Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?

poruka: 62
|
čitano: 7.632
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?".
16 godina
offline
Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?

na tržištu su Volkswageni i Rolls Roycevi.. isto tako će biti i iWatchevi kao i Rolexi..

niti je rolex propao zbog casia, bome neće ni od plastične hrpe dreka..

no đoni mora nekako dizat hype pa makar to bio i prvoklasni proljev sa prefriganim britanskim naglaskom

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.9.2014 0:35 (nixass).
Moj PC  
60 3 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Re: Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?

Nemaju se čega bojati, smartphoneove mjenjamo svake 2 ili 3 godine, ili ga imamo nesto dulje jer si nemozemo priustiti novi ili ga imamo jako kratko jer nam rikne. 

Ono sto zelim reći, klasični satovi se prave da traju. 

I mislim da satovi kao smarthwatch nečeju biti toliko popularni, mislim  siguran sam da ce večina reći a čemu, smartphone mi je dovoljan, ne trebam dva gadgeta sada stavljati puniti dnevno. 

 

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?

Švicarski satovi predstavljaju svijet bogate tradicije i umjetnosti, nešto što jedan apple, samsung i ekipa neće nikada biti. Zapravo to se neda niti usporediti. I to sve govorim iako sam ljubitelj novih gadgeta. Za bilo koga tko prati povijest i industriju satova, izjava ovog kauboja nije vrijedna niti komentara.

 
31 2 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?

Bit će zanimljivo vidjeti što su osmislili kad se tako samouvjereno nadaju da će ljudi objeručke istresti novčanik naopačke kako bi dobili sat koji treba puniti svakih par dana i koji će postati obsolete prilično ubrzo. 

 

Ono u čemu su se dokazali kao dobri je uzeti neki koncept koji već postoji, prilagoditi ga tako da postane upotrebljiv te uvjeriti ljude da im to treba. Može li taj koncept upaliti i za pametnu narukvicu? Apsolutno. Radi li se o nečem tehnički revolucionarnom? Iskreno sumnjam.

 
16 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?

jony (lol) je seronja

www.vodopija.net
Moj PC  
16 1 hvala 0
14 godina
offline
Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?

Američka panjina. Jedan pravi sat košta ko njegovih 20-40 iphone-a pa i više.

 

Pa onda ne znam što je veći prestiž imati. :p

 
17 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?
Markić7 kaže...

Nemaju se čega bojati, smartphoneove mjenjamo svake 2 ili 3 godine, ili ga imamo nesto dulje jer si nemozemo priustiti novi ili ga imamo jako kratko jer nam rikne. 

Ono sto zelim reći, klasični satovi se prave da traju. 

I mislim da satovi kao smarthwatch nečeju biti toliko popularni, mislim  siguran sam da ce večina reći a čemu, smartphone mi je dovoljan, ne trebam dva gadgeta sada stavljati puniti dnevno. 

 

 

 

 

Ja ga vidim samo kao mp3 player kod jogginga, i to sa nekim bluetooth slusalicama

 

Dre2 kaže...

Bit će zanimljivo vidjeti što su osmislili kad se tako samouvjereno nadaju da će ljudi objeručke istresti novčanik naopačke kako bi dobili sat koji treba puniti svakih par dana i koji će postati obsolete prilično ubrzo. 

 

Ono u čemu su se dokazali kao dobri je uzeti neki koncept koji već postoji, prilagoditi ga tako da postane upotrebljiv te uvjeriti ljude da im to treba. Može li taj koncept upaliti i za pametnu narukvicu? Apsolutno. Radi li se o nečem tehnički revolucionarnom? Iskreno sumnjam.

Da ih imas 5 za punit...
Ja trenutno punim doma 3 laptopa / 3 telefona / handsfree slusalicu svaki 2. dan / bezicne sennheiser r170, pa mi ne bi bio problem punit jos i sat, iako si ga sigurno necu kupit jer 2000 kuna volim vise od sata i jabuke :D

 

Sto se drugog tice, i bmw je uzeo stvoreni koncept vozila na 4 kotaca, pa stvorio auto koji kosta u odnosu na fiat, a isto se vozi po cesti... apple je samo stvorio nesto bolje... da li vrijedi te pare, ovisno sto mislis s uredajem ... ali to je vec stalna tema u krug ...

 

potpis :D
12 godina
protjeran
offline
Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?

Već dugo nisam pročital gluplji članak. Ko normalan može uspoređivati švicarske automatike sa ovim plastikanerom? 

Crkva je zlo 21. stoljeća
Moj PC  
19 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?

Cak mislim da im se ni trziste kao i ciljana publika ne preklapaju. Jedini od tih ewatcheva koji mi se dopada je motorola 360 ostali su mi svi neopisivo ružni. Živo me zanima kako ce iwatch izgledati.

 

Prije bi rekao da su opet maznuli neki dizajn od švicaraca pa malo kenjaju{#} (http://mashable.com/2012/09/20/swiss-federal-railways-clock/)

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.9.2014 7:46 (mislav_01).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?
daniel.hajdinjak666 kaže...

Već dugo nisam pročital gluplji članak. Ko normalan može uspoređivati švicarske automatike sa ovim plastikanerom? 

Isti onaj ko bi usporedio tvornicu cokolade u Mrdusi Donjoj sa Lindt-om ili Favarger-om ... itd...

Headphone Freak . Kad sam bio mali progutao sam tavu , tko ne vjeruje nek opipa drsku
14 godina
online
Re: Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?
Oldy kaže...

Američka panjina. Jedan pravi sat košta ko njegovih 20-40 iphone-a pa i više.

 

Pa onda ne znam što je veći prestiž imati. :p

 

ko kaže da je stvar prestiža?

Potpis!
14 godina
offline
Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?

od kad imam mobitel u đepu, nemam sat na ruci, i stvarno ne vidim razlog za to, ne želim se opterećivati vremenom. eventualno kad mi treba sportski sat ga stavim tih par sati.  

a da bi kupovao sat, auto i slične stvari kao stvar prestiža i davao brdo $$$ nema šanse, bolje novac investirati u pamtnije stvari

 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?
Skupi satovi su ogledni primjer snobizma i precijenjenih proizvoda, pa ako se Apple počinje baviti satovima, očekivano je da će zahvatiti i taj segment kupaca. I to u velikim količinama.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
13 godina
neaktivan
offline
Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?

Nije Ive ni tako glup,

zna on dobro da je Svicarska vec na rubu bankrota,

pad prodaje zbog izbivanja nasih Ive i Nadana cine svoje,

a ni Milan ne nabavlja ko nekoc {#}

 

 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?

Patek Philippe strepi...

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
9 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?
Visak kaže...
Skupi satovi su ogledni primjer snobizma i precijenjenih proizvoda, pa ako se Apple počinje baviti satovima, očekivano je da će zahvatiti i taj segment kupaca. I to u velikim količinama.

Prije svega,ne mozes usporedjivati primjer navedeni Phillip Patek ili Breitling,baziranih na cistoj mehanici,dotjeranoj do savrsenstva i neki Ajvač,sa elektronskim komponentama,proizvedenima u Kini...

Prije svega,Švicarci mogu sloziti crap poput Ajvača,ali Aplle niked nece moci sklopiti ,nesto kao Švicarci..malo da proucis,švicarske brandove,evo ti link...i ako su opako skupi,i vrijede toga,dok se za APPle craps ne bi bas reklo..

 

http://www.watches-of-switzerland.co.uk/brands/

 

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?
duhonja kaže...
Visak kaže...
Skupi satovi su ogledni primjer snobizma i precijenjenih proizvoda, pa ako se Apple počinje baviti satovima, očekivano je da će zahvatiti i taj segment kupaca. I to u velikim količinama.

Prije svega,ne mozes usporedjivati primjer navedeni Phillip Patek ili Breitling,baziranih na cistoj mehanici,dotjeranoj do savrsenstva i neki Ajvač,sa elektronskim komponentama,proizvedenima u Kini...

Prije svega,Švicarci mogu sloziti crap poput Ajvača,ali Aplle niked nece moci sklopiti ,nesto kao Švicarci..malo da proucis,švicarske brandove,evo ti link...i ako su opako skupi,i vrijede toga,dok se za APPle craps ne bi bas reklo..

 

http://www.watches-of-switzerland.co.uk/brands/

 

 

 

Ako pažljivije pročitaš primjetit ćeš da nisam uspoređivao proizvode, već razloge zbog kojih se jedni i drugi prodaju, a tu postoji veliko preklapanje.

 

Što se kvalitete tiče, ti satovi jesu tehnološki zahtjevniji, no ne pokazuju ništa točnije vrijeme niti imaju više funkcija od jeftinijih kvarcnih. Njihova kompleksnost je sama sebi svrha, a sve u cilju 'premium osjećaja', toliko spominjanog i uz Apple proizvode. Cijena im se nikako je može opravdati uporabnom vrijednošću, a kao i kod svake luksuzne robe postavljena je visoko kako bi snobovi mogli kupiti nešto što drugi nemaju. To je jedini smisao tih satova i velik dio smisla Apple proizvoda.

 

 

 

 

 

 

 

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
14 godina
offline
Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?

Satovi su prije svega stvar prestiža - prestiža za bogate. Apple proizvodi su prestiž za sirotinju. Danas se može napravit replika svega, "umjetničke slike" se izrađuju subilmacijom obojenog voska i naizgled je nemoguće prepoznati original od kopije. Možete kupiti Rembranta za neku siću, isto kao što se može kupiti i odlična replika Vacheron Constantina ili Audemars Pigueta za 1000-2000 €. Ali nema baš velike potražnje za tim stvarima. Ljudi koji kupuju te stvari kupuju ih zbog sebe a ne zbog socijalnog statusa. Uostalom da ja kupim kopiju sata koji inače košta 300000€ izgledao bi jako smiješno dok ulazim u Mazdu umjesto u Bentley, isto kao što bi smiješno izgledao s poznatim djelom na zidu kad svi znaju da nije original. Činjenica je da trgovci umjetninama niti proizvođači satova nisu propali zbog te prijetnje, zašto bi onda brinuli zbog Applea.
Kupac Švicarca nije kupac iWatcha.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?

Jucer sam pricao sa svicarskom industrijom satova i svicarska industrija satova se nasmijala na ovu vijest.

- Psiho246
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?

Pa ne rade švicarci samo satove od 30000€. I Swatch je švicarska firma. Između te dvije krajnosti ima dosta satova u cijenovnom rangu iWatcha.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
2 1 hvala 0
14 godina
online
Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?

Totalno ste zabrijali sa tim pričama o prestizu i time da Apple nema šanse protiv satova od 30000 eura. Pa nomalno da nema. Niti ide u bitku s njima. Ima šanse protiv proizvodjaca satova koji koštaju par tisuća kuna, korisni su ali koriste zastarjele tehnologije. Satovi od par tisuća eura su kao sto je Visak rekao - za snobove. I zaista su sami sebi svrha. Kakve veze ima što su to satovi sa mehanizmima od tisuću dijelova koji se ručno izradjuju? Kao da to odredjuje njihovu realnu vrijednost. Svjetski poznati umjetnik može napraviti kocku od plastike i prodati ju za 10000 eura. Za par godina joj vrijednost može dostići 20000 eura zato što joj je netko nakacio takvu cijenu. Kakve to veze ima sa korisnim visokotehnoloskim modernim uredjajima?

Potpis!
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.9.2014 19:28 (Ezio).
Moj PC  
2 7 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?
Visak kaže...
duhonja kaže...
Visak kaže...
Skupi satovi su ogledni primjer snobizma i precijenjenih proizvoda, pa ako se Apple počinje baviti satovima, očekivano je da će zahvatiti i taj segment kupaca. I to u velikim količinama.

Prije svega,ne mozes usporedjivati primjer navedeni Phillip Patek ili Breitling,baziranih na cistoj mehanici,dotjeranoj do savrsenstva i neki Ajvač,sa elektronskim komponentama,proizvedenima u Kini...

Prije svega,Švicarci mogu sloziti crap poput Ajvača,ali Aplle niked nece moci sklopiti ,nesto kao Švicarci..malo da proucis,švicarske brandove,evo ti link...i ako su opako skupi,i vrijede toga,dok se za APPle craps ne bi bas reklo..

 

http://www.watches-of-switzerland.co.uk/brands/

 

 

 

Ako pažljivije pročitaš primjetit ćeš da nisam uspoređivao proizvode, već razloge zbog kojih se jedni i drugi prodaju, a tu postoji veliko preklapanje.

 

Što se kvalitete tiče, ti satovi jesu tehnološki zahtjevniji, no ne pokazuju ništa točnije vrijeme niti imaju više funkcija od jeftinijih kvarcnih. Njihova kompleksnost je sama sebi svrha, a sve u cilju 'premium osjećaja', toliko spominjanog i uz Apple proizvode. Cijena im se nikako je može opravdati uporabnom vrijednošću, a kao i kod svake luksuzne robe postavljena je visoko kako bi snobovi mogli kupiti nešto što drugi nemaju. To je jedini smisao tih satova i velik dio smisla Apple proizvoda.

 

 

 

 

 

 

 

 

No fancy,ali kada na ruci budes imao neki Breitling,znat ces o cemu pricam..nije pitanje sekundi i apsolutnoj tocnosti,mada bi opet stavio opkladu na primjer vec navedeni Breitling,koji mehanikom,itekako tuce bilo koji jeftini kristal silicija..Kompleksnost nije svrha tih satova,nego gotovo unikatna izrada,trud i iznad svega preciznost mehanickih dijelova,koje je ravna najtocnijim atomskim satovima..Ako si dobro proucio link koji sam stavio,morao si vidjeti da se ti satovi izradjuju po narudzbi..svega nekoliko komada je u jednom trenu ponudjeno..Kao da usporedjujes Rols-Roycea i neki japanski plastikaner od auta...Uporabna vrijednost...??Pa,kako rekoh,vjeruj mi,vec samo kad imas na ruci lijepo uradjeni skuplji seiko,osjecaj je potpuno drugaciji od nekog prosjecnog sata koji mos kupiti za 20 Eura.,.o spomenutim svicarskim supim satovima da ne pricam...

14 godina
online
Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?

OK patiš na skupe satove i uzbudjuje te pomisao da na ruci imaš skupi sat a ljudi te gledaju i zavide ti. Osjećaš se kao bog. Oni koji nemaju dovoljno love a pate za skupim satovima još ti doprinose osjećaju. Ti si za njih car, bog i batina. Žene padaju pred tebe. Ti i tvoj sat strujite kroz prostor i vrijeme. Čuje se samo zvuk tik tak. Ti imaš skupi sat.

Potpis!
Moj PC  
10 13 hvala 1
14 godina
offline
Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?

A to što pišeš se može i odnositi i na tebe ako imaš skupi mob ili bilo što.

 

Tako da ne znam zašto to tako postavljaš.

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?
duhonja kaže...

 

No fancy,ali kada na ruci budes imao neki Breitling,znat ces o cemu pricam..nije pitanje sekundi i apsolutnoj tocnosti,mada bi opet stavio opkladu na primjer vec navedeni Breitling,koji mehanikom,itekako tuce bilo koji jeftini kristal silicija..Kompleksnost nije svrha tih satova,nego gotovo unikatna izrada,trud i iznad svega preciznost mehanickih dijelova,koje je ravna najtocnijim atomskim satovima..Ako si dobro proucio link koji sam stavio,morao si vidjeti da se ti satovi izradjuju po narudzbi..svega nekoliko komada je u jednom trenu ponudjeno..Kao da usporedjujes Rols-Roycea i neki japanski plastikaner od auta...Uporabna vrijednost...??Pa,kako rekoh,vjeruj mi,vec samo kad imas na ruci lijepo uradjeni skuplji seiko,osjecaj je potpuno drugaciji od nekog prosjecnog sata koji mos kupiti za 20 Eura.,.o spomenutim svicarskim supim satovima da ne pricam...

Upravo to svojstvo oscilacije quartz kristala mu daje točnost bez obzira na cijenu sata. Quartz satovi su mnogo mnogo točniji od bilo kojeg mehaničkog sata na navijanje ili kinetičkog mehaničkog sata. A što se tiče osječaja na ruci tu baš bljezgariš. Dati stavim povez na oči ti nebi znao jeli sam ti na ruku stavio jeftini seiko ili skupi patek ili rolex eto ti pa čitaj http://gizmodo.com/5983427/why-a-10-casio-keeps-better-time-than-a-10000-rolex

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.9.2014 23:48 (peroko).
11 godina
offline
Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?

Ma smješno je uopšte u istu rečenicu staviti  klasični sat (mehanični ili quartz svejedno) i ove smart satove, da ne pričam o "swiss made" satovima.

Ovo što radi Jony je čisti marketing i evo uspjeva mu, priča se o tome.

Ovaj gadget je namjenjen IT zaljubljenicima, djeci i sl. i ovim ovisnicima o tehnologiji. Ja lično ovu stvar nikada u životu neću staviti na ruku, nema mi svrhe nositi nositi nešto kada 30cm dalje imam nešto puno bolje (smartphone), oboje mi ne treba a smartwatch ne može zamjeniti smartphone!

 

 

Vjerujem da 80% ljudi neće zamijeniti svoj klasični sat za ovaj smartwatch a u slučaju malo skupljih satova ovaj postotak je i veći dok kod high end i luxury satova to je 99.8%

 

 

 

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
 
1 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?
Ezio kaže...

OK patiš na skupe satove i uzbudjuje te pomisao da na ruci imaš skupi sat a ljudi te gledaju i zavide ti. Osjećaš se kao bog. Oni koji nemaju dovoljno love a pate za skupim satovima još ti doprinose osjećaju. Ti si za njih car, bog i batina. Žene padaju pred tebe. Ti i tvoj sat strujite kroz prostor i vrijeme. Čuje se samo zvuk tik tak. Ti imaš skupi sat.

Baljezdas..Nimalo ne patim na nista,stovise poklonik sam digitalija,i ne uzbudjuje me na ruci imati ista,a bas me briga da li ljudi gledaju i zavide na icemu.Uostalom ne krecem se medju jalnušima i zavidnicima..Osjecam se upravo kao covjek,koji dobije vrhunsko za adekvatnu lovu,a ne poput tvog Ljubljenog Applea,koji ljudima imputira filling da su posebni,ako imaju Apple proizvode..

Oni koji nemaju love,a pate za skupim stvarima,ne samo satovima,mogu raditi pa si priustiti,ili su odabrali neki drustveniji stil zivota,gdje na gluposti potrose vise love,nego sto bi imali da su stedljivi...Kako rekoh,nemam osjecaja po pitanju toga,niti me hrane,kako ti impliciras..Ja sam za sebe,Bog i batina,za druge nisam niti mi je to prioritet...Zene ostajuna nogama preda mnom,sasvim normalni kontakti..Ja i ne nosim sat,ali poznam istinsku kvalitetu i izradu..nekad sam nosio..Ne cuje se nista,i nemam skupi sat...{#}---Ezio,pa ti sam si godinama sroljio kako onaj tko ne moze si priustiti Apple proizbode nek si kupi sto moze,a i da Apple nije za svakoga...

Istina jest,da ces ti dusu prodati vragu za apple,jesti pastete dan i noc,ali ces imati Apple...tako malogradjanski,tako pateticno..

Izgleda da je tvoj problem sto si ne mozes priustiti istinski vrijedne stvari,samo one,za koje Apple kaze da su posebene...{#}

14 godina
online
Re: Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?
duhonja kaže...
Ezio kaže...

OK patiš na skupe satove i uzbudjuje te pomisao da na ruci imaš skupi sat a ljudi te gledaju i zavide ti. Osjećaš se kao bog. Oni koji nemaju dovoljno love a pate za skupim satovima još ti doprinose osjećaju. Ti si za njih car, bog i batina. Žene padaju pred tebe. Ti i tvoj sat strujite kroz prostor i vrijeme. Čuje se samo zvuk tik tak. Ti imaš skupi sat.

Baljezdas..Nimalo ne patim na nista,stovise poklonik sam digitalija,i ne uzbudjuje me na ruci imati ista,a bas me briga da li ljudi gledaju i zavide na icemu.Uostalom ne krecem se medju jalnušima i zavidnicima..Osjecam se upravo kao covjek,koji dobije vrhunsko za adekvatnu lovu,a ne poput tvog Ljubljenog Applea,koji ljudima imputira filling da su posebni,ako imaju Apple proizvode..

 

"Pa,kako rekoh,vjeruj mi,vec samo kad imas na ruci lijepo uradjeni skuplji seiko,osjecaj je potpuno drugaciji od nekog prosjecnog sata koji mos kupiti za 20 Eura.,.o spomenutim svicarskim supim satovima da ne pricam..."

 

To su tvoje riječi. Dakle uzbuđuju te skupi satovi. A do skupih satova zapravo nije stalno nikom osim takvih poput tebe koji na njih pate. A ima ih i među bogatašima i sirotinjom.

Potpis!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?
Ne žive švicarci od satova po 30.000 eura isto ko šta Apple ne zivi od top modela mac pro-a
9 godina
protjeran
offline
Re: Švicarska u „problemima“ zbog iWatcha?
Ezio kaže...
duhonja kaže...
Ezio kaže...

OK patiš na skupe satove i uzbudjuje te pomisao da na ruci imaš skupi sat a ljudi te gledaju i zavide ti. Osjećaš se kao bog. Oni koji nemaju dovoljno love a pate za skupim satovima još ti doprinose osjećaju. Ti si za njih car, bog i batina. Žene padaju pred tebe. Ti i tvoj sat strujite kroz prostor i vrijeme. Čuje se samo zvuk tik tak. Ti imaš skupi sat.

Baljezdas..Nimalo ne patim na nista,stovise poklonik sam digitalija,i ne uzbudjuje me na ruci imati ista,a bas me briga da li ljudi gledaju i zavide na icemu.Uostalom ne krecem se medju jalnušima i zavidnicima..Osjecam se upravo kao covjek,koji dobije vrhunsko za adekvatnu lovu,a ne poput tvog Ljubljenog Applea,koji ljudima imputira filling da su posebni,ako imaju Apple proizvode..

 

"Pa,kako rekoh,vjeruj mi,vec samo kad imas na ruci lijepo uradjeni skuplji seiko,osjecaj je potpuno drugaciji od nekog prosjecnog sata koji mos kupiti za 20 Eura.,.o spomenutim svicarskim supim satovima da ne pricam..."

 

To su tvoje riječi. Dakle uzbuđuju te skupi satovi. A do skupih satova zapravo nije stalno nikom osim takvih poput tebe koji na njih pate. A ima ih i među bogatašima i sirotinjom.

Ezo,tup si kao noc pred jutro..Da ti pojasnim..Jel tebi ista stvar sjesti u neki Yaris ili Bemburu??O tome pricam..To nema veze sa uzbudjenjem,na koje ti mislis,a rajca te,kad se ide predstaviti neki "novi" Apple proizvod..Jel ti isto kad obuces neku jeftinu neudobnu obucu,ili brand koji se potvrdio kvalitetom i svima uz udobnost..Moje su rijeci,ali ti ograniceno koristis razmisljanje.,pa izokreces misao naopacke..Uzbudjuju me cure Rzio,ne hardveraj od Applea kao tebe...

Pa,sto se tice skupoce,meni mozda nije skupo sto tebi jesto,tako da je to relativan pojam,i ako si gustam,a gustam se radi samog sebe.Kvalitetas se zna cijeniti,a tko pati na to,u sirotinji i medju bogatunima,mislim da je to njihov problem,ne tvoj...Izreka kaze:Na dobro se lako naviknuti,na lose tesko...Da si u poziciji malo okusiti neki drugaciji zivot,vjeruj mi,vrlo brzo bi promijenio retoriku,kao i stoputa dosada,samo na ovom forumu...{#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice