Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a

poruka: 30
|
čitano: 3.533
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Talk-show #11: Win 10, Pono, Tim Cook...
12 godina
neaktivan
offline
Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a

"Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a. NEĆETE vjerovati što se onda dogodilo" bi bio bolji naslov 

http://igrali.com
 
17 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a
igrali kaže...

"Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a. NEĆETE vjerovati što se onda dogodilo" bi bio bolji naslov 

 Čuvamo taj za kad zbilja zagusti... 

drpetric
16 godina
odjavljen
offline
Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a

Petric je jedini rekao što stvarno jest - nitko drugi nije rekao ono što je bilo titlovano ispod imena.

Kad je Denis počeo sa "stručnjak za matične ploče" mislio sam da će se nastaviti nešto tipa "ja sam Drago - stručnjak za crne kartone"...

Freak Show Inc.
 
7 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a
Friday kaže...

Petric je jedini rekao što stvarno jest - nitko drugi nije rekao ono što je bilo titlovano ispod imena.

Kad je Denis počeo sa "stručnjak za matične ploče" mislio sam da će se nastaviti nešto tipa "ja sam Drago - stručnjak za crne kartone"...

 

Laži i neistine, rekao sam i ja... 

Selling doors, door to door.
14 godina
offline
Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a

To se ne može nazvati svadjom nego razmjenom razlicitog misljenja i osobnih stavova jer normalno je da se ljudi oko neceg ne moraju slagati.

 

Dakle realno gledano od Microsofta nikad nista nismo dobili besplatno pa tako necemo ni sada te realno je i tocnije reci da ce u pocetnom momentu te 10-ke biti dana mogucnost za duzim grace periodom nego inace da se oni koji imaju piratizirane Windoze odluce sto zbilja zele a to se posebno odnosi na one koji tako i tako su u nekoj buducnosti namjeravali kupiti Windoze dok zagrizene piratlije koji nikad ali bas nikad nisu imali legalan OS i dalje ce se furati na starije inacice OS-a ili na novi koji ce zasigurno nego krekirati kad-tad.

 

Nismo od jucer da neznamo da Microsoft jako radi na svojoj reklami pa bacanjem i takvih 'lira' radi samo da bi privukao sto vise korisnika u svoj tabor jer ipak realno gledano svi ostali OS-ovi daleko su po popularnosti a da ne govorimo o piratluku (posebno mislim na OS X jer Linux-i su i tako besplatni), ipak prilagodjavanje OS-a razlicitim hardverskim komponentama kosta a i pisanje generickih drivera nije lak posao dok se kod MAC-a zna kakav je hardver i lakse je pisat drivere a svi znamo kakva je situacija sa Linux-ima koji eto na 11-ici su tek nekako uspjeli uhvatiti korak sa 80% hardvera da moze raditi sa generickim driverima.

veni vidi didici
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a

to je PR

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a

Fali jajan.

 

Btw. super epizoda

 

Ostavih mob u dnevnoj i gledam ovo u sobi i na 1:17:** tražim mob di mi zvoni xD

--------------------------------------------------------------------------------------------
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2015 16:36 (zerocool12).
 
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a

Najbolji citat ikad : 27:00 minuta

 

"Ne možeš imati baš velike simpatije prema Apple-u , osima ako si baš Apple-ovac ... 

 ... i fašista !" 

Keep calm because Valar Morghulis !!!
Moj PC  
14 0 hvala 0
14 godina
offline
Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a

Odlično 5!

 

Sljedeći put prije snimanja pozovite hitnu. Drago mi je malo crven.

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a

Vratio se Drago "osjećaš ud koji nije tvoj" Galić 

Svaka nova epizoda/emisija vam je sve bolja i bolja, te samo tako nastavite i ubuduće

 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a

tko se tuče, taj se voli. nja, nja. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a
Neil Young...
Lemmy Kilmister...
FTFY
12 godina
offline
Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a

Dragina faca mi je najjaca, izgleda ko da je maznuo litru i vodu na eks prije emisije 

Moj PC  
11 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a
Rvatska posla
9 godina
neaktivan
offline
Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a

odlicna epizoda volio bi da u narednoj bude kao u ovoj da crknem od smijeha 

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a

Lenny Kilmister???!!!! Neko treba ponavljat pucku skolu... Lemmy, u prijevodu "imas kaj sitnog", velski jezik, nadimak iz skole. Ukratko.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a

geek fight :D

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a

bože dragi kolko gluposti je izrečeno... jedno 10 u prvih 12min, ne mogu gledat više

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a

Meni su svi super, al mi Drago izgleda ko da je ko prek veze došao u taj BUG, hebeš mu sve :D 
Sorry Drago.  ;) 

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a

Plot twist.

 

Unutar kutije za ove super duper sluške nalazi se ............................ PONO! Forumaši nemojte nasjest na foru.

 

Zapravo me kod svih tih "vonabi" audiofilskih piydarija najviše smeta šta ti nemaš šta na tome slušat, a da već nemaš u kolekciji.. Ekipa koja je kupila LPove od Zepelina i dalje ima LPove od zepelina i to sluša doma uz 5 colnu kubanku na kakvoj kožnoj fotelji. Ovi moderniji kojima je sjaj CD plastike zapeo za oko sigurno imaju, ka i LP fanovi, limene i drvene kutije od par tisuća eura koje sasvim vrhunski reproduciraju Arethu Franklin i taj PONO im ne treba. Zašto bi netko ponovno kupovao izdanja, još gore slagao si (JOŠ JEDNOM) kolekciju najdražih glazbenika na nekom suludom formatu kad većina, siguran sam, već ima sve te glazbenike po LPovima i CDovima, pa i po iPodovima, šta će im još i PONO. Ono što je najgore, kupiš to smeće da bi u toj super glazbi uživao sam.

 

Em što je ime totalni fail, o dizajnu nema smisla pričati, da je apple vlasnik tobleronea vidio bi taj Pono svog boga na nekom sudu, em što audiofili s "parama" već svi imaju HNBovske kolekcije ili na LPovima ili na CDovima, ponavljam da je svaki audiofil uložio bar 10 mjesečnih plaća u opremu, vjerojatno 5 mjesećnih plaća u LP ili CD izdanja i zaista neznam gdje bi se taj prizmoliki geđet trebao uklopiti.

 

Čudi me da nikom od prisutnih nije na pamet palo da zaista nema smisla ponovno kupovati album gospođe Lisac ili Sade, a i da je upitna količina sadržaja koja će biti dostupna za kupnju preko tog PONO tradea.

 

Što se tiče kamera na mobilnim uređajima. Njihova svrha je da što bolje prikažu uhvaćen trenutak kojeg je najvjerojatnije okinuo teški debil za fotografiju. Ponajprije tu mislim na ono kad mi mater slika kakvu je tortu ispekla malom bratu, kako su okrečili kuhinju, ili kako im je dobro bilo na nekoj večeri s "vršnjacima". Sada to i u rukama apsolutnih neznalica izgleda sasvim dobro u svakom malo boljem mobitelu i to mi je zapravo dovoljan razlog da se može reći da su kamere u takvim telefonima dobre, zapravo odlične. Te slike će mi poslat whatsupom ili viberom, ja ću ih pogledati na svom mobitelu i neću morat naprezat oči da bi vidio koje su boje MnMsovi na torti.

 

Postotak Šuštićevaca koji fotke obrađuju u Photoshopu u generalnoj populaciji je zanemariv i većinom se njihov posao plaća pa je nezahvalno uspoređivati moju mater koja će u 2 minute okinut tri fotke mobitelom, izabrat najbolju i poslat mi je whatsupom da mi pokaže zalazak s izleta i nekoga kome je to posao pa si može uložiti par milja kuna na SLR, par objektiva, stativ, bljeskalice, torbe, soma dolara u Photoshop i cijelih par sati/dana na obradu.

 

Šuštićeva fotka će uvijek biti bolja ali svrha takve fotke je totalno drugačija od ovih šta se šalju "mobom" pa ja uopće nebi govorio o tome da su fotke slikane mobitelom loše jer su Šuštićeve najbolje.

 

To što Messi igra najbolji nogomet ne znači da bi ja s ekipom trebao prestati igrat nogomet jer nemamo adidas loptu od 300 eura, kopačke od 700, original dres od 1500, na stadionu od pol miljarde. Za našu svrhu i ova od 300 kuna je super, dobre su i starke iz 87', neka prljava majca u kojoj inače pituram i obična livada. Ovaj to radi jer je plaćen, ja igram jer mi je zabavno i nikad neću težiti ka tome da budem Messi. Tako da ni kamere na mobitelima zapravo ne teže ka tomu da budu zamjena profesionalcima već da svaki antitalent može poslat dobru - ili "okej" fotku s dovoljno detalja i informacija da onaj tko tu fotku bude gledao shvati o čemu se tu radi.

 

Ajmo ovako reć Šuštić je možda "Hemingvej", ali za napisat recimo "dalmatinsku kuharicu" ili "priručnik gedorama" ne treba ti nikakav Hemingvej već netko ko zna složit smislenu rečenicu. To što je Hemingvej nabolji pisac ne znači da je taj priručnik za gedore loš. Ni netreba bit pretjerano dobar. Svrha nema veze jedna s drugom. A za to je očito dovoljna kamera bilo kojeg flagshipa jer svaki taj radi zaista dobre fotke koje postaju sve bolje jer je i moja mater shvatila da nesmije trest ruke kad slika, da treba upalit blic kad je mrak, i da ne slika u sunce.

 

Svakako predviđam da će kamere na mobitelima biti nešto bolje, da nikada neće doseći razinu kvalitete koja je potrbna za razvalit sliku na 25 colni ekran, ali i da će s obzirom na dostupnost i učestalije korištenje svatko naučiti kako da što bolje uslika trenutak koji smatra zanimljivim za dijeljenje s nekim što će s obzirom na svrhu takvih fotografija biti apsolutno dovoljno da "end user" bude zadovoljan viđenim.

 

#Nives se popunila vrlo pristojno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2015 22:48 (ivan dragi).
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a
ivan dragi kaže...

Em što je ime totalni fail, o dizajnu nema smisla pričati, da je apple vlasnik tobleronea vidio bi taj Pono svog boga na nekom sudu

 Najosnovniji geometrijski oblici se mogu zaštititi.

 

Kakav sjajan svijet u kojem živimo.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a
ivan dragi kaže...
...

 

 

 

Ti si nadrobio takvu hrpetinu sranja da sam morao sve pročitati 4-5 puta da se uvjerim da sve skupa apsolutno nema nikakvog smisla!!!

Freak Show Inc.
16 godina
neaktivan
offline
Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a

Davor: "ne bih se sa tobom složio" = "idi, bre, srči pesak" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a
Friday kaže...
ivan dragi kaže...
...

 Ti si nadrobio takvu hrpetinu sranja da sam morao sve pročitati 4-5 puta da se uvjerim da sve skupa apsolutno nema nikakvog smisla!!!

 Pa ako nisi pogledao ovaj "mali talk show" apsolutno nema nikakvog smisla.

 

Sve šta sam pisao se tematski, sadržajno, stilski... više manje uklapa u ono šta sam slušao sat i pol vremena (jučer) i nema prejerane veze s ičim drugim osim s emisijom i kao takav tekst je čisti komentar na video.

16 godina
offline
Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a

Ekipa svaki put sve mrsavija i mrsavija. Drago pogotovo. 

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a
Friday kaže...
ivan dragi kaže...
...

 

 

 

Ti si nadrobio takvu hrpetinu sranja da sam morao sve pročitati 4-5 puta da se uvjerim da sve skupa apsolutno nema nikakvog smisla!!!

 a sad si se lijepo posra sam sebi u usta :D al tako je kada trola neiskusni njonjo :D

 

sto bih ti htio reci, ponavjas gresku, osudis covijeka a sekundu ne potrosis na obrazlozenje, govori to punoooo, punoooo o tebi :D

meni je bilo dovoljno procitati jednom i da sve shvatim i povezem.... ili ti zaista nisi pogledao emiiju pa nemas se na sto refernecirati? eh, da, zaboravih, tako je, obicno tudi tukaj! :D

15 godina
online
Re: Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a
Aki kaže...

Meni su svi super, al mi Drago izgleda ko da je ko prek veze došao u taj BUG, hebeš mu sve :D 
Sorry Drago.  ;) 

 Vidis kako su ukusi razliciti - vecinom je Drago taj zbog cega jos uvijek kupujem Bug, te cije kolumne/clanke uvijek procitam sa zanimanjem.

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
14 godina
offline
Re: Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a
ivan dragi kaže...

Plot twist.

 

.........

Ja ovo niš ne kontam!

 

9 godina
offline
Svađa oko Windowsa 10 pred kamerama Bug TV-a

Davor u najboljem izdanju do sada.... 

Battlenet - TheProdigy#2234
 
1 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Talk-show #11: Win 10, Pono, Tim Cook...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice