Stiže nabildani K10000 Pro

poruka: 23
|
čitano: 3.450
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stiže nabildani K10000 Pro".
8 godina
offline
Stiže nabildani K10000 Pro

pa šta nitko ne komentira da mu se ostvario san - velik, debeo, težak i baterija od tjedan dana

Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.5.2017 11:22 (Feudalac).
Moj PC  
5 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Stiže nabildani K10000 Pro
Feudalac kaže...

pa šta nitko ne komentira da mu se ostvario san - velik, debeo, težak i baterija od tjedan dana

 da, ne znam gdje su sad svi oni koji uvijek kažu da bi odmah kupili ovakav mobitel... čudno kak prodaja ovog ne ide bolje neg samsungov S8....

15 godina
offline
Stiže nabildani K10000 Pro

pa xiaomi redmi 3x s 4000 mAh jednako punim jednom tjedno i ima 15 deka žive vage (unibody magnezij nešto kućište). al z njim samo telefoniram i smsam (a i kaj više bi trebalo?!). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stiže nabildani K10000 Pro
lllnuclearlll kaže...
Feudalac kaže...

pa šta nitko ne komentira da mu se ostvario san - velik, debeo, težak i baterija od tjedan dana

 da, ne znam gdje su sad svi oni koji uvijek kažu da bi odmah kupili ovakav mobitel... čudno kak prodaja ovog ne ide bolje neg samsungov S8....

 jer je podrška za takve mobitele ravna nuli. jedini spas takvim mobitelima je otključan bootloader i custom rom.

14 godina
offline
Re: Stiže nabildani K10000 Pro
ranko091 kaže...

 jer je podrška za takve mobitele ravna nuli. jedini spas takvim mobitelima je otključan bootloader i custom rom.

 90% korisnika ne zna niti što je "podrška", "bootloader" ili "custom ROM". Dakle to baš i nije neka prepreka.

 

12 godina
offline
Re: Stiže nabildani K10000 Pro
Feudalac kaže...

pa šta nitko ne komentira da mu se ostvario san - velik, debeo, težak i baterija od tjedan dana

lllnuclearlll kaže...
Feudalac kaže...

pa šta nitko ne komentira da mu se ostvario san - velik, debeo, težak i baterija od tjedan dana

 da, ne znam gdje su sad svi oni koji uvijek kažu da bi odmah kupili ovakav mobitel... čudno kak prodaja ovog ne ide bolje neg samsungov S8....

 Pa ako je netko tražio takav mobitel, onda će ga valjda i kupiti.

Samo, jako mali broj ljudi ga je tražio (naspram onih koji žele Galaxy 8 ili iPhone), a i koliko od tih koji ga traže će vidjeti informaciju da je nešto takvo izašlo? 5%? Manje?

Ajar kaže...

. al z njim samo telefoniram i smsam (a i kaj više bi trebalo?!). 

 Srat po forumu?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
offline
Re: Stiže nabildani K10000 Pro
jozef kaže...

 90% korisnika ne zna niti što je "podrška", "bootloader" ili "custom ROM". Dakle to baš i nije neka prepreka.

 

 Nemoj biti tako konzervativan :)

 99,99% korisnika nema pojma što je bootloader, a mislim da je ista cifra i za custom rom.

Mi sa foruma za običnu populaciju zvučimo kao da govorimo klingonski.

Ja rekoh
7 godina
protjeran
offline
Stiže nabildani K10000 Pro

isto tako 99,999999 korisnika koji dodju u trgovinu kupiti smarphone a ne znaju sto je bootloader, custom rom, "znaju" da debeli mobiteli nisu moderni i misle da ne valjaju te da su iz prosloga stoljeca....

 

oni ce kupiti ultra tanki jer su ti mobiteli moderno kvalitetni ¿¿

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže nabildani K10000 Pro
Je li itko od vas probao držati taj mobitel u rukama? Pa to je teško ko sam vrag i gotovo neupotrebljivo na duže staze. Pa to nije ni za držati u ruci dok telefoniraš.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stiže nabildani K10000 Pro
CyberDemonVZ kaže...

 Srat po forumu?

 to prepuštam iskusnijima, s četiri pune zvjezdice i više. telefon samo na wi-fi-ju a i to samo radi ažuriranja. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Re: Stiže nabildani K10000 Pro
Ajar tebi onda ni ne treba smartphone ako samo telefoniraš i sms-aš. Uzmi nokiu 3310.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stiže nabildani K10000 Pro
Oldy kaže...
Ajar tebi onda ni ne treba smartphone ako samo telefoniraš i sms-aš. Uzmi nokiu 3310.

 istina no zaglavio sam s njime stjecajem okolnosti. uskoro se vraćam ashi 200 a ovo će biti dar nekome. mislim, dobar je to stroj ali meni nema svrhu, prvelik je, težak i traži obje ruke za prčkanje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže nabildani K10000 Pro
Manzi kaže...
Je li itko od vas probao držati taj mobitel u rukama? Pa to je teško ko sam vrag i gotovo neupotrebljivo na duže staze. Pa to nije ni za držati u ruci dok telefoniraš.

A jesu ljudi danas pi*kice...  Pa kako smo prije 20 godina bez problema razgovarali na ovo čudo tehnologije?

http://www.focus.de/fotos/1995-bringt-siemens-mit-dem-s3-com-ein-mobiltelefon-mit-einem_mid_16483.html

 

Teretana malo ili kopati kanale i neće biti nikakav problem.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže nabildani K10000 Pro
Jesi li držao mobitel u ruci?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže nabildani K10000 Pro
Manzi kaže...
Jesi li držao mobitel u ruci?

Da. Sa 7-8 godina. Mater ga je koristila čak i nakon smjene tisućljeća. Nikad nije rekla da joj je težak.

Još je uvijek živ, samo mu je baterija jako slaba; prije par godina sam ga jedno kratko vrijeme uzeo od staraca i koristio da se oslobodim od zala smartphonea.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže nabildani K10000 Pro
Pitam za oukitel -.-
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže nabildani K10000 Pro
Manzi kaže...
Pitam za oukitel -.-

 Jedan i drugi imaju 260 g. U čemu je razlika?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže nabildani K10000 Pro
"The phone is also supposed to weigh 292.5 grams, or about 27.5 grams lighter than the K10000." ovo kažu strani portali... Vjeruj mi, mob je kao smartphone neupotrebljiv
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže nabildani K10000 Pro
Manzi kaže...
"The phone is also supposed to weigh 292.5 grams, or about 27.5 grams lighter than the K10000." ovo kažu strani portali... Vjeruj mi, mob je kao smartphone neupotrebljiv

Baš sam išao izvagati svoj mobitel... S flip caseom s kojim ga koristim ima 241 g. Da ga j*, mogao bih koristiti i 50 i 80 g teži, isti vrag. Samo je stvar navike.

11 godina
neaktivan
offline
Stiže nabildani K10000 Pro

Ne strasim se ja da ce se ovo prodavati nece ko s8 jer s8 sw gura posvuda ali u zadnje vrime sve manje i manje mob ide na ugovorne obaveze dosta ljudi sad iskesiraju u ducanu za mob ili se peglaju kartice tako da samsung za koju godinu ce se isto poprilicno srozat vec je to lagana tedencija... Osim ako se nesto radikalno ne promjeni...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Stiže nabildani K10000 Pro

Je pa imao sam i ja nekad davno (neki od vas se možda nisu niti rodili) NMT telefon od pola kile kojem je baterija trajala 4 sata, a sad bih i da je moj Note od 170grama lakši. Standardi se mijenjaju, jel bi netko od vas koristio jednojezgreni procesor na 400MHz? Ma nije to sporo pa nekad smo u Spectrumu i Commodoreu imali 2-3Mhz CPU.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Stiže nabildani K10000 Pro
jozef kaže...
ranko091 kaže...

 jer je podrška za takve mobitele ravna nuli. jedini spas takvim mobitelima je otključan bootloader i custom rom.

 90% korisnika ne zna niti što je "podrška", "bootloader" ili "custom ROM". Dakle to baš i nije neka prepreka.

 

 A koliko od tih 90% zna sto je mAh i koliko je dovoljno?

Što obični korisnik zna koliko je dovoljno miliamper sati za mobitel. Sto on zna jel 200, 2000 ili 20000 dovoljno.

Velika sansa je da nezna, ali stavi Samsung, Iphone i ovaj mobitel da budu iz istog cijenovnog ranga, i sta mislis koji ce najgore proci? Pa kineska cigla, koji drugi.

 

Ali lako se čudit kao @lllnuclearlll o tome kak kineski proizvođač Oukitel ne može pokraj jednog malog Samsunga , ajd da si napisao pokraj Oppoa, Meizua ili čak Xiaomia. A gdje na Samsung.

Pa jel ljudi dvaput pročitaju to što napišu da mi je znati.

Neka, samo se ti čudi.

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.5.2017 2:14 (Et_Tu_Brute?).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže nabildani K10000 Pro
jozef kaže...

Je pa imao sam i ja nekad davno (neki od vas se možda nisu niti rodili) NMT telefon od pola kile kojem je baterija trajala 4 sata, a sad bih i da je moj Note od 170grama lakši. Standardi se mijenjaju, jel bi netko od vas koristio jednojezgreni procesor na 400MHz? Ma nije to sporo pa nekad smo u Spectrumu i Commodoreu imali 2-3Mhz CPU.

Pa procesor i masa nisu baš ista stvar. Ako nekome treba baterija od 10 Ah izdržat će 290 g. I dalje je lakše nego nositi zasebni powerbank.

Kao što rekoh, moja mater je koristila gore spomenuti telefon godinama i nikad joj nije smetala masa, onda možete i vi valjda. Whineri...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice