Stišajte zvuk na vašim uređajima

poruka: 14
|
čitano: 1.919
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stišajte zvuk na vašim uređajima".
15 godina
neaktivan
offline
Stišajte zvuk na vašim uređajima

...ma izasa bi ja za 15 minuta, al ko ce se tako brzo opit?!

Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Stišajte zvuk na vašim uređajima

Iako opasnost sigurno postoji, mislim da je sve skupa malo pretjerano. Da je to stvarno tako opasno - profesionalni DJ-i bi sa 40 godina već bili gluhi, ne?

Freak Show Inc.
 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stišajte zvuk na vašim uređajima

A sta je tek s onima koji u DBcup i DBdrag natjecanjima tuku po preko 150 db-a vecinom ispod 50-ak Hz-a...i pritom su normalno u autu..

 

profi DJ-i znaju svoj posao pa paze na to, vecu problem (sami sebi) su amaterski DJ-evi u klubovima sa losim razglasom i jos gorim monitoringom.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.3.2015 9:38 (Toni2000).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Stišajte zvuk na vašim uređajima

1,1 milijarda osoba?

Znači svako 6. čovjek je gluh? Malo previše čini mi se. 

 

Inače za mobitele i prijenosne svirače EU odavno ograničava na 85dB glasnoću.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Stišajte zvuk na vašim uređajima

veci problem sa sluhom ti moze napraviti nekvalitetna oprema, nego vise pojacana kvalitetna koja ti ne smeta i od koje ti ne pisti u usima 2 dana..

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Stišajte zvuk na vašim uređajima

U čemu je "problem" s nama starijima od 35 da mi smijemo slušati koliko god glasno hoćemo i nismo u opasnosti?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Stišajte zvuk na vašim uređajima

Smatram da nije problem u uređajima koji reproduciraju (smartfoni, slušalice it.d.) već u prevelikoj buki koja se odvija oko nas. Izađemo na ulicu i da bi čuli svoju glazbu pored buke prometa trebamo poprilično pojačati. Budimo realni, mi na balkanu nemamo novac za neku opremu sa posebnim metodama uklanjanja buke i/ili zaštite sluha već se masovno kupuju jeftini uređaji (nadam se da mi post neće citirati ona manjina!)...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Stišajte zvuk na vašim uređajima
Zale kaže...

Smatram da nije problem u uređajima koji reproduciraju (smartfoni, slušalice it.d.) već u prevelikoj buki koja se odvija oko nas. Izađemo na ulicu i da bi čuli svoju glazbu pored buke prometa trebamo poprilično pojačati. Budimo realni, mi na balkanu nemamo novac za neku opremu sa posebnim metodama uklanjanja buke i/ili zaštite sluha već se masovno kupuju jeftini uređaji (nadam se da mi post neće citirati ona manjina!)...

 

Neka me isprave upućeniji ali mislim da solidne slušalice nisu više toliko skupe.

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Stišajte zvuk na vašim uređajima

Da su imalo pametni zabranili bi prodaju smeća od in ear (a i ostalih slušalica)..

90% svih i 100% svih koji dolaze s mobitelima su teško smeće, izvrnute reprodukcije tonova na što se uho nauči i više ne čuje dobro cijeli spektar. To 10x više smetaju djeci i ostalima nego sama glasnoća.

Da ne govorim o ubojstvu uha sa in ear zatvorenog tipa. (a to prodaju kao "noise cancelation")...

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.3.2015 11:28 (gkelekov).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Stišajte zvuk na vašim uređajima
gkelekov kaže...

Da ne govorim o ubojstvu uha sa in ear zatvorenog tipa. (a to prodaju kao "noise cancelation")...

 

To sam jednom probao staviti u uho i rekao "hvala, doviđenja"...

Freak Show Inc.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stišajte zvuk na vašim uređajima
Friday kaže...
gkelekov kaže...

Da ne govorim o ubojstvu uha sa in ear zatvorenog tipa. (a to prodaju kao "noise cancelation")...

 

To sam jednom probao staviti u uho i rekao "hvala, doviđenja"...

Zato treba kupiti takozvane "polu-zatvorene". Ja sam ih koristio više godina i predobre su.

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
14 godina
offline
Re: Stišajte zvuk na vašim uređajima
gkelekov kaže...

Da ne govorim o ubojstvu uha sa in ear zatvorenog tipa. (a to prodaju kao "noise cancelation")...

 Takve slušalice su mnogo bolje od klasičnih (na ove mislim), zahtjevaju puno manju glasnoću da zvuk bude jednako dobar (glasan) u uhu.

 

Naravno neću ulaziti u škart proizvode, govorim općenito o dizajnu/tipu slušalica.

Swedish latin super funk.
16 godina
odjavljen
offline
Stišajte zvuk na vašim uređajima

Ne znam, meni to jako smeta i ne mogu smisliti da mi je nešto ugurano u uho.

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Stišajte zvuk na vašim uređajima

in ear slusalice su smece,kad koristim naglavne uvjek malo smanjim zvuk

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice