Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj

poruka: 28
|
čitano: 8.577
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj".
16 godina
offline
Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj

ah sto volim recenice tipa vecina korisnika jos koristi uredjaje koji podrzavaju 3G signal. pa ako su na Tele2 drugo ni ne mogu, osim 2G naravno.

Palac gore za razum i kupovinu 4G licence. Nadam se da signal 4G nece biti samo na podrucju 2-3 grada u RH vec barem u svim "vecim" zupanijskim sredistima u RH.

Sto se tice zavrsetka modernizacije u polovici prosinca, zivi bili pa vidjeli.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj

Potpuno 4G iskustvo nije isto što i full 4G brzine 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj

Živi bili pa vidjeli. Nešto sumnjam u ove podatke, ali dobro.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj
Bravo Tele2! Ovo u vezi 4G - a me je jaaako razveselilo!! :))
Fejzore na pozdrav kad vidiš komandanta, fejzore u zrak kad vidiš komandanta!!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj

Koliko znam Tele2 nije kupio ništa frekvencija za 3G/4G... ili?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj
sreca ne zivim u hrvatskoj :D :D
CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj
nikbkk kaže...

Koliko znam Tele2 nije kupio ništa frekvencija za 3G/4G... ili?

 Istina, na  zadnji natječaj nisu se ni javili. Ne mogu oni imati 4g bez da plate frekvencijski pojas. Ovo je vjerovatno neki brzi 3g pa ga žele podvaliti pod 4g. 

jaska jaska jaskaja
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj

Tko kaže da nemaju/nisu platili frenkvencijski pojas za 4G!?

13 godina
offline
Re: Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj
Pa kako će ga imati kada se na nijedan natječaj za frekvencije nisu javili.
Jedino ako ne budu neki kvazi 4G na nestandardnim frekvencijama koristili
robimarko@gmail.com
15 godina
offline
Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj

najvjerojatnije ce dio frekvencijskog spektra za 2g ili 3g prenamjeniti za 4g mrezu jer oni kad kupuju, kupuju npr 1800 mhz (5, 10 ili koliko vec mhz) te taj spektar koriste za ono sto tele2 odluci koristiti

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj

Ako vidiš piše da su dodijeljeni blokovi od 15mhz bez ikakvog tehnološkog ograničenja sto je dovoljno za koliko se sjećam prema nekim kalkulacijama za 150mbit LTE. Tele2 ima opremu od Huaweia koju je lako nadograditi i gradovi ce biti lako za pokriti, jedino su financije pitanje, no i cijena oprema je pala otkako je to svugdje u svijetu postala gotovo osnovna mreža. Tele2 isto otprije ima neke blokove bez tehničkog ograničenja sto mu daje mogućnost postavljanja 4g mreže. Jedine frekvencije koje postoje u Hrvatskoj a da su ograničene na 4G su one nastale gašenjem analogne televizije.

13 godina
offline
Re: Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj
Bit će samo problema sa podrškom za frekvencije na mobilnim uređajima ako budu koristili frekvencije koje se inače ne koriste često za 4G
robimarko@gmail.com
8 godina
neaktivan
offline
Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj

Muka mi je od ovih ih HT-a i VIP što stalno huškaju protiv TELE2. Komletinci, 11.studeni 2015. Tele2 postavio 3G odašiljač. Brzina 650 kb/s. I to stalno. HT brzina žičanog interneta max. 520 kb/s i to ako hoćeš ustat ujutro u 04:00 sata. Evo, sad pacman nadogradnja, brzina max.120 kb/, a padalo i na 7 kb/s. Halo!!! A Hrvatska još otplaćuje kamate od kamatinih kamata što je digla kredit da izgradi infrastrukturu, a da je ovima da za DžABE. Kada je Tele2 stigo u Hrvatsku? Kad je HT pružio 3G signal za Komletince? Imam ZTE   4G modem, i nadam se da će Tele2 omogućiti i 4G signal u Komletincima. I da, od kada Tele2 ima podatkovni paket 3GB za 35 kuna, a od kada HT i VIP?

爪ลłσ
Moj PC  
11 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj

hhh 4g će stavit, a u cijelom varaždinu nema 3g-a

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj

Tele2 preskače 3G i ide direkt na 4G. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj
Vjerovali ili ne, ali nova oprema od Huawei-a koju posjeduje Tele2 može odašiljati i 4G signal bez potrebe za nadogradnjom. To sam pročitao na nekom forumu (mislim da je to rekao netko iz Tele2). :)
8 godina
neaktivan
offline
Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj

NEZABORAVNO dojče telekom ISKUSTVO. (SLIKICA)

爪ลłσ
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj
tony_bonelli kaže...

hhh 4g će stavit, a u cijelom varaždinu nema 3g-a

 Ne živim u varaždinu ali govoriti da nema uopće 3g signala u gradu je u rangu kao kod žena što kažu da "nemaju šta obuć". I jedno i drugo su laži i pretjerivanje.

9 godina
offline
Re: Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj
Marko :D kaže...
Vjerovali ili ne, ali nova oprema od Huawei-a koju posjeduje Tele2 može odašiljati i 4G signal bez potrebe za nadogradnjom. To sam pročitao na nekom forumu (mislim da je to rekao netko iz Tele2). :)

ne razumijem se najbolje u tehnologiju baznih stranica ali ukoliko su ugradili LTE odašiljače dok su nadograđivali 3G možda će istovremeno aktivirati po cijeloj hrvatskoj dok im sada možda LTE signal na čekanju i ugašen

13 godina
offline
Re: Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj
marsovac zemaljski kaže...
Marko :D kaže...
Vjerovali ili ne, ali nova oprema od Huawei-a koju posjeduje Tele2 može odašiljati i 4G signal bez potrebe za nadogradnjom. To sam pročitao na nekom forumu (mislim da je to rekao netko iz Tele2). :)

ne razumijem se najbolje u tehnologiju baznih stranica ali ukoliko su ugradili LTE odašiljače dok su nadograđivali 3G možda će istovremeno aktivirati po cijeloj hrvatskoj dok im sada možda LTE signal na čekanju i ugašen

 "ugradili LTE odašiljače dok su nadograđivali 3G možda će istovremeno aktivirati po cijeloj hrvatskoj dok im sada možda LTE signal na čekanju i ugašen" točno tako i je .

13 godina
offline
Re: Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj
Meni su iz službe za korisnike rekli da će nadograđena, brža i bolja mreža biti dostupna od 15.12.2015. pa nam jedino preostaje čekati. :)
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj

Ovo lito kad mi je stiga njihov sms da su nadogradili mrežu, pa to je bio živi očaj! Pucanje signala u centru Splita, nemogučnost komunikacije sa drugom osobom (mora si prekinuti vezu pa ponovo nazvati). Čak sam bio i razmišlja da se prebacim na bonbon (t-mobile firma), ali njihov signal je još gori i očajan...na potezu oko Baške Vode (okolica Makarske) skoro pa da ga i nema! Ali zadnjih tjedan dana, signal od tele2, koliko vidim se popravio i zasada je sve ok...a dalje...ko živ, ko mrtav!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj

Nek oni meni prvo rješe najklasičniji GSM signal da me ljudi mogu dobiti svaki put i da razgovor ne puca, onda ću tek razmišljati i 3g , 4g, 5g....

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj
hanteed kaže...
sreca ne zivim u hrvatskoj :D :D

  bitno da ovdje komentiraš

14 godina
offline
Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj

ja dosad nisam imao nikakvih problema (osijek ,vinkovci) brzina je oko 7Mbit/s down i 4 up i to konstantno ,s tim da ja trošim 9GB prometa mjesecno trenutno mi je tele 2 najbolja opcija ,gledao sam malo bonbon ali koliko sam shvatio 5GB mogu aktivirati jednom u mjesecu i to je to 

McLaren Mercedes:1974.Emerson Fittipaldi-1976.James Hunt-1984.Niki Lauda-1985.-1986.Alain Prost-1988.Ayrton Senna-1989.Alain Prost-1990.-1991.-Ayrton Senna-1998.-1999.Mika Hakkinen-2008.Lewis Hamilton
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj
GSP kaže...
hanteed kaže...
sreca ne zivim u hrvatskoj :D :D

  bitno da ovdje komentiraš

 I da je to samo ovdje, svaka tema on komentira nešto toga tipa. Samo mi za oko zapalo. 

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 najavio 4G mrežu u Hrvatskoj

Ukoliko ne putujete previše po zabačenim mjestima, tele2 je najoptimalnija opcija. Brzina za "normalne" ljude više nego zadovoljavajuća na slici dolje... a potegne nekad i 17mbita (a možda i više, nisam mjerio osim sada iz stana) 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2016 20:38 (neomax99).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice