Swatch razvija revolucionarne baterije za satove i

poruka: 10
|
čitano: 1.377
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Swatch razvija revolucionarne baterije za satove i".
16 godina
odjavljen
offline
Swatch razvija revolucionarne baterije za satove i

Osnovni plan je izraditi bateriju velikog kapaciteta koja bi pametnim satovima dala mogućnost autonomije od čak 6 mjeseci – onaj tko prvi proizvede takvu bateriju imat će veliku konkurentsku prednost, smatra Hayek.

 

Izjava dostojna Vlaovićevog gostovanja na HRT-u: "Tko zabije prvi gol bit će u prednosti"

Freak Show Inc.
 
12 1 hvala 0
15 godina
offline
Swatch razvija revolucionarne baterije za satove i

Nadam se sa ce se ovako nesto zbilja ostvarit, vec nekoliko godina svako malo bila takva vijest o " revolucionarnim" baterijama pa i ostane samo na pričama...ako je ovo točno onda bi mogli napokon imat i smartphone koje ćeš puniti jednom u 4-5 dana kao u doba dumbphone-ova :D

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Swatch razvija revolucionarne baterije za satove i

jel to striček na slici pokazuje koliki mu je ili koliko još do tradicionalne dvotjedne vijesti o još novijim i revolucionarnijim baterijama? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Swatch razvija revolucionarne baterije za satove i

Koliko ja znam, SMART nije vec 15g u vlasnistvu Swatcha tj. 100% vlasnik je Mercedes.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Swatch razvija revolucionarne baterije za sato

Nadam se da je to istina, dopizdjele su mi ove postoječe baterije. 

16 godina
odjavljen
offline
Swatch razvija revolucionarne baterije za satove i

Ovaj rajčica bi mi udario TD makar mu poželio sretan rođendan...

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Swatch razvija revolucionarne baterije za sato
Ja pomislio da je striček na slici Borivoje Šurdilović...
Nove baterije bi konačno dale novu dimenziju svemu.Zamislite koliko dugo bi se mogao "peljati" s jednom takvom na elektrociklu...i to još jeftino,samo nekak mislim kad se svi počmemo voziti na struju da će i ona puno poskupiti.
...biće bolje...
9 godina
neaktivan
offline
Re: Swatch razvija revolucionarne baterije za sato
Friday kaže...

Osnovni plan je izraditi bateriju velikog kapaciteta koja bi pametnim satovima dala mogućnost autonomije od čak 6 mjeseci – onaj tko prvi proizvede takvu bateriju imat će veliku konkurentsku prednost, smatra Hayek.

 

Izjava dostojna Vlaovićevog gostovanja na HRT-u: "Tko zabije prvi gol bit će u prednosti"

 HAHAHHAHAHAHHA,koliko bi onda na smartfonu bila ako je na satu 6 mjeseci

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
14 godina
protjeran
offline
Swatch razvija revolucionarne baterije za satove i

Da mi je 100$ za svaki put kad sam čul/pročital da netko razvija revolucionarne baterije, imal bi dovoljno novaca da razvijem revolucionarne baterije.
To je aftersock od Muskovog Powerwall-a, narednih tjedana budu objave o revolucionarnim baterijama iskakale iz paštete. Čeka se Apple-ova objava revolucionarnih baterija.... Let the flame war bagin!

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Swatch razvija revolucionarne baterije za sato
appleove baterije se budu zvale "retina power" to ce dobro izreklamirat da ce ljudi mislit da su oni to izmislili.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice