Tableti smanjuju prodaju računala

poruka: 21
|
čitano: 7.727
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tableti smanjuju prodaju računala".
16 godina
online
Tableti smanjuju prodaju računala

Oh ne

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tableti smanjuju prodaju računala

Ako tablet može zamijeniti moju i7icu, 6GB RAM-a i 4TB prostora, onda to mora da je neki jako veliki tablet :P

UT3, Lily Allen, Franz Ferdinand, R.E.M., nVidia, Intel :: FANBOY :: BEWARE!
Moj PC  
4 15 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tableti smanjuju prodaju računala
FioPro kaže...

Ako tablet može zamijeniti moju i7icu, 6GB RAM-a i 4TB prostora, onda to mora da je neki jako veliki tablet :P

točno to , mozda u buducnosti zamjene laptope ali kompove definitivno ne , uostalom kad bi tableti zamjenili kompove ja bi i izvršio samoubojstvo isti dan haha.

15 godina
offline
Tableti smanjuju prodaju računala

Osobno bih prije kupio netbook. Jeftiniji su a po meni puno funkcionalniji.

Moj PC  
1 11 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tableti smanjuju prodaju računala
FioPro kaže...

Ako tablet može zamijeniti moju i7icu, 6GB RAM-a i 4TB prostora, onda to mora da je neki jako veliki tablet :P

Ovdje se vecinom misli na korisnike koji koriste internet i internet, a zato im ne treba tvoja konfa ne brini

http://www.youtube.com/user/ICECROATIAN?feature=mhum
15 godina
offline
Re: Tableti smanjuju prodaju računala
FioPro kaže...

Ako tablet može zamijeniti moju i7icu, 6GB RAM-a i 4TB prostora, onda to mora da je neki jako veliki tablet :P

Prije bi bilo da si ti jako veliki .... Tablet je prije svega zamjena za časopise i knjige, te zamjena za raučunalo onim ljudima koji računalo koriste za web i gledanje filmova, a takvih ima jako puno. Naravno da će oni koji koriste računala u profesionalne svrhe tipa grafika, programiranje, te oni koji puno pišu tipa novinari i pravnici i dalje koristiti normalna računala, ali takvi korisnici su manjina. 

15 godina
offline
Re: Tableti smanjuju prodaju računala
Hrco kaže...

Osobno bih prije kupio netbook. Jeftiniji su a po meni puno funkcionalniji.

Funkcionalni za što? Za svaki normalni posao je funkcionalniej naormalno računalo, a za gledati folmove i švrljati po webu dok si se zavalio u krevet je tablet jednostavno praktičniji. 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Tableti smanjuju prodaju računala
FioPro kaže...

Ako tablet može zamijeniti moju i7icu, 6GB RAM-a i 4TB prostora, onda to mora da je neki jako veliki tablet :P

Ne može zamijeniti tvoje računalo, kao što ni tvoje super-računalo ne može zamijeniti čitanje s razumijevanjem. Piše da će se smanjiti povećanje prodaje. Dakle, neki koji ne bi ni kupili konfiguraciju tvog tipa će za surfanje, fejsanje i gledanje filmova radije uzeti tablet nego slabiji laptop (ili nedajbože netbook). Ili će ga kupiti iako imaju takvu konfiguraciju jer žele nešto prenosivo što im neće spaliti muda.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.3.2011 19:15 (Visak).
16 godina
offline
Re: Tableti smanjuju prodaju računala

    FioPro kaže...

    Ako tablet može zamijeniti moju i7icu, 6GB RAM-a i 4TB prostora, onda to mora da je neki jako veliki tablet :P

 

Kad budes duplo stariji mozda bi razmisljao drugacije, ne bi se toliko palio na gigaherze i terabajte :)

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.3.2011 21:00 (Kuzo).
16 godina
neaktivan
offline
Tableti smanjuju prodaju računala

pravi geek ima sve, monster pc, monster tab, monster lap, monster cock i ne odustaje od nijedne platforme.

pjeva kao simonica "meni treba loooova"...i uvijek je hardwerski & gadgetski up2date.

 
8 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tableti smanjuju prodaju računala
Kuzo kaže...

 

    FioPro kaže...

    Ako tablet može zamijeniti moju i7icu, 6GB RAM-a i 4TB prostora, onda to mora da je neki jako veliki tablet :P

 

 

Kad budes duplo stariji mozda bi razmisljao drugacije, ne bi se toliko palio na gigaherze i terabajte :)

 

Palim na gigaherce i terabajte jer se bavim obradom videa pa mi treba nešto malo jače od tableta ako namjeravam srediti encodiranje videa dok sam još živ :) Evo upravo mi jučer ovih 6GB ispalo na knap jer sam sređivao neki full hd video koji je trajao preko 1h

UT3, Lily Allen, Franz Ferdinand, R.E.M., nVidia, Intel :: FANBOY :: BEWARE!
13 godina
offline
Re: Tableti smanjuju prodaju računala
ti tableti su takav shit, bar ovi aktuelni. ja sam se upecao jos pre nego je krenuo hype posto sam uvek bio napredan :D, i evo sad se resavam te najvece gluposti koju sam u zivotu kupio - tableta.
13 godina
protjeran
offline
Tableti smanjuju prodaju računala

Tableti ce prvo pokopati notebooke zati laptope tada će krenut na pc i tu će stat.

Imaju tableti velikih prednosti nad prijenosnicima ali nikakve nad pc-u to je potpuno drugi svijet

You, me, or nobody is gonna hit as hard as life!
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tableti smanjuju prodaju računala
torrente kaže...

pravi geek ima sve, monster pc, monster tab, monster lap, monster cock i ne odustaje od nijedne platforme.

pjeva kao simonica "meni treba loooova"...i uvijek je hardwerski & gadgetski up2date.

Gospodine, u potpunosti se slažem s vama. Samo što kod nas nema "looooveeeeeeeeeeee". To je za Zapadne zemlje. Kod nas još mnogi nemaju najjednostavniji i najslabiji komp što je žalosno. {#}

FioPro kaže....

Palim na gigaherce i terabajte jer se bavim obradom videa pa mi treba nešto malo jače od tableta ako namjeravam srediti encodiranje videa dok sam još živ :) Evo upravo mi jučer ovih 6GB ispalo na knap jer sam sređivao neki full hd video koji je trajao preko 1h

OK, to je lijepo, a kada ćemo moći vidjeti nešto od tvog full HD videa?

 

roseman kaže...

Tableti ce prvo pokopati notebooke zati laptope tada će krenut na pc i tu će stat.

Imaju tableti velikih prednosti nad prijenosnicima ali nikakve nad pc-u to je potpuno drugi svijet

 

Ljudi, urazumite se. Neće pokopati, barem ne još. Dao bih se kladiti da će udio notebooka i netbooka u narednih 5 godina biti itekako iznad udjela tableta. Notebook i netbook su već prožvakani i rade kao švicarski satovi. Mora proći još nekoliko godina da se usavrše tableti (iPad gazi na tom području iako ne treba zaboraviti i ostale). Stoga, još 5 (minimalno) ćemo viđati ljude po trgovima s netboocima i noteboocima, a ne tabletima.

** Live 4 Music **
14 godina
neaktivan
offline
Tableti smanjuju prodaju računala
Kad smo kod love, upravo sam dobio obavijest da je iPad u Hrvatskoj pojeftinio 900 kn i sad je 3000 kn. Ako to sad nije povoljno onda ne znam sta je.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tableti smanjuju prodaju računala
facewithascar kaže...
Kad smo kod love, upravo sam dobio obavijest da je iPad u Hrvatskoj pojeftinio 900 kn i sad je 3000 kn. Ako to sad nije povoljno onda ne znam sta je.

Možemo dobiti link za tu informaciju?

** Live 4 Music **
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tableti smanjuju prodaju računala
sudy_freak kaže...
facewithascar kaže...
Kad smo kod love, upravo sam dobio obavijest da je iPad u Hrvatskoj pojeftinio 900 kn i sad je 3000 kn. Ako to sad nije povoljno onda ne znam sta je.

Možemo dobiti link za tu informaciju?

http://www.hgspot.hr/u-hgspotu-veliko-snizenje-ipada-cak-do-900-kn-popusta

13 godina
neaktivan
offline
Re: Tableti smanjuju prodaju računala
FioPro kaže...

Ako tablet može zamijeniti moju i7icu, 6GB RAM-a i 4TB prostora, onda to mora da je neki jako veliki tablet :P

ovo si ti više rekao iz hvalisanja, nego iz primjedbe na tablete...

KCB
16 godina
online
Tableti smanjuju prodaju računala

Tableti su prava stvar umjesto trećeg računala u kući

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tableti smanjuju prodaju računala
facewithascar kaže...
sudy_freak kaže...
facewithascar kaže...
Kad smo kod love, upravo sam dobio obavijest da je iPad u Hrvatskoj pojeftinio 900 kn i sad je 3000 kn. Ako to sad nije povoljno onda ne znam sta je.

Možemo dobiti link za tu informaciju?

http://www.hgspot.hr/u-hgspotu-veliko-snizenje-ipada-cak-do-900-kn-popusta

hoćeš reć da je u HG Spotu pojeftinio...apcom i tachnomax imaju te cijene...

TROLLBUSTER /// ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tableti smanjuju prodaju računala
XXX-Man kaže...
facewithascar kaže...
sudy_freak kaže...
facewithascar kaže...
Kad smo kod love, upravo sam dobio obavijest da je iPad u Hrvatskoj pojeftinio 900 kn i sad je 3000 kn. Ako to sad nije povoljno onda ne znam sta je.

Možemo dobiti link za tu informaciju?

http://www.hgspot.hr/u-hgspotu-veliko-snizenje-ipada-cak-do-900-kn-popusta

hoćeš reć da je u HG Spotu pojeftinio...apcom i tachnomax imaju te cijene...

 

Kaj bi ti da ti slozim doktorsku dizertaciju oko toga gdje je kakva cijena? Ako ti se ne svidja moj link Googlaj si sam.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice