Stigao je iOS 11

poruka: 268
|
čitano: 68.755
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stigao je iOS 11".
13 godina
offline
Stigao je iOS 11

Izašao je iOS 11.0.1!!!!!!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

Instaliro sam ovaj puta preko iTuenes-a. Music i dalje ne radi bez isključivanja Wifi.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

reci kakav je 3D touch?

je li trza pri otvaranju sa ovim novim updateom?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Stigao je iOS 11
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Stigao je iOS 11

jel vama nedostaje "paste" opcija pri ukucavanju broja u izborniku? ja sam je koristio kad bi kupio bon preko mbankinga pa kopirao tamo, probao sam sada ali ne mogu, jeli tako i kod vas ili?  

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Kod mene rado copy-paste svugdje
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Music app opet ne radi :(
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Stigao je iOS 11

Evo je na putu već i iOS11.1 !!!! 

 

LINK; 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

Za one kojima ne radi Music evo rješenja.

 

1. Zatvoriti Music app

2. Odjaviti se od Apple računa

3. Otići na settings - iTunes & App Store

4. Sign In - upisati svoj račun i lozinku

5. Otići na Apple id da se otvore postavke računa

6. Promjeniti zemlju/regiju na blio što osim ono što je trenutačno

7. Zatvoriti sve aplikacije i pokrenuti Music. Sada bi trebao raditi.

8. Otići ponovo u postavke i vratiti nazad zemlju. Music bi trebao dalje raditi normalno.

 

 

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Ok, ali zašto bi korisnici uopće trebali to raditi ? Sramotno da takvu glupost nisu uspjeli zakrpati u 10.0.1
 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Mislim 11.0.1
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

Pozdrav

nadogradio sam ovaj novi IOS 11 na iphone 6 . Nije loše sviđa mi se nego ima par zamjerki koje me zezaju . Podešavanje svjetlosti samo radi , sad je pojačano sad je smanjeno. Wi fi ugasim ujutro ustanem da ga upalim on već upaljen .Da li je neko imao problema s tim ako jest kako da riješim . U biti ne smeta meni toliko ali eto da pitam .Poyyy

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
oma007 kaže...

Pozdrav

nadogradio sam ovaj novi IOS 11 na iphone 6 . Nije loše sviđa mi se nego ima par zamjerki koje me zezaju . Podešavanje svjetlosti samo radi , sad je pojačano sad je smanjeno. Wi fi ugasim ujutro ustanem da ga upalim on već upaljen .Da li je neko imao problema s tim ako jest kako da riješim . U biti ne smeta meni toliko ali eto da pitam .Poyyy

Podešavnje svjetlosti ti je postavljeno na automatski, ali je funkcija gdje se to gasi je premještena. Sada su je zakopali u  : Settings - General - Accessibility - Display Accomodations - Auto Brigthness

Kaj se tiče WiFi on se više ne gasi iz control centra nego se samo privremeno suspenda do 5 ujutro drugi dan. Ako ga baš hoćeš ugasiti moraš iću i Settings - Wi-Fi i tamo ga ugasiti. Ista stvar je sa Bluetoothom.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.10.2017 16:23 (ROADRUNNER).
13 godina
offline
Stigao je iOS 11

Kolega ROADRUNNER možda onda znaš gdje su zakopali listu "Moje želje" u aplikacijama?! 

Iz razloga što to nisam uočio više na iPhone-u, još nisam spustio iOS11 na iPad 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
ATJLučko kaže...

Kolega ROADRUNNER možda onda znaš gdje su zakopali listu "Moje želje" u aplikacijama?! 

Iz razloga što to nisam uočio više na iPhone-u, još nisam spustio iOS11 na iPad 

 Apple nije dao službeno objašnjenje i razlog izbacivanja my wish list iz iOSa 11, negdje sam kraičkom oka pročitao da je ubačeno u iTunese.

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
13 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Flying Dutchman kaže...
ATJLučko kaže...

Kolega ROADRUNNER možda onda znaš gdje su zakopali listu "Moje želje" u aplikacijama?! 

Iz razloga što to nisam uočio više na iPhone-u, još nisam spustio iOS11 na iPad 

 Apple nije dao službeno objašnjenje i razlog izbacivanja my wish list iz iOSa 11, negdje sam kraičkom oka pročitao da je ubačeno u iTunese.

Govoriš o "iTunes-ima" na kompjuterima utvaram ?! 

Obzirom na iPhone-u nisam nešto pronašao, nudi samo iTunes Store, a to vjerojatno nije ono što se traži na svakoj plaži?! 

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
ATJLučko kaže...
Govoriš o "iTunes-ima" na kompjuterima utvaram ?! 

Obzirom na iPhone-u nisam nešto pronašao, nudi samo iTunes Store, a to vjerojatno nije ono što se traži na svakoj plaži?! 

 Da

 

 

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.10.2017 12:50 (Flying Dutchman).
13 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Flying Dutchman kaže...
ATJLučko kaže...
Govoriš o "iTunes-ima" na kompjuterima utvaram ?! 

Obzirom na iPhone-u nisam nešto pronašao, nudi samo iTunes Store, a to vjerojatno nije ono što se traži na svakoj plaži?! 

 Da

 

 

E jebi ga sad 

 

Sada me pak zanima, kako će se znati moja lista želja sa iPhone-a odnosno sa iPad-a?! 

Uvjeravam se da će ih imati inkorporirane u jednu, pa ti sada biraj, traži koja ti je aplikacija potrebna za što, ali opet, kada "skužim" da je aplikacija postala mukte, kako će je spustiti na gadget?! 

Vjerojatno nekim sistemom automatizma pretpostavljam ?! 

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
ATJLučko kaže...

 

 

E jebi ga sad 

 

Vjerojatno nekim sistemom automatizma pretpostavljam ?! 

 E tu ti nemrem pomoć, nisam koristio, al nekak mi je logično da je tako

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
6 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

Izašao je iOS 11.0.2 je li ga netko instalirao

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Nema tu puno razmisljanja. Nadogradi kako izlazi i to je to. Ja sam vec na 11.1
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Stigao je iOS 11

Evo jedno iskustvo osobe koja je vršila upgrade s iOS 10.3.3 na iOS 11 putem OTA korisniku iPhone-a 7 sa tonom appsa (128GB verzija, non Plus)

 

Dakle, pokrenuli update (napokon, zavlačio je vlasnik zbog određenih 32-bit appsa koje je deinstalirao i našao zamjene) i mob se počeo kuriti kao lud na području oko kamere i SoC-a, naravno luđački tako da nije update odradio kao niti download kako spada već se respringao. Nakon cool down perioda je ponovno pokrenut update, ovaj put sve normalno, čak i nije bio vruć uređaj.

Update skinut, ide restart kad ono ništa, restarta se bez updatea. Mislim si OK, neki je racku popizdio i odem opet Update. Sad samo učitava i čeka da pronađe iOS11. Tijekom toga mob se restarta sam od sebe (weird) i krene upgrade. Đisz, prepadoh se da nije nešto sjebano prvo, al izgleda da je sve prošlo "glatko". Čak je i iOS 11.0.1 update stavljen al on nije imao poteškoća.

 

Ostali useri kojima sam vršio upgrade (iPhone 6 & iPhone 6s) nisu imali ovakva sranja kao ovaj user (kolega s posla da budem točniji)

My website: https://idzan.com.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
N!NO kaže...
Nema tu puno razmisljanja. Nadogradi kako izlazi i to je to. Ja sam vec na 11.1

 Vjerojatno beta verzija

6 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

I jesu li popeglali bugove?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11

Hvala druze . Imam još jedno pitanje ovo sam napravio što si me savjetovao . Nakon nekog izvjesnog vremena kroz par dana tipkam beze u mesengeru  i odjednom kao da prebaci na vibraciju nema zvuka nikako i ako šta pustim na yt nema zvuka moram ga restartovati , znas li u cemu je problem ,Lpp

6 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

Nadogradio sam ovaj novi iOS 11 nije loš eh sad kad čačkam telefon nakon izvjesnog vremena kao da se iskljuci ton kao da je na vibraciji .Ne mogu da pustim pjesmu kada uđem na YT moram ga restartovati je li i to neka greška ili prije mi se nije dešavalo na starom sistemu

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

tko se mislio vratiti na iOS 10.3.3 nažalost više ne može, nema IPSW-a

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

kakva vam je baterija na ios 11??

 

ja jos uvijek jedino zbog toga nisam stavio na svoj SE jer sam trenutno dosta zadovoljan baterijom na ios 10 a cujem da na 11 su nekaj sjebali u vezi toga..

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

kolegi sa posla na 6s se brzo prazni uz umjereno korištenje (malo net, malo palikacija i 20 poziva dnevno) i mora ga puniti već popodne oko 17h

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
To mu se brzo prazni od ios 11 ili i prije?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice