Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom

poruka: 34
|
čitano: 3.581
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom".
11 godina
offline
Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom

jednom Prestigio, NIKADA VISE Prestigio! :D

 
16 8 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom
LudaRajcica kaže...

jednom Prestigio, NIKADA VISE Prestigio! :D

Prestigio bi trebalo zabraniti prodavati.

15 godina
offline
Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom

Tele2 može komotno davat terabajt prometa.

 

Kad pola RH ne pokriva njihov, nego t-mobile edge signal. Nek ugovore sa T-om 3G, il nek se okane mobilnog interneta za sva vremena. Čuj 2GB.

 

 

 
8 1 hvala 0
16 godina
offline
Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom

Tele2 i Simpa imaju koma signal, provjerio osobno.

 

 

 
1 15 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom
Ziga kaže...

Tele2 i Simpa imaju koma signal, provjerio osobno.

Svi znaju da Tele2 ima koma signal, zato je i omogućeno korištenje T-Mobile-ovog signala po istim cijenama.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom
Ziga kaže...

Tele2 i Simpa imaju koma signal, provjerio osobno.

 

 

Provjerio sam i ja osobno, pa za Simpu mogu tvrditi suprotno. I gdje smo sad? Nigdje. Jer je sasvim moguće da se ne krećemo istim područjem.

 

 

9 godina
offline
Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom

meni tele2 ima odličan signal, a ovi što dođu pljuvati nek plačaju skupi t-mobile i vip ako im se ne sviđa

 
6 7 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom
marsovac zemaljski kaže...

meni tele2 ima odličan signal, a ovi što dođu pljuvati nek plačaju skupi t-mobile i vip ako im se ne sviđa

Meni isto. Mreža i signal su skroz oke.  {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 12:35 (Marko :D).
15 godina
online
Re: Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom
LudaRajcica kaže...

jednom Prestigio, NIKADA VISE Prestigio! :D

Nez, stric mi ima prestigio tablet oko 2 god i nikada nikakvih problema

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
9 godina
protjeran
offline
Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom

zasto ne Prestigio?

 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom
duhonja kaže...

zasto ne Prestigio?

Zato što nema jabukicu i cijenu od 6000 kuna...

9 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom
marsovac zemaljski kaže...

meni tele2 ima odličan signal, a ovi što dođu pljuvati nek plačaju skupi t-mobile i vip ako im se ne sviđa

 

Kad si zadnji put provjerio što nude bonbon, tomato, vip u tarifi zakon ili simpa?

 

 

 

 

14 godina
offline
Re: Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom
lovac82 kaže...
LudaRajcica kaže...

jednom Prestigio, NIKADA VISE Prestigio! :D

Nez, stric mi ima prestigio tablet oko 2 god i nikada nikakvih problema

Koliko ti je stric informatički upoznat i koliko koristi tehniku?

Naravno da ako ja npr. svojoj babi dam neki random tablet da samo lista 24 sata, naravno da ni neće primjetiti stotinu stvari kao sigurno štekanje ili krešanje.

Kod starijih ljudi nikakvi problemi znači da se stvar ne raspadne na komade.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.8.2014 23:13 (EZY-E).
16 godina
offline
Re: Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom
BudalastoStvorenje kaže...

Provjerio sam i ja osobno, pa za Simpu mogu tvrditi suprotno. I gdje smo sad? Nigdje. Jer je sasvim moguće da se ne krećemo istim područjem.

 

 

Zagreb - Maksimir. Signal je katastrofa

 

Zanimljivo je kako su ljudi osjetljivi čim netko spomene operatera..a bio sam i na tele2, bonbonu i sad na Simpi...

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.8.2014 23:31 (Ziga).
9 godina
offline
Re: Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom
BudalastoStvorenje kaže...
marsovac zemaljski kaže...

meni tele2 ima odličan signal, a ovi što dođu pljuvati nek plačaju skupi t-mobile i vip ako im se ne sviđa

 

Kad si zadnji put provjerio što nude bonbon, tomato, vip u tarifi zakon ili simpa?

 

 

 

 

danas,

a i matematički  ti dokažem da su najjeftiniji

 

vipnet (zakon tarifa) - 50kn mjesečno (1500MB, 1500min, 1500sms)  + naknada za uspostavu poziva 0,29 = cca 75kn mjesečno

simpa (prejaka tarifa) 50kn mjesečno (1000MB, 1000min, neograničen sms navodno) + naknada za uspotavu poziva 0,29 = cca 75kn mjesečno

tomato (brutalna tarifa) - 49kn mjesečno (1500MB , 1000min, 1000sms) + naknada za uspostavu poziva 0,29 = cca 75kn mjesečno

bonbon (paket složen za 50kn) - 50kn (800MB, 150min, 50minuta) = 50kn mjesečno

bonbon (paket složen kao i konkurenti) - (2500MB, 500min, 500sms) = 75kn i to da se kupuje svaki mjesec bon od 160kn, što ispada ipak na kraju 160kn mjesečno

tele2 (smart tarifa) - 35kn mjesečno (1000MB, 1000min, 0sms) + naknada za uspotavu poziva 0,29 = cca 50kn mjesečno  a tko želi može uzet sms pakete dodatne.

 

svima koji imaju upostavu poziva sam nadodao 15ak kn koji se potroše na uspostave poziva, tako da svima bude jednako, i opet ispada da je tele2 ovdje najpovoljnji.

i po meni minute i megabajti imaju prednost nad sms-om koji lagano opada u korištenju.

 

napomena 1: bonbon svi hvale kao najjeftiniji ali kad se natječe s konkurentima u veličinama paketa ispada najskuplji, no za one koji koriste 1 ili 2 paketa možda i je najpovoljniji.

a od ostalih je tele2 ipak najpovoljiji

napomena 2: i ostali operateri imaju uz neku određenu nadoplatu jeftiniji paket ili dodatni paket, no bonbonu se to ističe kao prednost, a ostalim operaterima kao minus

9 godina
offline
Re: Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom
Ziga kaže...
BudalastoStvorenje kaže...

Provjerio sam i ja osobno, pa za Simpu mogu tvrditi suprotno. I gdje smo sad? Nigdje. Jer je sasvim moguće da se ne krećemo istim područjem.

 

 

Zagreb - Maksimir. Signal je katastrofa

 

Zanimljivo je kako su ljudi osjetljivi čim netko spomene operatera..a bio sam i na tele2, bonbonu i sad na Simpi...

ne radi se o osjetljivosti, već se radi o lažima kojima se odeđeni fanboy-i trude kako bi uljepšali svoj brand i popljuvali tuđi što se na ovom forumu jako često događa, većinom kada je hardware u pitanju.

 

meni je moj džep najbitniji, i želim dobiti najviše za svoj novac.

kada se odnosi cijena i kvalitete mreže prebace u korist drugog operatera ja ću rado preći na njihove usluge.

16 godina
offline
Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom

Dugo sam ovdje, nemam razloga favorizirati nikoga, niti pljuvati po nečemu za što nemam pokrića.

 

Ako sam bio na prošloj i koristim trenutnu mrežu, onda znam o čemu pričam. Mijenjao sam i mobitel  i problem je i dalje ostao isti.

Gdje god krenuo, signal t-mobilea stalno varira, čak i u Zagrebu. U Istri me stalno baca u Roaming.

Rijetko je da je signal stalno maksimalan i da mi nudi HSDPA ili (DC)HSPA+ cijelo vrijeme

 

u Daruvaru gdje imam kuću, signal je opća katastrofa, surfanje je gotovo nemoguće. Dok moj stari na VIPu

uredno ima bolji signal i veću brzinu data pristupa.

 

Evo, prijateljev signal Vip u Novom Marofu, sramota da ima bolje nego ja u samom centru Zagreba i moj signal pred koji minutu....

Stojim na prvom katu uz prozor a ne nekom podrumu :)

 

 

Tako da ja sad čekam da mi prebace broj i da prijeđem na Vip. Onda ću vidjeti na čemu sam u konačici.

 

 

VIP - Novi Marof VIP - Novi Marof
Simpa - Maksimir Simpa - Maksimir
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.8.2014 23:58 (Ziga).
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom
LudaRajcica kaže...

jednom Prestigio, NIKADA VISE Prestigio! :D

Loše trolaš fučkaj ga sad,Nevinašce jer ispao bi puno kvalitetniji trol da si napisal "Zdravko Mamič je kupio 50% Hajduka".Cool

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
15 godina
offline
Re: Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom
Marko :D kaže...
Ziga kaže...

Tele2 i Simpa imaju koma signal, provjerio osobno.

Svi znaju da Tele2 ima koma signal, zato je i omogućeno korištenje T-Mobile-ovog signala po istim cijenama.

Ovo za korištenje T-mobilovog signala i dalje vrijedi? Nisam uspio naći posljednje točne podatke tj. ugovore i objašnjenja.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom
Ziga kaže...

Tele2 i Simpa imaju koma signal, provjerio osobno.

 

 

Simpa nije mreža, i ima potpuno isti signal kao T-Mobile.

 

Na Bonbonu 5GB@LTE, 50min i 150sms za 80kn/mj...

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // 4820K@4.6GHz // 6GB DDR3 // R9 280X // Ereboss // Define Mini
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 4:18 (8ax).
13 godina
offline
Re: Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom
Prima007 kaže...

Ovo za korištenje T-mobilovog signala i dalje vrijedi? Nisam uspio naći posljednje točne podatke tj. ugovore i objašnjenja.

Da, to i dalje vrijedi. Samo pazi da kada budeš u roamingu da ne budeš spojen na Vipov signal.

11 godina
offline
Re: Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom
Ziga kaže...
Gdje god krenuo, signal t-mobilea stalno varira, čak i u Zagrebu. U Istri me stalno baca u Roaming.

 

Say what?!?!?!?!  Najvjerojatnije i oko Delnica, u Medjimurju ili negdje uz Dunav uz srpsku granicu, čuo sam i da oko Bosanskog broda isto ima problema... Zigu za "Generalizatora godine..."

 

S druge strane, 4 (četiri) godine živim u Istri,  NITI JEDNOM nisam odletio u roaming osim možda dok sam stajao na HR-SLO granici u bespućima Ćićarije, signala T-Mobilea (a i VIPa) ima do skoro centra Trsta.

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom
Ziga kaže...

Zagreb - Maksimir. Signal je katastrofa

 

Zanimljivo je kako su ljudi osjetljivi čim netko spomene operatera..a bio sam i na tele2, bonbonu i sad na Simpi...

 

Svojom porukom pokušao sam ukazati na beskorisnost ovakvih rasprava ali je više nego očito da u tome nisam uspio. Prošao sam sve tri mreže i većinu njihovih usluga i zaustavio sam se na Simpi ponajviše zbog dobrog signala i niza akcija i pogodnosti koje drugi nemaju ili nisu jednako dobre. Tamo gdje nisu imali dobar signal, "pilio" sam ih svojim porukama, pa sada imam signala gdje ga ranije nisam imao (npr. unutar kuće sam bio nedostupan).

 

marsovac zemaljski kaže...

danas,

a i matematički  ti dokažem da su najjeftiniji

 

 

Zaboravio si Zicer na Tomatu za 29 kuna.

 

Mjesečno trošim 50 kuna na Simpi s Prejakom opcijom kao i ti jer koristim kune s bonus računa iz akcije 100% koja je trajala nekoliko mjeseci, pa se nakupilo kuna na bonus računu. Tako već 10 mjeseci ne plaćam više od 50 kuna mjesečno, a to će još potrajati. Također, imam i dodatne gigabajte na bonus računu iz prošlogodišnje(!) akcije dodatnih megabajta i gigabajta koje HT očito čuva, a da bih došao do njih, moram aktivirati internet opciju (najmanja je za 10 kuna), što radim rijetko, pa mi to nije neki trošak. AFAIK, Tele2 svoje dodatne megabajte daje samo na 30 dana, nakon čega ih poništava ako su neiskorišteni, kao i bonus kune u akciji 25%. Na Tele2 na bonovima nije moguće preusmjeriti poziv kada si nedostupan (nema signala ili ti je krepala baterija), a kada možeš preusmjeriti poziv u drugim situacijama koje su na Tele2 dopuštene, tada poziv naplaćuju po cijene neke osnovne tarife (0,95 ili 0,99 kuna po minuti + uspostava poziva), dok na Simpi takav poziv košta kao i svaki drugi 0,29 kn za uspostavu poziva. Korisnici Simpe mogu koristiti 4G mrežu bez doplate do brzine 7,2 Mbita/s (prošle godine čak nije bilo ograničenja brzine) ili do 75 Mbita/s, dok se Tele2 nije niti javio za koncesiju za 4G mrežu.

 

Koristim mjesečno isti iznos kao i ti, a imam više pogodnosti.

 

marsovac zemaljski kaže...

ne radi se o osjetljivosti, već se radi o lažima kojima se odeđeni fanboy-i trude kako bi uljepšali svoj brand i popljuvali tuđi što se na ovom forumu jako često događa, većinom kada je hardware u pitanju.

 

meni je moj džep najbitniji, i želim dobiti najviše za svoj novac.

kada se odnosi cijena i kvalitete mreže prebace u korist drugog operatera ja ću rado preći na njihove usluge.

 

Bezobrazan si kao i mnogi na ovome forumu. Zaista misliš da su svi osim tebe neznalice i tupani i da se nikada nisu raspitali i isprobali što nudi konkurencija?

 

Ziga kaže...

Ako sam bio na prošloj i koristim trenutnu mrežu, onda znam o čemu pričam. Mijenjao sam i mobitel  i problem je i dalje ostao isti.

Gdje god krenuo, signal t-mobilea stalno varira, čak i u Zagrebu. U Istri me stalno baca u Roaming.

Rijetko je da je signal stalno maksimalan i da mi nudi HSDPA ili (DC)HSPA+ cijelo vrijeme

 

u Daruvaru gdje imam kuću, signal je opća katastrofa, surfanje je gotovo nemoguće. Dok moj stari na VIPu

uredno ima bolji signal i veću brzinu data pristupa.

 

Evo, prijateljev signal Vip u Novom Marofu, sramota da ima bolje nego ja u samom centru Zagreba i moj signal pred koji minutu....

Stojim na prvom katu uz prozor a ne nekom podrumu :)

 

 

Tako da ja sad čekam da mi prebace broj i da prijeđem na Vip. Onda ću vidjeti na čemu sam u konačici.

 

 

Pitanje je ima li HT DC, mada to piše u ovoj Android aplikaciji čije se sličice ovdje vrte.

 

Žali se svojem operateru zbog signala. To sam ja napravio i situacija se popravila. Porukama koje ovdje šalješ nećeš postići baš ništa.

 

Baš me zanima tvoj iskustvo na VIP-u, pa ga ovdje napiši nakon nekoliko mjeseci.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 10:07 (BudalastoStvorenje).
11 godina
offline
Re: Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom
rambox kaže...
LudaRajcica kaže...

jednom Prestigio, NIKADA VISE Prestigio! :D

Loše trolaš fučkaj ga sad,Nevinašce jer ispao bi puno kvalitetniji trol da si napisal "Zdravko Mamič je kupio 50% Hajduka".Cool

ne trolam, govorim apsolutnu istinu :D

 

znam da ista ne postoji ali moj je stav 99,99% tocan! :D

11 godina
offline
Re: Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom
Jovanka kaže...
Ziga kaže...
Gdje god krenuo, signal t-mobilea stalno varira, čak i u Zagrebu. U Istri me stalno baca u Roaming.

 

Say what?!?!?!?!  Najvjerojatnije i oko Delnica, u Medjimurju ili negdje uz Dunav uz srpsku granicu, čuo sam i da oko Bosanskog broda isto ima problema... Zigu za "Generalizatora godine..."

 

S druge strane, 4 (četiri) godine živim u Istri,  NITI JEDNOM nisam odletio u roaming osim možda dok sam stajao na HR-SLO granici u bespućima Ćićarije, signala T-Mobilea (a i VIPa) ima do skoro centra Trsta.

Ja sam tamo negdije 2000 ili 2001 imao VIPov signal u Trstu gore na brdu kod fakulteta! :D i naravno isprobao i uspijesno uspostavio poziv! :D

11 godina
offline
Re: Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom

Nekadašnji NMT/ex 099 je pred 15 godina radio do Venezie! {#}

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
10 godina
neaktivan
offline
Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom

Bio sam jako dugo na Tele2 i imao cesto problema sa signalom u centru ZG-a. Presao sam na VIP i vise nemam problema. Uzeo sam L tarifu bez granica i dobio dodatnih 2GB prometa po 21mbit/sec (ukupno 4GB na 4G) a sve ostalo je manja brzina ali je neograniceno. Pozivi i poruke neograniceno prema svima i bez uspostave poziva a cijena pretplate 160kn mjesecno.

Jos sad uzimam i Duo paket internet i TV koji ce mi dodatno smanjiti i cijenu pretplate na 130kn za mobitel. 

Mislim da je danas VIP najpovoljniji za ono sto nudi.

 

Ne pljujem niti hvalim koga, samo iznosim svoje misljenje.

 

Od kako je VIP kupio BNet, BNet je postao spor sa internetom i sa losom kvalitetom TV programa, zato odlazim sa BNet-a i prelazim u VIP. 

 

Ali svako ima pravo sam sebi odabrati ono sto mu se cini najboljim. Zato je bezveze pricati tko je najbolji a tko najlosiji. Na kraju se sve to vrti u istim granicama i radi se o sitnicama koje nekim ljudima nisu bitne u odabiru operatera dok drugi gledaju na sve. Sve je to relativno.

I Don't Give A Damn
 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom


Jedina korist od ovih poruka je da netko spomene kakvu dobru ponudu ili akciju.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom
LudaRajcica kaže...

ne trolam, govorim apsolutnu istinu :D

 

znam da ista ne postoji ali moj je stav 99,99% tocan! :D

To nije trolanje več pisanje budalaština,Nevinašce puno korisnika(i ja sam jedan od njih) ima Prestigio uređaje s kojima nemaju nikakvih problema.{#}

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
16 godina
offline
Tele2 ima pakete s mobitelom i tabletom

Prebacio se na VIP.

 

Screen je s iste lokacije (kod mene doma) kao i onaj na Simpi, razlike nebo i zemlja.

 

 

 

 

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice