Dok svijet čeka, Kinezi imaju desktop verzije Broa

poruka: 12
|
čitano: 1.674
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dok svijet čeka, Kinezi imaju desktop verzije Broa".
10 godina
offline
Dok svijet čeka, Kinezi imaju desktop verzije Broa

Kakvi "R" i "C" di je tu u toj proči "K"?

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Dok svijet čeka, Kinezi imaju desktop verzije
To je na kineskom:-))
Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
12 godina
protjeran
offline
Re: Dok svijet čeka, Kinezi imaju desktop verzije
nicky.sl kaže...

Kakvi "R" i "C" di je tu u toj proči "K"?

 Nicky zakazao si :P

 

Neki dan su imali članak, navodno da je intel promijenio oznake

 

R su ovi koji su BGA ( zalemljeni )

 

C su bivši K procesori :) otključani :D

10 godina
offline
Dok svijet čeka, Kinezi imaju desktop verzije Broa

Ja uvik kasnim i na vlastiti sprovod (sahranu) cu zakasnit kad za to dođe vrime tamo za ugrubo 150-ak godina .

 

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dok svijet čeka, Kinezi imaju desktop verzije Broa

Kad će više intel prestat silit igp.oke kužim nema se para pa štekaj u mobo ali bi bilo lijepo da ima alternativa da tu die površinu zamijene nečim korisnim tipa više jezgri,veći system agent

Ps:Tonči će sad doć i reć kupi haswell e

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dok svijet čeka, Kinezi imaju desktop verzije
Ikarus01 kaže...

Kad će više intel prestat silit igp.oke kužim nema se para pa štekaj u mobo ali bi bilo lijepo da ima alternativa da tu die površinu zamijene nečim korisnim tipa više jezgri,veći system agent

Ps:Tonči će sad doć i reć kupi haswell e

 Zato mozes kupit Xeon procesor koji nema ugradenu grafiku. Postoje modeli koji su  jednako brzi, jeftiniji, a koriste isti socket kao i i7 procesori, ne treba ti nikakva serverska ploca. Jedina mana je ako zelis overklokirat sto nema verzije s otkljucanim mnoziteljem. A ECC memoriju mozes i ne moras koristit, nije obavezna, premda podrska postoji.

 

Evo npr. usporedba ova dva: 

http://ark.intel.com/compare/80909,75123

 

I kolko vidim, ovaj i7 je kod nas oko 3000kn, a e3 je oko 2500kn, tako da se cini pristojna razlika u cijeni.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.3.2015 19:52 (Renesis).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Dok svijet čeka, Kinezi imaju desktop verzije
Ikarus01 kaže...

Kad će više intel prestat silit igp.oke kužim nema se para pa štekaj u mobo ali bi bilo lijepo da ima alternativa da tu die površinu zamijene nečim korisnim tipa više jezgri,veći system agent

Ps:Tonči će sad doć i reć kupi haswell e

 Al ozbiljno, šta ti smeta taj IGP unutra? Ionako ga u BIOS-u(UEFI-u) možeš isključit, a nekim pojedincima možda i dobro dođe... Uostalom nije da tim procesorima nedostaje snage, ili da zbog tog IGP-a imaju velik TDP...

16 godina
odjavljen
offline
Dok svijet čeka, Kinezi imaju desktop verzije Broa

Pa npr meni smeta jer bi bez njega procesor morao biti jeftiniji, a tu integrušu i tako nikada ne bih koristio, jer nisam ni do sada. Zašto bi nekome smetala opcija da se može birati između CPU-u, sa i bez integrirane grafike po različitoj cijeni?

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Dok svijet čeka, Kinezi imaju desktop verzije
XXX kaže...

Pa npr meni smeta jer bi bez njega procesor morao biti jeftiniji, a tu integrušu i tako nikada ne bih koristio, jer nisam ni do sada. Zašto bi nekome smetala opcija da se može birati između CPU-u, sa i bez integrirane grafike po različitoj cijeni?

 pa mozes birati, imas 2011/-3 socket bez igpu-a

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
12 godina
protjeran
offline
Dok svijet čeka, Kinezi imaju desktop verzije Broa

jaoo.. a šta neki lupaju gluposti :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dok svijet čeka, Kinezi imaju desktop verzije Broa

zašto različiti socketi

ne razumijem

???

~^iGoR~
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Dok svijet čeka, Kinezi imaju desktop verzije
igor1311 kaže...

zašto različiti socketi

ne razumijem

???

 zašto ne ,  mijenja se arhitektura, zato amd zaostaje jer ne mogu priuštit sebi takve pretumbacije sa soketima, ko ima više love taj ima više mjesta za eksperimentiranje i ide se naprijed

kradem mine iz minskog polja
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice