Surface je konkurencija iPadu

poruka: 60
|
čitano: 5.696
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Surface je konkurencija iPadu".
13 godina
neaktivan
offline
Surface je konkurencija iPadu

Nakon više od dvije godine bez konkurencije na tržištu, već je i vrijeme. Surface se čini kao promišljen i zaokružen proizvod kakav je iPad, a što kvazi-konkurencija već godinama ne može osmisliti i isporučiti.

 
19 7 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Surface je konkurencija iPadu

A valjda će i kvaliteta igara biti na većoj razini, jer na tom iPadu uglavnom samo 1001 varijanta od "temple run", "doodle jump" i nekakve flashoidne igrice koje koriste dvije tipke. Doduše, za bilo kakve kompliciranije igre je posve beskoristan kao uređaj ...

Z-Admin Small Business CMS for ASP.NET - http://www.z-admin.com
Moj PC  
1 3 hvala 0
12 godina
offline
Surface je konkurencija iPadu

"Neki nisu oduševljeni, poput Petera Smitha, menadžera informatike Quick Service Restauran Holdinga iz Australije, koji smatra da je Microsoft već izgubio bitku i da je nejasno gdje Microsoft zapravo želi pozicionirati proizvod - kao tablet ili ultra-laki laptop." 

 

Ovaj očito nije sav svoj. Pa u tome i je stvar, Surface će imati sve dobre strane tableta uz mogućnosti ultrabooka.

Moj PC  
9 1 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Surface je konkurencija iPadu

Ne znam, meni Surface izgleda stvarno odlično. To je prvi tablet/laptop/uopće me nije briga što, koji sam stvarno zaželio kupiti. 

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.7.2012 15:32 (Xanzzu).
Moj PC  
15 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Surface je konkurencija iPadu

Prvi tablet koj ima smisla i koj je multifunkcionalan za razliku od drugih.

 
16 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Surface je konkurencija iPadu
Surface odlicno izgleda, ali jos bolje kod njega jest to sto nije baziran na WP8 (napokon rjesavanje sporih eye-candy mobilnih OS-ova) vec na W8.

Ako bu PC .exei radili dobro, bit ce super! :)

Takoder valjda bu ovih 64 ili 128GB bilo na nekom ssd-u i nadam se da ce W8Pro verzija bit na nekom x86 ili pak optimisticno na x64 :P
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Surface je konkurencija iPadu
zoran123456 kaže...

A valjda će i kvaliteta igara biti na većoj razini, jer na tom iPadu uglavnom samo 1001 varijanta od "temple run", "doodle jump" i nekakve flashoidne igrice koje koriste dvije tipke. Doduše, za bilo kakve kompliciranije igre je posve beskoristan kao uređaj ...

Po mom misljenju na iTunes-u imaju sasvim pristojene igre,za malo novca,a za puno "zabave"(to uglavnom sluzi za ubijanje dosade)

P.S. I ja bi na iPad-u volio igrati Battlefield-a


14 godina
offline
Re: Surface je konkurencija iPadu
Mitch kaže...


Takoder valjda bu ovih 64 ili 128GB bilo na nekom ssd-u i nadam se da ce W8Pro verzija bit na nekom x86 ili pak optimisticno na x64 :P

Ako mislis na surface pro, on ce imati i5 unutra

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
14 godina
neaktivan
offline
Re: Surface je konkurencija iPadu
iPad je stekao klijentelu, i provjereno je dobar. Surface-u će trajati da isto to stekne.
Live in and let die!
15 godina
offline
Re: Surface je konkurencija iPadu
power_user kaže...
Mitch kaže...


Takoder valjda bu ovih 64 ili 128GB bilo na nekom ssd-u i nadam se da ce W8Pro verzija bit na nekom x86 ili pak optimisticno na x64 :P

Ako mislis na surface pro, on ce imati i5 unutra

Super!


Hvala, nisam nasao tu informaciju, a ako je kod tebe legitimna onda vjerujem da ce imat i5.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
Re: Surface je konkurencija iPadu
Mitch kaže...
power_user kaže...
Mitch kaže...


Takoder valjda bu ovih 64 ili 128GB bilo na nekom ssd-u i nadam se da ce W8Pro verzija bit na nekom x86 ili pak optimisticno na x64 :P

Ako mislis na surface pro, on ce imati i5 unutra

Super!


Hvala, nisam nasao tu informaciju, a ako je kod tebe legitimna onda vjerujem da ce imat i5.

http://www.engadget.com/2012/06/18/microsoft-announces-surface-for-windows-8-pro/

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
15 godina
neaktivan
offline
Surface je konkurencija iPadu

To mi je najbolje, svi hvale sve redom, a jos ga niko ziv nije vidio u akciji. Ako vec kopiraju sve zivo ovi iz MS-a, onda bi mogli i iskopirat to da prezentiraju svoje proizvode na dan izlaska (kako to radi apple) a ne da se cijela ekipa zagrije za sam uređaj prije nego dođe i onda (ne daj bože) fail-a, i đabe ti onda hvale i hvale. Osobno smatram da ako bude unutar povoljnog ranga i uistinu bude mogao zamjeniti radnje s pc-a, kupit cu ga u svrhu faksa, u protivnom nista (samo jos jedna igracka). Također se furaju na zatvorenost isto kao i apple sto se tice mijenjanja OS-a na samome uređaju, pa neznam onda baš kolko će dogurat...

{| qu!ck_s!1\/3r |}
 
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Surface je konkurencija iPadu

konkurencija?

surface je par koplja ispred ipada u svemu

kako mi je sad tesko gledati korisnike iphonea koji se moraju nositi s limitacijama ios-a

sad ce bit jos teze.

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
15 godina
neaktivan
offline
Surface je konkurencija iPadu

Tablete sam doživljavao kao obične igračke ali ovaj Microsoftov Surface je pun pogodak. Privući će i kupce tableta i kupce ultra tankih laptopa jer nudi oboje u jednom. Ipak je taj trend tableta urodio plodom i nastalo je nešto stvarno upotrebljivo i privlačno. Za očekivati je da Apple posudi ideju za novi iPad i napravi nešto slično ako želi konkurirati Microsoftu.

Is it weird that this gave me an orgasm?
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Surface je konkurencija iPadu
apoteka kaže...

konkurencija?

surface je par koplja ispred ipada u svemu

kako mi je sad tesko gledati korisnike iphonea koji se moraju nositi s limitacijama ios-a

sad ce bit jos teze.

Da, istina za Windows 8 surface da će on bit mnogo moćniji od svega na tržištu.

 

Dok će ovaj sa RT Windowsima imati skoro jednake limitacije kao i Windows phone. Iako smatram da će on bit popularniji nego njegov jači brat. Možda i zbog Officea.

15 godina
offline
Re: Surface je konkurencija iPadu

Nes' ti profesionalaca koji donose ovakve procjene na osnovu reklamnih pamfleta i jedne prezentacije.

 

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
15 godina
offline
Re: Surface je konkurencija iPadu
Windows RT ce bit puno jeftinija verzija za one kojima su i netbooci skupi.

Office ce im bit par dolara, kao i ostale aplikacije, a surfanje kao, mozda i bolje nego na netbooku.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
neaktivan
offline
Surface je konkurencija iPadu

Surface jos nije nitko vidio u zivo, ne zna se kako izgleda raditi na njemu, koliko je zapravo trajanje baterije, da li se pregrijava ili ima neku drugu tehnicku gresku i na kraju ono najvaznije kolika ce mu bit cijena. 

 

Apple uvijek moze smanjiti cijenu svog iPad2 tako da ga konkurencija tesko moze doseci. 

 

Meni se cini da Surface ipak malo prekasno dolazi. Apple ima vec dobro izgradjeni eco sustav i dobru financijsku konstrukciju (developerima se isplati radit iOS app). Koliko ce MS u svemu ovome uspjeti, ostaje da se vidi. 

 

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Surface je konkurencija iPadu
MMX kaže...

Surface jos nije nitko vidio u zivo, ne zna se kako izgleda raditi na njemu, koliko je zapravo trajanje baterije, da li se pregrijava ili ima neku drugu tehnicku gresku i na kraju ono najvaznije kolika ce mu bit cijena. 

 

Apple uvijek moze smanjiti cijenu svog iPad2 tako da ga konkurencija tesko moze doseci. 

 

Meni se cini da Surface ipak malo prekasno dolazi. Apple ima vec dobro izgradjeni eco sustav i dobru financijsku konstrukciju (developerima se isplati radit iOS app). Koliko ce MS u svemu ovome uspjeti, ostaje da se vidi. 

 

Kako  ne?

 

 

Engadget ima hands-on : (doduse za RT)

http://www.engadget.com/2012/06/18/hands-on-with-microsoft-surface-for-windows-rt/

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
Surface je konkurencija iPadu

Jel se tko može sjetiti WePada? Svojedobno je to bio jako popularan nadolazeći, skoro pa sad će, ozbiljan a ne igračka iPad killer, čak i tu na Bugu. Nadam se da će Surface proći nešto bolje.

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Surface je konkurencija iPadu
Surface ce proci bolje jer ga izdaje MS.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
Re: Surface je konkurencija iPadu
nele'ba kaže...
zoran123456 kaže...

A valjda će i kvaliteta igara biti na većoj razini, jer na tom iPadu uglavnom samo 1001 varijanta od "temple run", "doodle jump" i nekakve flashoidne igrice koje koriste dvije tipke. Doduše, za bilo kakve kompliciranije igre je posve beskoristan kao uređaj ...

Po mom misljenju na iTunes-u imaju sasvim pristojene igre,za malo novca,a za puno "zabave"(to uglavnom sluzi za ubijanje dosade)

P.S. I ja bi na iPad-u volio igrati Battlefield-a

battlefield za ipad postoji odavno. a ovaj gore zoran nema blage veze o čemu priča.

15 godina
offline
Re: Surface je konkurencija iPadu
BFBC2 ja na svom iPadu halam odavno! :)


Jos imam i Dirt, Batman : AA, Crysis.
BFBC2 ima preko Appstorea, ostalo je OnLive.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
Surface je konkurencija iPadu

je moglo bi bit nešto od njega, osim ako ne počne raditi gluposti tipično za prijašnje OS od MS-a  :)    kao recimo na predstavljanju :) al bar su imali rezervni pri ruci,

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Surface je konkurencija iPadu
Dobre strane tableta i laptopa u jednom. A kojem? Jeste li primjetili da postoje dva modela? Jedan je malen i (khm) jeftin, a dugi sposoban vrtiti prave aplikacije. Koji od njih može pokriti oba područja? Tablet od 1kg s baterijom koja traje 4 sata? Ili laptop koji ne vrti Win programe?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Surface je konkurencija iPadu
Mitch kaže...
BFBC2 ja na svom iPadu halam odavno! :)


Jos imam i Dirt, Batman : AA, Crysis.
BFBC2 ima preko Appstorea, ostalo je OnLive.

cisto sumnjan da ce grafika i igrivost bit bolja na surfaceu

nema veze sto igra ima 16gb, a surface i5, isto je to {#}

250mb i procesor iz kalkulatora su sasvim dosta

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.7.2012 16:12 (apoteka).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Surface je konkurencija iPadu
syncmaster245b kaže...

Nes' ti profesionalaca koji donose ovakve procjene na osnovu reklamnih pamfleta i jedne prezentacije.

 

 

dali postoje verzije Win8 za isprobat - DA! isprobao sam ga ko i većina, i Consumer i Release preview verzije, i jedino što mi nije radilo je ATI grafa, naravno zbog drivera (jedini razlog što nisam ostao na W8 Release preview)

dali su korištene u osnovi već dostupne/dokazane tehnologije: ARM, i5, ..., - DA!

dali je demonstrirana verzija koja radi - DA! (ok sa nekim sitnicama za koje se odma svi hateri mogu primiti, al ništa fail razine)

 

prema tome, kolki pro moraš biti da ne zaključiš/priznaš da je to konačno prvi potpuni tablet sa mnogo više mogućnosti, a ne samo još jedna igračka za surfanje i igranje "igrica" kao što je iPad i svi ostali "iPad killeri" ...

naravno da iPad ima svoju ogromnu publiku, no činjenica je da i Surface ima šanse s toliko više funkcionalnosti  i k tome je odlično dizajniran - i to je ono što je i zaključak dotične ankete

 

osobno, Surface je prvi i jedini tablet koji namjeravam nabaviti, a ako faila (što ne vjerujem) čekat ću ostale proizvođače hardvera da se iskažu sa W8

D.I. mag.inf.
15 godina
neaktivan
offline
Surface je konkurencija iPadu

'direktori informatike'....koja budala od tzv. novinara....

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Surface je konkurencija iPadu
zeko86 kaže...
syncmaster245b kaže...

Nes' ti profesionalaca koji donose ovakve procjene na osnovu reklamnih pamfleta i jedne prezentacije.

 

 

dali postoje verzije Win8 za isprobat - DA! isprobao sam ga ko i većina, i Consumer i Release preview verzije, i jedino što mi nije radilo je ATI grafa, naravno zbog drivera (jedini razlog što nisam ostao na W8 Release preview)

dali su korištene u osnovi već dostupne/dokazane tehnologije: ARM, i5, ..., - DA!

dali je demonstrirana verzija koja radi - DA! (ok sa nekim sitnicama za koje se odma svi hateri mogu primiti, al ništa fail razine)

 

prema tome, kolki pro moraš biti da ne zaključiš/priznaš da je to konačno prvi potpuni tablet sa mnogo više mogućnosti, a ne samo još jedna igračka za surfanje i igranje "igrica" kao što je iPad i svi ostali "iPad killeri" ...

naravno da iPad ima svoju ogromnu publiku, no činjenica je da i Surface ima šanse s toliko više funkcionalnosti  i k tome je odlično dizajniran - i to je ono što je i zaključak dotične ankete

 

osobno, Surface je prvi i jedini tablet koji namjeravam nabaviti, a ako faila (što ne vjerujem) čekat ću ostale proizvođače hardvera da se iskažu sa W8

Sta se palis ko sibica?

 

iPad kad je izlazio svi "strucnjaci" prije nego li su ga uzeli u ruke, vristali kako je to samo iPhone sa vecom dijagonalom, da tu nema kruha i da se nece nikada uhvatiti. Naravno da su bili u krivu jer su srali prije nego sto su uopce uzeli stvar u ruke.

 

Za Windows Phone su na nevidjeno pricali kako ce ugrabiti znacajan komad trzista, kako ce Lumia porusiti rekorde pa na kraju u najboljem slucaju (Australija) nemaju niti 5% udjela.

 

 

Dakle, po neznam koji puta nasi pretci su bili u pravu:

 

Prvo skoci pa onda reci hop!

 

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
13 godina
neaktivan
offline
Re: Surface je konkurencija iPadu
syncmaster245b kaže...
zeko86 kaže...
syncmaster245b kaže...

Nes' ti profesionalaca koji donose ovakve procjene na osnovu reklamnih pamfleta i jedne prezentacije.

 

 

dali postoje verzije Win8 za isprobat - DA! isprobao sam ga ko i većina, i Consumer i Release preview verzije, i jedino što mi nije radilo je ATI grafa, naravno zbog drivera (jedini razlog što nisam ostao na W8 Release preview)

dali su korištene u osnovi već dostupne/dokazane tehnologije: ARM, i5, ..., - DA!

dali je demonstrirana verzija koja radi - DA! (ok sa nekim sitnicama za koje se odma svi hateri mogu primiti, al ništa fail razine)

 

prema tome, kolki pro moraš biti da ne zaključiš/priznaš da je to konačno prvi potpuni tablet sa mnogo više mogućnosti, a ne samo još jedna igračka za surfanje i igranje "igrica" kao što je iPad i svi ostali "iPad killeri" ...

naravno da iPad ima svoju ogromnu publiku, no činjenica je da i Surface ima šanse s toliko više funkcionalnosti  i k tome je odlično dizajniran - i to je ono što je i zaključak dotične ankete

 

osobno, Surface je prvi i jedini tablet koji namjeravam nabaviti, a ako faila (što ne vjerujem) čekat ću ostale proizvođače hardvera da se iskažu sa W8

Sta se palis ko sibica?

 

iPad kad je izlazio svi "strucnjaci" prije nego li su ga uzeli u ruke, vristali kako je to samo iPhone sa vecom dijagonalom, da tu nema kruha i da se nece nikada uhvatiti. Naravno da su bili u krivu jer su srali prije nego sto su uopce uzeli stvar u ruke.

 

Za Windows Phone su na nevidjeno pricali kako ce ugrabiti znacajan komad trzista, kako ce Lumia porusiti rekorde pa na kraju u najboljem slucaju (Australija) nemaju niti 5% udjela.

 

 

Dakle, po neznam koji puta nasi pretci su bili u pravu:

 

Prvo skoci pa onda reci hop!

 

 

iPad i je iPhone sa većom dijagonalom :P

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice