Stižu novi jeftini entry-level prijenosnici

poruka: 15
|
čitano: 4.408
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stižu novi jeftini entry-level prijenosnici".
16 godina
offline
Stižu novi jeftini entry-level prijenosnici

Imao sam priliku neki dan instalirati jednan takav sličan (HP) kupljen u Kafulandu :) Ajme kak je spor.

I'm silicon-based life-form
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Stižu novi jeftini entry-level prijenosnici

Uz današnje jeftine tablete i externe tipkovnice (sa kojima dobiješ praktički laptop), mislim da je ovo promašeno (bar što se tiče ovih 10"), osobno sam na 7" varijanti sa tipkovnicom u caseu i stvar funkcionira jako dobo, dimenzije su taman da stane u pederušu a vjerujem da može odradit sve što i ovje jeftine varijenate sa windowsima

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Stižu novi jeftini entry-level prijenosnici
Stavis ssd u njega i prosjecnom korisniku i vise nego dovoljan
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Stižu novi jeftini entry-level prijenosnici

taj Jefta proizvodi i prenosnike? čudo od čoveka, bre! {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Stižu novi jeftini entry-level prijenosnici

da li može jeftinije od ovih ionako jeftinih i jadnih consumer lapaca? škart će poplaviti tržište jednako kao u slučaju tableta.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Stižu novi jeftini entry-level prijenosnici

Hm pa ovo uopče i ne spada pod neke vijesti,Izlanuo se ili kak ti novosti osim ako se samo ne spominje Intel jel a kaj s ovim drugim to izgleda kao ne postoji?Pa eto onda dakle 230 dolara, tolko košta 10.1 Laptop ili Netbook koji ima "TouchScreen" a ispod haube je AMD Temash APU.To se odma može kupit dakle nema čekanja, ali kao obično u našim dučanima ništa od ovakve ponude i sigurno ne po ovim cijenama.Cool

 

http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/HP-Pavilion-TouchSmart-10-e010nr-Touchscreen-Laptop/productID.289565200?siteID=isIkAyUyNbM-FpSNR2LDqm4asy..6q1NTA

 

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Stižu novi jeftini entry-level prijenosnici

Ti jeftini "entry" prijenosnici u Hrvatskoj koštati će...uffff...kolikoviše nego na amaeričkom tržištu... 30% više?!?! Uz tu specifikaciju ništa posebno.

Prije svega budi čovjek. CS GO & Fifa 14 player
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Stižu novi jeftini entry-level prijenosnici

Jucer mi je u rukama bio neki HP laptop koji ima nekakvi AMD sa 4 jezgre i 15" ekran. Nista specijalno ali prvi puta u zivotu vidim laptop koji:

  • nema ni jednu jedinu naljepnicu kod tastature
  • nema ni jednu jedinu lampicu (LEDicu) da znas da je upaljen ili da radi disk !!!???

 

Doslovce ne znas kada je laptop upaljen dok se ne upali ekran. Ja sam par puta stiskao power gum i nista. I tak nakon nekih 30 sek skuzim da ga moras stisnut s prednje stane da ufati i sacekati nekih 10 sek da se upali backlight jer drugih LEDica nema !!!!

Ne mogu ni rec koji je model jer nigdje ne pise, osim mozda ispod.

 

Da se malo ispravim, jedina LEDica koja postoji je u sklopu WiFi On/Off gumba koja se tesko vidi i gori samo ako je WiFi upaljen.

 
0 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Stižu novi jeftini entry-level prijenosnici
Drazen kaže...

Jucer mi je u rukama bio neki HP laptop koji ima nekakvi AMD sa 4 jezgre i 15" ekran. Nista specijalno ali prvi puta u zivotu vidim laptop koji:

  • nema ni jednu jedinu naljepnicu kod tastature
  • nema ni jednu jedinu lampicu (LEDicu) da znas da je upaljen ili da radi disk !!!???

 

Doslovce ne znas kada je laptop upaljen dok se ne upali ekran. Ja sam par puta stiskao power gum i nista. I tak nakon nekih 30 sek skuzim da ga moras stisnut s prednje stane da ufati i sacekati nekih 10 sek da se upali backlight jer drugih LEDica nema !!!!

Ne mogu ni rec koji je model jer nigdje ne pise, osim mozda ispod.

 

Da se malo ispravim, jedina LEDica koja postoji je u sklopu WiFi On/Off gumba koja se tesko vidi i gori samo ako je WiFi upaljen.

Kako mozes baljezgati???

Imas ocigledno barem jedan od dva problema koje cu navesti:

 

1. jako los vid (iliti corav si kao kokos u sumrak) jer uredaj ima lampice s lijeve strane i svijetli lampica za HDD i lampica da je uredaj upaljen - za vikend podesavao prijateljici HP 15 model (entry model s Win 8.1 za 2.299 kn) 

2. zelis imati HP prijenosnik ali majka, baka ili netko treci ti je kupio neki drugi brand pa si bas nabrijan {#}

 

 

 

1 jako los vid
8 ljubomoran sto nemas HP
14 godina
odjavljen
offline
Re: Stižu novi jeftini entry-level prijenosnici

Kakvi su ti laptopi za prosječnu sitnu studenticu humanističkog usmjerenja? Najbitnije je da je lagan, jednostavan za korištenje i da ima veliko trajanje baterije, te da uredno radi u zadacima karakterističnim za gore navedenu grupu korisnika, dakle Facebook, Skype (video poziv), Office, Youtube... etc, etc... .Cijena je dosta povoljna pa bi jedan uzeo frendici. Da, bitno je da ima 15.6" ekran.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Stižu novi jeftini entry-level prijenosnici
alankish kaže...

Kakvi su ti laptopi za prosječnu sitnu studenticu humanističkog usmjerenja? Najbitnije je da je lagan, jednostavan za korištenje i da ima veliko trajanje baterije, te da uredno radi u zadacima karakterističnim za gore navedenu grupu korisnika, dakle Facebook, Skype (video poziv), Office, Youtube... etc, etc... .Cijena je dosta povoljna pa bi jedan uzeo frendici. Da, bitno je da ima 15.6" ekran.

Ovisno sto smatras pod lagan i sto smatras pod veliko trajanje baterije. U svakom slucaju za profil korisnika koji si naveo ovo je sasvim pristojno racunalo koje ce odraditi sve sto joj treb, za saku kuna ne mozes dobit npr mog favorita :)

http://www8.hp.com/us/en/campaigns/workstations/zbook-14.html

 

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Stižu novi jeftini entry-level prijenosnici
alankish kaže...

Kakvi su ti laptopi za prosječnu sitnu studenticu humanističkog usmjerenja? Najbitnije je da je lagan, jednostavan za korištenje i da ima veliko trajanje baterije, te da uredno radi u zadacima karakterističnim za gore navedenu grupu korisnika, dakle Facebook, Skype (video poziv), Office, Youtube... etc, etc... .Cijena je dosta povoljna pa bi jedan uzeo frendici. Da, bitno je da ima 15.6" ekran.

 

Baterija bi cak trebala izdrzati 2-2,5 sata normalnog koristenja, barem dok su laptopi novi. Ovo sigurno nisu uredaji koji ce moci raditi bez punjaca 5+ sati, tu vec ulazis u segment 6k+ kn.

Sve sto si spomenuo da studentica trazi imas u ovim racunalima, samo pazi da bude 4GB RAM jer su i AMD i Celeron u radi jednako "brzi" (citaj spori) bez obzira na takt procesora i to je to :)

 

 

 

 

15 godina
offline
Stižu novi jeftini entry-level prijenosnici

pa 90% toga šta se nudi na tržištu su ionako entry-lvl prijenosnici. ubi bože da bi sa tim prijenosnicima nešto zaigrao ili da potraju duže od 2h gledanja filma. šta će ovi biti još gori?

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stižu novi jeftini entry-level prijenosnici

Ali ovo su sve laptopi sa "normalnim" Win8...a ne ovom verzjom sa Bing-om...barem nigdje nije navedeno drukčije.

Iako recimo i bestbuy.com trenutno ima Asus 15,6 sa Celeronom i Win 8 za 230ak USD...isto piše da je Win 8, a ne piše da je ona verzija sa Bing.

 

Tako da nije mi baš jasno to...jer ili su to modeli sa Win 8 sa bing ali nije navedeno, ili to nisu ti modeli, ali onda ti "novi" i nisu neka vijest jer očito već ima po tim cijenama entrya i sa punim Win...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice