Stiže Thunderbird 3 RC 1

poruka: 23
|
čitano: 5.808
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stiže Thunderbird 3 RC 1".
15 godina
offline
Stiže Thunderbird 3 RC 1

Silom prilika koristim ovo smece (do duse ne ovu verziju) kao mail klijenta. Debilniji proizvod od ovoga u toj klasi ne postoji. Outlook je bog sto se tice sucelja i account managamenta.

I'm going woo woo
 
1 6 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stiže Thunderbird 3 RC 1

E, kolega Nakir, kako je lako popljuvat genijalan proizvod kad ga ne znaš koristit... Pozdrav!

Svaki put kad pišem sig netko me uhva
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stiže Thunderbird 3 RC 1
Corwin kaže...

E, kolega Nakir, kako je lako popljuvat genijalan proizvod kad ga ne znaš koristit... Pozdrav!

Potpisujem.

16 godina
neaktivan
offline
Stiže Thunderbird 3 RC 1

Za Thunderbird 3 ne znam, ali dvojka nije po ničemu genijalna! Prosjek za tu vrstu programa, čak nema (bez addona) ni adress book u sučelju.

A lesson is learned but the damage is irreversible.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Stiže Thunderbird 3 RC 1

Da, fali mu štošta...mora se rovariti po ekstenzijama...i Outlook je stvarno sadržajniji...ali me Thunderbird oduševljava ugodnošću funkcionisanja...Tako da ovo jedva čekam...

 

Koristio sam i Outlook 2007 jedno vrijeme...

sad je ovo neko čudno cjepidlačenje...

ali mi jednostavno ne leži...

 

Lijepo izgleda i sve, svaka čast...ali ga ukinem i pokrenem Thunderbird, i radim sa puno više gušta...više detalja treba...ali ono, radije bih se prčkao u Thunderbirdu sa ekstenzijama, ovakvom kakvom jeste, nego izučavao Outlook...

 

Za psihoanalitičare, izvolite istraživati...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Stiže Thunderbird 3 RC 1

Ja smatram da je gmail kao webaplikacija sadržajniji i pregledniji od samoga thunderbirda. Thunderbird nije loš programčić, ali s obzirom na to što je gmail postao i preglednost samoga sučelja te webaplikacije smatram da je ono brže i ugodnije koristiti.

ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati - Flegma
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Stiže Thunderbird 3 RC 1

Jedanput sam krenuo kopati po netu u potrazi za boljim klijentom od thunderbirda i nakon instaliranih 5-6 kom. zakljucio sam da nema boljeg. Isto kao i Firefox, Thunderbird sa Add-onsima postaje najjaci mail klijent na svijetu. Samo jedan add on kojeg nema niti jedan drugi mail klijent je toliko dobar da vec samo zbog njega mi svi klijenti otpadaju - TB header tools extension. Nazalost sa trojkom ne radi, pa se nadam da ce je napokon dovrsiti.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Stiže Thunderbird 3 RC 1

Kolega Corwin.. postujem tvoje misljenje ali meni thunderbird (verzija 2) nikako ne lezi (koristim je u firmi). Outlook 2007 mi je najbolji mail klijent na kojem sam ikada radio (imam ga na kucnom racunalu). Pretrazivanje mailova je jednostavno i brzo (radim sa mailboxom od par GB), sucelje takodjer. Flagovi su puno bolje odradjeni u outlooku, account managament takodjer... Po meni svi ostali imaju jos puno papati da stignu jednostavnost i intuitivnost Outlooka.

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stiže Thunderbird 3 RC 1
Corwin kaže...

E, kolega Nakir, kako je lako popljuvat genijalan proizvod kad ga ne znaš koristit... Pozdrav!

a thunderbird stvarno ima jako velike mogucnosti pa ga imas sta izucavati. pogledaj knjige o outlooku pa onda pricaj.

thunderbird je koma. koristio sam ga neko vrijeme jer sam morao u firmi i svi smo jedva cekali povratak na outlook.

 

15 godina
offline
Stiže Thunderbird 3 RC 1

Ma meni Outlook ne sluzi samo za mailove vec i kao klijent manager, task manager, remidner, sto stvari... Sve to radi izvrsno i brzo. Ja ne kazem da je TB los, jednostavno nije dobar koliko i Outlook.

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Stiže Thunderbird 3 RC 1

i ne samo to. to nisu alati za usporedbu: outlook se moze usporediti jedino sa lotus notes, a thunderbird samo sa outlook express/windows mail.

ako nekome treba samo funkcionalnost slanja/primanja poste onda je svaki od tih alata jednako dobar. samo je stvar sta se vise od toga nudi

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Stiže Thunderbird 3 RC 1

Žuti VS Plavi   Namigiva

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stiže Thunderbird 3 RC 1
tnakir kaže...

Kolega Corwin.. postujem tvoje misljenje ali meni thunderbird (verzija 2) nikako ne lezi (koristim je u firmi). Outlook 2007 mi je najbolji mail klijent na kojem sam ikada radio (imam ga na kucnom racunalu). Pretrazivanje mailova je jednostavno i brzo (radim sa mailboxom od par GB), sucelje takodjer. Flagovi su puno bolje odradjeni u outlooku, account managament takodjer... Po meni svi ostali imaju jos puno papati da stignu jednostavnost i intuitivnost Outlooka.

 

Moj T-Bird, za vašu informaciju, nevjerni Tomo, barata mailboxom od 2.7 GB, a s lakoćom žonglira sa 6 korisničkih accounta, i proširio sam ga točno onim ekstenzijama koje su mi potrebne. Imam brzinu i lakoću korištenja bez nepotrebnog bloatwarea.

 

Ne pljujem po Outlooku, iako po riječima korisnika "sasa" Outlook nije ni jednostavan, a bome ni intuitivan, dapače, o njemu je potrebno pročitati knjiga i knjiga :) Ali zato je, koristeći se sarkazmom (neki bi rekli: "Sarcasm is the lowest form of wit.") pohvalio TB i njegovu jednostavnost. Koristio sam ja Outlook, kolega, dapače, i jednostavno je glomazan. A M$ov proizvod koji je u nazivno istoj kategoriji kao i TB, OE, se može pokriti ušima u usporedbi s Mozillinom aplikacijom.

 

Lipi pozdrav iz Splita!

Svaki put kad pišem sig netko me uhva
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2009 12:28 (Corwin).
15 godina
offline
Stiže Thunderbird 3 RC 1

A sta da ti kazem, o ukusima se ne raspravlja pa tako necemo ni o tome kome je kakav software bolji. Meni se TB jednostavno kosi sa mojom filozofijom i mojom idejom sucelja.

 

Lijep pozdrav iz Splita.

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Stiže Thunderbird 3 RC 1

Outlook ako izbaci neki error, mozes ga debuggirati mjesecima. Thunderbird vrlo lako reinstaliras, iako jos nismo imali problem koji se nije dao rijesiti. TB3 popapa Outlook. TB2 je stvarno okrljasten, ali ipak kao mail klijent odlican, portable. Di ces ti sa Outlookom na usb disku kod frenda? Erh... da ne kazem da je TB3 fino integriran sa Gmailom, steta sto nisu integrilali Lighning (kalnedar) u TB3.  Ali ok, dodas par extenzija i TB3 moze vise nego bilo koji drugi klijent.

Ali, problem je u korisnicima koji su koristili piratizirani Outlook godinama i sad je problem kad ih tjeras da koriste legalni software. Sve u svemu, Outlook je dobar ako ga moras koristiti :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Stiže Thunderbird 3 RC 1

Otkud ga skinuti?

Piše u vijesti da dolazi u ponedjeljak, a već je četvrtak...

Ovde nema RC-a:

 

http://www.mozillamessaging.com/en-US/thunderbird/early_releases/

 

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stiže Thunderbird 3 RC 1

Svaki korisnik ima svoja očekivanja od software-a...

Netkom ne odgovara, nekom da...

Osobno volim alate koje mogu personalizirati svojim potrebama i na taj način ga prilagoditi da radi upravo ono što očekujem od njega.

Thunderbird je upravo za to i namjenjen,

personalizacija.

Zbog posla koristim Blackberry, Office Outlook Web, Outlook...

i ono što me godinama iritira da je u ovim alatima prilagodba korisniku i njegovim potrebama minimalna.

Ne mogu reći, oni uredno odrađuju sve zadatke ali...

drugačiji sam tip, hoću da software radi kako ja hoću, a ne da ja moram raditi kako on hoće...

 

Evo zadnjih par dana sam na Thunderbird-u 3.0 Beta 4.0

Ugodno sam iznenađen... Nedostaju mi "adonovi", ali dobro, to je još uvijek beta.

 

Ako uzmemo u obzir koliko je ovaj komad software-a mlad u odnosu na MS Outlook

onda ruku na srce,

netko ga volio ili ne

mora priznati veliku evoluciju.

 

Po meni; pogrešno je koristiti neki komad alata zato što ga svi oko mene imaju ?!

Ima pregršt software-a i neka si svatko izabere prema svojim potrebama i željama.

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Stiže Thunderbird 3 RC 1

Jel' ima taj novi Thunderbird ili možda koji drugi free klijent ono što ima PocoMail - "Bounce"?

 

To je forward emaila bez ostavljanja traga, dakle samo forvardanje mejla kao da nije ni bio na mom računalu nego ide od prethodnika dalje. Meni ta opcija super, ali van PocoMaila nisam vidio nigdje.

 

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stiže Thunderbird 3 RC 1
Faerdhur kaže...

Jel' ima taj novi Thunderbird ili možda koji drugi free klijent ono što ima PocoMail - "Bounce"?

 

To je forward emaila bez ostavljanja traga, dakle samo forvardanje mejla kao da nije ni bio na mom računalu nego ide od prethodnika dalje. Meni ta opcija super, ali van PocoMaila nisam vidio nigdje.

 

 

Nema. Slazem se da je to odlicna opcija.

16 godina
offline
Stiže Thunderbird 3 RC 1
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2009 23:36 (Morag).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stiže Thunderbird 3 RC 1

Ode mi moja tema :-(. Ne znam zasto original tema uvijek mora biti tako ruzna da moram stalno traziti po netu nesto normalno? Plač

15 godina
neaktivan
offline
RE: Stiže Thunderbird 3 RC 1

imam dva akonta na thunderbirdu 2........jedan od yahoo i jedan hotmail......e sad kako da NPR izaberem jednog od njih jer mi pokazuje local folder i tu su sve poruke i od yahoo i od hotmail.....i kad preuzimam email glupo je jer me ne pita za sifru koja je pa svako moze citat moje emaile

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2009 23:28 (dogman).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice