Stiže Galaxy S II Plus?

poruka: 35
|
čitano: 5.212
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stiže Galaxy S II Plus?".
14 godina
neaktivan
offline
Stiže Galaxy S II Plus?
Bilo bi lijepo kad bi ovaj izašao pa da običnom galaxy-u padne cijena :D
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Stiže Galaxy S II Plus?

nepotrebno...i ovaj več ima prekaj procesor...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Stiže Galaxy S II Plus?

Koji ce onda poslije ovoga doci?

Galaxy S 2 Plus HD?

Kako su dosadni sa tim nazivima...

Samo zbunjuju...

Bilo bi zgodno, ali nije potrebno!
Moj PC  
7 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Galaxy S II Plus?
EZY-E kaže...

Koji ce onda poslije ovoga doci?

Galaxy S 2 Plus HD?

Kako su dosadni sa tim nazivima...

Samo zbunjuju...

A čuj, uvijek mora biti i Mini, Pro, Plus itd. verzija... 

15 godina
neaktivan
offline
Stiže Galaxy S II Plus?

"Kako bi oteli dio pažnje koju će Apple bez sumnje privući predstavljanjem novog iPhonea, u Samsungu su navodno odlučili predstaviti osvježeni Galaxy S II."

 

LOL, koji iPhone? Onaj što se valja u plenama još?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Stiže Galaxy S II Plus?

Apple je svoj brand pozicionirao toliko visoko da je potrebna samo nepotvrđena glasina o novom iPhoneu da bi potpuno poremetio razvoj i prodaju ostalih pametnih telefona. Tako se radi posao.

 
16 5 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Galaxy S II Plus?
limitedition kaže...

"Kako bi oteli dio pažnje koju će Apple bez sumnje privući predstavljanjem novog iPhonea, u Samsungu su navodno odlučili predstaviti osvježeni Galaxy S II."

 

LOL, koji iPhone? Onaj što se valja u plenama još?

Novi bi trebao izači u 9 mjesecu, stoga to više i nije tako daleko... Ali mene nebi čudilo da oni upravo pričekaju izlazak novog iPhonea kako bi onda vidjeli jel treba ipak još šta nadodati...

13 godina
offline
Stiže Galaxy S II Plus?

koji idijoti, znači ovi što su kupili SGS2 imaju zastareo proizvod nakon 3 meseca :D

 

najbolji lek protiv gubljenja živaca je kupiti najbolji telefon i onda uopšte ne pratiti to tržište više do sledeće godine.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.6.2011 13:25 (DowlaBoy).
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Galaxy S II Plus?
DowlaBoy kaže...

koji idijoti, znači ovi što su kupili SGS2 imaju zastareo proizvod nakon 3 meseca :D

 

najbolji lek protiv gubljenja živaca je kupiti najbolji telefon i onda uopšte ne pratiti to tržište više do sledeće godine.

Oc-aju CPU na 1,4GHz i nemaju više zastario proizvod.

13 godina
neaktivan
offline
Stiže Galaxy S II Plus?

Overklokiranje telefona. Mislim da nikad u životu nisam čuo bedastiju stvar.

 
5 14 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Galaxy S II Plus?
Sinatra kaže...

Overklokiranje telefona. Mislim da nikad u životu nisam čuo bedastiju stvar.

Zato jer imaš lolfon je downclockan. Kako ti je telefon downclockan takav si i sam.

 

Za one koj ne znaju lolfon 4 ima hummingbird chipset koji stabilno radi na 1-1.2GHz dok na lolfonu ~800MHz ako se ne varam.

14 godina
offline
Re: Stiže Galaxy S II Plus?
Sinatra kaže...

Overklokiranje telefona. Mislim da nikad u životu nisam čuo bedastiju stvar.

zasto bi to bilo bedasto??

izvuci maksimum iz mobitela je tebi bedasto??

ja mislim da si ti sinatra jedan veliki trol..

Bilo bi zgodno, ali nije potrebno!
13 godina
neaktivan
offline
Stiže Galaxy S II Plus?

Korisnik se uopće ne bi trebao opterećivati pojmom kao što je takt mikroprocesora u telefonu. iPhone 4, ili "lolfon" kako ga ti nazivaš, sa svojih 800 MHz je najbrži telefon na tržištu. Koliko je to ironično?

 
6 12 hvala 0
16 godina
offline
Re: Stiže Galaxy S II Plus?
Hoću nove WP7 telefone. Ovih s Androidom ima koliko te volja!
America - FUCK YEAH! Coming again to save the motherfucking day YEAH!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Galaxy S II Plus?
Sinatra kaže...

Korisnik se uopće ne bi trebao opterećivati pojmom kao što je takt mikroprocesora u telefonu. iPhone 4, ili "lolfon" kako ga ti nazivaš, sa svojih 800 MHz je najbrži telefon na tržištu. Koliko je to ironično?

Jel tebe plaćaju ovi iz epla ili ti to radiš džabe? Ako radiš džabe onda te žalim :| .

 

Danny_HR kaže...
Hoću nove WP7 telefone. Ovih s Androidom ima koliko te volja!

Bit će vjerovatno sad kad mango dođe :)

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.6.2011 14:00 (Dkc).
14 godina
offline
Re: Stiže Galaxy S II Plus?
Sinatra kaže...

Korisnik se uopće ne bi trebao opterećivati pojmom kao što je takt mikroprocesora u telefonu. iPhone 4, ili "lolfon" kako ga ti nazivaš, sa svojih 800 MHz je najbrži telefon na tržištu. Koliko je to ironično?

najbrzi u cemu?

nemozes sad opcenito govoriti da je najbrzi kad sigurno postoji mobitel koji je brzi naprimjer u otvaranju web stranica u odnosu na iphone.

ako mislis na fluidnost animacija prilikom scrollanja i otvaranja appova, naravno da je fluidan kada nema pravi multitasking, a kod pravog multitaskinga procesi rade u pozadini cega nema kod iphonea.

Bilo bi zgodno, ali nije potrebno!
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.6.2011 14:05 (EZY-E).
14 godina
offline
Re: Stiže Galaxy S II Plus?
Danny_HR kaže...
Hoću nove WP7 telefone. Ovih s Androidom ima koliko te volja!

takoder, wp7 mi se cini kao odlicna platforma samo da dode vise igrica i appova.

i da dode nasto kao cydia i instalous na iphoneu.

Bilo bi zgodno, ali nije potrebno!
16 godina
offline
Re: Stiže Galaxy S II Plus?
EZY-E kaže...
Danny_HR kaže...
Hoću nove WP7 telefone. Ovih s Androidom ima koliko te volja!

takoder, wp7 mi se cini kao odlicna platforma samo da dode vise igrica i appova.

i da dode nasto kao cydia i instalous na iphoneu.

Ma samo da dođe nešto. Pogotovo na našem tržištu je jako malo WP7 telefona.

Već neko vrijeme pikiram da bih uzeo nešto, al nema ništa interesantno u ponudi. Da ne velim da nema uopće ništa u T-Mobileu. :(

 

A Android telefoni se izrađaju toliko brzo da ih ne možeš ni popratiti sve.

America - FUCK YEAH! Coming again to save the motherfucking day YEAH!
13 godina
offline
Re: Stiže Galaxy S II Plus?
Sinatra kaže...

iPhone 4, ili "lolfon" kako ga ti nazivaš, sa svojih 800 MHz je najbrži telefon na tržištu. Koliko je to ironično?

trolLol

14 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Galaxy S II Plus?

ali Iphone 4 ima 800Mhz???

15 godina
offline
Re: Stiže Galaxy S II Plus?
srky.du kaže...

ali Iphone 4 ima 800Mhz???

  ima A4 procesor na taktu od 1 GHz

14 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Galaxy S II Plus?
Sinatra kaže...

Overklokiranje telefona. Mislim da nikad u životu nisam čuo bedastiju stvar.

Izjava je potpuno u pravu. Ne raste li potrošnja baterije overklokanjem?

Osim toga što mi znaci i da ima 4 jezgre ako trza? Nije sve u tablicama, brojkama i specifikacijama.

Mene kao krajnjeg korisnika ne zanima toliko što je ispod haube nego kako to radi u praksi.

 

Inace što više ghz i jezgri to bolje, ali ako ne raste potrošnja, tj.ako i baterije prate tu potrošnju.

U svakom slucaju ocito kod Android mobitela moraš svakih par mjeseci kupit mobitel da bi imao najbolji 

i izvukao maksimalno iz moba. Onda ce netko rec da Apple radi od ljudi budale.

Ako i radi, radi to manje od jednom godišnje, Samsung svakih par mjeseci {#}
A i zanimljivo mi je vidjet koliko je Samsung pod pritiskom od Applea, pa svako malo izbacuje uređaje nebi li bio najbolji.

U svakom slucaju sviđa mi se cijela situacija. Apple tjera Samsung da radi bolje uređaje da bi konkurirao

i obrnuto. Konkurencija je zakon stvar {#}

Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
16 godina
neaktivan
offline
Stiže Galaxy S II Plus?

Pričekat ću Samsung sa 8 jezgrenim procom i barem 500GB memorije i sa full 3D HD display-em.

Sigurno je sigurno. Uostalom, pa neću valjda to koristiti za telefoniranje

 

{#}

 

 

 

 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Galaxy S II Plus?
Danny_HR kaže...
Hoću nove WP7 telefone. Ovih s Androidom ima koliko te volja!

ove godine izlaze 2 wp7 od nokie a iduce god su najavili da ce plasirat 12 komada na trziste. Ja osobno cekam neki dobar wp7 slider full qwerty

15 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Galaxy S II Plus?
alen-c kaže...

A i zanimljivo mi je vidjet koliko je Samsung pod pritiskom od Applea, pa svako malo izbacuje uređaje nebi li bio najbolji.

Slažem se da im je ovaj potez bedast s OC proca ali da je Samsung pod pritiskom Applea...iPhone je taj koji pokušava dosegnuti konkurenciju u ovom trenutku pa se stalno odgađa vrijeme izlaska na tržište.

 

Ako je netko pod pritiskom onda je to Android koji bi trebao ipak ubaciti neke restrikcije bez kojih se neki problemi neće moći ispeglati.

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Galaxy S II Plus?
alen-c kaže...
Sinatra kaže...

Overklokiranje telefona. Mislim da nikad u životu nisam čuo bedastiju stvar.

Izjava je potpuno u pravu. Ne raste li potrošnja baterije overklokanjem?

Osim toga što mi znaci i da ima 4 jezgre ako trza? Nije sve u tablicama, brojkama i specifikacijama.

Mene kao krajnjeg korisnika ne zanima toliko što je ispod haube nego kako to radi u praksi.

 

Inace što više ghz i jezgri to bolje, ali ako ne raste potrošnja, tj.ako i baterije prate tu potrošnju.

U svakom slucaju ocito kod Android mobitela moraš svakih par mjeseci kupit mobitel da bi imao najbolji 

i izvukao maksimalno iz moba. Onda ce netko rec da Apple radi od ljudi budale.

Ako i radi, radi to manje od jednom godišnje, Samsung svakih par mjeseci {#}
A i zanimljivo mi je vidjet koliko je Samsung pod pritiskom od Applea, pa svako malo izbacuje uređaje nebi li bio najbolji.

U svakom slucaju sviđa mi se cijela situacija. Apple tjera Samsung da radi bolje uređaje da bi konkurirao

i obrnuto. Konkurencija je zakon stvar {#}

 

Blah, opet moram sve crtati :(.

Kod CPU-ova na smartphoneovima ne vjerujem da itijedan cijelo vrijeme radi na 100%. Svi oni dodavaju gasa kad treba. Tako da može on biti i od 8GHz pa će opet u većini vremena on biti ispod 1GHz. Dalje, ne raste potrošnja baterije toliko značajno jer svi znaju da pola baterije ode na ekran.

 

Jel ti kupuješ smartphone da bi bio najbolji u društvu i svima se pokazivo? Dobro vi appleovci možda. Kupuješ ga za svoje potrebe, to da imaš zastario smartphone je smiješno jer s tom logikom uvijek imaš zastarjeli.

 

Na kraju, samsung je i prije izbacivao različite verzije (recimo nije vezano sad za novi ajfon) jer i orginalni Galaxy ima par verzija. Što se tiče konkurencije, vidimo kad je Ajfonu pada cijena što dokazuje da ste uvijek davali više love nego što je vrijedio.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.6.2011 17:00 (Dkc).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Galaxy S II Plus?
limitedition kaže...

(...).iPhone je taj koji pokušava dosegnuti konkurenciju u ovom trenutku pa se stalno odgađa vrijeme izlaska na tržište.

 

Ako je netko pod pritiskom onda je to Android koji bi trebao ipak ubaciti neke restrikcije bez kojih se neki problemi neće moći ispeglati.

 

Apple sigurno nije ni najmanji problem stici i prestici konkurenciju trenutno. 

Konkurencija ionako nije neznam šta donjela. 2 jezgre i nešto bolju kameru, a to im 100% nije nikakav problem ubaciti u postojeci mob.

 

Ono što jest problem je ekran. A iskreno ni neznam kako ce i kada to rješiti.

Meni je osobno tih 3.5" taman,ali naravno da bi bilo bolje da je veci.

E sad kad si Android proizvođac poput Samsunga zaboli te ona stvar za kompatibilnost i zato se javljaju toliki problemi s fragmentiranošcu.

Apple bi dakle trebao povecati rezoluciju cime otežava korištenje aplikacija i stvara programerima problem.

Ako ostavi rezoluciju kakva je a poveca dimanzije gubi tzv."Retina" gustocu piksela ekrana s kojom su se hvalili.

I ne samo to, Apple vjerojatno brine i na dimenzije uređaja. Do sad ni jedan uređaj nije povecavao nego smanjivao.

Da bi povecao ekran a dimenzije sacuvao jedino logicno rješenje je mjenanje stranica da bude wide screen-ali onda opet dolazimo do 

promjene rezolucije... Ono rješenje od ruba do ruba mi djeluje nategnuto i gotovo nemogucim.

Samsung ce povecat uređaj kolko god trebalo ne pazeci ne ergonomiju jer je navikao da Android korisnici ionako 

vecinom padaju na velike brojke. Daj što veci ekran i narod zadovoljan i tako unedogled.

U svakom slucaju cini mi se da bi upravo ekran mogao biti kamen spoticanja Applea.

Nebi me cudilo da na jesen na kraju ipak izbace samo iP4S istog izgleda i svega, samo s boljom, kamerom, više RAM-a i sl.

Cisto da u specifikacijam sve to skupa lijepše izgleda. Slicno kao što je to bilo kod 3G-3GS.

iP 5 s vecim ekranom bi se mogao pojavit tek nagodinu. Ako nas iznenade na jesen svaka cast, ali nekako sumnjam.

Ovo s bijelom verzijom iPhonea je bilo samo kupovina na vremenu.

Dkc kaže...
alen-c kaže...
Sinatra kaže...

Overklokiranje telefona. Mislim da nikad u životu nisam čuo bedastiju stvar.

Izjava je potpuno u pravu. Ne raste li potrošnja baterije overklokanjem?

Osim toga što mi znaci i da ima 4 jezgre ako trza? Nije sve u tablicama, brojkama i specifikacijama.

Mene kao krajnjeg korisnika ne zanima toliko što je ispod haube nego kako to radi u praksi.

 

Inace što više ghz i jezgri to bolje, ali ako ne raste potrošnja, tj.ako i baterije prate tu potrošnju.

U svakom slucaju ocito kod Android mobitela moraš svakih par mjeseci kupit mobitel da bi imao najbolji 

i izvukao maksimalno iz moba. Onda ce netko rec da Apple radi od ljudi budale.

Ako i radi, radi to manje od jednom godišnje, Samsung svakih par mjeseci {#}
A i zanimljivo mi je vidjet koliko je Samsung pod pritiskom od Applea, pa svako malo izbacuje uređaje nebi li bio najbolji.

U svakom slucaju sviđa mi se cijela situacija. Apple tjera Samsung da radi bolje uređaje da bi konkurirao

i obrnuto. Konkurencija je zakon stvar {#}

 

Blah, opet moram sve crtati :(.

Kod CPU-ova na smartphoneovima ne vjerujem da itijedan cijelo vrijeme radi na 100%. Svi oni dodavaju gasa kad treba. Tako da može on biti i od 8GHz pa će opet u većini vremena on biti ispod 1GHz. Dalje, ne raste potrošnja baterije toliko značajno jer svi znaju da pola baterije ode na ekran.

 

Jel ti kupuješ smartphone da bi bio najbolji u društvu i svima se pokazivo? Dobro vi appleovci možda. Kupuješ ga za svoje potrebe, to da imaš zastario smartphone je smiješno jer s tom logikom uvijek imaš zastarjeli.

 

Na kraju, samsung je i prije izbacivao različite verzije (recimo nije vezano sad za novi ajfon) jer i orginalni Galaxy ima par verzija. Što se tiče konkurecije, vidimo kad je Ajfonu pada cijena što dokazuje da ste uvijek davali više love nego što je vrijedio.

Kod CPU-a sp klokanje proc.mi i dalje nema smisla. Neznam koji program može profitirat 

i da je potrebna baš puna snaga proc. Nije ti to komp s windowsima spojen na uticnicu.

Opet ako je klokanje potrebno da bi ti sucelje na mobu ili browser radili bez ikakvog trzanja,

onda ceš ga morat imati klokanog stalno što utjece na bateriju.

U svakom slucaju nema mi smisla. I dalje smatram da se korisnik takvim stvarima nebi trebao zamarati,

a uređaj bi trebao raditi skoro perfektno s onoliko Ghz s koliko dolazi. Nek se radije poradi na optimizaciji pa da vidiš cuda.

 

Ja ne kupujem sp da bi imao najbolji u društvu nego da mi radi dobro koliko god je to moguce.

Ali neki Android fanovi cini mi se da da. Jer jedva docekaju svaki novi model koji je jaci pa kupe.

Nije stvar samo zastarjeli. Naci ce se netko tko ce radit aplikacije ili igre koji ce iskoristit svaki Mhz kod ovog

Samsunga i usporeno ce radit na ostalim uređajima, što bi opet moglo neke potaknut, tj.natjerat da promjene

uređaj. iOS za sad nema takvih problema. Kad kupiš neki iPhone, znaš da si bar 2 godine miran jer ceš barem 2-3g.

moc koristit najnoviji iOS kao i sve aplikacije ne obaziruci se kakav procesor ima tvoj mob.

Ovo što Samsung radi je samo napumpavanje brojki i navlacenje korisnika da kupuju to.

Kažem to rade i drugi, ali ne tako intenzivno.

 

Prijašnji Glaxyi su bili derivati originalnog s manje snage, sad je obrnut slucaj.

Ovo s padanjem cijene mi baš i nije jasno. Uređaj je star više od godinu dana i normalno je da mu bar malo padne cijena.

Za razliku od drugih, iP se puno bolje drži cijena od npr.SGS koji mu je parirao i cijenom i mogucnostima, tako da

te baš ne kužim :/

Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
15 godina
neaktivan
offline
Stiže Galaxy S II Plus?

Pa naravno da ne treba OC-at CPU za sučelje i to. Pa nigdje se ne primjeti razlika kad oc-aš SGS II nego u benchmarcima. Ti imaš neki film da za Android treba 1,4GHz ili što? Nebi se ni korisnik PC-a trebao zamarati, ali tu je i može se. Na kraju nisu biti megaherci već čipset, a ovaj novi koji Samsung pravi je prilično kvalitetan.

 

Za optimizaciju se javi Googlu, ne miješaj hardwer i softver.

 

'Derivanti manje snage'. Jea rajt.

 

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_plus_preview-review-604.php

 

Pala mu je cijena jer su se na tržištu pojavili daleko jači strojevi, a u stvari je odavno trebala biti ista kao i SGS-ova ili uz neznatne razlike.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.6.2011 18:00 (Dkc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Galaxy S II Plus?
Dkc kaže...
Sinatra kaže...

Overklokiranje telefona. Mislim da nikad u životu nisam čuo bedastiju stvar.

Zato jer imaš lolfon je downclockan. Kako ti je telefon downclockan takav si i sam.

 

Za one koj ne znaju lolfon 4 ima hummingbird chipset koji stabilno radi na 1-1.2GHz dok na lolfonu ~800MHz ako se ne varam.

  Ajde neka ti mama promjeni pelene, jer si overkloknuo nesto u njih.

I'll see you on the dark side of the moon
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Galaxy S II Plus?
Master Z kaže...
srky.du kaže...

ali Iphone 4 ima 800Mhz???

  ima A4 procesor na taktu od 1 GHz

Tako pise na stranicama od Apple-a ako se ja dobro sjecam :)

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice