Teslin Model 3 moći će se naručiti od ožujka

poruka: 19
|
čitano: 3.266
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Teslin Model 3 moći će se naručiti od ožujka".
12 godina
neaktivan
offline
Teslin Model 3 moći će se naručiti od ožujka
 
3 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Teslin Model 3 moći će se naručiti od ožujka

Dobio je i vratio.Elon je zakon.....

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Teslin Model 3 moći će se naručiti od ožujka
Ivo Robić kaže...

Mozda mu moze nas Rimac posten decko da pomogne tom americkom hostapleru koji je dobio 400 miljuna dolara pomoci od drzave.

 

Mislim da bi mu od koristi bio vise rimcev stari jer bi mu objasnio kako izvuc od drzave 400 milijardi dolara.

 
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Teslin Model 3 moći će se naručiti od ožujka

Ne samo da je vratio (465 milijuna dolara), nego uz kamate i to godinama prije roka, nitko od ostalih proizvođača nije vratio ni do danas.

USA (porezni obveznici) su na Tesli zaradili dvadesetak milijuna dolara. Informiraj se prije nego što napišeš neku glupost.

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Teslin Model 3 moći će se naručiti od ožujka

VolksTesla? odmah uzimam 10 komada. za van, molim lijepo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Teslin Model 3 moći će se naručiti od ožujka

Tek za 2 godine? Da rade u 3 smjene pa mi nestrpljivi prije vidimo review auta za kojeg nikada necemo imati dovoljno suske?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Teslin Model 3 moći će se naručiti od ožujka

 

Ljigavo.

 

 

Ponekad se i na Jutarnjem provuče dobar članak

 

 

.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2015 10:11 (maximilian).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Teslin Model 3 moći će se naručiti od ožujka
maximilian kaže...

 

Ljigavo.

 

 

Ponekad se i na Jutarnjem provuče dobar članak

 

 

I što s tim?
Gledaj krupniju sliku. SpaceX je važan Sjedinjenim Državama da prestanu ovisiti o Rusima jer sami ne mogu na ISS. Naravno da će uz to pogurati i Tesla Motors.

On 16 September 2014, NASA chose SpaceX and Boeing as the two companies that will be funded to develop systems to transport U.S. crews to and from the space station. SpaceX won $2.6B to complete and certify Crew Dragon spacecraft by 2017. (Boeing won $4.2B to complete and certify their CST-100.) The contracts include at least one crewed flight test with at least one NASA astronaut aboard. Once Crew Dragon achieves NASA certification, the contract requires SpaceX to conduct at least two, and as many as six, crewed missions to the space station.

https://en.wikipedia.org/wiki/SpaceX#NASA_collaborations

http://waitbutwhy.com/2015/08/how-and-why-spacex-will-colonize-mars.html

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2015 16:32 (MdN).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Teslin Model 3 moći će se naručiti od ožujka

I što s tim?

 

Kakve veze ima tvoj drobež sa Tesla Motors?

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2015 16:48 (maximilian).
12 godina
offline
Re: Teslin Model 3 moći će se naručiti od ožujka
maximilian kaže...

 

Ljigavo.

 

 

Ponekad se i na Jutarnjem provuče dobar članak

 

 

.

 Clanak je glup, pisan od strane nekog mastodonta koji ne bi shvatio nove trendove da ga pregaze na cesti. Teslina dionica nije nimalo precijenjena, jer u njoj je sadrzana i tvrtkina buducnost. Koja je puno svjetlija od vecine drugih proizvodjaca.

 

Vlada ne subvencionira Teslina vozila, nije Tesli dala novac za razvoj modela S (niti ju je spasila, taj novac je dosao nakon sto je tvrtka dobila nove ulagace), nego vlada subvencionira elektricna vozila i elektricne proizvodjace. Tko god zeli moze proizvesti el auto i pokupiti poticaj. A tko ne zeli, moze nastaviti i dalje po starom i kupovati co2 kredite od onih koji su voljni igrati po novim pravilima i ulagati u razvoj.

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Teslin Model 3 moći će se naručiti od ožujka

Tvrtkina budućnost je slijedeća:

 

Ako i kada uspiju proizvesti kvalitetan električni auto tada će već postojati električni automobili od Toyote, Mercedesa i Audija koji će ga prešišati u kvaliteti, cijeni i upotrebljivosti. Navedene firme naveliko eksperimentiraju s tim samo se odgovorno ponašaju prema dioničarima i ne puštaju van poluproizvode i gubitke. Možda zato što nisu na državnoj sisi.

 

Prije par mjeseci vozio sam se u Cadillac Escalade kod partnera u Češkoj, top američki auto, cijena od 80 - 100.000 USD u USA (kod nas bio bi zbog trošarine oko 1.300.000 kn, motor 6,2l). Mercedes C klase pere ga u svim aspektima kvalitete i udobnosti. Hebiga, tako je.

 

15 godina
neaktivan
offline
Teslin Model 3 moći će se naručiti od ožujka

Po cemu je to Model S nekvalitetan proizvod? Ti si ga osobno vozio od Aljaske do Sahare pa znas da se kvari na hladnome ili je to zato sto je iz SAD?

Svaki vijak u automobilu mora biti homologiran prije nego auto krene u serijsku proizvodnju i ne vjerujem da bi Tesla koja gradi imidz, skuplja lovu i reputaciju dopustila sebi los proizvod. Ako imas resursa za sve to onda ti kvaliteta nebi smjela biti problem.

 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Teslin Model 3 moći će se naručiti od ožujka

Tesla cigla efekt..  kvarovi na transmisijama, buka (na električnom automobilu!?), ... još.. ima toga kao na korejskom autu prije 15 godina..

 

Unutrašnji dizajn kao sofisticirana mikrovalna pećnica ali to je moje osobno mišljenje.

 

Zaključak za kraj moje diskusije: Da imam toliko para taj auto bio bi moj zadnji izbor, da imam para kao Musk kupio bih jedan (ili dva različite boje) za vožnju po Jarunu rano navečer

 
1 5 hvala 0
13 godina
offline
Teslin Model 3 moći će se naručiti od ožujka

Ovaj model će biti prekretnica kako za tvtku tako i za može se reći cijelu industriju el. automobila (ako Nissan ne izbaci prije Leaf nove generacije). U modelu s osnovnim bat. paketom biti će moguće ostvarivati autonomiju od 200 milja.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Teslin Model 3 moći će se naručiti od ožujka
maximilian kaže...

Tesla cigla efekt..  kvarovi na transmisijama, buka (na električnom automobilu!?), ... još.. ima toga kao na korejskom autu prije 15 godina..

 

Unutrašnji dizajn kao sofisticirana mikrovalna pećnica ali to je moje osobno mišljenje.

 

Zaključak za kraj moje diskusije: Da imam toliko para taj auto bio bi moj zadnji izbor, da imam para kao Musk kupio bih jedan (ili dva različite boje) za vožnju po Jarunu rano navečer

 Bilo bi najbolje da vise ne pises na ovu temu.

Tvoje nepoznavanje fizike, tj. nastajanja ''buke'' ili bilo kakvih zvukova je ravno nuli.

Valjda se nikad nisi vozio u bilo kojem autu brže od 110 km/h. Da jesi primjetio bi da kad pređes te brzine dolaze do većeg izražaja druge vrste buke tj. drugih izvora buke nego na niskim brzinama.

PS. Korejski auti su sasvim dobre kvalitete. 

12 godina
offline
Re: Teslin Model 3 moći će se naručiti od ožujka
maximilian kaže...

Tvrtkina budućnost je slijedeća:

 

Ako i kada uspiju proizvesti kvalitetan električni auto tada će već postojati električni automobili od Toyote, Mercedesa i Audija koji će ga prešišati u kvaliteti, cijeni i upotrebljivosti. Navedene firme naveliko eksperimentiraju s tim samo se odgovorno ponašaju prema dioničarima i ne puštaju van poluproizvode i gubitke. Možda zato što nisu na državnoj sisi.

 

Prije par mjeseci vozio sam se u Cadillac Escalade kod partnera u Češkoj, top američki auto, cijena od 80 - 100.000 USD u USA (kod nas bio bi zbog trošarine oko 1.300.000 kn, motor 6,2l). Mercedes C klase pere ga u svim aspektima kvalitete i udobnosti. Hebiga, tako je.

 

 Dijete drago, aj ti lijepo na teme o kojima mozda nesto znas. Tesla ima toliki first mover advantage da to uopce nije pristojno apominjat, a posebno u usporedbi s ovim mastodontima koje spominjes. Samo im je infrastruktura punjaca takva da ih oni nikad nece dostici. A di je tu jos tvornica baterija i sve sto su razvili u zadnjih 10 godina. Tu je element cijene. Punjaci su upotrebljivost koju nijedan drugi proizvodjac nece dostici. Jos ostaje kvaliteta. Koja, gle cuda, nema veze s kolicinom koze i drveta koju nagruvas u auto. Ali kako bi ti to znao...

12 godina
offline
Re: Teslin Model 3 moći će se naručiti od ožujka
maximilian kaže...

Tesla cigla efekt..  kvarovi na transmisijama, buka (na električnom automobilu!?), ... još.. ima toga kao na korejskom autu prije 15 godina..

 

Unutrašnji dizajn kao sofisticirana mikrovalna pećnica ali to je moje osobno mišljenje.

 

Zaključak za kraj moje diskusije: Da imam toliko para taj auto bio bi moj zadnji izbor, da imam para kao Musk kupio bih jedan (ili dva različite boje) za vožnju po Jarunu rano navečer

 Buka, dijete drago, nema veze s elektricnim motorima. Iovako na autoputu ogromna vecina buke dolazi od karoserije, retrovizora, a ne motora, cak ni dizela.

 

Super da linkas clanak koji je kao prvo star, kao drugo opovrgnut, kao i test onog novinara koji je kakti ostao bez struje, a zaboravio je da tesla ima sve podatke njegove voznje u tom 'objektivnom' testu.

9 godina
offline
Re: Teslin Model 3 moći će se naručiti od ožujka
maximilian kaže...

Tesla cigla efekt..  kvarovi na transmisijama, buka (na električnom automobilu!?), ... još.. ima toga kao na korejskom autu prije 15 godina..

 

Unutrašnji dizajn kao sofisticirana mikrovalna pećnica ali to je moje osobno mišljenje.

 

Zaključak za kraj moje diskusije: Da imam toliko para taj auto bio bi moj zadnji izbor, da imam para kao Musk kupio bih jedan (ili dva različite boje) za vožnju po Jarunu rano navečer

 Gubis vrijeme na Bug forumu, to je uporiste HDZ glasaca, rimokatolicke crkve i ustaske desnice. Svako misljenje koje razlikuje od njihovog bit ce popljuvano. Uzori MS, Mate Rimac, Sanader, Francetic

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2015 0:20 (pravi_covijek).
14 godina
offline
Re: Teslin Model 3 moći će se naručiti od ožujka

bait/10

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice