STEMI rastura na CES-u - prvi dan su štand posjeti

poruka: 13
|
čitano: 3.132
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "STEMI rastura na CES-u - prvi dan su štand posjeti".
10 godina
offline
STEMI rastura na CES-u - prvi dan su štand posjeti

Snovi postaju stvarnost, naporan rad dolazi na isplatu, još jedan dokaz da se svaki trudi isplati.

Hvala BUG što omogućuje ljudima da ostvaraju svoje snove.

Naprijed naši!

 

Ovo mi je uljepšalo jutro, te je baš odličan početak novog radnog dana!

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
17 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: STEMI rastura na CES-u - prvi dan su štand pos
odlično, lijepo je vidjeti da se rad i uloženi trud na kraju isplati. Nadam se da će ostvariti veliki poslovni uspjeh
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
STEMI rastura na CES-u - prvi dan su štand posjeti

da, zgodno je to amerima kojima samo ptičje mlijeko fali (eto ideje za sratup!). u nas bi bolje prošao speleološki komplet za kontejnere sa smećem. tržište je sve veće, iz dana u dan. 

 

no ako ovi dignu lovu s tim elektropaučnjakom, neka. što više, to bolje, iako očito bolje prolaze "talking tom" aplikacije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
STEMI rastura na CES-u - prvi dan su štand posjeti

Ne znam tko je organizirao taj Idea knockout, BUG? Ako je, svaka Vam čast. Pomoći onima koji žele nešto stvoriti da odskoče iz mora sličnih je hvale vrijedno.

I meni je ova vijest uljepšala dan. Valjda ste sa njima poslali i nekog iskusnog rukovoditelja da im razjasni moguće ponude o suradnji, da se klinci ne uvale u gabulu.

 
6 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
STEMI rastura na CES-u - prvi dan su štand posjeti

Bravo i za decke a i za bug koji im je to omogucio

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
STEMI rastura na CES-u - prvi dan su štand posjeti

Od mene isto sve pohvale. Nadam, a i vjerujem da ćete uspit u svom naumu.

 

P.S.

Dođe mi da za moju nećakinju koja još nema ni mjesec dana uzmem ovo, a vjerovatno i hoću kad još poraste.

 
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
STEMI rastura na CES-u - prvi dan su štand posjeti

Sve je to fino, ali tek kad se potpise neki ugovor onda trubite o uspjehu. Ovako je to samo-reklama buga. I ne znam da li je greska ali "Riječani u Las Vegasu voze uz poklon-voucher od 200 USD" ali nije nesto za hvalit se. Eto malo doze realnosti.

 
2 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: STEMI rastura na CES-u - prvi dan su štand pos
Vi hrvati previse uzdižete svoje a nije opravdano.citajuci bug i solarne klupe i ostalo nista sto ce promjeniti svijet.
 
2 8 hvala 0
12 godina
offline
Re: STEMI rastura na CES-u - prvi dan su štand pos
Sanjo tako su nam i za Teslu govorili pa vidi kako ga je promijenio :)
youtube.com/mislavbusic
16 godina
offline
Re: STEMI rastura na CES-u - prvi dan su štand pos
Doduse Tesle smo se svojevremeno odrekli jer nije "nas"....
Ali natrag na temu, neovisno o svemu, biti u prilici izlagati na CES-u je vec uspjeh i ne sumnjam da ce projekt naci svoje mjesto na trzistu.
 
1 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Re: STEMI rastura na CES-u - prvi dan su štand pos
@sanjo tako je, mi hrvati. Kakve veze naši istočni susjedi imaju sa ovim člankom? Nikakve.
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: STEMI rastura na CES-u - prvi dan su štand pos
Tesla je ime za koje se mnogi danas otimaju.I srbi su ga uzeli misleci da imaju pravo pod tim prodavati kineske uredjaje pod srpskom licencom.Tesla je vise teolog za meene.u bozijem bljesku sa neba prepoznao je nesto sto je obuzdao i ucinio dostupnim cijelom covjecanstvu.mi smo danas jos uvijek slijepi pod bozijim znakovima.
10 godina
offline
STEMI rastura na CES-u - prvi dan su štand posjeti

Drug Tesla ne pripada ni jednog narodu regije Adriatic. On je povijesna ikona svjetske razine. 

I kao takav pripada cijelom svijetu. Djelovao je za dobrobit čovječanstva, te kao takav pripada svima nama.

Druga je stvar kaj ga se koristi u komecijalne svrhe....mislim, more se netko i nazvati Edison.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice