Struja iz krumpira

poruka: 51
|
čitano: 15.706
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Struja iz krumpira".
13 godina
neaktivan
offline
Struja iz krumpira

razvili.. nisu ju razvili, ova stvar se može "razviti" i kod kuće.. uzmeš bakrenu i cinkovu pločicu, upikneš u krumpir, staviš žice i evo ti.. vel'ka stvar...Smijeh

 
16 0 hvala 0
15 godina
offline
Struja iz krumpira

ma nemora biti krumpir, dovoljno je bilo koje voće ili povrće, što vodenastije to bolje, predlažem uporabu krastavaca a ne krumpira

Zajebavanje mate ivanovca sc-ovi http://rapidshare.com/files/401344392/Sprdanje_mate_ivanovca.zip
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Struja iz krumpira

baš me zanima kako bi radilo s lubenicom  Smijeh

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
15 0 hvala 0
14 godina
offline
Struja iz krumpira

Kako svi samo žele dignuti pare na "zemljama u razvoju"... umjesto da im izgrade poštenu elekranu, oni izmišljaju toplu vodu... tužno.

 
28 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Struja iz krumpira

Super! Odoše cijene krumpira gore.

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
Moj PC  
25 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Struja iz krumpira

Ocito nije doprijela vijest do njih da se za to zna vec par desetljeca.. pa ja sam doma radio takve stvari sa jabukom, ali i sa bananom. Imao sam sat koji je radio na mjesavinu vode i soli, sa cink i bakar anodama/katodama.

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Struja iz krumpira

3 milijarde gladnih stomaka tumara besciljno po ovom nashem svijetu i kreteni josh trazhe nachin kako od hrane dobivat alternativno gorivo ili baterije.....podijelite im hranu!!!!10 dolara i 1 stomak je punih 2 tjedna sit!

dasHHa
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Struja iz krumpira
infinityzg kaže...

Ocito nije doprijela vijest do njih da se za to zna vec par desetljeca.. pa ja sam doma radio takve stvari sa jabukom, ali i sa bananom. Imao sam sat koji je radio na mjesavinu vode i soli, sa cink i bakar anodama/katodama.

Točno to, ko da su toplu vodu otkrili, stvarno ne kužim ovu vijest, pa to s krumpirom smo mi radili u srednjoj još na fizici i kemiji...ah...

 

P.S. A ima i još jedna fora, valjda sa pepelom ili čime već, ne sjećam se, to sam negdi pročital davno prije...

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
15 godina
neaktivan
offline
Struja iz krumpira

A tek koliko ljudsko tijelo može proizvesti...   Mogli bi recimo napraviti farme na kojima bi se ljudi spojili i proizvodili struju....

 

hm... nekak mi je to poznato......

 

 

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Struja iz krumpira
Nocni kaže...

A tek koliko ljudsko tijelo može proizvesti...   Mogli bi recimo napraviti farme na kojima bi se ljudi spojili i proizvodili struju....

 

hm... nekak mi je to poznato......

 

 

....and than Neo got the vision !!! :)

dasHHa
14 godina
offline
Struja iz krumpira

Imam njivu krumpira doma pa ak tko treba krumpir za baterije nek mi javi :D :D

 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Struja iz krumpira
Nocni kaže...

A tek koliko ljudsko tijelo može proizvesti...   Mogli bi recimo napraviti farme na kojima bi se ljudi spojili i proizvodili struju....

 

hm... nekak mi je to poznato......

 

 

dada, pa da trosimo svoju energiju, ne hvala...

16 godina
protjeran
offline
Struja iz krumpira

Tak su mutavci forsirali biogorivo, i ode cijena kukuruza gore.

Mislim kolko moras bit naivan da vjerujes razvijenim zemljama u namjeri da ce pomoc nerazvijenim zemljama.

Danas se sve svodi na globalizaciju i vladavinu multinacionalnih korporacija koja na sve moguce nacine pokusavaju

zadrzat i povecat svoju poziciju u svijetu (naftni, duhanski, farmaceutski lobiji i dr.)

Ne, nije teorija zavjere vec je to cinjenica samo treba istrazit informacije na vise mjesta, a ne ogranicavat se na

mainstream medije.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Struja iz krumpira

kolko bi mi trebalo krumpira da napajam komp??

A man can remake the world if he has a dream and no facts to cloud his mind.
16 godina
protjeran
offline
RE: Struja iz krumpira
MatkoBB kaže...

Kako svi samo žele dignuti pare na "zemljama u razvoju"... umjesto da im izgrade poštenu elekranu, oni izmišljaju toplu vodu... tužno.

Mozda najpoznatiji primjer ti je CO2 porez, kojim se hoce usporit zemlje u razvoju da ih slucajno ne bi dostigle, a ujedno zgrcu lijepu lovu.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
14 godina
neaktivan
offline
Struja iz krumpira

iPhone 4 sigurno radi na krumpir

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Struja iz krumpira

Koji facepalm

treba ti 5 kg krumpira (kuhanih!), 5 pločica bakra i cinka da bi zamijenili jednu D bateriju?????

Cijena? Težina?

Nakon 10 dana krumpir se ubuđa, eklektrode oksidirasju i na kraju dobiješ članak u BUG-u jer si veliki znanstvenik koji zabio dvije žice u krumpir?????

Rađe ću čitati apple reviewe nego ovakve gluposti.

BUG, be ashamed

I do what I must because I can
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.6.2010 23:40 (Katana).
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Struja iz krumpira

Wow, koji vrhunski znanstvenici... Ja sam to radio u 4. razredu iz tehničkog odgoja...

 
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Struja iz krumpira
Katana kaže...

Koji facepalm

treba ti 5 kg krumpira (kuhanih!), 5 pločica bakra i cinka da bi zamijenili jednu D bateriju?????

Cijena? Težina?

Nakon 10 dana krumpir se ubuđa, eklektrode oksidirasju i na kraju dobiješ članak u BUG-u jer si veliki znanstvenik koji zabio dvije žice u krumpir?????

Rađe ću čitati apple reviewe nego ovakve gluposti.

BUG, be ashamed

apple review lol radije bi si puco u glavu nego to radio

A man can remake the world if he has a dream and no facts to cloud his mind.
14 godina
neaktivan
offline
Struja iz krumpira

Jeli jabuka može napuniti iphone?

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Struja iz krumpira

Ajd krumpir još mogu shvatiti, ali ljudi kojima je ovo namijenjeno (nemaju pristup električnoj energiji u uobičajenom obliku) sigurno će teže nabaviti bakrene i cinčane elektrode, žice, stezaljke, LEDice, PWM regulator struje kroz iste, i znanje za korištenje svega toga, nego nekakav normalniji izvor struje.

 

I mislim da cink "nestane" (oksidira) s vremenom. A bakar je otrovan. Tja...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Struja iz krumpira
Cevi kaže...

Jeli jabuka može napuniti iphone?

jedino američka sorta...

A man can remake the world if he has a dream and no facts to cloud his mind.
16 godina
neaktivan
offline
Struja iz krumpira

Okay, okay :))

Sa krumpirima se moze svasta ali dali je netko sledio link u clanku gde se kaze da je "pronalazac" Yissum.

Yissum je Zidovska tvrtka koja, pazi sad, daje ovu tehnologiju narodu za dzaba   LOL

 

Otis`o svet u micke paterine kada zidovi daju nesto badava. Pa kazu:

 

Yissum has made this technology freely available to economically disadvantaged parts of the words.

 

 

All your carefully picked arguments can easiliy be ignored! There are no real rules about posting. There are no real rules about moderating either - enjoy your ban
 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Struja iz krumpira
Lazarus Long kaže...

Okay, okay :))

Sa krumpirima se moze svasta ali dali je netko sledio link u clanku gde se kaze da je "pronalazac" Yissum.

Yissum je Zidovska tvrtka koja, pazi sad, daje ovu tehnologiju narodu za dzaba   LOL

 

Otis`o svet u micke paterine kada zidovi daju nesto badava. Pa kazu:

 

Yissum has made this technology freely available to economically disadvantaged parts of the words.

 

 

o cem ti pricas dali su nam drva

A man can remake the world if he has a dream and no facts to cloud his mind.
16 godina
protjeran
offline
Struja iz krumpira

doci ce dan kada ce kapitalistcke zemlje morati vratiti sve shto su pokrali iz zemalja u razvoju,prije svega afrike

i kada ce morati platiti odshtetu,prije svega za robove

u vidu izgradnje cesta,zeljeznica,elektrana,kompanija,vodovoda...

samo da to sami prije naprave nego shto ih zemlje treceg svijeta natjeraju da naprave i isprave sve nepravde koje su napravili

gamad

zelim,hocu,mogu al neam koga
 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Struja iz krumpira
Nocni kaže...

A tek koliko ljudsko tijelo može proizvesti...   Mogli bi recimo napraviti farme na kojima bi se ljudi spojili i proizvodili struju....

 

hm... nekak mi je to poznato......

 

 

 

 

War of the worlds

http://aixtended.com/
14 godina
offline
RE: Struja iz krumpira
Jormungand023 kaže...
Cevi kaže...

Jeli jabuka može napuniti iphone?

jedino američka sorta...

i naravno mora biti zagrižena... Smijeh

15 godina
offline
Struja iz krumpira

I koja je to tehnologija?

Štap s čavlom u njemu je za majmune nova tehnologija.

Kuhani krumpir s dvije žice u njemu nije nikakva nova tehnologija/otkriće/znanost/nešto što bi moglo nekome pomoći u bilo kojem smislu osim da impresioniraš one s IQ-om sobne temperature.

I do what I must because I can
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.6.2010 0:04 (Katana).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Struja iz krumpira

stvarno je ok. Ali zemlje u razvoju su gladne kruha, a ne krumpira za struju?

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Struja iz krumpira

Sad kad sutra čuješ cige...krooooompiiiiraaaaa...cinkaaaaa...baaaakraaa...bateriiijaaaa

Avatar...ready....clear a path TNM 4ever login: bug.hr_iwek91
Moj PC  
17 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice