No Surface for you!

poruka: 27
|
čitano: 2.859
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "No Surface for you!".
9 godina
neaktivan
offline
No Surface for you!

Dali se kako može naručiti type cover sa hrvatskim layoutom? Ili je jedina opcija koristiti engleski layout pa stavit hrvatski jezik u Language bar-u?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
No Surface for you!

Ma nabijem ih na k**** zbog toga.

 

Dabogda više nigdje ne prodali ni jedan windows :)

 

Vaš .NET developer

 
4 8 hvala 0
16 godina
offline
No Surface for you!

No Sup For You!  {#}

Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
offline
No Surface for you!

eo, otkad sam pročitao kako nas žmukljošuft ne voli, nisam prestao ridati gorke suze krokodilnjače niz leđa mi nejaka. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 4 hvala 0
11 godina
offline
No Surface for you!

Posto je RH dio EU ne vidim nikakvih problema MSu da taj laptop ponudi i u nas, makar preko webshopa... ali eto :D eu nije eu :D

S druge strane, nikakv problem, potraznja za tim uredjajima je i vako i nako beznacajna tako da s time nitko nista ne gubi... niti MS niti korisnici :D

 

Chromium uredjaj mi je miljama interesantniji, nisu vise 90te :D

 
2 3 hvala 0
14 godina
online
No Surface for you!

Sva sreća da postoje ebay i ostali 10" i 8" tableti sa winsima, šta ste svi navalili na surface? 

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: No Surface for you!
TvrdyFly kaže...

Dali se kako može naručiti type cover sa hrvatskim layoutom? Ili je jedina opcija koristiti engleski layout pa stavit hrvatski jezik u Language bar-u?

To i mene buni, mislim da želim (a i sviđa mi se) kupiti Surcafe Pro 3 kupit ću ga pa makar ga skinuo sa mjeseca, ali taj hardverski raspored mi nikako ne štima. Hoću Š Đ Č Ć i Ž i gotovo, a i o udjelu OS-ova nije me toliko briga, to što se meni sviđa Windows Server 2012 R2 (aka Windows 8.1) i što mi radi ko švicarski sat, zaboli mene za tržni udio i Petrićevo cmizdrenje i plakanje kao komentar dana.

14 godina
online
Re: No Surface for you!
LudaRajcica kaže...

Posto je RH dio EU ne vidim nikakvih problema MSu da taj laptop ponudi i u nas, makar preko webshopa... ali eto :D eu nije eu :D

S druge strane, nikakv problem, potraznja za tim uredjajima je i vako i nako beznacajna tako da s time nitko nista ne gubi... niti MS niti korisnici :D

 

Chromium uredjaj mi je miljama interesantniji, nisu vise 90te :D

Bit će ti interesantan kad nestane neta :P

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8
16 godina
neaktivan
offline
No Surface for you!

Jest da je ovo samo komentar, a ne "pravi" članak, ali svejedno, bilo bi zanimljivo da piše i kako sve skupa komentiraju domaći Microsoftovci, tko je globalno odgovoran za odabir zemalja, kakve su sankcije ako ih loše procjeni, baziraju li možda procjene na nekim provjereno pouzdanim analizama, i tako dalje... Ovako ne znamo ništa, tko je odlučivao i zašto baš tako, i jesu li to sve skupa dobre ili loše odluke.

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
No Surface for you!

haha Soup nacist :)

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
1 1 hvala 1
16 godina
offline
Re: No Surface for you!

Evo ja zivim u Americi. Samo da kazem da nista posebno i ne propustate time sto ga nema kupiti u Hr. Mozda izgleda iz te perspektive dole da je bitno, ali nema potrebe za zalom. Iskreno misljenje. Mozda je previse subjektivno, ali neko ce se pronaci u ovome sto zelim reci.

13 godina
offline
No Surface for you!
I, u čemu je problem? Pa surface se ne prodaje ni tamo gdje je prisutan. U RH je tolika potražnja za njim da je za kompletno zadovoljenje tržišta dovoljno nakrcati gepek Clia.
Stručnjak za odmaganje...
 
4 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: No Surface for you!
EZY-E kaže...
LudaRajcica kaže...

Posto je RH dio EU ne vidim nikakvih problema MSu da taj laptop ponudi i u nas, makar preko webshopa... ali eto :D eu nije eu :D

S druge strane, nikakv problem, potraznja za tim uredjajima je i vako i nako beznacajna tako da s time nitko nista ne gubi... niti MS niti korisnici :D

 

Chromium uredjaj mi je miljama interesantniji, nisu vise 90te :D

Bit će ti interesantan kad nestane neta :P

Ne vjerujem u apokalipticne dogadjaje! :D

16 godina
neaktivan
offline
No Surface for you!

Ja sam po svoj Surface 2 išao u Austriju (mala reklama: prodajem ga!). Ali ako se ne varam, dostava s microsoftstore.de ide na području cijele EU, pa ako je netko baš zagrizao...

 

Naravno, to da nije dostupan u "Albaniji, Burkini Faso, Uzbekistanu, pa čak i u Hrvatskoj" ipak je neshvatljiva politika MS-a.

Njemačka tipkovnica, ali nije da mi fali ŠĐČĆŽ Njemačka tipkovnica, ali nije da mi fali ŠĐČĆŽ
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2014 16:48 (Ive).
 
5 0 hvala 0
14 godina
online
Re: No Surface for you!
Ive kaže...

Ja sam po svoj Surface 2 išao u Austriju (mala reklama: prodajem ga!). Ali ako se ne varam, dostava s microsoftstore.de ide na području cijele EU, pa ako je netko baš zagrizao...

 

Naravno, to da nije dostupan u "Albaniji, Burkini Faso, Uzbekistanu, pa čak i u Hrvatskoj" ipak je neshvatljiva politika MS-a.

Aj molim te pogledaj koliko dođe Surface 1 pro kod njih.

Pogledao već sam, mislio sam da je sve baš na njemačkom :)

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2014 16:59 (EZY-E).
14 godina
online
No Surface for you!

Doći će surface k nama kad se izliže po cijelom svijetu ko neka ofucana fufa. Onda će doći k nama jer ga više nitko neće htjeti. Znači mogao bi već danas. Kao zz top i ikea

Potpis!
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2014 17:34 (Ezio).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
No Surface for you!

nisu mi baš jasni ti komentari koji podcjenjuju hrvatsku,kod nas ima kupiti sve što i u bijelom svijetu koga briga za neki proizvod koji se godišnje proda u stotinama komada

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
No Surface for you!

Valjda nema dovoljno interesa...MS je vjerovatno napravio ispitivanje trzista,a domesticusi vise vole Android bazirane orijentalce,tako da,ne se cuditi...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: No Surface for you!
EZY-E kaže...
LudaRajcica kaže...

Posto je RH dio EU ne vidim nikakvih problema MSu da taj laptop ponudi i u nas, makar preko webshopa... ali eto :D eu nije eu :D

S druge strane, nikakv problem, potraznja za tim uredjajima je i vako i nako beznacajna tako da s time nitko nista ne gubi... niti MS niti korisnici :D

 

Chromium uredjaj mi je miljama interesantniji, nisu vise 90te :D

Bit će ti interesantan kad nestane neta :P

I struje kad nestane, također će biti zanimljivo 

Life is too short to remove USB safely
16 godina
neaktivan
offline
Re: No Surface for you!
Usporedite cijene svih ostalih sa Surfaceom i sve je jasno.
Kod nas bi se prodalo nekoliko komada sto je neisplativo. MS ima vise troska zapakirat i poslat nego sto bi zaradil. A ostaje i pitanje lokalizacije.
16 godina
neaktivan
offline
No Surface for you!

Hrvatska???

Kaj je to?

A, molim Vas di je to?

 
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: No Surface for you!
EZY-E kaže...
LudaRajcica kaže...

Posto je RH dio EU ne vidim nikakvih problema MSu da taj laptop ponudi i u nas, makar preko webshopa... ali eto :D eu nije eu :D

S druge strane, nikakv problem, potraznja za tim uredjajima je i vako i nako beznacajna tako da s time nitko nista ne gubi... niti MS niti korisnici :D

 

Chromium uredjaj mi je miljama interesantniji, nisu vise 90te :D

Bit će ti interesantan kad nestane neta :P

 

Di ti živiš, meni je u zadnjih 15 godina jednom nestao net

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
14 godina
offline
Re: No Surface for you!

Ima ga u njemackoj u svakoj trgovini ali isto bas nevidim previse ljudi da isprobava...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
odjavljen
offline
No Surface for you!

Microsoft na ovaj način majmune od domaćih developera i korisnika pravi već godinama, ali zato uredno muze lovu od državnih firmi. :-) Xbox nikada nije službeno prodavan u nas, čak ni u XB1 inačici, Windows Phone je dugo imao tretman treće-svjetske lokacije, a isto je i sa Surfaceom. 

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: No Surface for you!
segregator kaže...
EZY-E kaže...
LudaRajcica kaže...

Posto je RH dio EU ne vidim nikakvih problema MSu da taj laptop ponudi i u nas, makar preko webshopa... ali eto :D eu nije eu :D

S druge strane, nikakv problem, potraznja za tim uredjajima je i vako i nako beznacajna tako da s time nitko nista ne gubi... niti MS niti korisnici :D

 

Chromium uredjaj mi je miljama interesantniji, nisu vise 90te :D

Bit će ti interesantan kad nestane neta :P

 

Di ti živiš, meni je u zadnjih 15 godina jednom nestao net

U centru Zagreba :)

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8
16 godina
moderator
offline
Re: No Surface for you!
TvrdyFly kaže...

Dali se kako može naručiti type cover sa hrvatskim layoutom? Ili je jedina opcija koristiti engleski layout pa stavit hrvatski jezik u Language bar-u?

Kupiš njemačku tipkovnicu koja ima isti set tipaka, samo ne piše na njima šđčćž i još par simbola je "krivo".

Domagoj
15 godina
odjavljen
offline
Re: No Surface for you!

Mislim da čak može onda kupiti i naljepnice za tipke i popraviti pogrešne. :)

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice