Streaming zaslužan za porast prihoda glazbene indu

poruka: 6
|
čitano: 1.276
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Streaming zaslužan za porast prihoda glazbene indu".
14 godina
offline
Streaming zaslužan za porast prihoda glazbene indu

ja osobno više volim glazbu na original cd-ima i pločama jer daju najbolji zvuk,to je 100 % da bi glazba stremana s interneta zvučala jako dobro kao original ploča ili cd mora se imati jako dobar tj skupi  dac koji će znati pretvoriti podatke u glazbu a u isto vrijeme i zamaskirati nedostatke inferijonih formata od fizičkih medija to jest ko ne želi plačati originale da bi mu glazba zvučala jako dobro morat će skuplje platiti elektroniku

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
0 6 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Streaming zaslužan za porast prihoda glazbene indu

 

Još kad bi to značilo da su prihodi glazbenika porasli...

 

Edit: Baš me zanimalo...

 

The issue of the small income musicians get from streaming services such as Spotify – between $0.006 and $0.0084 each time someone listens to a song– is a source of contention for artists, including Taylor Swift, who refused to allow streaming of her songs. 

 

Vjerojatno ni drugi nisu izdašniji.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.12.2016 20:52 (Mycroft).
 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Streaming zaslužan za porast prihoda glazbene
blackalbum kaže...

ja osobno više volim glazbu na original cd-ima i pločama jer daju najbolji zvuk,to je 100 % da bi glazba stremana s interneta zvučala jako dobro kao original ploča ili cd mora se imati jako dobar tj skupi  dac koji će znati pretvoriti podatke u glazbu a u isto vrijeme i zamaskirati nedostatke inferijonih formata od fizičkih medija to jest ko ne želi plačati originale da bi mu glazba zvučala jako dobro morat će skuplje platiti elektroniku

 Pa glazba na cd-u je isto u digitalnom obliku kao i npr. lossless stream tak da isto trebaš nekakav DAC i razlike u kvaliteti zvuka tu nema.

16 godina
neaktivan
offline
Streaming zaslužan za porast prihoda glazbene indu

Ček, znači dijeljenje ipak nije uništilo glazbenu industriju? Razvlačili su tinejdžere i kućanice po sudovima zbog svojih gubitaka, a ispalo je da su imali loš poslovni model.

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Streaming zaslužan za porast prihoda glazbene indu

Sve dok je ovaca nece falit vune

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Streaming zaslužan za porast prihoda glazbene
Dino89 kaže...

Sve dok je ovaca nece falit vune

 ovo je toliko dubokoumno da ne treba ni pojasnjenje

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice