Teodoor - pametna Bluetooth bravica

poruka: 8
|
čitano: 1.894
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Teodoor - pametna Bluetooth bravica".
10 godina
offline
Teodoor - pametna Bluetooth bravica

Zgodna stvarčica sa aspekta funkcionlanosti. Teodoor šljaka kao automatska vremenska brava, ima mogućnost alarama kod neovlaštenog pristupa, mogućnost udaljenog upravljanja...sve ovo opravdaca cijenu. A, uz to je i pametna brava, te cool izgleda, te je u trendu.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Teodoor - pametna Bluetooth bravica

Za nezahtjevne objekte super, ali kako staviti u istu rečenicu rječ sigurnost sa: više korisnika, Bluetooth, Wi-Fi , internet,

Po mom mišljenju nikako.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Teodoor - pametna Bluetooth bravica

Ne kickstarteru vec ima pametna brava https://www.kickstarter.com/projects/1425492550/sesame-your-key-reinvented plus koristi enkripciju o kojoj nema ni rijeci kod Teodoora.

Ovi na kickstarteru opce ne gledaju ko kaj starta glavno da se lova okrece a to kaj ljudi rade duplikate nema veze.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.5.2017 8:48 (NEW_MAN).
16 godina
offline
Re: Teodoor - pametna Bluetooth bravica
NEW_MAN kaže...

Ne kickstarteru vec ima pametna brava https://www.kickstarter.com/projects/1425492550/sesame-your-key-reinvented plus koristi enkripciju o kojoj nema ni rijeci kod Teodoora.

Ovi na kickstarteru opce ne gledaju ko kaj starta glavno da se lova okrece a to kaj ljudi rade duplikate nema veze.

 Ma još je super situacija glede duplikata. Da se kickstarter otvori nama balkancima, preko noći bi nahrlili mali barišići i zaspamali cijeli kickstarter s copy-paste projektima...

11 godina
offline
Re: Teodoor - pametna Bluetooth bravica
PzKpfw kaže...

Zgodna stvarčica sa aspekta funkcionlanosti....

 nešto mi je palo na pamet po pitanju funkcionalnosti...

izađeš van s mobitelom pri kraju baterije, dok se vratiš mobitel se ugasio, punjač u kući, a teodor te ne jebe ni pol posto 

10 godina
online
Re: Teodoor - pametna Bluetooth bravica
NEW_MAN kaže...

Ne kickstarteru vec ima pametna brava https://www.kickstarter.com/projects/1425492550/sesame-your-key-reinvented plus koristi enkripciju o kojoj nema ni rijeci kod Teodoora.

Ovi na kickstarteru opce ne gledaju ko kaj starta glavno da se lova okrece a to kaj ljudi rade duplikate nema veze.

 Koliko je meni poznato ovakve stvari se odavno prodaju pun ih je Aliex i bitno su jeftinije od ovoga. Obično je to cila brava sa štitom i kvakom ne samo cilindar + sve manje više imaju dodatni način otključavanja tipa obični ključ ili keypad.

16 godina
offline
Teodoor - pametna Bluetooth bravica

Prvo sam pročitao: pametna Bluetooth bradavica 

I'm silicon-based life-form
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Teodoor - pametna Bluetooth bravica

Neš ti vijesti. Takvih spravica ima nekoliko već duže vrijeme na tržištu. Ja osobno koristim Danalock koji radi preko plavog zuba ali i Z-wave protokola pa je spojen na moju pametnu kuću i ne moram zasebno kupovati wi-fi modul a i što se tiče trošenja baterije tu je Z-wave daleko napredniji. Klinci imaju Danalock aplikaciju na mobovima i otvaraju vrata preko blutootha a žena i ja iz cijelog svijeta :)

Isti ovakav proizvod su prije 1g pustili Austrijanci i zove se Nuki i ima dobru enkripciju. Ima tu još Yale lock itd.

 

Uglavnom imati kampanju sa idejom proizvodnje proizvoda koji je cijenom i featurima inferioran postojećim je čisti BS i hazard za potencionalne investitore.

 

 

Democracy is not for the people
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice