to pogledam". Jbmtimater pa to ti je posao!!!

I am creationist. I believe man created god.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice