Surface Studio na tretmanu kod iFixitovaca

poruka: 6
|
čitano: 1.289
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Surface Studio na tretmanu kod iFixitovaca".
16 godina
odjavljen
offline
Surface Studio na tretmanu kod iFixitovaca

Bas me zanima da li postoje ljudi koji pri kupovini uredjaja gledaju ovakve stvari pa pomisle "hm, ovaj se lakse rastavlja - vjerojatno cu ga uzeti".

Freak Show Inc.
 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Surface Studio na tretmanu kod iFixitovaca
Ja pogledam svako malo na ifixit, prije kupnje i svakako prije nego se odlučim popravljati neki uređaj, isto tako i dodatan info na googlu o lošim serijama uređaja.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
8 godina
neaktivan
offline
Re: Surface Studio na tretmanu kod iFixitovaca

That would be me.

 

Na laptopima to ponajviše gledam radi mijenjanja RAM-a, HDD-a ili SSD-a te baterije u budućnosti, te radi popravka ako se nešto pokvari, a što se tiče mobitela gledam koliko je lako zamijeniti bateriju i display. Jako puno ljudi zanemari to prilikom kupovine uređaja pa dobiju ogroman račun kada taj uređaj odnesu na popravak.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Surface Studio na tretmanu kod iFixitovaca
Slovo B kaže...

Jako puno ljudi zanemari to prilikom kupovine uređaja pa dobiju ogroman račun kada taj uređaj odnesu na popravak.

 

I jednako tako jako puno ljudi je sposobno rastaviti npr Surface uredjaj i ima adekvatan alat za to?

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Surface Studio na tretmanu kod iFixitovaca

lako se njima zajebavat kad nemaju susjede - pacijente koji svako toliko dođu k meni s jednim od dva sljedeća navoda:

 

> dal sam laptop na tu neki bezvezni servis i sve su mi zjebali. moš ti to vratit kak je bilo?

 

ili

 

> nekaj sam stisnula i sad više ne radi.

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Surface Studio na tretmanu kod iFixitovaca
Ma najbolje mi dok netko uzme uređaj na popravak a na kraju ga više ošteti nego popravi, sjećam se da sam odbio popraviti htc m7 jer nisam imao adekvatan alat za to,uputio ga lokalnom serviseru da proba kod njega, na kraju promijenio speaker ali Mob izgleda kao da je bio na ratovanju, otvarao ga sa odvijacem i sve oko displaya puno ogrebotina od odvijaca. Mislim zašto uzimati nešto na popravak ako nemaš adekvatan alat, ili te popravak dodje kao i novi uređaj.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice