Steve Ballmer napustio i Upravu Microsofta

poruka: 8
|
čitano: 1.618
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Steve Ballmer napustio i Upravu Microsofta".
10 godina
offline
Steve Ballmer napustio i Upravu Microsofta
Ukakija je puno toga pa zbrisa ! Sritan put i mirno more i nadan se da će drugi bit bolji oću reć pametniji i susretljiviji i da će dikod (ponekad) poslušat korisnike
koristimo dijalekte kojih je Hrvatski jezik prepun a ne Englesko smeće
Moj PC  
8 3 hvala 0
15 godina
offline
Steve Ballmer napustio i Upravu Microsofta

idi, vraže, di te traže. ijuju. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 3 hvala 0
11 godina
offline
Steve Ballmer napustio i Upravu Microsofta

Najveca stetocina koja je MS mogla zapast... tehnoloski div sa na celu tudumom neobrazovanimŽ! :D

 

neka, neka! 2,5% i to ti ga je MŠ :D

 
4 2 hvala 0
16 godina
offline
Steve Ballmer napustio i Upravu Microsofta

:D :D

Moj PC  
11 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Steve Ballmer napustio i Upravu Microsofta

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Steve Ballmer napustio i Upravu Microsofta

Nisam siguran da je pametno pljuvati po čovjeku koji odlazi nakon 34 godine rada u MS-u na rukovodećim položajima. Kako izgleda i kako se ponaša ne znači da je neposoban. Koliko vidim MS software koristi veći dio planete.

Molim Vas tko nebi na skliskom terenu tržišnog poslovanja u toku 34 godine nešto zeznuo.

 
10 3 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Steve Ballmer napustio i Upravu Microsofta

Kao osoba zabavan i simpatičan prema onome što sam imao prilike vidjeti u javnim nastupima ali biti CEO-om Microsofta nije za njega, izvan njegove lige, jer nije čovjek za takvu poziciju (kao da si stavio Forresta Gumpa) u bilo kojem pogledu (IT znanje kakvo je recimo imao Bill Gates, vizija itd.). Nije ni Steve Jobs bio neki IT znalac ali se znao okružiti talentima i stvarati uspješne proizvode a s nekima je bio ispred svog vremena, primjerice NeXT.

 

Ovdje se vidi svo njegovo nesnalaženje i nedostatak vizije:

 

 

Uspavao je Microsoft, živio na starim lovorikama i velikom tržišnom udjelu (prevelik da bi samo tako pao koliko god imao loših poteza, trebaš biti veliki "talent" za upropastiti kompaniju poput Microsofta, što je i teorijski mala vjerojatnost osim ako bi u računicu uvrstili menadžere ili "menadžere" iz Hrvatske koji od zlata naprave govno. Windows Phone 7/8 je bio zakašnjeli vlak 5 do 12 dok su Apple i Google pravovremeno zagrabili svoj dio kolača na mobilnom tržištu.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Steve Ballmer napustio i Upravu Microsofta
Beno kaže...

:D :D

To je novi logo Clippersa ;) bilo bi fora da ga ubace.

(komentar na sliku, ne vidi se u citatu )

 

http://www.bug.hr/_cache/10259629573d1f41fe0a90e17e2b0649.jpg

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.8.2014 14:15 (drag).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice