Stručnjaci poslali UN-u pismo kojim traže zabranu

poruka: 6
|
čitano: 1.476
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stručnjaci poslali UN-u pismo kojim traže zabranu ".
14 godina
offline
Stručnjaci poslali UN-u pismo kojim traže zabranu

Neće smjeti bacati pametne klupe iz aviona?

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Stručnjaci poslali UN-u pismo kojim traže zabranu

da, zabrane UN-a (kao i ostalo što tamo "rade") poznate su po djelotvornosti. svima nam bu lakše. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Stručnjaci poslali UN-u pismo kojim traže zabranu

Zapravo se želi nadopuniti Ženevska konvencija ili tako nešto. Pa zašto ne preko UN-a?

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Stručnjaci poslali UN-u pismo kojim traže zabranu

Stvar je u tome što je umjetna inteligencija budućnost ratovanja. Zamislite da netko napravi umjetnu inteligenciju koja bi dalje sama smišljala naoružanje koje ljudski um jednostavno nije u stanju razviti. Barem ne u tako kratkom vremenskom roku kao neki super inteligentni A.I. Zemlja koja prva napravi takav A.I. će biti u ogromnoj prednosti nad ostalima. 

Twitch-Duxcro
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Stručnjaci poslali UN-u pismo kojim traže zabranu

Joj koje jedenje govana! Vijest je napisana kao da terminatore treba za mjesec - dva ocekivat s neba.  Zna se protiv koga je ovo oruzje namijenjeno - protiv drzava koje tek trebaju bit demokratizovane. Boli njih ih k koga ce neki robot ubica ubit nakon sto ga puste u pustinju, isto sto ih boli k da li ce bombardovat ''vojnu bazu'' ili skolu, a zlo od UN-a ce to oruzje samo napunit osiromasenim uranijumom. 

Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Stručnjaci poslali UN-u pismo kojim traže zabr

Postoji li mogućnost da ta A.I. odbije ratovat? Ipak je inteligentna. Ili nije?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice