Stižu Meizu Ubuntu Touch OS uređaji

poruka: 5
|
čitano: 1.739
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stižu Meizu Ubuntu Touch OS uređaji".
16 godina
neaktivan
offline
Stižu Meizu Ubuntu Touch OS uređaji

Bi li ovakvo nešto, s nativnim kodom, trebalo raditi zamjetno brže od recimo interpretirane Jave?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Stižu Meizu Ubuntu Touch OS uređaji

Jedva čekam.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Stižu Meizu Ubuntu Touch OS uređaji
DigiMagic kaže...

Bi li ovakvo nešto, s nativnim kodom, trebalo raditi zamjetno brže od recimo interpretirane Jave?

 

Ako bog da, cak nece niti home screen trzati i zapinjati {#}

13 godina
neaktivan
offline
Stižu Meizu Ubuntu Touch OS uređaji

O mater im... nije niti izašao a već mu čačkaju oko user interfacea :S

Nadam se da će se moć staviti ubuntu touch bez ikakvih dodataka...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Stižu Meizu Ubuntu Touch OS uređaji
DigiMagic kaže...

Bi li ovakvo nešto, s nativnim kodom, trebalo raditi zamjetno brže od recimo interpretirane Jave?

 

Teoretski bi brzina izvodjenja mogla biti veca ali uzevsi u obzir kako je Android puno optimiziraniji OS u ovoj fazi, nego li je Ubuntu Touch u svojoj, to ne bih ocekivao.

Isprobao sam Ubuntu Touch na Nexus 5 uredjaju i brzina pokretanja aplikacija je OCAJNA... moramo uzeti u obzir i cinjenicu da je ovo bio "port"...

 

Sailfish je puno ispoliraniji i zreliji OS od Ubuntu Toucha i ja bih birao Jollu trenutno ak bih morao birati nesto sto nije Android :D

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice