Stigao Libreoffice 4.3

poruka: 14
|
čitano: 2.591
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stigao Libreoffice 4.3".
15 godina
suspendiran
offline
Stigao Libreoffice 4.3

"Najznačajnija novost u novoj Libreoffice 4.3 inačici je ta da je ispravljen bug star 11 godina,"

:)))))))))))))))))))))))))) 

 
4 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Stigao Libreoffice 4.3

Ostavili su bug 11 godina... Čovječe, u toj firmi bih se osjećao kao kod kuće {#}

Freak Show Inc.
 
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Stigao Libreoffice 4.3

Nisu ga ni trebali ispravljati. 65000 znakova u jednom paragrafu - 10-15 stranica teksta ?!! Pa tko tak piše - političari možda čije rečenice namaju kraja... {#}

 
2 2 hvala 0
15 godina
offline
Stigao Libreoffice 4.3

Meni recimo kod ovog offica smeta sto ne otvori kako treba .doc fajl sa pozadinskom slikom. 

(ili ja neznam nešto poštimat negdje da radi)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao Libreoffice 4.3
Friday kaže...

Ostavili su bug 11 godina... Čovječe, u toj firmi bih se osjećao kao kod kuće {#}

rade od kuće, nije firma. znači, u pravu si ;)

Life is too short to remove USB safely
16 godina
odjavljen
offline
Re: Stigao Libreoffice 4.3
hrvooje kaže...
Friday kaže...

Ostavili su bug 11 godina... Čovječe, u toj firmi bih se osjećao kao kod kuće {#}

rade od kuće, nije firma. znači, u pravu si ;)

 

Jel primaju ljude? {#}

Freak Show Inc.
10 godina
offline
Stigao Libreoffice 4.3

Nije bug, i ako bi ga nazvali bugom, opet nije njihov jer je to u biti nastavljen OpenOffice {#}

 

Ekipa koja radi na LO radi odličan posao.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao Libreoffice 4.3
zOOm kaže...

Nisu ga ni trebali ispravljati. 65000 znakova u jednom paragrafu - 10-15 stranica teksta ?!! Pa tko tak piše - političari možda čije rečenice namaju kraja... {#}

Radi se o standardiziranom formatiranju pravnih dokumenata nekih država (zaboravio kojih, mislim da je Portugal + bivše kolonije) koje ne smije sadržavati tekst razbijen na paragrafe, nego moraju biti pisani u "wall of tekst" formatu. Mislim da je to i jedini razlog ovog povećanja ograničenja broja znakova po paragrafu.

 

Btw. tu nije bilo riječi o bugu. Samo zato što je prijavljeno na bugzilli ne čini to automatski bugom u klasičnom smislu. Jednostavno se radilo o proizvoljnom ograničenju koje su postavili autori softvera prije više od 11 godina i sada je to ograničenje smanjeno (sa 16 na 32 bita).

A C program is like a fast dance on a newly waxed dance floor by people carrying razors.
16 godina
neaktivan
offline
Stigao Libreoffice 4.3

još uvijek imaju puno nelogičnosti poput nedostatka dugmeta za prelamanje teksta u calcu iliti wrap text. rješenje koje spašava klikanje po menijima je add-on :) 

Life is too short to remove USB safely
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Stigao Libreoffice 4.3
rustweaver kaže...

Btw. tu nije bilo riječi o bugu.

 

Nego o fičeru!!!

Kolega programer pozna retoriku {#}

Freak Show Inc.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao Libreoffice 4.3
Friday kaže...

Nego o fičeru!!!

Kolega programer pozna retoriku {#}

Softver ti je kao vino, bugovi mu dodaju određenu notu po kojoj se razlikuje od ostalih. {#}

A C program is like a fast dance on a newly waxed dance floor by people carrying razors.
15 godina
offline
Stigao Libreoffice 4.3

Ima li ko da koristi WPS pored/umjesto Libreoffice-a? Zanima me koji je bolji sa .docx fajlovima...

 
0 0 hvala 0
15 godina
suspendiran
offline
Re: Stigao Libreoffice 4.3
Entry Point kaže...

Nije bug, i ako bi ga nazvali bugom, opet nije njihov jer je to u biti nastavljen OpenOffice {#}

 

Ekipa koja radi na LO radi odličan posao.

A joj, pa iz ovog nicka se krije - Milanović. Samo on je u stanju reči nešto takvo. 

12 godina
neaktivan
offline
Stigao Libreoffice 4.3

Isprobao 4.3 na jednom WinXP 32-bitnom sustavu. MSI instalacija, ne portable.

Rušio se prilikom pokretanja. Nije došao ni splash screen.

Uklonio prijašnji profil, sve počistio. Repair installation. Nažalost ništa.

 

Vratio 4.2.5 i sve radi besprijekorno.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice