Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?

poruka: 31
|
čitano: 5.746
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?".
16 godina
odjavljen
offline
Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?

Sviđa mi se to što će biti 2 grama lakši. To će na milijun komada biti 2 tone manje! I automatski će se manje zagađivati okoliš pri prijevozu!

Freak Show Inc.
 
16 1 hvala 1
15 godina
offline
Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?

ma da ništa drugo nije toliko povijesno, revolucionarno, prekretnički, nuklearno, grandiozno, fundamentalno i općenito veće od života, za ova dva grama više i roza zlato dao bih i još 1000 USD i još pedeseticu zalijepio simpatičnoj prodavačici na čelo. 

 

@ Friday: dva grama više a ne manje. 5% baterije manje a ne više. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2015 13:39 (Ajar).
Moj PC  
3 6 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?
Ajar kaže...

 

@ Friday: dva grama više a ne manje. 5% baterije manje a ne više. 

 

Ode sarkastična šala u materinu...

Freak Show Inc.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?
Očekujem opću pomamu i gužve na prodajnim mjestima o.O
www.wpnovosti.com || WoT: zemo323
Moj PC  
2 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?

Očito pripremaju teren da se sljedeće godine mogu hvaliti revolucionarni iPhone 7 je 2g lakši i ima 5% veći kapacitet baterije nego prethodnik. Nisu dosta bijela i zlatna nego treba i ružićasto zlatna (?), ali očito je to takav proizvod, za male curice.

15 godina
offline
Re: Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?
Friday kaže...

 

Ode sarkastična šala u materinu...

 ma imaš ti toga još na lageru. ova tema je nepresušan izvor. tako bih, primjerice, da doznam (pouzdano) kako ću danas poslijepodne umrijeti, odmah odjurio u prvo epl-središte centra i kupio si najskuplji model njihova stroja za pranje mozga i kemijsko čišćenje novčanika, da me ne bude stid u zagro/ebnom životu, pred vragovima jednim običnim 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2015 14:42 (Ajar).
15 godina
offline
Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?

Telefon ce biti 0,2mm deblji nego prethodnik da bi u njega stala nesto veca baterija...Telefon ce imati 5% manju bateriju nego prethodnik...

Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?
Friday kaže...

Sviđa mi se to što će biti 2 grama lakši. To će na milijun komada biti 2 tone manje! I automatski će se manje zagađivati okoliš pri prijevozu!

 a na deset milijuna komada 20 tona manje, a na 100M cak 200t manje, nemres belivit

 

EDIT: izgleda da je ipak VISE

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2015 14:17 (nixass).
11 godina
neaktivan
offline
Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?

Nisam pročitao tekst, ali dok pišem ovo u kafani stol do mene je njemačka obitelj s 3 sina od 7-10 godina i svi gledaju minecraft video na svojim iPhoneima. 

 

Ne Samsung, ne LG, Huawongo ili Lenowuo, već iPhone. To znači da ima nešto u tome, iPhone nije običan uređaj. 

Tražim shoegaze djevojku. Slonovi, žbljohe i grobovi neka se ne javljaju.
Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?
Onjegin kaže...

To znači da ima nešto u tome, iPhone nije običan uređaj

 

Nego uređaj za djecu?

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Re: Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?
Onjegin kaže...

Nisam pročitao tekst, ali dok pišem ovo u kafani stol do mene je njemačka obitelj s 3 sina od 7-10 godina i svi gledaju minecraft video na svojim iPhoneima. 

 

Ne Samsung, ne LG, Huawongo ili Lenowuo, već iPhone. To znači da ima nešto u tome, iPhone nije običan uređaj. 

 eto da kupiš ajPhone imao bi 3 sina odmah

9 godina
protjeran
offline
Re: Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?
Onjegin kaže...

Nisam pročitao tekst, ali dok pišem ovo u kafani stol do mene je njemačka obitelj s 3 sina od 7-10 godina i svi gledaju minecraft video na svojim iPhoneima. 

 

Ne Samsung, ne LG, Huawongo ili Lenowuo, već iPhone. To znači da ima nešto u tome, iPhone nije običan uređaj. 

 Mora ipak da je neka seljacka kafana,ipak si ti odsjeo u njoj.

10 godina
offline
Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?

i tako..

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2015 14:53 (Ripjaw).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?

Revoluciju.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?

Ne

Save the Cheerleader, save the world.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?

Cekamo jos dvojicu pa da krenemo kako android steka, kako iphone 4s dobio najnoviju nadogradnju i kako iphone nije precijenjen.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?
ukay1000 kaže...

Cekamo jos dvojicu pa da krenemo kako android steka, kako iphone 4s dobio najnoviju nadogradnju i kako iphone nije precijenjen.

 

Linuksaši šire mržnju i netrepeljivost!

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?

Nekad su ove teme bile pune svadje, zuci, uvreda... a sad se svi sprdaju.

Bolje je bilo prije. E moj Apple...

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?
Ivo Robić kaže...
Onjegin kaže...

Nisam pročitao tekst, ali dok pišem ovo u kafani stol do mene je njemačka obitelj s 3 sina od 7-10 godina i svi gledaju minecraft video na svojim iPhoneima. 

 

Ne Samsung, ne LG, Huawongo ili Lenowuo, već iPhone. To znači da ima nešto u tome, iPhone nije običan uređaj. 

 Mora ipak da je neka seljacka kafana,ipak si ti odsjeo u njoj.

 Seljacke kafane su najbolje. Piva je najjeftinija a konobarice imaju najvece sise.

Jel to naslucujem uvrijedjenog vlasnika iPhonea? Danas je seljaka lakse skuziti po mobitelu nego po birtiji u koju izlazi.

15 godina
offline
Re: Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?
BlueMax kaže...

 Seljacke kafane su najbolje. Piva je najjeftinija a konobarice imaju najvece sise.

Jel to naslucujem uvrijedjenog vlasnika iPhonea? Danas je seljaka lakse skuziti po mobitelu nego po birtiji u koju izlazi.

samo za blažene očekivatelje novih iPhone- a, dok promatraju njemačke obitelji s nekoliko mladunčadi:

 

 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Re: Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?
Pa di si ovo nas'o😄
11 godina
neaktivan
offline
Re: Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?
Ivo Robić kaže...
Onjegin kaže...

Nisam pročitao tekst, ali dok pišem ovo u kafani stol do mene je njemačka obitelj s 3 sina od 7-10 godina i svi gledaju minecraft video na svojim iPhoneima. 

 

Ne Samsung, ne LG, Huawongo ili Lenowuo, već iPhone. To znači da ima nešto u tome, iPhone nije običan uređaj. 

 Mora ipak da je neka seljacka kafana,ipak si ti odsjeo u njoj.

 Ako se opustiš manje boli.

Tražim shoegaze djevojku. Slonovi, žbljohe i grobovi neka se ne javljaju.
13 godina
neaktivan
offline
Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?

Komentar koji je ostavio korisnik "Ivo Robic" nije ni malo korektan. Mislim da moderatori ne bi uvijek trebali racunati na cool stav kakav je demonstrirao "Onjegin". Onjegin ni jednim gestom nije zaslužio da ga se vrijeđa.

 
4 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?
1student kaže...

Komentar koji je ostavio korisnik "Ivo Robic" nije ni malo korektan. Mislim da moderatori ne bi uvijek trebali racunati na cool stav kakav je demonstrirao "Onjegin". Onjegin ni jednim gestom nije zaslužio da ga se vrijeđa.

 Jedino na što moderatori uvijek mogu računati je moj cool stav.

Tražim shoegaze djevojku. Slonovi, žbljohe i grobovi neka se ne javljaju.
14 godina
neaktivan
offline
Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?

Šta god naprave biti će bolji od Samsunga. Samsung ima najgoru podršku kada je firmware u pitanju, neka me netko ispravi ako ima netko ko je gori.

 
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?
1student kaže...

Komentar koji je ostavio korisnik "Ivo Robic" nije ni malo korektan. Mislim da moderatori ne bi uvijek trebali racunati na cool stav kakav je demonstrirao "Onjegin". Onjegin ni jednim gestom nije zaslužio da ga se vrijeđa.

 Ti si onaj koji vice faul policija kad se malo grublje igra nogomet, imas neke druge teme za SJW decke, sigurno tamo mozes ispuniti svoju kvotu.

9 godina
protjeran
offline
Re: Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?
PlayMaker10 kaže...

Šta god naprave biti će bolji od Samsunga. Samsung ima najgoru podršku kada je firmware u pitanju, neka me netko ispravi ako ima netko ko je gori.

 Sve skupa je to sa Androidom i iPhoneom jedno kontinuirano beta testiranje, probao sam vise manje sve proizvodajace i mobitele i jedino sto mozes izabrati je nesto sto nije potpuno sranj*. Pozitivno me iznenadio S6 izgleda da su konacno naucili neke stvari.

9 godina
protjeran
offline
Re: Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?
BlueMax kaže...
Ivo Robić kaže...
Onjegin kaže...

Nisam pročitao tekst, ali dok pišem ovo u kafani stol do mene je njemačka obitelj s 3 sina od 7-10 godina i svi gledaju minecraft video na svojim iPhoneima. 

 

Ne Samsung, ne LG, Huawongo ili Lenowuo, već iPhone. To znači da ima nešto u tome, iPhone nije običan uređaj. 

 Mora ipak da je neka seljacka kafana,ipak si ti odsjeo u njoj.

 Seljacke kafane su najbolje. Piva je najjeftinija a konobarice imaju najvece sise.

Jel to naslucujem uvrijedjenog vlasnika iPhonea? Danas je seljaka lakse skuziti po mobitelu nego po birtiji u koju izlazi.

 Ako je tvoj djir izvoli, izvadi svinjske usi, naruci pivu i uzivaj. Reagirao jedino na angedotni dokaz, jer eto vidio je u kafani iPhone i to znaci da je iPhone najbolji i jos kao nonsalanto dao svima do znanja da je u Njemackoj. Organski ne pondosim takve malogradjane pogotovo kad iz Svabije glasaju za HDZ. Otisili smo malo offtopic 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?
Ivo Robić kaže...

 Ako je tvoj djir izvoli, izvadi svinjske usi, naruci pivu i uzivaj. Reagirao jedino na angedotni dokaz, jer eto vidio je u kafani iPhone i to znaci da je iPhone najbolji i jos kao nonsalanto dao svima do znanja da je u Njemackoj. Organski ne pondosim takve malogradjane pogotovo kad iz Svabije glasaju za HDZ. Otisili smo malo offtopic 

Ovaj tip živi u gradu u kojem ne može otići u kafanu 20 m od svoje kuće i čuti talijanski, njemački, engleski na 3 naglaska i možda ruski.

 

Nije ni čudno što si toliko isfrustriran kad živiš u rupi lol.

Tražim shoegaze djevojku. Slonovi, žbljohe i grobovi neka se ne javljaju.
9 godina
protjeran
offline
Re: Što možemo očekivati od sljedećeg iPhonea?
Onjegin kaže...
Ivo Robić kaže...

 Ako je tvoj djir izvoli, izvadi svinjske usi, naruci pivu i uzivaj. Reagirao jedino na angedotni dokaz, jer eto vidio je u kafani iPhone i to znaci da je iPhone najbolji i jos kao nonsalanto dao svima do znanja da je u Njemackoj. Organski ne pondosim takve malogradjane pogotovo kad iz Svabije glasaju za HDZ. Otisili smo malo offtopic 

Ovaj tip živi u gradu u kojem ne može otići u kafanu 20 m od svoje kuće i čuti talijanski, njemački, engleski na 3 naglaska i možda ruski.

 

Nije ni čudno što si toliko isfrustriran kad živiš u rupi lol.

 Ja se ne hvalim banalnim stvarima, plus ne znas gdje ja zivim. Ja sam sluzbeni lovac na malogradjane na bug forumu, tebe sam stavio na ignore ali nekada to ne radi. Mora da te ovo HDZ dirnulo u domoljubno srce. Evo jedan spot samo za tebe.

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice