Tesla po prvi puta u plusu

poruka: 16
|
čitano: 5.130
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tesla po prvi puta u plusu".
16 godina
offline
Tesla po prvi puta u plusu

Samo treba uc u bios i overclockat na 60 KW.

- Psiho246
Moj PC  
41 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tesla po prvi puta u plusu
trziste el automobila nije malo nego su cijene i ponuda nikakvi. Kad se to sredi, i prodaja ce ici..
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Re: Tesla po prvi puta u plusu

Čuj s vremenom ćemo na jubitu imati: How to overclock your car {#}

Daj mi svoj mozak na dva sata i više nikad nećeš biti isti
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tesla po prvi puta u plusu
fredii kaže...

Čuj s vremenom ćemo na jubitu imati: How to overclock your car {#}

 

To vec ima podulje vrijeme pogotovo za dizelase i benzince s turbinom.

14 godina
offline
Tesla po prvi puta u plusu

kamo se moze kupit takav auto? kakva je cijena? jel se moze registrirat u HR...koja je snaga motora?

TiONiO
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tesla po prvi puta u plusu
Psiho246 kaže...

Samo treba uc u bios i overclockat na 60 kWh.

Physics nazi {#}

its summer in here...
13 godina
neaktivan
offline
Tesla po prvi puta u plusu

kako im se isplati davat ljudima nove baterije

koje oni mogu i ne moraju otkljucat

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tesla po prvi puta u plusu

A Rimac Concept_One u ubrzanju pobijedio Ferrarija... Da nije Hrvatska već bi bilo 5 modela i prodaja u nebu.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tesla po prvi puta u plusu
Tionio kaže...

kamo se moze kupit takav auto? kakva je cijena? jel se moze registrirat u HR...koja je snaga motora?

http://www.autoportal.hr/index.php/novostic/4581

Pravi programeri programiraju binarno!
13 godina
offline
Re: Tesla po prvi puta u plusu
logik kaže...

A Rimac Concept_One u ubrzanju pobijedio Ferrarija... Da nije Hrvatska već bi bilo 5 modela i prodaja u nebu.

Prošle godine su dobili narudžbu,iz Španjolske! Ali naravno,za to se ne zna,jer su svi mediji pisalo o Severini,Rozgi,Sanaderu,Modnom mačku,i sličnim životinjama. No dobro. 

 

Optimizam je nedostatak iskustva.
16 godina
offline
Re: Tesla po prvi puta u plusu
logik kaže...

A Rimac Concept_One u ubrzanju pobijedio Ferrarija... Da nije Hrvatska već bi bilo 5 modela i prodaja u nebu.

uz dužno poštovanje rimcu, meni na tom video izgleda ko da Concept_One štopa ferrarija i da ovaj drugi ima prostora, bio bi u najmanju ruku jednak sa conceptom..

 

turbojc kaže...
logik kaže...

A Rimac Concept_One u ubrzanju pobijedio Ferrarija... Da nije Hrvatska već bi bilo 5 modela i prodaja u nebu.

Prošle godine su dobili narudžbu,iz Španjolske! Ali naravno,za to se ne zna,jer su svi mediji pisalo o Severini,Rozgi,Sanaderu,Modnom mačku,i sličnim životinjama. No dobro. 

 

i sad ti španjolci rade svoj auto na rimčevoj bazi..

kod nas niš nemre uspjeti

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
offline
Tesla po prvi puta u plusu

Ne znam rade li ga,pošto je tamo ogromna kriza,i malo tko se usudi upuštati u takve stvari,bar je bila kriza,ne znam je li još.

Ali govorim kao za osobu,pojedinačno da ga je naručila,a sada,koji je uistinu razlog tomu naručivanju,ne znam. Ali valjda će se i Rimac proveseliti. ^^ 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tesla po prvi puta u plusu
turbojc kaže...
logik kaže...

A Rimac Concept_One u ubrzanju pobijedio Ferrarija... Da nije Hrvatska već bi bilo 5 modela i prodaja u nebu.

Prošle godine su dobili narudžbu,iz Španjolske! Ali naravno,za to se ne zna,jer su svi mediji pisalo o Severini,Rozgi,Sanaderu,Modnom mačku,i sličnim životinjama. No dobro. 

 

 Napravili su im super auto, ali to je bila spačka - španjolci su uzeli pare iz eu fondova za razvoj ekološkog demo automobila, dali pola para rimcu, on sve napravio,

pa oni nakeljili svoje ambleme i ime. No mislim, nije sve tako crno bijelo-Rimac nema tolike milijune na raspolaganju da može drobit aute za crash testove i
homologaciju, pa je dogovorio neku suradnju sa tim španjolcima( koji imaju upravo testne poligone i EURO NCAP. No ipak šteta.
Nadam se da će oni koji budu testirali automobil se ipak toliko raspitati da znaju tko ga je doista napravio. Inače super mi je, tehnika samo u kabini je
nevjerojatna za jednu takvu manufakturicu kao što je sveta nedjelja:)

ajde kad već postam, malo trkice po parkingu u Dubaiju, Originalan COncept one versus Ferrari 458.

Preizlizan je doduše asfalt ovdje pa je concept proklizao od prevelikog okretnog momenta.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.4.2013 18:51 (overhaul).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tesla po prvi puta u plusu
turbojc kaže...
logik kaže...

A Rimac Concept_One u ubrzanju pobijedio Ferrarija... Da nije Hrvatska već bi bilo 5 modela i prodaja u nebu.

Prošle godine su dobili narudžbu,iz Španjolske! Ali naravno,za to se ne zna,jer su svi mediji pisalo o Severini,Rozgi,Sanaderu,Modnom mačku,i sličnim životinjama. No dobro. 

 

Znam, i par u UAE.

 

A Španjolci stavljaju pod svoje ime isti auto.

 

To je električni auto BTW, ubrzanje je brže od bilokojeg Ferrarija, pa čak i Lamba.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
14 godina
offline
Re: Tesla po prvi puta u plusu

naftni lobij će vas pokopat

12 godina
neaktivan
offline
Tesla po prvi puta u plusu

Bas danas citam vijest o udesu u kojem je ucestvovao Teslin model S. Ubio dvoje ljudi u Hondi Accord, a vozac modela S prosao sa manjim ozljedama. http://jalopnik.com/tesla-model-s-driver-veers-into-oncoming-traffic-kills-466292380

 

Sto se tice ovog Rimcevog, mislim da ovaj spanski Volar-E ne moze nikako to proizvoditi kao svoje. To je primjerak samo za pokazivanje. :D   Njima je EU dala pare za razvoj elektricnog automobila, a oni su sa tim parama kupili gotov proizvod od Rimca.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice