Stigao je iOS 11

poruka: 268
|
čitano: 68.546
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stigao je iOS 11".
14 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

Napravio clean install na iPad Air 2 i mogu rec da iOS 11.0.2 radi savrseno na tom uredaju. Baterija je ista kao prije, oko 10 sati SOT-a. Standby drain prakticki je zanemariv.

Uredaj opcenito radi fluidno i cak se stranice fluidnije skrolaju na iOS 11 nego prije. Sve u svemu preporuka za update iPad Air 2 uredaja, pogotovo radi puno novosti za iPade opcenito.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11

od ios 11

 

13 godina
offline
Stigao je iOS 11

Jedna mala potvrda uskoro nailaska iOS11.1 verzije 

 

LINK; https://www.macrumors.com/2017/10/06/ios-11-1-new-emoji-coming/

 

Upsssssss, netko me je kvalitetno pokušao i uspio hakirati , ili ipak moj mali fail previd?!?! 

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.10.2017 18:58 (ATJLučko).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
ATJLučko kaže...

Jedna mala potvrda uskoro nailaska iOS11.1 verzije 

 

LINK; https://www.tech21.com/en_eu/evo-mesh-sport-iphone-6s-plus-clear-green-t21-5081

 Kakve veze case ima s updateom OS-a? 

13 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

pretpostavljam da je kopirao krivi link 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.10.2017 18:57 (brada09).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Stigao je iOS 11

Ugledao sam jedan članak za ovakve koji uvijek uče o Safari-u, malo tip'n tricks koji bi mogli biti vrlo korisni! 

 

LINK; https://9to5mac.com/2017/10/04/tips-and-tricks-ten-safari-long-press-shortcuts-for-iphone-and-ipad/

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
brada09 kaže...

pretpostavljam da je kopirao krivi link 

A gle... Znaš da je on malo "poseban", tako da me uopće ne bi čudilo da je u tome stvarno vidio neku poveznicu.

 

NHF, ATJLučko

13 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Mirko935 kaže...
brada09 kaže...

pretpostavljam da je kopirao krivi link 

A gle... Znaš da je on malo "poseban", tako da me uopće ne bi čudilo da je u tome stvarno vidio neku poveznicu.

 

NHF, ATJLučko

 Samo "malo poseban"  ?!?! 

 

Ako nisam apasolutno poseban, ne priznajem onda niti malo !!!! 

 

A nitko ne želi komentirati kakav je "ono" bio napad na mene, sabotaža i diverzija istovremeno! 

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
ATJLučko kaže...
Mirko935 kaže...

A gle... Znaš da je on malo "poseban", tako da me uopće ne bi čudilo da je u tome stvarno vidio neku poveznicu.

 

NHF, ATJLučko

 Samo "malo poseban"  ?!?! 

 

Ako nisam apasolutno poseban, ne priznajem onda niti malo !!!! 

 

A nitko ne želi komentirati kakav je "ono" bio napad na mene, sabotaža i diverzija istovremeno! 

Onda si, kako ti kažeš, "apasolutno poseban". (nisam siguran šta to znači, ali apasolutno jesi )

 

Ako si to pisao s nekog Jabuka gadgeta i tako te hakiralo, onda svakako imamo o čemu pričati vezano za sigurnost tvojih mobilnih gadgeta

14 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11
Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Moj PC  
0 0 hvala 2
6 godina
neaktivan
offline
Stigao je iOS 11

tko je stavio update 11.0.3.?

kakva su poboljšanja/ispravke?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Duje13 kaže...

tko je stavio update 11.0.3.?

kakva su poboljšanja/ispravke?

Stavio sam ja... Nikakve!

 

Barem ne oku vidljive. 

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
14 godina
offline
Stigao je iOS 11

Apsolutno nista nije poboljsano

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Kill Frenzy kaže...

Apsolutno nista nije poboljsano

Kolega  prvo jedno osobno pitanje, jeste vi Dalmatinac možda ?! 

 

Pa onda komentar na vaše višednevno kukanje about iOS11! 

 

Moje skromno subjektivno razmišljanje se uglavnom slaže sa "svima" vama ali, hajdemo malo smiriti konjove i sačekati iOS11.1! 

Uglavnom sam i ja primjerio neke detalje da štekaju, kao naprimjer prijelaz iz portrait moda u landscape mod, no kao da je popravljeno sa iOS11.0.3, što nije neki too much problem ali uz poznatu fluidnost pomalo živcira! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Stigao je iOS 11

mene recimo nazivcira kad mi se ekran okrene za 180.dakle skroz naopako i nece se vratit.nekako sumnjam da bi to uopce trebao radit.dakle ovaj donji bar sa ikonama je gore kod zvucnika i nece ga ponovo rotirat.ispalio sam par puta na to.nikad ali nikad mi se takve stvari na iosu nisu dogadjale.tako veliki bugovi nikad

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Kill Frenzy kaže...

mene recimo nazivcira kad mi se ekran okrene za 180.dakle skroz naopako i nece se vratit.nekako sumnjam da bi to uopce trebao radit.dakle ovaj donji bar sa ikonama je gore kod zvucnika i nece ga ponovo rotirat.ispalio sam par puta na to.nikad ali nikad mi se takve stvari na iosu nisu dogadjale.tako veliki bugovi nikad

Ovakvo nešto se meni nikada niti na ijednom Apple gadgetu nije dogodilo, i makar sam ja ali UVIJEK radio nadogradnje OTA, uvijek kolege pitam kako su oni skidali, i pri kojim brzinama rade njihovi routeri?! 

Uvjeren sam da bi ovo mogao biti primjer koji bi se ozbiljno trebao prijaviti kao neki bug , ne prevelik ali prisutan! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Stigao je iOS 11

udarim ss sljedeci put ili jos bolje uslikam mobitel s drugim

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Stigao je iOS 11

Meni se ipad smrznuo skroz nakon malo eksperimentiranja sa split view i slide over appsima. Morao sam ga force restartat inače mu nisam mogao ni ugasit ekran.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Stigao je iOS 11
Iskljucim 3G i WLAN, i on se sam ukljuci nakon nekog vremena.

Postoji li lijek za to?
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
@Čitatelj

Ajde molim te vrati se samo stranicu unazad i sve ti piše.
10 godina
online
Stigao je iOS 11

Je li ima netko ovde u temi da ima 5s i da je napravio update?

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Stigao je iOS 11
Gogo222 kaže...
@Čitatelj

Ajde molim te vrati se samo stranicu unazad i sve ti piše.

 

Ok, onda po tome ovi "shortcuti" na pocetku ne sluze nicemu, osim da glume shortucte?

Iskljucim Wifi preko njega - ukljuci se sam za pol sata.

 

hrka11 kaže...

Je li ima netko ovde u temi da ima 5s i da je napravio update?

 

Ja

10 godina
online
Re: Stigao je iOS 11
Čitatelj kaže...
hrka11 kaže...

Je li ima netko ovde u temi da ima 5s i da je napravio update?

 

Ja

I sta ti se cini u odnosu na prije ios verziju ios 10 ili koji si vec imao? Proda sam s6 iphone i uzeo doslovno nov s5 i jos kesa za taj,ali nakon update-a meni je ovo katastrofa u odnosu na verziju iosa prije.

Steta,jer 5s mi je odlican model i po velicini i svemu,ne kuzim koji k...rade ovo.

 

Origin_Steam: hrka11
7 godina
protjeran
offline
Re: Stigao je iOS 11

Meni nema neke velike razlike.

 

Koristim pozive, poruke, Microsoft Outlook (jer aplikacija od iOS-a je katastrofa,

rusi se, i ne radi kako treba sa Exchangeom).

 

Glupo mi je samo sto se precice za ukljucivanje i iskljucivanje mreze ne rade kako treba,

nego se opet sve ukljuci.

 

Do sad sam naletio na jednu gresku, a to je da kad sam mobitel stavio na punjac - pise "charging",

a zapravo se ubrzano praznio.

 

Stavim ga sa 78% na punjenje, za 30min ima 52% baterije, a pise "charging".


Rijesenje - reboot - i onda je tek poceo puniti kako spada.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
Lol pa ovaj ios 11 je katastrofa sta ovdje citam..
Ja ga stavio samo na ipad zbog ovih novih mogucnosti i sva sreca nisam primjetio neki ozbiljniji bug, samo glitcheve u animacijama. Za bateriju na ipadu mi je tesko procijenit u odnosu na ios10 , rekao bih da je mrvu slabija mozda.

Ima neko ko je stavio na SE ios11?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Stigao je iOS 11

Na 7+ imam ios 11 jos od prve bete, na 6+, 2x 6s, ipad airu i ipadu 2017 od finalne verzije. Ni jednog problema ni glitcha pa me cudi toliko napisa o bugovima.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je iOS 11
Čitatelj kaže...
Iskljucim 3G i WLAN, i on se sam ukljuci nakon nekog vremena.

Postoji li lijek za to?

 Ovdje je objašnjeno zašto Apple inzistiran na tome, mada je totalna debilana

 

EFF Says iOS 11 Wi-Fi and Bluetooth Toggles Are Misleading and Compromise User Security

 

iOS 11’s Misleading “Off-ish” Setting for Bluetooth and Wi-Fi is Bad for User Security

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2017 12:35 (Flying Dutchman).
9 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Izasao je 11.0.3., isprike ako je netko prije spomenuo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Stigao je iOS 11

jel nije prije hey siri funkcionirao tako da kad si rekao "hey siri" da se siri ukljuci i ceka te sta ces reci.sad se ukljuci i ja moram ponovo na ekranu stisnuti da bi me slusala

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Stigao je iOS 11
Kill Frenzy kaže...

jel nije prije hey siri funkcionirao tako da kad si rekao "hey siri" da se siri ukljuci i ceka te sta ces reci.sad se ukljuci i ja moram ponovo na ekranu stisnuti da bi me slusala

 i sada je tako, samo je vrijeme čekanja skraćeno. ako se već premišljaš šta ćeš tražiti od nje, samo ponoviš hej siri bez obzira što je otvorena na ekranu i opet te sluša.

Ja rekoh
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice