Sud protiv HT-a – HAKOM u pravu

poruka: 22
|
čitano: 2.977
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sud protiv HT-a – HAKOM u pravu".
14 godina
odjavljen
offline
Sud protiv HT-a – HAKOM u pravu

Ovo je vezano uz onu famoznu 60 kn pretplatu bez obzira na sve? Ne kužim na temelju čega su oni uopće počivali to pravo? Na temelju toga što im je glupa RH prodala dio infrastrukture čiji su pravi vlasnici u biti oni koji su platili u markama prilključenje?

 
5 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Sud protiv HT-a – HAKOM u pravu
Profesor Jakov kaže...

Ovo je vezano uz onu famoznu 60 kn pretplatu bez obzira na sve? Ne kužim na temelju čega su oni uopće počivali to pravo? Na temelju toga što im je glupa RH prodala dio infrastrukture čiji su pravi vlasnici u biti oni koji su platili u markama prilključenje?

60 kn je infrastruktura koju je bivša država davno izgradila i narod jedno 200 puta već otplatio.

 

Tih 60 kuna je čista legalizirana pljačka potpomognuta državom.

 

Slično kao i javni bilježnici i slična mafija sa potporom ove tzv države.

Biti ili mniti svemiropolisno
16 godina
offline
Sud protiv HT-a – HAKOM u pravu

Koga vraga, treba kaznit drzavu kaj je prodala centrale i ostalo T-scumu. Centrale i ostala infrastruktura su financirane nasim novcem, ako ne sve, onda dobar dio.

Da bi sad morali placat pretplatu... Ciganija lopovska.

 

Hrvatske vode {#}, ne vidim razloga da ne pocnemo dobivat racune - Hrvatski zrak.

Truth in engineering.
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sud protiv HT-a – HAKOM u pravu

baš me zanima dal će T-Com vratiti tu lovu korisnicima.

jel netko za class-action lawsuit? imamo presedan...

 

16 godina
offline
Re: Sud protiv HT-a – HAKOM u pravu
nikbkk kaže...

baš me zanima dal će T-Com vratiti tu lovu korisnicima.

jel netko za class-action lawsuit? imamo presedan...

 

je da, mos mislit...

 

pitaj bivse djelatnike te firme koji su dobilo otkaz za misljenje :)

Truth in engineering.
13 godina
neaktivan
offline
Sud protiv HT-a – HAKOM u pravu

ovaj hakom je jedina drzavna stvar koja u hr funkcionira i zapravo radi svoj posao... pff di bi nam kraj bio kad bi i sabor tako

Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Sud protiv HT-a – HAKOM u pravu

Hakom koliko dobrih stvari radi toliko i sranja napravi sa svojim odlukama... 

http://www.appoteka.net/ - http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Sud protiv HT-a – HAKOM u pravu
Znaći li to da ću ja kao korisnik npr. HR.duo Iskonove usluge koja se koristi preko T-com infrastrukture, moći prestat plaćati harač t-comu za njihovu liniju? :D
Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sud protiv HT-a – HAKOM u pravu

ljudovi nemojte brkati mora omogučiti raskid s jednostranim raskidom ugovora, s tim da morate platiti nadoknadu za raskid.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sud protiv HT-a – HAKOM u pravu
Tau kaže...
Znaći li to da ću ja kao korisnik npr. HR.duo Iskonove usluge koja se koristi preko T-com infrastrukture, moći prestat plaćati harač t-comu za njihovu liniju? :D

Ne znači.

 

Razlika u odnosu na prije je što ćeš umjesto dva računa (jedan od T-coma i drugi od Iskona) sada moći sve plaćati preko jednog računa kojeg ćeš dobivati od Iskona.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2012 14:46 (klimama).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sud protiv HT-a – HAKOM u pravu
Tau kaže...
Znaći li to da ću ja kao korisnik npr. HR.duo Iskonove usluge koja se koristi preko T-com infrastrukture, moći prestat plaćati harač t-comu za njihovu liniju? :D

 ne, to znaci da ces harac placati iskonu

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sud protiv HT-a – HAKOM u pravu

...koji je u vlasnistvu, pogodi koga...

12 godina
offline
Re: Sud protiv HT-a – HAKOM u pravu
DSkyline kaže...

...koji je u vlasnistvu, pogodi koga...

Naravno, T-coma. Znam to, samo me ovo zanimalo jer nisam dobro razumio na šta se odnosi, a preko te usluge povezan sam sa oboje 

Hvala ekipa! ;)

Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
16 godina
online
Sud protiv HT-a – HAKOM u pravu

puno je tu stvari koje bi trebalo regulirat, pogotovo što se tiče zaštite potrošača,

 

evo primjer, prodaju mi dodatni maxtv prijamnik za 1400 kn kojega sam uzeo baš iz razloga što nije bilo mjesečne pretplate na njega, da bi oni u roku godine dana uveli pretplatu a prijamnik daju za dzabe,

naravno ponudili su mi opciju da odustanem od pretplate, ali što je s mojim novcem? neka sam ga koristio i godinu dana, znači s modelom pretplate platio bi oko 480 kn, zašto ne bi ponudili da vratim prijamnik i povrat mojih 1000 kn ?!

ili da ne plaćam pretplatu 3 godine ?

 

pitam se koliko su ljudi s*e*ali s tim ?

 

 

druga stvar, svi ti modeli pretplate, to je super za njih, ali puno ljudi ne iskorištava taj kapacitet, trebalo bi uvijek postojati i plaćanje po potrošenom prometu,

a koje ne bi trebalo biti bezobrazno skupo kao što je sad, tamo gdje ga ima

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sud protiv HT-a – HAKOM u pravu
Batista kaže...

Koga vraga, treba kaznit drzavu kaj je prodala centrale i ostalo T-scumu. Centrale i ostala infrastruktura su financirane nasim novcem, ako ne sve, onda dobar dio.

Da bi sad morali placat pretplatu... Ciganija lopovska.

 

Hrvatske vode {#}, ne vidim razloga da ne pocnemo dobivat racune - Hrvatski zrak.

obicno kada se proda neshto tudje,to se naziva kradja

treba vratit prvotnom vlasniku a onaj koji je to preprodao treba odgovarati prema novom kupcu kojeg je prevario

imenom i prezimenom i vlastitom imovinom

16 godina
offline
Re: Sud protiv HT-a – HAKOM u pravu
PaleRider kaže...

puno je tu stvari koje bi trebalo regulirat, pogotovo što se tiče zaštite potrošača,

 

evo primjer, prodaju mi dodatni maxtv prijamnik za 1400 kn kojega sam uzeo baš iz razloga što nije bilo mjesečne pretplate na njega, da bi oni u roku godine dana uveli pretplatu a prijamnik daju za dzabe,

naravno ponudili su mi opciju da odustanem od pretplate, ali što je s mojim novcem? neka sam ga koristio i godinu dana, znači s modelom pretplate platio bi oko 480 kn, zašto ne bi ponudili da vratim prijamnik i povrat mojih 1000 kn ?!

ili da ne plaćam pretplatu 3 godine ?

 

pitam se koliko su ljudi s*e*ali s tim ?

 

 

druga stvar, svi ti modeli pretplate, to je super za njih, ali puno ljudi ne iskorištava taj kapacitet, trebalo bi uvijek postojati i plaćanje po potrošenom prometu,

a koje ne bi trebalo biti bezobrazno skupo kao što je sad, tamo gdje ga ima

Hmm, ti si tu u pravu samo s tvoje točke gledišta. Koliko god su ljudi "za--bali", stvar je ponude, potražnje i tržišta i zapravo si se za--bao sam. Ti si odabrao ono što je u tom trenutku bilo u ponudi, iako nisi imao druge opcije, tvoj odabir je bio bez prisile s njihove strane. Nakon nekog vremena se ispostavilo da su na tržište izašli s boljom ponudom (npr. konkurencije radi), a ti si ispao pušiona. Ali to ostaje tvoj i samo tvoj problem. Kupio ti danas MaxTV prijemnik pa popušio 1000kn, ili sutra auto, pa se ispostavi da je za 5 dana na akciji razlika u cijeni 20.000kn. Zašto bi ti itko vratio lovu, pogotovo nakon godine dana ej...!? Tržište je promjenjivo pa je takva i ponuda i ovdje tvoja situacija nije baš nikakvo mjerilo za njegovu regulaciju koliko se god ti osjećao osobno oštećen.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Sud protiv HT-a – HAKOM u pravu
PaleRider kaže... 

druga stvar, svi ti modeli pretplate, to je super za njih, ali puno ljudi ne iskorištava taj kapacitet, trebalo bi uvijek postojati i plaćanje po potrošenom prometu,

a koje ne bi trebalo biti bezobrazno skupo kao što je sad, tamo gdje ga ima

  Tako je, realno kome treba više od 200-300 minuta razgovora i isto toliko smsova mjesečno, u doba interneta i svih živih i neživih servisa.

ali ljudi polude kad čuju fore tipa neograničeni broj minuta, smsova itd.. Kao u Tele2 one tarife što su bile jedno vrjeme s 1000, 2000, 300 itd minuta. WTF?!?!

 

Za ovo drugo se isto slažem, cijene paketa gdje se plaća samo potrošeno su bezobrazno skupe, toliko skpe da se nakon 5 poziva više ne isplate...

 

A da vidite vi taj Ht iznutra, organizacija 0, pola toga nije definirano procedurama, ništa napismeno, nego kako kome puhne vjetar, jednom ćemo dati ovo, drugom nećemo...

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
14 godina
offline
Re: Sud protiv HT-a – HAKOM u pravu

T-com i slicne firme ti nikad nece vratit lovu.. NIKAD

Barcelona FC
16 godina
offline
Re: Sud protiv HT-a – HAKOM u pravu
FlyBoy kaže...
PaleRider kaže... 

druga stvar, svi ti modeli pretplate, to je super za njih, ali puno ljudi ne iskorištava taj kapacitet, trebalo bi uvijek postojati i plaćanje po potrošenom prometu,

a koje ne bi trebalo biti bezobrazno skupo kao što je sad, tamo gdje ga ima

  Tako je, realno kome treba više od 200-300 minuta razgovora i isto toliko smsova mjesečno, u doba interneta i svih živih i neživih servisa.

ali ljudi polude kad čuju fore tipa neograničeni broj minuta, smsova itd.. Kao u Tele2 one tarife što su bile jedno vrjeme s 1000, 2000, 300 itd minuta. WTF?!?!

 

Za ovo drugo se isto slažem, cijene paketa gdje se plaća samo potrošeno su bezobrazno skupe, toliko skpe da se nakon 5 poziva više ne isplate...

 

A da vidite vi taj Ht iznutra, organizacija 0, pola toga nije definirano procedurama, ništa napismeno, nego kako kome puhne vjetar, jednom ćemo dati ovo, drugom nećemo...

Tele2 je dobar, za 30 kn 1GB u bonovima.

 

Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sud protiv HT-a – HAKOM u pravu
Check kaže...

ovaj hakom je jedina drzavna stvar koja u hr funkcionira i zapravo radi svoj posao... pff di bi nam kraj bio kad bi i sabor tako

Teski bullsh*t. Ocigledno procjenjujes njihov rad samo na osnovu ovakvih par napisa gdje malo opletu svemocni HT po prstima... Ne bih htio koristiti teske rijeci poput "nesposobnost" i "korupcija", ali...khm...da...svakakvih iskustava s njima sam dozivio/cuo...samo ne znam kog vraga uskočka družina čeka...

16 godina
online
Re: Sud protiv HT-a – HAKOM u pravu
Jazzer kaže...
PaleRider kaže...

puno je tu stvari koje bi trebalo regulirat, pogotovo što se tiče zaštite potrošača,

 

evo primjer, prodaju mi dodatni maxtv prijamnik za 1400 kn kojega sam uzeo baš iz razloga što nije bilo mjesečne pretplate na njega, da bi oni u roku godine dana uveli pretplatu a prijamnik daju za dzabe,

naravno ponudili su mi opciju da odustanem od pretplate, ali što je s mojim novcem? neka sam ga koristio i godinu dana, znači s modelom pretplate platio bi oko 480 kn, zašto ne bi ponudili da vratim prijamnik i povrat mojih 1000 kn ?!

ili da ne plaćam pretplatu 3 godine ?

 

pitam se koliko su ljudi s*e*ali s tim ?

 

 

druga stvar, svi ti modeli pretplate, to je super za njih, ali puno ljudi ne iskorištava taj kapacitet, trebalo bi uvijek postojati i plaćanje po potrošenom prometu,

a koje ne bi trebalo biti bezobrazno skupo kao što je sad, tamo gdje ga ima

Hmm, ti si tu u pravu samo s tvoje točke gledišta. Koliko god su ljudi "za--bali", stvar je ponude, potražnje i tržišta i zapravo si se za--bao sam. Ti si odabrao ono što je u tom trenutku bilo u ponudi, iako nisi imao druge opcije, tvoj odabir je bio bez prisile s njihove strane. Nakon nekog vremena se ispostavilo da su na tržište izašli s boljom ponudom (npr. konkurencije radi), a ti si ispao pušiona. Ali to ostaje tvoj i samo tvoj problem. Kupio ti danas MaxTV prijemnik pa popušio 1000kn, ili sutra auto, pa se ispostavi da je za 5 dana na akciji razlika u cijeni 20.000kn. Zašto bi ti itko vratio lovu, pogotovo nakon godine dana ej...!? Tržište je promjenjivo pa je takva i ponuda i ovdje tvoja situacija nije baš nikakvo mjerilo za njegovu regulaciju koliko se god ti osjećao osobno oštećen.

hm, nije baš tako, ja se osjećam prevarenim, smatram da bi ovakvo mjenjanje modela plaćanja, sa jednokratnog na pretplatu, trebalo biti regulirano, druga stvar da su oni samo smanjili cijenu prijamnika, naravno da se tada ne bih bunio, ovako mislim da bi ljudi trebali imati pravo na nekakvu kompenzaciju. I nisu izašli na tržište s boljom ponudom, nego lošijom, a ja sam prisiljen popušiti. Tko kaže da nisu to ni planirali ispočetka ?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Sud protiv HT-a – HAKOM u pravu
Jazzer kaže...
PaleRider kaže...

puno je tu stvari koje bi trebalo regulirat, pogotovo što se tiče zaštite potrošača,

 

evo primjer, prodaju mi dodatni maxtv prijamnik za 1400 kn kojega sam uzeo baš iz razloga što nije bilo mjesečne pretplate na njega, da bi oni u roku godine dana uveli pretplatu a prijamnik daju za dzabe,

naravno ponudili su mi opciju da odustanem od pretplate, ali što je s mojim novcem? neka sam ga koristio i godinu dana, znači s modelom pretplate platio bi oko 480 kn, zašto ne bi ponudili da vratim prijamnik i povrat mojih 1000 kn ?!

ili da ne plaćam pretplatu 3 godine ?

 

pitam se koliko su ljudi s*e*ali s tim ?

 

 

druga stvar, svi ti modeli pretplate, to je super za njih, ali puno ljudi ne iskorištava taj kapacitet, trebalo bi uvijek postojati i plaćanje po potrošenom prometu,

a koje ne bi trebalo biti bezobrazno skupo kao što je sad, tamo gdje ga ima

Hmm, ti si tu u pravu samo s tvoje točke gledišta. Koliko god su ljudi "za--bali", stvar je ponude, potražnje i tržišta i zapravo si se za--bao sam. Ti si odabrao ono što je u tom trenutku bilo u ponudi, iako nisi imao druge opcije, tvoj odabir je bio bez prisile s njihove strane. Nakon nekog vremena se ispostavilo da su na tržište izašli s boljom ponudom (npr. konkurencije radi), a ti si ispao pušiona. Ali to ostaje tvoj i samo tvoj problem. Kupio ti danas MaxTV prijemnik pa popušio 1000kn, ili sutra auto, pa se ispostavi da je za 5 dana na akciji razlika u cijeni 20.000kn. Zašto bi ti itko vratio lovu, pogotovo nakon godine dana ej...!? Tržište je promjenjivo pa je takva i ponuda i ovdje tvoja situacija nije baš nikakvo mjerilo za njegovu regulaciju koliko se god ti osjećao osobno oštećen.

trebali bi te upozorit da je akcija za koji dan

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice