Svijetla budućnost igranja na PC-u

poruka: 102
|
čitano: 9.023
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Svijetla budućnost igranja na PC-u".
12 godina
odjavljen
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

Da za facebook i indie igre :)

http://www.snabbox.org/
Moj PC  
7 39 hvala 0
16 godina
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

Pa sto nije PC gaming jucer umro? Danas je evo opet ziv, a sutra izgleda da jedini opstaje i da nema alternative. Ma mos' misliti! Ne znam koja je od ove dvije teorije gluplja i ne realnija....

 
30 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

Dok god konzole ne budu posjedovale modularnost i fleksibilnost klasičnog PC-a vladavina PC-a nije upitna!

Freak Show Inc.
 
56 3 hvala 3
11 godina
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

Nemogu reci da je umro.Ali PC gaming polako postaje luksuz kao prije 10 godina.Kada si obicnu kantu morao platiti pun k...Razlog?Pa danas za gaming ti treba Gamepad,volan,gamerska tipkovnica,gamerski mis.Pogledajte samo Star Citizen,treba Oculus Rift i ona palica,koja kosta dosta.A ono sto je najgore,dolazit ce igre,u kojima je nuzno imati volan,Oculus Rift i sl.

Moj PC  
0 70 hvala 0
12 godina
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

Naravno da PC ima svijetlu budućnost kada je to najeftinija platforma za igranje igara :-) usporediti samo cijenu igra za pc i za nove konzole...

 
25 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u

ja bi prije rekao da konzole postaju luksuz, meni je smješno da se tamo igre plaćaju po 450-500 kn

16 godina
odjavljen
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Zločko kaže...

ja bi prije rekao da konzole postaju luksuz, meni je smješno da se tamo igre plaćaju po 450-500 kn

 

Mi koji igramo Battlefield na PC-u smo za zadnja 2 nastavka dali otprilike po 100€ za svaki...

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

Normalno, jeftiniji je i kad njega kupiš imaš sve što ti treba.

Sad se uz popcorn čekaju butthurt konzolaši.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.9.2014 13:03 (EZY-E).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

Pa PC je već najveći igračka platforma, tu ste vijest čak i bili objavili na bug-u. 

 

EDIT: Našo sam članak  "PC>konzole"

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.9.2014 13:05 (kenan.M).
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

Daš 3000kn za konzolicu, i onda daj 400-500kn po igri. Plaćaj pretplatu ako misliš bilo što igrati online. Ja dam 6000kn za PC, Kupim barem 10 igara za 400kn. Dobim hrpu besplatnih keyeva za steam tu i tamo. Prikopčam gamepad u USB port, i eto mi next gen konzole.

Moj PC  
33 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Friday kaže...
Zločko kaže...

ja bi prije rekao da konzole postaju luksuz, meni je smješno da se tamo igre plaćaju po 450-500 kn

 

Mi koji igramo Battlefield na PC-u smo za zadnja 2 nastavka dali otprilike po 100€ za svaki...

Kad si išao logikom "moram skupit sve" pa kupio sve dlcove, premium, vozila, noževe, kapice, čarape...

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8
16 godina
odjavljen
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
EZY-E kaže...

Kad si išao logikom "moram skupit sve" pa kupio sve dlcove, premium, vozila, noževe, kapice, čarape...

 

Uzeo osnovnu igru i premium (da ispadne JEFTINIJIE nego kupnja svakog DLC-a zasebno). Ne znam kakva su ti to izdrkavanja sa kapicama i čarapicama?

Freak Show Inc.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Friday kaže...
Zločko kaže...

ja bi prije rekao da konzole postaju luksuz, meni je smješno da se tamo igre plaćaju po 450-500 kn

 

Mi koji igramo Battlefield na PC-u smo za zadnja 2 nastavka dali otprilike po 100€ za svaki...

Zaista? Ja sam Battlefield 3 dobio besplatno na Originu. Za BF 4 sam dao 100kn na Kinguinu.

9 godina
protjeran
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Friday kaže...

Dok god konzole ne budu posjedovale modularnost i fleksibilnost klasičnog PC-a vladavina PC-a nije upitna!

Pa modularnost i jeste jedina razlika izmedju konzola i PC-a,nastranu visestruko jaci hardware kod PC-a.Konzole su integralna rjesenja 3 u 1,4 u 1,5 u 1 ...poput onih stvari za higijenu u kupatilima i kuhinjama..{#}

16 godina
odjavljen
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Draž118 kaže...

Zaista? Ja sam Battlefield 3 dobio besplatno na Originu. Za BF 4 sam dao 100kn na Kinguinu.

 

Vidim da moram crtati, pa OK...

 

Navedeni slučaj je za igrače koji drže do nekog naslova (konkretno BF serijala) pa ga kupe odmah po izlasku. BF 3 je postao besplatan nakon što se četvorka pojavila. Ali i jedan i drugi su po izlasku koštali ugrubo oko 100€ sa premiumom.

Eto, nadam se da je sada jasnije svima.

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

za bf se zna da se ga može kupiti preko meksičkog origina za puno manju lovu, tako sam ga i ja kupio...

 
4 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Pa ako se misli igrati najnovije igre dakako da je sve luksuz.
Kao sto je receno razlika je da konzolu kupos komplet za par milja a pc nadogradia dio koji ti manjka....
Tj. kod konzola kada izadu igre i za novija konzola stara ti je za otpad, dok u PC samo promjenis OS dok ti hardver dopusta ga dopusta i dok god je dosta jak za pokretanje suvremenih igara.
A da jos nekazemo da probleme igrannja starih igara na novim konzolama ako nisu podrzane, drugi brend konzole implementiranje igara za pojedinacnog providera konzole i takve situacije
Dok pri pc ako ti nemoze na ovom os-u stavis drugi nema potrebe kupovanja drugog PC-a (osim u slucaju OsX) i nema cekanja i do par godina da se odluci prepaciti na drugu konzolu ako je ekskluziva na drugoj konzoli.
TD collector
14 godina
odjavljen
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

Još da je i gameplay na nivou kao nekada, eh...

Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Draž118 kaže...
Friday kaže...

 

Mi koji igramo Battlefield na PC-u smo za zadnja 2 nastavka dali otprilike po 100€ za svaki...

Zaista? Ja sam Battlefield 3 dobio besplatno na Originu. Za BF 4 sam dao 100kn na Kinguinu.

LOL ... pa kad si ti dobio BF3 od origina, ja sam ga se vec toliko zasitio da sam pisao claymore. A kad si na kinguinu pazario BF4 za 100 kuna, ja sam vec igrao i igru, i more DLC-ova, i instalirao CTE, igrao CTE i onda sve pobrisao ...

Je prosao si jeftinije, to ti priznam ali je moda odavno prosla kao i Tajci :)

battlelog: b4stardo_CRO, FREE STEAM KLJUCEVI: http://tinyurl.com/2fcpre6
12 godina
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

glavno da je čovijek uživao u igri, šta ima veze kada je igra izašla. pa taj bf3 igra više igrača nego bf4 koji je sada "u modi"...

 
18 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Zločko kaže...

glavno da je čovijek uživao u igri, šta ima veze kada je igra izašla.

 

Slažem se, ali nama koji pratimo BF serijal je bitno uzeti igru što prije. Isto kao što je npr C2D procesor jednako dobar sada kao što je bio 2007. I sad ako ga uzmeš dobit ćeš od njega isto što bi dobio i te godine kad se pojavio. Ali onda je koštao 1500 kn a sad ga kupiš za 100 kn. Malo banalna usporedba, ali kad neku igru željno iščekuješ onda nećes bez pretjerane potrebe čekati. Platiš i igraš. Onda ti je nebitno što će nakon 6 mjeseci igra biti u pola cijene.

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u

potpuno te razumijem jer sam i ja odmah kupio i to oba 2 prošla nastavka... i opekao se na bf4, samo sam se živcirao mjesecima koliko je bilo bugova. ali zapamtio sam lekciju tako da nema šanse da išta više preordam... ispada da je bolje da sam pričekao koji mjesec i igrao igru bez toliko bugova...

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.9.2014 13:37 (Zločko).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Bastardo kaže...
Draž118 kaže...
Friday kaže...

 

Mi koji igramo Battlefield na PC-u smo za zadnja 2 nastavka dali otprilike po 100€ za svaki...

Zaista? Ja sam Battlefield 3 dobio besplatno na Originu. Za BF 4 sam dao 100kn na Kinguinu.

LOL ... pa kad si ti dobio BF3 od origina, ja sam ga se vec toliko zasitio da sam pisao claymore. A kad si na kinguinu pazario BF4 za 100 kuna, ja sam vec igrao i igru, i more DLC-ova, i instalirao CTE, igrao CTE i onda sve pobrisao ...

Je prosao si jeftinije, to ti priznam ali je moda odavno prosla kao i Tajci :)

BF3 se jos dobro igra, a BF4 je bio u modi samo okorijelim fanovima...

Nije u modi samo onim hobistima koji su imali zelju da kupe igru polubagovitu prvi dan za duplo vecu cijenu...

-----

Sto se PC-a tice nitko nije sumnjao da PC ima osiguranu buducnost. Isto tako reci da ce konzole nestati je malo nerealno. Konzole ce postojati dok god vlasnici budu davali novce za ekluzivne nekolicinu zanimljivih igara. A kad bi to nestalo uvidjelo bi se da je skupo imati dva uredjaja za istu stvar kad mozes samo jedan...

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.9.2014 13:38 (Abomb).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Abomb kaže...

BF3 se jos dobro igra, a BF4 je bio u modi samo okorijelim fanovima...

 

Ma no... neke mape uopće više ne možeš naći među aktivnim serverima.

Freak Show Inc.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Da i primjerice kada si preskocio neku igru jer ti je bila prije bezveze sada je nabavis i stavis na pc ako je exluzivna za verziju os-a napravis emulaciju pa cak i emulaciju konzole, a ne u sluxaju konzole gdje si vecinom zaglavljen s njom
(primjer gameboy gba i nitendo ds i 3ds emulatori itd)
TD collector
14 godina
neaktivan
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

Igre izlaze ali većinom dobivamo neoptimizirano smeće.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Svijetla budućnost igranja na PC-u
Friday kaže...
Abomb kaže...

BF3 se jos dobro igra, a BF4 je bio u modi samo okorijelim fanovima...

 

Ma no... neke mape uopće više ne možeš naći među aktivnim serverima.

nisam imao problema sa nijednom vanila mapom zadnji put kad sam igrao BF3... al nisam igrao ima mjesec dana tako da neznam trenutnu situaciju...

DLC mape ni ne brojim jer su one dodatak za hobiste koji su spremni dati pare za taj kratkotrajni uzitak...

 

15 godina
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

Pa PC je i sad jedina igraca platforma koja vrijedi.

morrisoN
 
9 1 hvala 0
11 godina
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

Pravi gejmeri imaju sve platforme i igraju na svim platformama.

 

Mene osobno malo živcira slaba optimizacija PC igara, pa preferiram PS4 u zadnje vrijeme.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
6 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Svijetla budućnost igranja na PC-u

@DeniZg - Tako je!
Superiorna game platforma ne postoji!

A izjave tipa "PC gaming umire" i ostalo nisu ništa drugo nego hrpa abnormalnih s****a!
Niti će umrijeti, niti je ikada bio blizu umiranja. A kamo li da zaostaje u bilo čemu za ostalim platformama.
Sve je stvar ukusa i tipa igara koje preferiramo.

Moj PC  
10 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice