Stop neautoriziranom hardveru

poruka: 20
|
čitano: 3.142
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stop neautoriziranom hardveru".
16 godina
online
Stop neautoriziranom hardveru

"Dobar izgovor para vredi." Trenutna akcijska cena je korektna ($10/10€), no, naročito nakon što akcija istekne, biće to lep ekstra profit za Apple.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Stop neautoriziranom hardveru

Stop curenju dobiti od prodaje punjaca bi trebal biti clanak.

Punjac od dva dolara prodaju po povoljnih 14! Stvarno im je stalo do korisnika.

Kabel se prodaje dodatno po isto bezobrazno visokoj cijeni!

Smradovi bezobrazni.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.9.2013 16:12 (NEW_MAN).
Moj PC  
24 0 hvala 0
14 godina
online
Stop neautoriziranom hardveru

Evo zašto digitalni konektor.

HTC 8X :)
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Stop neautoriziranom hardveru

Iduće godine iOS 8 će upozoravati na korištenje neautoriziranih zaštitnih maski i folija, 

sve u cilju "što veće sigurnosti" korisnika.

Moj PC  
16 3 hvala 0
16 godina
offline
Stop neautoriziranom hardveru

Haha. Pa nije ni čudo. Ovo je Apple punjač ,a ovo kopija .Razlika je više nego očigledna. Pravo je čudo da se iPhone ne istopi dok se puni.

Najpovoljnji web shop na internetu. http://alturl.com/xxqaj
Moj PC  
8 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Stop neautoriziranom hardveru
jer punjac je tako kompleksan komad elektronike..
16 godina
protjeran
offline
Re: Stop neautoriziranom hardveru
Pa i nije bas nekompleksan. Imam kuci valjda 5 neoriginalnih, ali da je lako napraviti punjac kinezi bi kvalitetnije radili auto punjace, kojih imam 6-7 spaljenih u autu. Jedini koji radi je od tom toma
12 godina
neaktivan
offline
Stop neautoriziranom hardveru

Meni sve radi, svi zamjenski punjači. Stvar je jedino što su kineske Ebay kopije stvarno smeće i prestanu raditi za 2-3 mjeseca. Danas sam naručio 5 komada preko Ebaya da mi izdrži barem godinu dana.

 
0 1 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Stop neautoriziranom hardveru
I meni kucni svi rade, osim sto se na jednom zice vide od nekvalitete kod jacka, ali auto punjaci...uzas
14 godina
offline
Stop neautoriziranom hardveru
Imao kopiju punjaca i prekjucer eksplodirao. Odjednom se culo poop, zaiskrilo i kasnije smrdilo. Ja se vise ne petljam sa čajna kablovima.
Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stop neautoriziranom hardveru

Ovaj put mislim da su u pravu jer postoje tak lose fejk kopije koje stvarno mogu doc do samozapaljenja,a i istovrmeeno sjeb*t cijeli telefon. Tak da bolje je koristit official i bit sigurniji. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stop neautoriziranom hardveru

Da, s obzirom na konstrukcijske mane tih jeftinih punjača, dobro je i prošlo.

 

Jedini je problem što će se sigurno to autoriziranje punjača iskoristiti za držanje visoke cijene originalne opreme, iako je iz sigurnosnih razloga u stvari razumljiv takav potez.

KaeR
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.9.2013 21:18 (KaeR).
13 godina
offline
Re: Stop neautoriziranom hardveru

Uplašili se da ne bi bilo još spaljenih stjuardesa.

Opet na djelu, preser4vanje - level Apple. 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
16 godina
offline
Stop neautoriziranom hardveru

Pa dobro, sto vama uopste trebaju fake china usrani punjaci? Promjenio sam kamaru Nokia, i 2 Galaxy-ija, i orginalni punjac sto dodje sa njima nije nikad crko, tako da nisam imao nikad potrebe uzimati ponovo ni orginalni ni fake. Jesul toliko dobri ti punjaci iPhone-a da svako mora u 1-2 godine koristenja zamjeniti ga jednom, ili eto svi morate imati vise punjaca, pa je tolika navala na kineze da se mora o tome pricati u vijestima?

 
7 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stop neautoriziranom hardveru
H4X0R kaže...

Pa dobro, sto vama uopste trebaju fake china usrani punjaci? Promjenio sam kamaru Nokia, i 2 Galaxy-ija, i orginalni punjac sto dodje sa njima nije nikad crko, tako da nisam imao nikad potrebe uzimati ponovo ni orginalni ni fake. Jesul toliko dobri ti punjaci iPhone-a da svako mora u 1-2 godine koristenja zamjeniti ga jednom, ili eto svi morate imati vise punjaca, pa je tolika navala na kineze da se mora o tome pricati u vijestima?

Boje. Boje su u pitanju.
Kakav je to iPhone korisnik bez roznog punjača? 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
14 godina
offline
Re: Stop neautoriziranom hardveru
H4X0R kaže...

Pa dobro, sto vama uopste trebaju fake china usrani punjaci? Promjenio sam kamaru Nokia, i 2 Galaxy-ija, i orginalni punjac sto dodje sa njima nije nikad crko, tako da nisam imao nikad potrebe uzimati ponovo ni orginalni ni fake. Jesul toliko dobri ti punjaci iPhone-a da svako mora u 1-2 godine koristenja zamjeniti ga jednom, ili eto svi morate imati vise punjaca, pa je tolika navala na kineze da se mora o tome pricati u vijestima?

 

Ja sam svoj iphone uzeo sa njuskala a taj je lik mi dao taj punjac, tek kad je oso kvragu sam vidio na internetu da nije original.
Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
15 godina
offline
Stop neautoriziranom hardveru

139 kuna košta Samsungov fiksni, 169 kuna Samsungog sa odvojivim USB kabelom, 169 kuna košta Appleov odvojivi.

Prednost Androida je što se uvijek možeš snaći sa bilo kakvim microUSB kabelom, vjerojatno i neki ukućanin ima neki Android punjač.

Ali mislim da 150kn, iako objektivno jest puno, nije vrijedno zezancije sa Kineskim šrotom i dostavom, a i koliko vas je sada reklo da je imalo problema, ne bih riskirao uređaj koji košta 3000+ kuna.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Stop neautoriziranom hardveru
Kupil sam jedno petnajstak punjaca iz kine i do sad niti jedan nije krepal. Jedan nije bil ispravan i opce nije punil ali nije bilo vatrometa.
Sve skupa sam platil manje nego jedan originalni punjac!
14 godina
offline
Re: Stop neautoriziranom hardveru
NEW_MAN kaže...
Kupil sam jedno petnajstak punjaca iz kine i do sad niti jedan nije krepal. Jedan nije bil ispravan i opce nije punil ali nije bilo vatrometa.
Sve skupa sam platil manje nego jedan originalni punjac!

 

I riskirao
Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
16 godina
offline
Re: Stop neautoriziranom hardveru
Totalno sam riskiral, ono zivot mi je jos uvijek u opasnosti!!!!!!!!!!!!!!! Ne znam kak budem ovu noc spaval!

Daj ne seri i odi stavi u kuvertu 1000 kn pa posalji u Apple jer im ocito nije dosta.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice