Tele2 objavio pozitivne rezultate

poruka: 40
|
čitano: 9.037
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tele2 objavio pozitivne rezultate".
16 godina
offline
Tele2 objavio pozitivne rezultate

Bolji rezultati, lošija usluga.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tele2 objavio pozitivne rezultate

Danas kao poslovni korisnik pošaljem zahtjev za ispisom stanja računa, i kaže - ''Ispričavamo se što provjera trenutačne potrošnje neće biti moguća do 05. studenog'' !!! Dva tjedna!

Totalno {#} neozbiljno, uzevši u obzir da mobitel koristim i za pozive, i za mailove, i prijenos podataka, i to ne malo. Nazovem službu za korisnike, čekam 10 (deset!) minuta da se konačno javi operater i cura ponovi isto. Pitam pa kako, ona će ''žao nam je, ali tako je''. Katastrofa.

 

Da ne spominjem sljedeće:

 

1.) Još uvijek NIJE MOGUĆE poslati najobičniji sms u SAD;

2.) Tele2 signal se gubi čim si malo izvan većih gradova, baca na T-mobile, da ne spominjem recimo Plitvice gdje si uredno na bosancima u romingu, ili Međimurje prema istoku, Mađari ti ne ginu, pa onda gasi data promet ili odoše pare;

3.) Kao poslovni korisnik NEMAM svoju korisničku stranicu gdje mogu kontrolirati potrošnju, kupovati usluge, prebaciti kolegama nepotrošene minute ili poruke, itd (VIP to nudi najobičnijim pretplatnicima);

 

Uglavnom, jedna dječja mreža koja svoje korisnike smatra OVCAMA.

Propali dabogda što prije... ali neće, pa neće, nažalost...

Prodajem zjake...povoljno! A ako sam ti pomogao - stisni HVALA..
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 objavio pozitivne rezultate

Užasno je koje sranje rade.

Daš im novac i postanešovca.

 

 

Arian RIčko
14 godina
neaktivan
offline
Tele2 objavio pozitivne rezultate

prešao na tomato i prezadovoljan sam.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tele2 objavio pozitivne rezultate

Normalno da ima pozitivne rezultate, kad je počeo fušariti i krasti na uslugama.

 

Obračunska jedinica 1min (jako pohvalno)

Internet promet postao duplo skuplji, a to sve korisnicima na bonove.

 

Sve više razmišljam da se prebacim na drugu mrežu, ne sviđa mi se nova politika.

http://www.demonoid.me/users/franjo15
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 objavio pozitivne rezultate

Ja ču iči na Bonbon.

Kada kupujem mobitel u Tele 2 nepiše sadržaj pakiranja.Za mobitel sam dobio samo punjač i slušalice.Muku mučim sa USB priključkom nemogu ga nigdje nabaviti.Ako im dam 750kn za mob neka mi bar daju USB.

Arian RIčko
15 godina
protjeran
offline
Tele2 objavio pozitivne rezultate

nisam ovca i jako sam zadovoljan sa Tele2, jebi ga... nisam razmazen i dovoljno sam koristio i konkurenciju da kazem da nista ne zaostaju za njima, fale neke sitnice, al samo sitnice... 

Moj PC  
3 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 objavio pozitivne rezultate

Sitnica po sitnica bude brdo.

Arian RIčko
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.10.2011 21:06 (77ari).
12 godina
protjeran
offline
Tele2 objavio pozitivne rezultate

Upravo danas prebacio broj na bonbon, s Tele2 nakon 5 godina :-)

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tele2 objavio pozitivne rezultate
77ari kaže...

Ja ču iči na Bonbon.

Kada kupujem mobitel u Tele 2 nepiše sadržaj pakiranja.Za mobitel sam dobio samo punjač i slušalice.Muku mučim sa USB priključkom nemogu ga nigdje nabaviti.Ako im dam 750kn za mob neka mi bar daju USB.

ću, ići... ne piše... ne mogu...

 

''Muku mučim sa USB priključkom nemogu ga nigdje nabaviti.Ako im dam 750kn za mob neka mi bar daju USB'' - pa USB priključak ti je na mobitelu!? Gdje tražiš USB priključak?

Prodajem zjake...povoljno! A ako sam ti pomogao - stisni HVALA..
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 objavio pozitivne rezultate

sitnice? ako je sitnica to da ja platim 500kn zato sto oni s{#} a kad ih nazovem onda operateri nemaju pojma o pojmu... uzas... najgora mreza u hr! definitivno

 

16 godina
offline
Re: Tele2 objavio pozitivne rezultate
TranceMight kaže...

nisam ovca i jako sam zadovoljan sa Tele2, jebi ga... nisam razmazen i dovoljno sam koristio i konkurenciju da kazem da nista ne zaostaju za njima, fale neke sitnice, al samo sitnice... 

Ne zaostaju? Da ti copy/pejstam svoje argumente, ili ćeš ih pročitati u mom postu?

Tebi je sitnica gubljenje signala čim iz Zagreba kreneš prema Krapini po magistrali, ili kad kroz gotovo cijeli Gorski kotar nemaš Tele2 signal već te baca na VIP ili Tmobile?

Da ne spominjem potez od izlaza Maslenica do Zadra? Sve pričam iz iskustva, svojeg i svojih kolega. Svi imamo i drugi mobitel (privatni) s drugim operaterom, zovemo se na njih kad smo na terenu, jer ovi čobani ne mogu isporučiti dovoljno jak signal.

 

Da, još sam jednu ''sitnicu'' zaboravio - ne podržavaju push e-maila s mog korporativnog servera (velika hrvatska firma, nismo neki mlatimudani iz Uzbekistana) na mobitel, niti nam to tehnički mogu pružiti...

Na upit što da radimo rekli su (pazi, poslovna podrška, zaboga) - pa imate Gmail!!!

 

Prodajem zjake...povoljno! A ako sam ti pomogao - stisni HVALA..
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 objavio pozitivne rezultate
CrnaBitanga kaže...
77ari kaže...

Ja ču iči na Bonbon.

Kada kupujem mobitel u Tele 2 nepiše sadržaj pakiranja.Za mobitel sam dobio samo punjač i slušalice.Muku mučim sa USB priključkom nemogu ga nigdje nabaviti.Ako im dam 750kn za mob neka mi bar daju USB.

ću, ići... ne piše... ne mogu...

 

''Muku mučim sa USB priključkom nemogu ga nigdje nabaviti.Ako im dam 750kn za mob neka mi bar daju USB'' - pa USB priključak ti je na mobitelu!? Gdje tražiš USB priključak?

Vidim da sam ovaj post zeznuo.Ja sam mislio na USB kabel.

Arian RIčko
16 godina
offline
Re: Tele2 objavio pozitivne rezultate
77ari kaže...
CrnaBitanga kaže...
77ari kaže...

Ja ču iči na Bonbon.

Kada kupujem mobitel u Tele 2 nepiše sadržaj pakiranja.Za mobitel sam dobio samo punjač i slušalice.Muku mučim sa USB priključkom nemogu ga nigdje nabaviti.Ako im dam 750kn za mob neka mi bar daju USB.

ću, ići... ne piše... ne mogu...

 

''Muku mučim sa USB priključkom nemogu ga nigdje nabaviti.Ako im dam 750kn za mob neka mi bar daju USB'' - pa USB priključak ti je na mobitelu!? Gdje tražiš USB priključak?

Vidim da sam ovaj post zeznuo.Ja sam mislio na USB kabel.

Imaš kabela u svakom dućanu tehničke robe, većim Konzumima, Getrou, Metrou, Tehnomaxu, Konikomu, Intersparu, da ne nabrajam dalje. Raspon cijena od 10 do 30 kuna. I teško da ćeš s jeftinim mobitelima dobiti kabel, najčešće ga moraš sam kupiti. Oprosti ako sam ranije bio malo pregrub.

Prodajem zjake...povoljno! A ako sam ti pomogao - stisni HVALA..
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 objavio pozitivne rezultate
CrnaBitanga kaže...

 

 

Ne zaostaju? Da ti copy/pejstam svoje argumente, ili ćeš ih pročitati u mom postu?

Tebi je sitnica gubljenje signala čim iz Zagreba kreneš prema Krapini po magistrali, ili kad kroz gotovo cijeli Gorski kotar nemaš Tele2 signal već te baca na VIP ili Tmobile?

Da ne spominjem potez od izlaza Maslenica do Zadra? Sve pričam iz iskustva, svojeg i svojih kolega. Svi imamo i drugi mobitel (privatni) s drugim operaterom, zovemo se na njih kad smo na terenu, jer ovi čobani ne mogu isporučiti dovoljno jak signal.

 

Da, još sam jednu ''sitnicu'' zaboravio - ne podržavaju push e-maila s mog korporativnog servera (velika hrvatska firma, nismo neki mlatimudani iz Uzbekistana) na mobitel, niti nam to tehnički mogu pružiti...

Na upit što da radimo rekli su (pazi, poslovna podrška, zaboga) - pa imate Gmail!!!

 

Signal im je užasan.Kad sam bio u dubrovniku vozili smo se autom do zračne luke nisam uopče imao signal dok su ostali na T-mobile imali skroz jak signal samo mi se tu i tamo pojavi crtica pa nestane.

Za par dana idem do Vukovara morat ču uzeti mob od sestre da bi imao signal.

Arian RIčko
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.10.2011 21:22 (77ari).
14 godina
neaktivan
offline
Tele2 objavio pozitivne rezultate

Istina je da nema na Tele2 signala, čim se izađe iz grada par kilometara treba odabrat T-Mobile. Sreća u nesreći je da se telefoniranje/sms ne naplaćuje više na T-Mobileovom signalu, al za internet treba paziti.

Ono gdje je Tele2 jak su cijene, recimo tarifa SMART na bonove je bolesna. 60kn - 100 min, 50 sms, 1GB prometa. 

 
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 objavio pozitivne rezultate
CrnaBitanga kaže...

 

 

Imaš kabela u svakom dućanu tehničke robe, većim Konzumima, Getrou, Metrou, Tehnomaxu, Konikomu, Intersparu, da ne nabrajam dalje. Raspon cijena od 10 do 30 kuna. I teško da ćeš s jeftinim mobitelima dobiti kabel, najčešće ga moraš sam kupiti. Oprosti ako sam ranije bio malo pregrub.

Ma nema veze dobro je da si mi ukazao na greške.Jer ja ih nebi ni primjetio samo bi napisao nabrzinu stisnuo "Pošalji" i to je to.

Arian RIčko
13 godina
neaktivan
offline
Tele2 objavio pozitivne rezultate

Ja sam zadovoljan sa njihovim cijenama .. i to je jedino cime sam zadovoljan ! {#}

Moram se pridruzit vama, Tele2 ima definitivno najgori signal u povijesti nez ceg .. Pa to stalno prebacuje na nekim rutama na t-mobile, em onda nemam datu niti nikakav internet em ne mogu zvat ponekad jer nema signala .. Pa boze, sto ta mreza jedino u Zagrebu ima signala !!??

Uzas, ja sam pretplatnik na jos god i nes kod njih i da bih otisao od njih moram im platit onaj pisljivi 1. smartphone GT540 koji ne vrijedi 100kn , a kamoli 500 koliko sam ga platio u 4. mj ..

Jedva cekam da se prebacim na drugu mrezu koje isto tako nemaju bas skoro nikakve prevelike cijene za razliku od njih , a razlog je jednostavan - SIGNAL !!! {#}

Propali, dabogda !

 
2 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 objavio pozitivne rezultate

Bonbon je najbolja mreža najniže cjene imaju signal kao T-mobile.

Ali kod njih je problem što imaju jako malo uređaja.

Arian RIčko
13 godina
offline
Tele2 objavio pozitivne rezultate

Ja samo čujem ljude kako se žale na njih, sve više i više. A vjerojatno ću i ja brzo preć s Tele2 na neku drugu mrežu, samo ovo ljeto su 2 puta mijenjali cjenik i to uglavnom dizali cijene, povećali obračunsku jedinicu i dodali naknadu za uspostavu poziva.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tele2 objavio pozitivne rezultate
CrnaBitanga kaže...

Danas kao poslovni korisnik pošaljem zahtjev za ispisom stanja računa, i kaže - ''Ispričavamo se što provjera trenutačne potrošnje neće biti moguća do 05. studenog'' !!! Dva tjedna!

Totalno {#} neozbiljno, uzevši u obzir da mobitel koristim i za pozive, i za mailove, i prijenos podataka, i to ne malo. Nazovem službu za korisnike, čekam 10 (deset!) minuta da se konačno javi operater i cura ponovi isto. Pitam pa kako, ona će ''žao nam je, ali tako je''. Katastrofa.

 

Da ne spominjem sljedeće:

 

1.) Još uvijek NIJE MOGUĆE poslati najobičniji sms u SAD;

2.) Tele2 signal se gubi čim si malo izvan većih gradova, baca na T-mobile, da ne spominjem recimo Plitvice gdje si uredno na bosancima u romingu, ili Međimurje prema istoku, Mađari ti ne ginu, pa onda gasi data promet ili odoše pare;

3.) Kao poslovni korisnik NEMAM svoju korisničku stranicu gdje mogu kontrolirati potrošnju, kupovati usluge, prebaciti kolegama nepotrošene minute ili poruke, itd (VIP to nudi najobičnijim pretplatnicima);

 

Uglavnom, jedna dječja mreža koja svoje korisnike smatra OVCAMA.

Propali dabogda što prije... ali neće, pa neće, nažalost...

Ista stvar kod mene, prvo su mi 3-4 dana za redom slali poruke: ispricavamo se sto usluga ne radi bla bla, poslije toga sam dobio poruku: ''Ispričavamo se što provjera trenutačne potrošnje neće biti moguća do 05. studenog''..... i to nije sve:

 

1. Potrosnju je nemoguce provjeriti prije petog datuma (vrijedi za svaki mjesec)  - bas cudno, podudara se s ovim gore... kao da to namjerno rade

2. Potrosnja se moze provjeriti samo jednom unutar 24h

 

Hocu li sada ja dobiti kakvu naknadu za ovo sto nisam mogao provjeriti potrosnju? cisto sumnjam. Sva sreca sto sam si od prvog dana stavio DroidStats aplikaciju

 

77ari kaže...

Ja ču iči na Bonbon.

Kada kupujem mobitel u Tele 2 nepiše sadržaj pakiranja.Za mobitel sam dobio samo punjač i slušalice.Muku mučim sa USB priključkom nemogu ga nigdje nabaviti.Ako im dam 750kn za mob neka mi bar daju USB.

Ovo nije istina, lijepo ti pise na njihovom site-u sto sve dobijes.... trebao si gledati

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.10.2011 23:43 (lovac82).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 objavio pozitivne rezultate
77ari kaže...

Ja ču iči na Bonbon.

Kada kupujem mobitel u Tele 2 nepiše sadržaj pakiranja.Za mobitel sam dobio samo punjač i slušalice.Muku mučim sa USB priključkom nemogu ga nigdje nabaviti.Ako im dam 750kn za mob neka mi bar daju USB.

usb ne dobiješ. ja barem nikada niti za jedna uređaj nisam dobio usb kabel jer je dosta skup. niti itko koga znam.

nije to do OPERATERA nego do distributera ili PROIZVOĐDAČA, jer operateri ne pakiraju opremu! oni samo distribuiraju dalje

15 godina
odjavljen
offline
Tele2 objavio pozitivne rezultate

BonBon je definitivno najjeftinija mreza trenutno, a kvaliteta glasa jednaka kao i na tmobil-eu ,cijena poziva mi je 36 lipa (imam paket od 80min prema svih mrezama koji kosta 30kn) ,obracunska jedinica 1 sekunda , nema uspostave poziva , i sad vi racunajte , ako obavite recimo 10 poziva svaki dan ( a uspostavu poziva cemo racunati 20 lipa ) ,to bi bilo 2kn svaki dan i kad se pomnozi sa 30 dana, 60 kn svako u prosjeku trosi mjesecno na uspostavu poziva, kad samo gledam svoje frendove i ostale koji su na Vip-u il T-mobile-u i daju kunu i pol za poziv, shvatim da su hrvati tup i retardiran narod :( . Da svi koriste WhatsApp messenger za poruke i Skype za pozive, dodatno bi ustedili, to pokusavam svima utuvit u glavu, al ko da govorim stupovima na ulici.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.10.2011 23:55 (Edge).
 
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 objavio pozitivne rezultate
77ari kaže...
CrnaBitanga kaže...

 

 

Ne zaostaju? Da ti copy/pejstam svoje argumente, ili ćeš ih pročitati u mom postu?

Tebi je sitnica gubljenje signala čim iz Zagreba kreneš prema Krapini po magistrali, ili kad kroz gotovo cijeli Gorski kotar nemaš Tele2 signal već te baca na VIP ili Tmobile?

Da ne spominjem potez od izlaza Maslenica do Zadra? Sve pričam iz iskustva, svojeg i svojih kolega. Svi imamo i drugi mobitel (privatni) s drugim operaterom, zovemo se na njih kad smo na terenu, jer ovi čobani ne mogu isporučiti dovoljno jak signal.

 

Da, još sam jednu ''sitnicu'' zaboravio - ne podržavaju push e-maila s mog korporativnog servera (velika hrvatska firma, nismo neki mlatimudani iz Uzbekistana) na mobitel, niti nam to tehnički mogu pružiti...

Na upit što da radimo rekli su (pazi, poslovna podrška, zaboga) - pa imate Gmail!!!

 

Signal im je užasan.Kad sam bio u dubrovniku vozili smo se autom do zračne luke nisam uopče imao signal dok su ostali na T-mobile imali skroz jak signal samo mi se tu i tamo pojavi crtica pa nestane.

Za par dana idem do Vukovara morat ču uzeti mob od sestre da bi imao signal.

u vukovaru je signal također "šaren"... sad aga imaš pa onda nemaš... ja baš trenutno u Vukovaru pa iz prve ruke...

16 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 objavio pozitivne rezultate
Edge kaže...

BonBon je definitivno najjeftinija mreza trenutno, a kvaliteta glasa jednaka kao i na tmobil-eu ,cijena poziva mi je 36 lipa (imam paket od 80min prema svih mrezama koji kosta 30kn) ,obracunska jedinica 1 sekunda , nema uspostave poziva , i sad vi racunajte , ako obavite recimo 10 poziva svaki dan ( a uspostavu poziva cemo racunati 20 lipa ) ,to bi bilo 2kn svaki dan i kad se pomnozi sa 30 dana, 60 kn svako u prosjeku trosi mjesecno na uspostavu poziva, kad samo gledam svoje frendove i ostale koji su na Vip-u il T-mobile-u i daju kunu i pol za poziv, shvatim da su hrvati tup i retardiran narod :( . Da svi koriste WhatsApp messenger za poruke i Skype za pozive, dodatno bi ustedili, to pokusavam svima utuvit u glavu, al ko da govorim stupovima na ulici.

nemaju svi smartphone...   ;)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 objavio pozitivne rezultate
sliver kaže...

Istina je da nema na Tele2 signala, čim se izađe iz grada par kilometara treba odabrat T-Mobile. Sreća u nesreći je da se telefoniranje/sms ne naplaćuje više na T-Mobileovom signalu, al za internet treba paziti.

Ono gdje je Tele2 jak su cijene, recimo tarifa SMART na bonove je bolesna. 60kn - 100 min, 50 sms, 1GB prometa. 

Ohooo, rođo moj, da ja makar dobijem 100min, nego je obračunska jedinica minuta, [dobro da nije sat], kao da živimo u srednjem vijeku, ajde poruke mogu proći, ima ih stvarno 50 :)
A promet je donekle dobra stvar s time da kad se potroši, ubijaju kao ludi s prometom, kao 100kb obračun, a ja napravim jedan klik na google stranicu, on mi uzme oko kunu, pa hebemu mater, i to još mobilni google....

 

Prije sam bio zadovoljan s teletom, ali od kada su mi prisilno moju zeroIN tarifu ukinuli bez da su me obavijestili, od tada je sve počelo na gore, još sam na toj mreži, ali samo čekam trenutak kad ću se prebaciti

http://www.demonoid.me/users/franjo15
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 objavio pozitivne rezultate
sasa kaže...

nemaju svi smartphone...   ;)

neki i mrze iphone, i nemaju andorid, nego imaju windows mobile :)

http://www.demonoid.me/users/franjo15
15 godina
neaktivan
offline
Tele2 objavio pozitivne rezultate

Moja sestra ima Samsung Galaxy 3 kojega je uzela na pretplatu kod Tele2 na tarifu za 100Kn. Uglavnom kao i dosta ljudi u ovom postu ima problem sa signalom.

Naime dok je vani na dvorištu ima puni signal(četri-pet crtica) čim uđe u bilo koji zatvoren prostor odma gubi u potpunosti signal. Drugo što je primjetila jest brzina Interneta dok ima puni signal, koji je užasno spor čak i na 3G-u. Istina i Bog ima 80Kn manji račun od mene koji sam na T-mobile pretplati, al eto ja sam u situaciji da ju zahebavam kak mora van hvatat signal ako želi na net. Sa druge strane ja dobivam 80kn skuplji račun, al nemam nikakav problem sa signalom ni u najvecoj zabiti di nema gotovo ni kuće, Internet je na EDGE-u poprilično brz, a na 3G-u svjetlosnim godinama ispred telca, također nemam nikakvih problema sa dobivanjem ispisa poziva ako zatražim i stigne za par dana na moju adresu. Iskreno rađe plačam 80kn više T-mobileu ili VIP-u nego da se zahebavam sa tom teladi i da gledam kad će nestat signala.

I'll be back
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 objavio pozitivne rezultate
microman kaže...

Moja sestra ima Samsung Galaxy 3 kojega je uzela na pretplatu kod Tele2 na tarifu za 100Kn. Uglavnom kao i dosta ljudi u ovom postu ima problem sa signalom.

Naime dok je vani na dvorištu ima puni signal(četri-pet crtica) čim uđe u bilo koji zatvoren prostor odma gubi u potpunosti signal. Drugo što je primjetila jest brzina Interneta dok ima puni signal, koji je užasno spor čak i na 3G-u. Istina i Bog ima 80Kn manji račun od mene koji sam na T-mobile pretplati, al eto ja sam u situaciji da ju zahebavam kak mora van hvatat signal ako želi na net. Sa druge strane ja dobivam 80kn skuplji račun, al nemam nikakav problem sa signalom ni u najvecoj zabiti di nema gotovo ni kuće, Internet je na EDGE-u poprilično brz, a na 3G-u svjetlosnim godinama ispred telca, također nemam nikakvih problema sa dobivanjem ispisa poziva ako zatražim i stigne za par dana na moju adresu. Iskreno rađe plačam 80kn više T-mobileu ili VIP-u nego da se zahebavam sa tom teladi i da gledam kad će nestat signala.

Svako od nas ima drugačiju, ali ( istu ) priču. Kažeš da tvoja sestra... ja tako imam problema sa Vip-om a i živim u Zgagrebu. Tako da bi ja sada isto mogao reći svašta o njima. Ili o T-mobile koji me je još od početka dok je bio Cronet derao 7.33 kn po minuti. Ne zaboravite da je Tele2 alternativni operater sa tendenciom širenja. I sva sreća da ima neki izbor u Hrvata jer nam je monopol odnio i previše novaca iz države.

D.L
14 godina
offline
Tele2 objavio pozitivne rezultate

Stvarno se tu svašta da pročitat. Istina je da je tele2 signal daleko od dobrog, ali svugdje gdje ga nema je t-mobile signal tak da rijetko možeš ostati nedostupan. Dobro je znati da čak i kad se primi poziv na lošem tele2 signalu mob se automatski prebaci na t-mobile ako je njihov signal jači. Prije kad su imali roaming sa vipom to nije bilo moguće i bilo je puno više pucanja poziva nego sad. Problem je naravno i izdavanje dozvola za bazne stanice pa nije baš da tele2 ima pod kontrolom brzinu širenja svoje mreže. Cijena internet prometa je potpuno ista i na t-mobile signalu već neko vrijeme. Koliko čujem, stanje na pretplati je zbilja koma s provjerom potrošnje i tu imaju veliki minus, djeluju neozbiljno i šlampavo, ja sam na bonovima i nemam nekih problema. Najveći minusi u zadnje vrijeme od mene su im uvođenje 60sek obračuna i uspostave poziva na gotovo sve tarife. Naravno, izgovor za sve to je krizni porez, sve me strah kak budu snizili cijene kad se krizni porez ukine 1.1.2012...

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.10.2011 7:40 (ojpi).
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice