Svestrani barebone za tri ekrana

poruka: 6
|
čitano: 854
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Svestrani barebone za tri ekrana".
15 godina
offline
Svestrani barebone za tri ekrana

1850kn samo za matičnu i kućište? Skupo.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Svestrani barebone za tri ekrana
Keso kaže...

1850kn samo za matičnu i kućište? Skupo.

 

1850 za maticnu, kuciste, hladnjak , napajanje, dva display porta + hdmi + odlicno odmjereno i izvedeno kucite malenih dimenzija. Tko je jednom imao shuttle barebone, zna o cemu se radi kod tog proizvodjaca. Shuttle je kralj bareboneova.

*dobitnik i7-4790K!
13 godina
neaktivan
offline
Svestrani barebone za tri ekrana

Kućište visine 20 cm nudi dovoljno prostora za ugradnju snažnijih komponenti.

Snažnije komponente s napajanjem od 300w {#}

 
0 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Svestrani barebone za tri ekrana
axos kaže...

Kućište visine 20 cm nudi dovoljno prostora za ugradnju snažnijih komponenti.

Snažnije komponente s napajanjem od 300w {#}

1. da vidis sto sve stane u mini kuciste - prilazem ti sliku mog kompa ... kompnente su pod mojPC pa baci oko :)

2. 300W je napajanje, ako koristis 95W TDP ili jos bolje 65W TDP proc, mozes unutra strpati sasvim ok grafu (R7 260X trosi 113W a R9 270X guta oko 170W) ... dakle manevarskog prostora ima ...

*dobitnik i7-4790K!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Svestrani barebone za tri ekrana
Bastardo kaže...
axos kaže...

Kućište visine 20 cm nudi dovoljno prostora za ugradnju snažnijih komponenti.

Snažnije komponente s napajanjem od 300w {#}

1. da vidis sto sve stane u mini kuciste - prilazem ti sliku mog kompa ... kompnente su pod mojPC pa baci oko :)

2. 300W je napajanje, ako koristis 95W TDP ili jos bolje 65W TDP proc, mozes unutra strpati sasvim ok grafu (R7 260X trosi 113W a R9 270X guta oko 170W) ... dakle manevarskog prostora ima ...

Coolermaster SilentPro m2 620W

Izgleda da ipak ne koristiš navedenih 300w

 

EDIT: U postu mi nije bila namjera reći da bolje komponente ne stanu u kučište, nego da nije potrebno naglasiti da ima prostora za snažnije komponente ako s njim dolazi napajanje od 300w.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.11.2014 0:08 (axos).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Svestrani barebone za tri ekrana
axos kaže...
Bastardo kaže...
axos kaže...

Kućište visine 20 cm nudi dovoljno prostora za ugradnju snažnijih komponenti.

Snažnije komponente s napajanjem od 300w {#}

1. da vidis sto sve stane u mini kuciste - prilazem ti sliku mog kompa ... kompnente su pod mojPC pa baci oko :)

2. 300W je napajanje, ako koristis 95W TDP ili jos bolje 65W TDP proc, mozes unutra strpati sasvim ok grafu (R7 260X trosi 113W a R9 270X guta oko 170W) ... dakle manevarskog prostora ima ...

Coolermaster SilentPro m2 620W

Izgleda da ipak ne koristiš navedenih 300w

 

EDIT: U postu mi nije bila namjera reći da bolje komponente ne stanu u kučište, nego da nije potrebno naglasiti da ima prostora za snažnije komponente ako s njim dolazi napajanje od 300w.

A ja sam ti navedenom potrosnjom za one 2 amd kartice dokazao da mozes staviti low/mid range grafu koja je itekako snaznija od integrirane - cime se dokazuje da je autor clanka ipak bio u pravu sa mjestom za "snaznije" komponente.

Da, koristim 620W napajanje, ali moja je grafa ipak malo jaca od onih navedenih, a tu je jos i vodeno hladjenje, 3 diska, dvd i sijaset usb periferije ...

*dobitnik i7-4790K!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice