Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređaje

poruka: 249
|
čitano: 46.102
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređaje".
15 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Vkm996 kaže...
Mitch kaže...

Hrvati mozete biti sretni.

 

Ja u SADu ovo plaćam 90$ mj.

 A imaš plaću $6000

 Trenutno studiram :D

 

 

Ali neovisno o plaći previše je i za ostale koji zarađuju kao u HR (20k$ annual)

16 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Pazite s tim mobilnim internetom. Kao dugogodišnji korisnik mobilnog interneta mogu reći da stabilnost ovisi o lokaciji ali i opterečenosti baznih stanica... što znači da kad se mnogi navale neće biti med i mlijeko
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
igy kaže...
Pazite s tim mobilnim internetom. Kao dugogodišnji korisnik mobilnog interneta mogu reći da stabilnost ovisi o lokaciji ali i opterečenosti baznih stanica... što znači da kad se mnogi navale neće biti med i mlijeko

 pa  to se podrazumijeva. al ja imam sreće šta živim u naselju di su samo stariji ljudi pa neće bit problema. bit ću vjerovatno jedini korisnik ako uzmem. :D

11 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Mitch kaže...
Vkm996 kaže...
Mitch kaže...

Hrvati mozete biti sretni.

 

Ja u SADu ovo plaćam 90$ mj.

 A imaš plaću $6000

 Trenutno studiram :D

 

 

Ali neovisno o plaći previše je i za ostale koji zarađuju kao u HR (20k$ annual)

 sta dobijes analno, ne kontam? prevedi na hrvacki ne razumijem te

13 godina
offline
Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređaje

Pitao sam službu za korisnike u vezi limita i rekli su mi kako se brzina ograničava od 18 do 23h. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
ranko091 kaže...
ivan262 kaže...

Zar nije do 23h? Jesi pitao možda za P2P tj. torrente?

 Operater mi je rekao do 24h. Sad je to još novo, ko će ga znati. Pitao sam ga onak indirektno, sam mi je rekao da su skidanja neograničena.

 Pitao ih za torente, samo kažu da žele svima dati ravnomjernu uslugu, skrivaju odgovor kao zmija noge

 pa naravno, žele korisnike prvo. a poslije će bit sankcije....

 sankcije za sta?

14 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Pa i nije im neko ograničenje. Al će biti skidanja.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
15 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
marattz kaže...

 pa naravno, žele korisnike prvo. a poslije će bit sankcije....

 sankcije za sta?

 17. Usluge iz ovih Uvjeta korištenja nisu namijenjene za komercijalnu uporabu, preprodaju trećim stranama, P2P (peer to peer protokoli za dijeljenje podataka), kao M2M rješenje (machine to machine / device to device za upload i/ili download) i slično.

 

po ovome te mogu sankcionirat, ali ovo može biti i samo da se možda ograde od pravnih sranja.

15 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
GSP kaže...

 sta dobijes analno, ne kontam? prevedi na hrvacki ne razumijem te

 hrvacki? sta je to?

 

 

nisam znao da hrvači imaju svoj jezik, grčko rimski stil koji vrag?

13 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa

Nekako sumnjam da će kažnjavat ljude za skidanje torrenta, ali vidjet ćemo.

8 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
ranko091 kaže...
marattz kaže...

 pa naravno, žele korisnike prvo. a poslije će bit sankcije....

 sankcije za sta?

 17. Usluge iz ovih Uvjeta korištenja nisu namijenjene za komercijalnu uporabu, preprodaju trećim stranama, P2P (peer to peer protokoli za dijeljenje podataka), kao M2M rješenje (machine to machine / device to device za upload i/ili download) i slično.

 

po ovome te mogu sankcionirat, ali ovo može biti i samo da se možda ograde od pravnih sranja.

mislim da je to razlog da, s obzirom da sute kad ih se pita za p2p...mene upravo zbog toga i zanima taj pokucni, ponajvise zbog uploada...

13 godina
offline
Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređaje

Potvrdili su mi iz službe za korisnike, postoji proba pokućnog interneta na 5 dana.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređaje

danas sam 4puta zvao t-com da ih pitam ako sam jos pod ugovorom...usrali se ko grlice danas, 3 puta je kao "pukla veza" i nisu mi htjeli rec..onda sam zvao s drugog broja i folirao sam da zelim maxtv i onda su mi rekli da nisam pod ugovorm..lopovi jedni lopovski

bilo kako bilom u cetvrtak idem po taj tele2..konacno normalne brzine interneta, ovo je zapravo 150mbps flat u ruralnim podrucjima u kojima nema sanse da ce ikad doci nesto bolje od t-com 10mbps na bakru!

zakon, ovo je fkt ogromna promjena, bravo tele2..

EDIT: jos uvijek ne mogu vjerovat da je to tako dobra ponuda! 

TiONiO
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2017 22:18 (Tionio).
 
20 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Tionio kaže...

danas sam 4puta zvao t-com da ih pitam ako sam jos pod ugovorom...usrali se ko grlice danas, 3 puta je kao "pukla veza" i nisu mi htjeli rec..onda sam zvao s drugog broja i folirao sam da zelim maxtv i onda su mi rekli da nisam pod ugovorm..lopovi jedni lopovski

bilo kako bilom u cetvrtak idem po taj tele2..konacno normalne brzine interneta, ovo je zapravo 150mbps flat u ruralnim podrucjima u kojima nema sanse da ce ikad doci nesto bolje od t-com 10mbps na bakru!

zakon, ovo je fkt ogromna promjena, bravo tele2..

EDIT: jos uvijek ne mogu vjerovat da je to tako dobra ponuda! 

Pitaj za probu da ne uzimaš na slijepo. Javi kakva je usluga... 

16 godina
offline
Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređaje

Evo sad malo izbombardirajte pitanjima Simpu, Hrvatski Telekom i Vip i ostale kad misle nesto slicno ponuditi:

https://hr-hr.facebook.com/simpa.stimasvima/

https://www.facebook.com/HrvatskiTelekom/

https://www.facebook.com/vipnet/

 

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
marattz kaže...
ranko091 kaže...

 17. Usluge iz ovih Uvjeta korištenja nisu namijenjene za komercijalnu uporabu, preprodaju trećim stranama, P2P (peer to peer protokoli za dijeljenje podataka), kao M2M rješenje (machine to machine / device to device za upload i/ili download) i slično.

 

po ovome te mogu sankcionirat, ali ovo može biti i samo da se možda ograde od pravnih sranja.

mislim da je to razlog da, s obzirom da sute kad ih se pita za p2p...mene upravo zbog toga i zanima taj pokucni, ponajvise zbog uploada...

 ma meni nije toliko niti taj upload. imam doma 5 računala i još toliko mobitela. i sa ovih 10 mbita to je klanje. a plaćam 175, a sad za 185kuna dobije skoro 10 puta brži net... matematika je jasna. raskidam prvom prilikom ako ova tarifa nije neka luda patka kao nekad Revolucija.

11 godina
neaktivan
offline
Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređaje

Cek ovo ozb 1TB mj? po 4G speed? daj neka netko potvrdi ako je sutra bacam t-com sim u smece i uzimam ovo

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa

Da, 1 TB mjesečno je limit. Ako prije kraja mjeseca kojim slučajem prijeđeš limit, brzina ti se smanjuje na 1 Mb/s samo od 18 do 23h, sve ostalo opet imaš maksimalnu brzinu i tako svaki dan do kraja mjeseca. Dakle, i nakon prijeđenih 1 TB, surfanje je i dalje neograničeno, ali nešto sporije do kraja mjeseca. Možeš i uzeti probu na 5 dana da isprobaš brzinu i da vidiš odgovara li ti pokućni internet.

 

Ne znam što se svi čude. Tražili ste bolji signal - dobili ste ga, tražili ste 4G LTE - dobili ste i to, tražili ste flat internet - evo danas ste dobili i to. Tele2 sluša korisnike za razliku od drugih. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2017 22:44 (Marko :D).
12 godina
offline
Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređaje

Pa jel ova obavjest morala doc bas nakon sta sam potpisa novi ugovor s iskonom

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Pa trebao bi imati 15 dana za raskid ugovora.
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Eyekool kaže...
Pa trebao bi imati 15 dana za raskid ugovora.

 14 dana.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
U pravu si, ne znam otkud sam izvukao 15 dana.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređaje

pa nema ugovora? to je najbolja stvar

tj. ako ces platit si ruter 850kn

TiONiO
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređaje

Ako neko sazna vise u vezi P2P, javite pliz :) idem probat na 5 dana bez obzira da vidim kakav je signal i ping pa javim dojmove tu..

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2017 22:58 (marattz).
Moj PC  
2 0 hvala 2
7 godina
protjeran
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Tionio kaže...

pa nema ugovora? to je najbolja stvar

tj. ako ces platit si ruter 850kn

 Kakav je taj Tele2 ruter, jel se isplati uzeti njega ili neki drugi iz nekog od informatičkih dućana? Govorimo u slučaju da se ne ide na pretplatu.

My pleasure darlin
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2017 23:00 (Jim Raynor).
13 godina
offline
Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređaje

Samo da sad ne bude nestašica routera. 

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Marko :D kaže...

Samo da sad ne bude nestašica routera. 

 ili signala 

TiONiO
13 godina
odjavljen
offline
Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređaje

Pa jebote, mi potpisali pretprošli mjesec ugovor s T-Comom na dvije godine  Down 4mbit up 0.2mbit. Fenomenalno.

 

Pretpostavljam da će se trgnuti pa i na taj maxAdslmini koji imaju staviti 4g i flat kao Tele2 na ovo, pa budem inzistirao da mi to dofuraju, ovih 4mbit mi stvarno ubija raspoloženje.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Mitch kaže...

 Trenutno studiram :D

 

 

Ali neovisno o plaći previše je i za ostale koji zarađuju kao u HR (20k$ annual)

 Daj molim te... 

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
15 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Tonči kaže...
Mitch kaže...

 Trenutno studiram :D

 

 

Ali neovisno o plaći previše je i za ostale koji zarađuju kao u HR (20k$ annual)

 Daj molim te... 

 Pa je, na faksu (bogati Ameri) nitko nema full unlimited od Verizona

 

Obicno imaju family shared po 7GB za 60ak $

 

na Nexusu 6P sam uzeo Project Fi čisto da vidim koliko će me izlazi mj. bez da pazim na podatke.

 

ps to što oni mogu priuštit ne znači da moraju i meni je to osobno priglup trošak

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2017 23:35 (Mitch).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice