Tehnički muzej u Zagrebu nosit će ime Nikole Tesle

poruka: 14
|
čitano: 2.148
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tehnički muzej u Zagrebu nosit će ime Nikole Tesle".
13 godina
neaktivan
offline
Tehnički muzej u Zagrebu nosit će ime Nikole Tesle

Zašto ne.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Tehnički muzej u Zagrebu nosit će ime Nikole Tesle

Svaka čast Tesli, nego, parkić kod NSB-a može onda biti Fontane Al Capone.

 

Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Tehnički muzej u Zagrebu nosit će ime Nikole Tesle

Kad su već krenuli srat sa Franjom i kad smo dobili Franjodrom zašto ne ga ne bi nazvali Franjo Tuđman.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Tehnički muzej u Zagrebu nosit će ime Nikole Tesle

valjda jedino pametno i korisno što je kamenjar dosad učinio, jedino je nejasno od koga je za to dobio pinku. po njemu se i tak niš ne bu zvalo, osim možda rešta f remetincu (iako je zaslužnih kandidata more) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2015 18:02 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tehnički muzej u Zagrebu nosit će ime Nikole T

Bilo je i vrijeme da pocnemo koristit njegovo ime, ko da frajer nije rodjen u hrvatskoj pa se svi nesto srame i suzdrzavaju. 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tehnički muzej u Zagrebu nosit će ime Nikole T
nixass kaže...

Bilo je i vrijeme da pocnemo koristit njegovo ime, ko da frajer nije rodjen u hrvatskoj pa se svi nesto srame i suzdrzavaju. 

 Pa i nije rođen u Hrvatskoj već u Austro-Ugarskoj.

16 godina
offline
Re: Tehnički muzej u Zagrebu nosit će ime Nikole T
zeroname kaže...
nixass kaže...

Bilo je i vrijeme da pocnemo koristit njegovo ime, ko da frajer nije rodjen u hrvatskoj pa se svi nesto srame i suzdrzavaju. 

 Pa i nije rođen u Hrvatskoj već u Austro-Ugarskoj.

 Onda nije ni srbin nego.. austro-ugar?

Einstein je wuttemburzanin?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2015 22:06 (nixass).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tehnički muzej u Zagrebu nosit će ime Nikole T
nixass kaže...
zeroname kaže...
nixass kaže...

Bilo je i vrijeme da pocnemo koristit njegovo ime, ko da frajer nije rodjen u hrvatskoj pa se svi nesto srame i suzdrzavaju. 

 Pa i nije rođen u Hrvatskoj već u Austro-Ugarskoj.

 Onda nije ni srbin nego.. austro-ugar?

Einstein je wuttemburzanin?

 Nacionalnost nema veze sa državom u kojoj je osoba rođena.

8 godina
neaktivan
offline
Tehnički muzej u Zagrebu nosit će ime Nikole Tesle

Rođen je u Kraljevini Hrvatskoj kojom je vladao car Austrijskog Carstva.Iako više personalna unija baš i nije postojala,KH je bila upravni dio AC-a.

Tesla je bio Srbin ali je svojim radom pomogao cijelom čovječanstvu neizmjerno više od svih političara i bankara,pa da je rođen i u Čačku a ne u Lici trebalo bi mu odati počast jer je između ostalog napravio više za nas nego Francek.

Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Tehnički muzej u Zagrebu nosit će ime Nikole Tesle

Super, zanima me samo koliko imaju Teslinih izlozaka u muzeju?

Pogledao sam cas na googleu i muzej istog naziva u susjedstvu ima 1200 Teslinih predmeta u zbirci...

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tehnički muzej u Zagrebu nosit će ime Nikole T
tino kaže...

Super, zanima me samo koliko imaju Teslinih izlozaka u muzeju?

Pogledao sam cas na googleu i muzej istog naziva u susjedstvu ima 1200 Teslinih predmeta u zbirci...

 

 Pa otprilike ovoliko koliko se vidi na ovoj zadnjoj slici Barem koliko me pamćenje sjeća kada sam bio u muzeju zadnji put

Stoja
16 godina
offline
Re: Tehnički muzej u Zagrebu nosit će ime Nikole T

nema 1200 al ima cijeli odjel koji se bavi magnetizmom i visokim naponima gdje posjetioci mogu osobno sudjelovati u demonstracijama. Iako je odjel vec dosta star prilicno je impresivan i zanimljiv je svakome.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Tehnički muzej u Zagrebu nosit će ime Nikole Tesle

začudo, miki se nije sjetio neshvaćenih genija ivice mudrinića i jure radića. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tehnički muzej u Zagrebu nosit će ime Nikole T
tino kaže...

Super, zanima me samo koliko imaju Teslinih izlozaka u muzeju?

Pogledao sam cas na googleu i muzej istog naziva u susjedstvu ima 1200 Teslinih predmeta u zbirci...

 

 Imaju generator struje koja se prenosi zrakom i to je dosta.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice