Tariff Sheriff – web aplikacija za usporedbu tarif

poruka: 4
|
čitano: 2.212
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tariff Sheriff – web aplikacija za usporedbu tarif".
10 godina
neaktivan
offline
Tariff Sheriff – web aplikacija za usporedbu tarif

Bitno je napomenuti i kako se radi o jedinstvenom proizvodu dizajniranom u Hrvatskoj.

Na stranici na dnu piše: © 2015 TARIFF SHERIFF LTD · UK . I tu O nama sve neke UK adrese. A i 15kn i privatne podatke za to dati 

Dvije su tajne uspjeha:1.Nikad ne otkrij sve što znaš
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tariff Sheriff – web aplikacija za usporedbu t
Samo glupani si neznaju odabrati tarifu ili neku opciju. Ovi bi još 15kn za to, jooj koja glupost.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
offline
Tariff Sheriff – web aplikacija za usporedbu tarif

15kn i nije puno ako je baš kvalitetna usluga, ali previše je dati osobne podatke, nemojte u današnje vrijeme nasjedati na takve gluposti, sami pogledajte uvjete korištenja.

 

Korisnik ovim putem potvrđuje da se u ovom ugovoru radi o dobrovoljnom davanju osobnih podataka Društvu.

Osobni podatak u smislu ovog ugovora su informacije koje identificiraju Korisnika, a koje postanu dostupne Društvu vezano uz pružanje Usluge slobodnom voljom Korisnika, i to: ime i prezime, adresa prebivališta ili boravišta, osobni identifikacijski broj Korisnika, kao i svaka druga informacija koja se odnosi na Korisnika koji se temeljem te informacije može identificirati.

 

 

Također postoji besplatna alternativ za pregled dostupnih tarifa u HR tarife.si 

Swedish latin super funk.
Moj PC  
3 0 hvala 2
12 godina
offline
Tariff Sheriff – web aplikacija za usporedbu tarif

Jel ovo neki plaćeni oglas?

 

Mislim sramotno je da jedan geek portal prenosi ovakve vijesti pogotovo neki papilova site..... 

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr
Moj PC  
5 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice