Švedski sud odbio izdati odredbu o blokiranju The

poruka: 11
|
čitano: 2.428
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Švedski sud odbio izdati odredbu o blokiranju The ".
16 godina
offline
Švedski sud odbio izdati odredbu o blokiranju The

Da mi je vidjeti/čuti/doživjeti takvu presudu u Hrvatskoj.

http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Švedski sud odbio izdati odredbu o blokiranju The

Ovi iz filmske i glazbene industrije su dosadni ko' tijesne gaće. Nadam se da će ih sudovi u većini civiliziranih zemalja otkačiti i oderati za sudsku parnicu.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
3 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Švedski sud odbio izdati odredbu o blokiranju
uss kaže...

Ovi iz filmske i glazbene industrije su dosadni ko' tijesne gaće. Nadam se da će ih sudovi u većini civiliziranih zemalja otkačiti i oderati za sudsku parnicu.

 

 

Nek se žale kad izbace nekakav kvalitetan film a ne neki šit za kojeg mi je žao dat 10 minuta downloada s Torrenta a kamoli keša

15 godina
offline
Švedski sud odbio izdati odredbu o blokiranju The

.. očekujem sutra (ili noćas) novi naslov, suprotnog sadržaja.

nešto kao, ''sud je mogao presuditi ...'', samo dok zainteresirani odreagiraju.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Švedski sud odbio izdati odredbu o blokiranju
Dex.pwn kaže...

  

Nek se žale kad izbace nekakav kvalitetan film a ne neki šit za kojeg mi je žao dat 10 minuta downloada s Torrenta a kamoli keša

 Upravo tako. Sve što danas snimaju nije vrijedno ponovnog gledanja, tako da je glupo očekivati da netko plati dvocifreni broj $ za jedan film. Najbolje prolaze servisi za iznajmljivanje filmova, gdje te film košta kao jedno pivo .

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
12 godina
neaktivan
offline
Švedski sud odbio izdati odredbu o blokiranju The

Počnite gledati, slušati i plaćati kvalitetu i umjetnost i sve će doći na svoje. A ne "Britney Spears je smeće i zarađuje milijune, pa ću zato ukrasti album od nepoznatog izvođača koji je 500 puta bolji, album mu je na 50 blogspotova, VKontakte i Pirate Bayu, a izdavač mu se muči sa prodajom minimalne naklade od 500 CD-a pa mu zato možda neće moći izdati idući album."

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Švedski sud odbio izdati odredbu o blokiranju
MdN kaže...

Počnite gledati, slušati i plaćati kvalitetu i umjetnost i sve će doći na svoje. A ne "Britney Spears je smeće i zarađuje milijune, pa ću zato ukrasti album od nepoznatog izvođača koji je 500 puta bolji, album mu je na 50 blogspotova, VKontakte i Pirate Bayu, a izdavač mu se muči sa prodajom minimalne naklade od 500 CD-a pa mu zato možda neće moći izdati idući album."

 TO!

Plamene zore bude me iz sna Fabrička jutra, dim iz dimnjaka Pesma se ori, mladi radnici Čelicna jutra, hitam fabrici.
12 godina
odjavljen
offline
Švedski sud odbio izdati odredbu o blokiranju The

Ko još sluša tu Btinij Spirs?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Švedski sud odbio izdati odredbu o blokiranju

ja to gledam na drugaciji nacin... Ako ne poslusam nepoznatog izvodjaca, onda kako cu znati da li je dobar?

 

a isto kao i kod igara, ne dajem novce za nepoznato. 

 

Sto se tice ovog glamuroznog propaliteta i njenim bogatim kolegama, njima skinute pisme ne oduzimaju previse inkasa.

 

 

mislim da je filmska industrija vise ugrozena nego glazbena buduci da se njima direktno uzima iz djepa i nema nekakve profitabilne alternative.

 

al kao sto su kolege povise rekle, neki pravi film je steta gledat na televiziji, tako da buhu

15 godina
offline
Švedski sud odbio izdati odredbu o blokiranju The

tacka dig, sverige. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Švedski sud odbio izdati odredbu o blokiranju
zbuzanic kaže...

Da mi je vidjeti/čuti/doživjeti takvu presudu u Hrvatskoj.

 Ne kužim? Pa možeš raditi kaj hoćeš a da to nikoga nije briga.. i još si nezadovoljan..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice