Super vibre uz Vip i Viber

poruka: 5
|
čitano: 1.519
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Super vibre uz Vip i Viber".
16 godina
offline
Super vibre uz Vip i Viber

lol tko taj viber vise koristi kad imamo whats up....eod

Moj PC  
4 7 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Super vibre uz Vip i Viber
4mal kaže...

lol tko taj viber vise koristi kad imamo whats up....eod

ja koristim viber, a ne koristim whats-up

ne zato što ga više volim nego zato što sam ga prije počeo koristiti i ne vidim ni jedan razlog zašto bi trebao "preći" na whats-up osim pomodnosti.

A to mi ne treba..

 

Komentirati preferencije korištenja aplikacija je kao da kažeš da više ne treba jesti bolonjez kada imamo musaku.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
13 godina
offline
Re: Super vibre uz Vip i Viber
4mal kaže...

lol tko taj viber vise koristi kad imamo whats up....eod

 Viber ima desktop app, kao prvo. A i whatsapp tek odnedavno ima glasovne razgovore. Sou, zašto bi netko koristio whatsapp?

Al da, ni ja više ne koristim tolko Viber od kad je Hangouts postao aktualan. Daleko najrašireniji, više manje svi imaju google acc, dobra glasovna i video komunikacija, integracija sa smsom na androidu... sve što ti treba.

13 godina
offline
Super vibre uz Vip i Viber

Dobar potez Vibera. Što vidim u svojoj okolini, broj korisnika Vibera je dobro opao od kad je WhatsApp uveo mogucnost poziva. Siguran sam da ce se sad malo po malo jedan dio korisnika prebaciti na Viber.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Super vibre uz Vip i Viber
4mal kaže...

lol tko taj viber vise koristi kad imamo whats up....eod

 Whatsup pored Messenger-a...

 

Neki ljudi jednostavno žele da budu zatrpani brdom bespotrebnih aplikacija.

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice