Stigao je 250. broj Buga!

poruka: 60
|
čitano: 6.972
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stigao je 250. broj Buga!".
12 godina
neaktivan
offline
Stigao je 250. broj Buga!

Čestitke bug!

Live and let live.
Moj PC  
5 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Stigao je 250. broj Buga!

uzet cu ga zbog ovog clanka o monitorima iz koreje,to me interesira

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.8.2013 21:50 (Nitro233).
 
13 0 hvala 0
14 godina
offline
Stigao je 250. broj Buga!

Sutra ujutro; šetnja, kava i Bug. Veselje.

I'm very large!
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Stigao je 250. broj Buga!

Zvuci super, kolumne su ionako gotovo uvijek najbolji sadrzaj :))

http://igrali.com
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Stigao je 250. broj Buga!

Ni slova o novom kolumnisti? Sve u svemu dobar broj.

Stručnjak za odmaganje...
 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Stigao je 250. broj Buga!

Ja ga necu uzeti jer sam sve te teme procitao na internetu prije 2 mjeseca dok su jos bile aktualne. Test antivirusnih programa? MS Security Essentials

Moj PC  
3 17 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je 250. broj Buga!
Nitro233 kaže...

uzet cu ga zbog ovog clanka o monitorima is koreje,to me interesira

mogu ti poslat neke reviewe ak hoces...

Roses are red,my screen is blue,and I'm sitting here thinking WTF did I do?///Svi smo mi Mentalist///
16 godina
neaktivan
offline
Stigao je 250. broj Buga!

Zanimljive teme. Šuštić je ako se ne varam privatno uzeo HTC One pa je u potrazi za najboljim ROM-om usput napisao i članak. A i Vrdelja isto tako sa monitorom. {#}

Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Stigao je 250. broj Buga!
kivic15 kaže...
Nitro233 kaže...

uzet cu ga zbog ovog clanka o monitorima is koreje,to me interesira

mogu ti poslat neke reviewe ak hoces...

moze kivic,hvala

13 godina
offline
Stigao je 250. broj Buga!

Unazad par brojeva nisam kupio, jer dobivam 6 mjeseci VIDI badava na isto mi dođe.
Ovaj svakako kupujem {#}

Pa 300. i tako dalje {#}

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je 250. broj Buga!

Kupujem samo zbog članka sa monitorima. Nadam se da je opisana zajebancija sa carinom i slično.

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stigao je 250. broj Buga!
mario.L_hr kaže...

Ni slova o novom kolumnisti? Sve u svemu dobar broj.

Samo zbog njega cu nakon ohoho vremena kupit Bug.. Valjda mislimo na istog Ferengia :P

Svi smo mi Mentalist // R.I,P. EP
16 godina
moderator
offline
Re: Stigao je 250. broj Buga!
mario.L_hr kaže...

Ni slova o novom kolumnisti? Sve u svemu dobar broj.

 

Kako da ne? Pa dobar dio uvodnika je samo o "njemu" :)
...
16 godina
offline
Stigao je 250. broj Buga!

Može li bar info koliko jeftin je taj monitor, tj. kolika mu je cijena sa svim tim pi*darijama?

totus mundus agit histrionem
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Stigao je 250. broj Buga!

bugovci, vidim testirali ste hladnjake, ali zracne, posto je na nase trziste doslo sad vec poveci broj vodenih hladenja(ovih zatvorenih sustava), zasto nebi napravili test toga i usporedili s nekim najjacim zracnim hladenjima?

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Stigao je 250. broj Buga!
mar123 kaže...

bugovci, vidim testirali ste hladnjake, ali zracne, posto je na nase trziste doslo sad vec poveci broj vodenih hladenja(ovih zatvorenih sustava), zasto nebi napravili test toga i usporedili s nekim najjacim zracnim hladenjima?

 

Na testu su bila i dva vodena hlađenja, tako da se ne radi samo o zračnim rješenjima.
...
13 godina
neaktivan
offline
Stigao je 250. broj Buga!

To je bio siromasan test.

Nema razvikanog(s pravom) Mugena, nista od Noctue.

Prije su vam usporedni testovi bili znatno bolji.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stigao je 250. broj Buga!
chutac kaže...

To je bio siromasan test.

Nema razvikanog(s pravom) Mugena, nista od Noctue.

Prije su vam usporedni testovi bili znatno bolji.

  Prije je BUG općenito bio znatno bolji. Nestalo je onog BUG feela u temama.

13 godina
neaktivan
offline
Stigao je 250. broj Buga!

Jedino me zanima Vrdeljin članak o korejskim monitorima.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Stigao je 250. broj Buga!
shadowplay kaže...

Jedino me zanima Vrdeljin članak o korejskim monitorima.

 

Ima Vrdelja i posebnu recenziju švedskog gamerskog miša, ima Vrdelja 3-4 recenzije igara, od kojih je jedna epska, ima Vrdelja osebujnu kolumnu - i sve to u ovom istom broju! Ma ovaj broj Buga donosi doista puno toga, tako da bi se mogao ugodno iznenaditi. :)
...
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.8.2013 10:12 (Miro).
13 godina
offline
Re: Stigao je 250. broj Buga!
Uredniče već sam pročitao sve kolumne i ovo što kažeš je točno. Moj osvrt je na Petricevu najavu tu na BOL-u. Inače broj je i više nego sadržajan, jedino mi se čini da ima manje recenzija računalnih komponenti. Da li je to trend ili jednostavno niste mogli više sadržaja nagurati u ovaj broj?
Stručnjak za odmaganje...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je 250. broj Buga!
Miro kaže...
Ima Vrdelja i posebnu recenziju švedskog gamerskog miša, ima Vredelja 3-4 recenzije igara, od kojih je jedna epska, ima Vrdelja osebujnu kolumnu - i sve to u ovom istom broju! Ma ovaj broj Buga donosi doista puno toga, tako da bi se mogao ugodno iznenaditi. :)

Obljetnica je, bolje vam je da me oduševite :). Kao studentu nisu to mali novci za izdvojit, zvuči smiješno al nažalost tako je, kupim samo kad me interesiraju teme iako i kad me ne interesiraju od frenda pročitam sve opet. Kad vidim ko sve danas tiska i prodaje, bug zaslužuje da uzmem pretplatu, doć će i to ..

Live and let live.
16 godina
neaktivan
offline
Stigao je 250. broj Buga!

Mene zanima po kojem je kriteriju Ždrnja zaključio da su ovi AV alati najpoznatiji? Pretpostavljam da je dotični pokrenuo i anketu "Koji AV program koristite?" budući da ni u BUGu ni u anketi nema Avasta koji je ako ništa onda barem po "poznatosti" jedan od top 10 gdje god pogledaš. I to još kao svi su za kućnu upotrebu (šta dosta ljudi automatski čita free) a kad tamo vidi € kraj svakog osim MSE.

 

Imam pretplatu na BUG, Mrežu (a imao sam i na ENTER) od kad postoji časopis i moram vam reći da ste svaki mjesec sve gori.

 

Pozdrav staroj gardi BUGa a ovim mulcima ćepa i otkaz.

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
Moj PC  
16 3 hvala 2
16 godina
moderator
offline
Re: Stigao je 250. broj Buga!
mario.L_hr kaže...
Uredniče već sam pročitao sve kolumne i ovo što kažeš je točno. Moj osvrt je na Petricevu najavu tu na BOL-u. Inače broj je i više nego sadržajan, jedino mi se čini da ima manje recenzija računalnih komponenti. Da li je to trend ili jednostavno niste mogli više sadržaja nagurati u ovaj broj?

 

Ako govorimo o pojedinačnim opisima raznih komponenti, ima ih i više nego inače. Nema velikih masovnih usporednih testova (hladnjaci su najveći po obimu). Nemoguće je, fizički, pomiriti jedno i drugo. Jednostavno, ako stavimo dva velika usporedna testa, potroši se prostor. Recimo, veliki test matičnih ploča u prošlom broju uglavnom je komentiran kao nezanimljiv (a radilo se o smjeni generacija i velikim novitetima u tom segmentu). Nekada ovisimo i dostupnosti dovoljno atraktivnih komponenti... U ovom broju su gotovo sve opisane komponente posebno zanimljive (splet okolnosti, a i posljedica pauze od dva mjeseca, pa ih se uspjelo prikupiti), tako da teško možeš očekivati više u jednom mjesecu (osim klasičnog usporednog prikaza, koji, ponavlja, "pojede" dosta prostora). Meni se baš dio s opisima komponenti čini izbalansiranim, imaš od svega opisan barem po jedan novitet (nedostaje samo RAM :), a neke su od komponenti, meni osobno, baš zanimljive, poput grafulje 760 ili onih hibridnih diskova...
...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je 250. broj Buga!
indig0F10w kaže...

Mene zanima po kojem je kriteriju Ždrnja zaključio da su ovi AV alati najpoznatiji? Pretpostavljam da je dotični pokrenuo i anketu "Koji AV program koristite?" budući da ni u BUGu ni u anketi nema Avasta koji je ako ništa onda barem po "poznatosti" jedan od top 10 gdje god pogledaš. I to još kao svi su za kućnu upotrebu (šta dosta ljudi automatski čita free) a kad tamo vidi € kraj svakog osim MSE.

 

Imam pretplatu na BUG, Mrežu (a imao sam i na ENTER) od kad postoji časopis i moram vam reći da ste svaki mjesec sve gori.

 

Pozdrav staroj gardi BUGa a ovim mulcima ćepa i otkaz.

 

Kao što je napisano u uvodnom dijelu teksta, namjerno su testirane komercijalne inačice alata. Prema samim proizvođačima, free inačice bi "trebale imati" istu detekciju kao i komercijalne (komercijalne obično imaju dodatne mogućnosti, support i slično) tako da bi, što se tiče barem detekcije, test trebao manje-više važiti i za besplatne inačice.

 

10 alata odabrani su prema njihovom tržišnom udjelu (opet, govorim o komercijalnim alatima, ne besplatnim) te prisutnosti na samom tržištu (godine postojanja i slično).

Inicijalno smo mislili napraviti i kraći tekst ali je ispalo ovako i jednostavno je Avast preskočen (iako je popularan AV, komercijalna inačica nije popularna) jer smo ograničili na 10 AV-ova. Jednako tako preskočen je i Vipre AV, Panda, AVG, Norman, Webroot ... morali smo negdje napraviti "rez".

 

MSE je dodan zato što ga koristi ogroman broj korisnika, a rezultati su pokazali da baš i nije nešto pa smo htjeli uzeti njega kao nekakav "etalon" - može se vidjeti da korisnici ovih drugih AV programa ipak imaju (značajno) bolju zaštitu.

 

Možda ćemo za jedan budući broj i napraviti usporedni test isključivo free anti-virusa što mi se čini da bi bilo zgodno.

 

 

13 godina
offline
Stigao je 250. broj Buga!

Opet ispada da smo mi pretplatnici "zakinuti" {#}
"Bug" je pristigao na kioske a kod mene nije {#}
Ne znam dal je "teško" raspodijeliti pretplatničke brojeve da ih se pošalje dva, tri dana prije no što dođe na kioske, ili da se po pojedinim dijelovima Hrvatske pošalje, i 4 dana prije, pa da nam svima stigne negdje istovremeno {#} da makar imamo "digitalnu arhivu " kao kod "Mreže" ali nema{#}

No makar su počeli sa izdavanjem newsletter-a {#}


Uživajte u Bugu vi koji ste ga kupili ili (pretplatnici) dobili !!!!!

Krstacic Nino
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Stigao je 250. broj Buga!
Miro kaže...

 

Ako govorimo o pojedinačnim opisima raznih komponenti, ima ih i više nego inače. Nema velikih masovnih usporednih testova (hladnjaci su najveći po obimu). Nemoguće je, fizički, pomiriti jedno i drugo. Jednostavno, ako stavimo dva velika usporedna testa, potroši se prostor. Recimo, veliki test matičnih ploča u prošlom broju uglavnom je komentiran kao nezanimljiv (a radilo se o smjeni generacija i velikim novitetima u tom segmentu). Nekada ovisimo i dostupnosti dovoljno atraktivnih komponenti... U ovom broju su gotovo sve opisane komponente posebno zanimljive (splet okolnosti, a i posljedica pauze od dva mjeseca, pa ih se uspjelo prikupiti), tako da teško možeš očekivati više u jednom mjesecu (osim klasičnog usporednog prikaza, koji, ponavlja, "pojede" dosta prostora). Meni se baš dio s opisima komponenti čini izbalansiranim, imaš od svega opisan barem po jedan novitet (nedostaje samo RAM :), a neke su od komponenti, meni osobno, baš zanimljive, poput grafulje 760 ili onih hibridnih diskova...

 

Za koju publiku sada radite časopis?

 

To pitam kao bivši čitatelj (zadnji broj sam kupio krajem svibnja - broj za lipanj), jer u BUG-u više ne pronalazim dovoljno zanimljivih tema i tekstova da bih za njega izdvojio nemalih 35 kuna.

13 godina
offline
Re: Stigao je 250. broj Buga!
Onda je u pitanju individualni osjećaj. Kad malo bolje pogledam tvoj opis i sadržaj, ima toga.
Stručnjak za odmaganje...
15 godina
offline
Stigao je 250. broj Buga!

ma dosta je pala kvaliteta istina, prije kad sam ga kupio to je bilo vau a sad ono meh. ali posto imam skoro sve brojeve(fali mi mozda par komada) necu prestat kupovat, kupujem vise radi kolekcije nego citanja.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Stigao je 250. broj Buga!

 

Ja sam kupio svojim novcem sve i jedan broj BUG-a do srpnja ove godine.

 

Meni je tvoje "meh" prešlo u "žao mi je, ali tu imam sve manje za pročitati". U početku sam skupljao brojeve BUG-a, pa sam u kompletu prodao prvih 100, a kasnije ih više nisam skupljao. U zadnjih godinu dana bilo je dobrih brojeva, a u lošije ubrajam temu Smartphone masterclass, jer se BUG-ovci jednostavno ne mogu nositi sa svom silom postojećih foruma i blogova o mobitelima uz to da su papirnati časopis, pa po definiciji kasne s objavom informacija. Ako vidim kakvu zanimljivu temu broja, možda ću kupiti taj broja BUG-a, ali ova zadnja tri (uključujući i ovaj 250.) mi nisu dali razloga da iz džepa izvadim 35 kuna. Šteta.

 
3 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice