TAC4 donosi PC iskustvo na PlayStation 4

poruka: 17
|
čitano: 1.966
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "TAC4 donosi PC iskustvo na PlayStation 4".
8 godina
protjeran
offline
TAC4 donosi PC iskustvo na PlayStation 4

/post reserved

/searching for face palm image

Moj PC  
0 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: TAC4 donosi PC iskustvo na PlayStation 4
Bljak....
PSN - Muskarcina77
9 godina
neaktivan
offline
TAC4 donosi PC iskustvo na PlayStation 4

meni je najlakse na dzoji(ds4) jednom sam rodjaka razvalio na cs 1.6 ja igrao na dzoji a on na misu i tastaturi :D

IMA JOŠ KRVI U STAROM JARCU
Moj PC  
0 4 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
TAC4 donosi PC iskustvo na PlayStation 4

Rodjak otiso na wc  pa si ga uspio pogodit ili?

xfact
Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: TAC4 donosi PC iskustvo na PlayStation 4
hanteed kaže...

meni je najlakse na dzoji(ds4) jednom sam rodjaka razvalio na cs 1.6 ja igrao na dzoji a on na misu i tastaturi :D

 a kakvog tek materijala za hvaljenje ima ovaj..

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
9 godina
neaktivan
offline
TAC4 donosi PC iskustvo na PlayStation 4

pa nije to bas hvaljenje to je vise zalosna istina :D 

IMA JOŠ KRVI U STAROM JARCU
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
TAC4 donosi PC iskustvo na PlayStation 4

probao sam igrati sa svime i svačime no najteže mi se naviknuti na kontroler pa i dalje preferiram miš i dugmetaru. čak i za raymana 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
TAC4 donosi PC iskustvo na PlayStation 4

jedno vrijeme sam sa palicom za avione pobjedivao brata na igrici euro 2008 sve dok se nije raskrcilo pa nisam mogao u lijevu stranu micati palicu

IMA JOŠ KRVI U STAROM JARCU
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
TAC4 donosi PC iskustvo na PlayStation 4

Donosi pc iskustvo na ps4? Znaci donosi lagg, loš framerate i petljanje sa driverima?

Ako ne donosi i to onda je to proizvod za osobe smanjene pokretljivosti koje nemaju dovoljno dobru motoriku da bi igrali sa gamepadom. Pozdravljam ga jer nikoga ne treba diskriminirati.

Potpis!
Moj PC  
3 0 hvala 2
16 godina
odjavljen
offline
Re: TAC4 donosi PC iskustvo na PlayStation 4
Ezio kaže...

Donosi pc iskustvo na ps4? Znaci donosi lagg, loš framerate i petljanje sa driverima?

Ako ne donosi i to onda je to proizvod za osobe smanjene pokretljivosti koje nemaju dovoljno dobru motoriku da bi igrali sa gamepadom. Pozdravljam ga jer nikoga ne treba diskriminirati.

 To imaš non stop sa trenutnom generacijom konzola. Svaka zahtjevnija igra pada na bijednih 20 fpsa, plaćaš za on line sevis koji radi ispod svakog standarda 21. stoljeća, a svako malo nadograđivanje konzole je gore od bilo kavih drivera. Kada bi dobio PC iskustvo onda bi to bilo BESPLATNO on line igranje, daleko jeftinije i raznovrsnije igre sa hrpom modova, igranje na ugodnig 60 frejmova uz kontrole kakve poželiš.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.7.2015 21:29 (XXX).
12 godina
offline
Re: TAC4 donosi PC iskustvo na PlayStation 4
Ezio kaže...

Donosi pc iskustvo na ps4? Znaci donosi lagg, loš framerate i petljanje sa driverima?

Ako ne donosi i to onda je to proizvod za osobe smanjene pokretljivosti koje nemaju dovoljno dobru motoriku da bi igrali sa gamepadom. Pozdravljam ga jer nikoga ne treba diskriminirati.

 

sinatrino mjesto je jos uvijek zauzeto.. probaj za koju godinu

9 godina
neaktivan
offline
TAC4 donosi PC iskustvo na PlayStation 4
PC gamer petnaestak godina kojem je dosadilo mastrubiranje po setupima grafulja, procova i crasheva, a pogotovo sve to ponavljati s klincima. Kupio dva PS4 i deri. Proces privikavanja na kontroler bio je bolan i frustrirajući za razliku od klinaca koji kao da su se rodili s tim. Pokušao bih s ovim u ime starih dobrih vremena ali cijena je "too much". Edit: Ne manje važno, riješen problem hebenih čitera
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2015 1:41 (maximilian).
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: TAC4 donosi PC iskustvo na PlayStation 4
XXX kaže...
Ezio kaže...

Donosi pc iskustvo na ps4? Znaci donosi lagg, loš framerate i petljanje sa driverima?

Ako ne donosi i to onda je to proizvod za osobe smanjene pokretljivosti koje nemaju dovoljno dobru motoriku da bi igrali sa gamepadom. Pozdravljam ga jer nikoga ne treba diskriminirati.

 To imaš non stop sa trenutnom generacijom konzola. Svaka zahtjevnija igra pada na bijednih 20 fpsa, plaćaš za on line sevis koji radi ispod svakog standarda 21. stoljeća, a svako malo nadograđivanje konzole je gore od bilo kavih drivera. Kada bi dobio PC iskustvo onda bi to bilo BESPLATNO on line igranje, daleko jeftinije i raznovrsnije igre sa hrpom modova, igranje na ugodnig 60 frejmova uz kontrole kakve poželiš.

 

Primjerice Origin je shebaniji od PSN-a, a posebno "cijenim" hrpu PC modova. Framerate je diskutabilan ako nemaš top grafu što diskriminira FPS gamere (i frustrira)
16 godina
odjavljen
offline
TAC4 donosi PC iskustvo na PlayStation 4

A zašto ne bi imao top grafu ako ju trebaš? Odeš u dućan i kupiš ili naručiš preko neta pa ti dođe sama, klokaš, prilagodiš detalje u igri....radiš što te volja. Sa konzolom čekaš patch . Toliko o frustracijama. što se servisa tičeš postoji konkurencija pa BIRAŠ koji ti paše, i BESPLATNI su. PSN ne možeš birati, moraš ga koristiti, plaćati a radi ko drek.

 

Kužiš...izbor, sloboda u odnosu na diktaturu 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2015 8:11 (XXX).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: TAC4 donosi PC iskustvo na PlayStation 4
Da, u pravu si. Imaš na BF topicu zbor Bečkih dječaka, a ni GTA tema nije daleko
9 godina
neaktivan
offline
TAC4 donosi PC iskustvo na PlayStation 4

kako ste fino krenuli doci ce do ustaša,četnika i partizana :D

IMA JOŠ KRVI U STAROM JARCU
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: TAC4 donosi PC iskustvo na PlayStation 4
maximilian kaže...
Da, u pravu si. 

 Eto vidiš.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice