Tesla kreće u proizvodnju nečega što nije automobi

poruka: 10
|
čitano: 1.833
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tesla kreće u proizvodnju nečega što nije automobi".
16 godina
offline
Tesla kreće u proizvodnju nečega što nije automobi

mozda se radi o biciklima...

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tesla kreće u proizvodnju nečega što nije auto

Ja sam prvo pomislio baterije kad sam procitao naslov (sto u clanku i sugerira), ali vidis moze biti i da budu bicikli.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
15 godina
offline
Tesla kreće u proizvodnju nečega što nije automobi

možda predstavi "pametan sat" s autonomijom od 19 sati, koji radi jedino uparen s modelom S, a prodaje se samo prosvijećenim pravovjernim hodočasnicima na koljenima koji se šibaju imelom, uz dva pisma preporuke (od kojih jedna obavezno od obiteljskog psihijatra) te najavu preko tajnice, 666 dana unaprijed  

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 3 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Tesla kreće u proizvodnju nečega što nije automobi

Baterijsko/solarni sustav za značajnu uštedu u kućanstvima. Cijena već od 40.000$ za garsonjere i vikendice!

Freak Show Inc.
 
4 2 hvala 0
16 godina
offline
Tesla kreće u proizvodnju nečega što nije automobi

Smartwatch koji može izdržati više od jedan dan s jednim punjenjem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Tesla kreće u proizvodnju nečega što nije automobi

Cijeli je neodoljiv. Ah... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tesla kreće u proizvodnju nečega što nije auto
Friday kaže...

Baterijsko/solarni sustav za značajnu uštedu u kućanstvima. Cijena već od 40.000$ za garsonjere i vikendice!

 

Da, znacajne ustede koje se pocinju ostvarivati kada otplatis tih 40,000 i dok ne pokrepa (pogotovo akui).

16 godina
odjavljen
offline
Re: Tesla kreće u proizvodnju nečega što nije auto
Drazen kaže...
Friday kaže...

Baterijsko/solarni sustav za značajnu uštedu u kućanstvima. Cijena već od 40.000$ za garsonjere i vikendice!

 

Da, znacajne ustede koje se pocinju ostvarivati kada otplatis tih 40,000 i dok ne pokrepa (pogotovo akui).

 

Znam, zato sam i napisao to. Prvih 100 godina je najteže!

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: Tesla kreće u proizvodnju nečega što nije auto
Friday kaže...

Baterijsko/solarni sustav za značajnu uštedu u kućanstvima. Cijena već od 40.000$ za garsonjere i vikendice!

 stvarno si ironican, nema sto :D

 

sjedi, -1 :D

13 godina
neaktivan
offline
Re: Tesla kreće u proizvodnju nečega što nije auto
slažem se. ideja za kućanstva je stvarno urnebesna. čisto sumnjam kako je milijardu malih sustava učinkovitije od centraliziranog distribucijskog centra.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice