Stižu Samsung Galaxy Tab A tableti

poruka: 6
|
čitano: 1.560
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stižu Samsung Galaxy Tab A tableti".
14 godina
offline
Stižu Samsung Galaxy Tab A tableti

nisu li oni izjavili da ce smanjiti broj modela na trzistu...ono, samsung ima vise modela na trzistu no svi ostali proizvodjaci zajedno.

 
5 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Stižu Samsung Galaxy Tab A tableti

A serija konkurencija Galaxy seriji, a E serija konkurencija A seriji.

 

S5 je sam sebi konkurencija S5, S5 sport, S5 active, S5 sa vecim clockom od 0.3 gHz, S5 Plus, S5 LTE-a, S5 Duos, S5 Octa Core.

 

Cak i S5 mini ima konkurenciju u S5 Miniu.

 

Da ne pocnem nabrajat Galaxy Tabove, ima ih u rasporenu od 7" do 10" s podijelom od 0.5 inch, svaki od njih ima 2 boje, neki imaju neki nemaju LTE, dok neki nemaju LTE, ali imaju 3G, a izasli su prije koji mjesec.

 

I onda se pitamo kak da im softver ne steka, lol.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.2.2015 10:41 (Edge).
 
7 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Stižu Samsung Galaxy Tab A tableti
flash6 kaže...

nisu li oni izjavili da ce smanjiti broj modela na trzistu...ono, samsung ima vise modela na trzistu no svi ostali proizvodjaci zajedno.

 

Pa to se i dešava, Samsung prelazi na kratke slovno-brojčane oznake tipa A7, S6 ili E5, a polako se rješava naziva Core, Young, Ace, Fame, Trend, Express i slično. Još kad bi cijene išle dole, A3 i A5 su bezobrazno skupi za svoju klasu.

14 godina
offline
Re: Stižu Samsung Galaxy Tab A tableti
Znači jedno šta su napravili i rade drugačije je korištenje slova i broja za modele umjesto kratkih naziva.
Nenormalno štancanje modela ostaje isto.
Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
14 godina
neaktivan
offline
Stižu Samsung Galaxy Tab A tableti

Nevjerovatno... imam osjećaj kad jedan mjesec nebi izbacili novi model van da bi bankrotirali...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Stižu Samsung Galaxy Tab A tableti

Nije mi jasan taj koncept da se uređji s ekranima od 5 inča rade u FHD i UHD rezoluciji, a s 8-10 inča u jadnih 1024*768.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice