Tenisice s e-ink ekranima

poruka: 11
|
čitano: 2.020
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tenisice s e-ink ekranima".
8 godina
neaktivan
offline
Tenisice s e-ink ekranima
Pa nisu toliko ni skupe s obzirom što nude, neki su Nike-ovi modeli duplo skuplji a nisu ništa posebno.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tenisice s e-ink ekranima

Meni se čini da oni nemaju ništa osim ideje

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Tenisice s e-ink ekranima

a i "plemeniti bouquet" se uklanja mobilnim aplikacijama: luftanjem i sprejevima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Tenisice s e-ink ekranima
Slovo B kaže...
Pa nisu toliko ni skupe s obzirom što nude, neki su Nike-ovi modeli duplo skuplji a nisu ništa posebno.

Ti izgleda ne razumiješ kako Indiegogo funkcionira. Nike-ovi modeli ti za te novce nude obuću koji možeš nositi, dok ovi nemaju nikakav funkcionalan prototip, pa traže naivčine koji će uplatiti novce za nešto što ne postoji. Lako je obećavati brda i doline, ali dajte vi nama prvo funkcionalan prototip, pa onda tražite novce.

 

S obzirom na animaciju, oni misle šivati preko ekrana, koji će i dalje biti upotrebljiv, koji će bez poteškoća podnositi sva opterećenja i naprezanja koja tenisice podnose. Ideja nije toliko loša, ali dajte vi prvo nama da vidimo kako će to funkcionirati.

 

Daj si zamisli ideš po cesti i neko ti pusti p0rn na tenisice ...

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2015 18:35 (formula1live).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tenisice s e-ink ekranima
formula1live kaže...

 Daj si zamisli ideš po cesti i neko ti pusti p0rn na tenisice ...

 Impliciraš da taj netko ne bih bio sam ja. 

Koristimo domaće proizvode za pranje zuba - Kalodont (Saponia Osijek)
8 godina
neaktivan
offline
Tenisice s e-ink ekranima

Obicno to izgleda losije od prezentacije,al kupio bi kad bilo bar slicno :) i malo para traze za razvoj.sa tim parama mogu napraviti  prototip i srediti par kvaka koje ce se sigurno pojaviti a koje nisu planirali 

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Tenisice s e-ink ekranima
formula1live kaže...

Lako je obećavati brda i doline, ali dajte vi nama prvo funkcionalan prototip, pa onda tražite novce.

 

I da prikažu prototip, stvarno ne znam tko je zainteresiran na tenisicama imati nekakve animacije?

Retardacija samo takva...

Ali dobro, ipak živimo u jednom narcisoidnom-selfie vremenu pa vjerujem da bi se ovo razgrabilo u svrhu osobnog preseravanja.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Tenisice s e-ink ekranima
Znam da je ovo samo prezentacija ali i da su tri puta lošije opet nije toliko skupo
16 godina
offline
Tenisice s e-ink ekranima

Zanimljiva ideja, ali kao što je par postova gore rečeno, treba napraviti funkcionalni prototip koji će se koristiti neko vrijeme pa da se vidi kako će to šljakati.

 

Imam osjećaj da tu nema puno toga osim ideje, a velika je razlika imati neku stvar u izlogu a drugo ju nositi danima na nogama.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tenisice s e-ink ekranima
Odlicna idea, al eto malo crnjaka; Vec vidim tisuce add-on_ova svakim korakom (te frustrirajuce van damme rokanje po prolaznicima😁). Zelite skin.... in application push, daj 💰 😶. Zelite uklonit sve te silne reklame s vasih tema, daj 💰😶. Zelite batt na 100% kk bi drugi mogli bolje vidjet vase kreacije (u "S" modelu staviti ce mo jacu batt, hvala) .... hodaj brze😵. Ahhh sto volim ovaj kapitalisticki zivot. 😒
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Tenisice s e-ink ekranima

Ovo bi trebalo poslat na Idubbbz TV da fino popljuje u svojoj emisji "Indiegogo Excrement" na jubitubiju. Slobodno pogledajte "Indiegogo Excrement" i "Kickstarter Crap", smijeh zagarantiran. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice