Teslom kroz Europu u dva tjedna

poruka: 25
|
čitano: 2.622
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Teslom kroz Europu u dva tjedna".
15 godina
neaktivan
offline
Teslom kroz Europu u dva tjedna

Kog boli briga di se ovaj pozer voza? Zaista WTF.

 

I još predstavljate to kao "projekt" jel itko od vas ikada napravio neki projekt. Koja glupost. "projekt" sjest u auto i vozit neš ti projekta...

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2016 10:13 (mislav_01).
Moj PC  
20 7 hvala 2
15 godina
online
Teslom kroz Europu u dva tjedna

"Poznati" poduzetnik? Nikad čuo za njega a bogme me nit gugl nije podsjetio. također mu je nešto mutan prvi milijun

 
4 4 hvala 1
16 godina
offline
Re: Teslom kroz Europu u dva tjedna
Ges kaže...

"Poznati" poduzetnik? Nikad čuo za njega a bogme me nit gugl nije podsjetio. također mu je nešto mutan prvi milijun

 Naslijedio lanac ljekarni te isti odmah utopio Atlanticu ako se dobro sjećam. Tako da mu prvi milijun nije mutan ali da je "poduzetnik" koji je nešto stvorio nisam baš ziher.

Democracy is not for the people
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2016 10:20 (JudgeDredd).
11 godina
neaktivan
offline
Teslom kroz Europu u dva tjedna

Nemreš vjerovat koliko jalnih i zavidnih komentara. Ok, čovjek nije izmislio "čistu energiju" ali se nekaj događa. Daj manje jambrajte i više radite goddamnit...

 
6 19 hvala 1
10 godina
offline
Teslom kroz Europu u dva tjedna

Frajer uzme Model S koji ima najveći domet od svih električnih vozila i složi plan puta kroz gradove koji imaju odlično(ako ne i najbolje u Europi) razvijenu infrastrukturu za punjenje baterija da bi "bi pokazao da se električni automobili mogu koristiti i u zemljama koje nemaju idealnu infrastrukturu za punjenje baterija, te razbio predrasude o malom dometu električnih vozila"

 

Neš ti poduhvata. Uzmi prosječno vozilo na električni pogon i vozi se kroz zemlje koje nemaju dobru pokrivenost postajama za punjenje kao što je velika većina istočnoeuropskih zemalja pa onda možemo pričat o promociji električnih vozila. Ovo je samo preseravanje i reklama za Tesline automobile, ništa više.

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
 
10 5 hvala 1
14 godina
offline
Teslom kroz Europu u dva tjedna

Baš me zanima kako će proći od Istanbula kroz Bugarsku i Rumunjsku i koliko će mu trebat jer tamo nema bas brzih DC punjača. A niti kroz Poljsku.

Od Nordkappa do Zagreba je mreža Tesla Superchargera pa tu neće biti problema. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Teslom kroz Europu u dva tjedna
agent_00klc kaže...

Baš me zanima kako će proći od Istanbula kroz Bugarsku i Rumunjsku i koliko će mu trebat jer tamo nema bas brzih DC punjača. A niti kroz Poljsku.

Od Nordkappa do Zagreba je mreža Tesla Superchargera pa tu neće biti problema. 

 Imaju ih i Sofija i Bukurešt i Białystok

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
15 godina
neaktivan
offline
Re: Teslom kroz Europu u dva tjedna
tombomcom kaže...

Nemreš vjerovat koliko jalnih i zavidnih komentara. Ok, čovjek nije izmislio "čistu energiju" ali se nekaj događa. Daj manje jambrajte i više radite goddamnit...

 

Nema ništa jalno u kritici malo slobodnijeg govora. Dakle tip je cisti pozer, ima "projekt" koji je da sjest u auto i sljedit GPS po europi jer eto, valjda, da ga se reklamira u BUGu. Nešto u zadnje vrijeme nema u medijima pa treba to ispraviti.

 

Sve u svemu pozersko-hipsterski jadno i siguran sam da BUG moze pisati o nekim stvarnim projektima, a ne dokonoj zajebanciji nekog tamo lika kojemu je projekt voznja automobilom, nešto što i srednjoškolsci shvacaju kao niš posebno.

 

Mislim ja znam da BUGovci nemaju ambicije, volje, znanja i/ili želje nešto napraviti od ovog portala al ovo je stvarno, meni, smiješno. Projekt...L O L

 

 

Da ne pljujem napamet, i da je ovaj "projekt" shvacen ozbiljno ne bi stajao u gradovina, sa autom od 100,000€ i onda reko eto jesam vam rekao da svatko moze el. autom ic di oce jer mi je ova karta dovoljna za reci ok moguce je. Izgleda da investicije samoprozvanog angel investitora ne osiguravaju dovoljno medijskog prostora ili nema više naivaca koji puše "poduzetnika" pa se treba krenuti u novu rundu reklame. Uglavnom, ništa hvale vrijedno, zanimljivo ili interesantno ne vidim u ovom "projektu" smatram ovo uvredom za rijec "projekt" čak.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2016 11:01 (mislav_01).
13 godina
offline
Teslom kroz Europu u dva tjedna

Zanimljivo da je zaobišao Dansku koja je inače puna Tesli ( najprodavaniji auto https://electrek.co/2016/01/07/denmarks-best-selling-december-electric-car-tesla-model-s/ ) i koja je sa Švedskom povezana mostom, dakle nije ju trebao zaobilzatiti trajektom...

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Teslom kroz Europu u dva tjedna
mislav_01 kaže...
 smatram ovo uvredom za rijec "projekt" čak.

 

 

Iako se slažem da je ovaj projekt tek snimanje i praćenje godišnjeg odmora glavnog lika, to je i dalje projekt. Skroman, nezahtjevan, malešan, ali je i dalje projekt. Ako napravi kakav zgodna filmić ja ću ga sigurno i rado pogledati jerbo turske i ine sapunice i dnevnik ionako ne gledam i nikako ne podnosim. 

Morao je napraviti plan puta, moral je dobiti medijsku pokrivenost, lako moguće da si je našel pokojeg sponzora pa da mu ispadne malo jeftinije. Koliko god je to banalno i dalje zahtjeva neko rudimentarno planiranje pa je i dalje stvar projekt.

Da zaista ti komentar malo zvuči kao da ti je krivo što lik ima zgodnu igračku sa kojom se ide igrati i sa time se još hvali - kako se samo usudi izazivati ;-).

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2016 12:28 (Sroljo the second).
15 godina
online
Re: Teslom kroz Europu u dva tjedna
JudgeDredd kaže...
Ges kaže...

"Poznati" poduzetnik? Nikad čuo za njega a bogme me nit gugl nije podsjetio. također mu je nešto mutan prvi milijun

 Naslijedio lanac ljekarni te isti odmah utopio Atlanticu ako se dobro sjećam. Tako da mu prvi milijun nije mutan ali da je "poduzetnik" koji je nešto stvorio nisam baš ziher.

 gugl kaže da mu je posao s ljekarnama bio tek kasnije, kad je već imao para i kad je staru zaposlio da ih vodi. dakle prvi milijun je mutan i dalje...

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2016 12:50 (Ges).
16 godina
offline
Re: Teslom kroz Europu u dva tjedna
tombomcom kaže...

Nemreš vjerovat koliko jalnih i zavidnih komentara. Ok, čovjek nije izmislio "čistu energiju" ali se nekaj događa. Daj manje jambrajte i više radite goddamnit...

 Malo jesmo jalnuši  jer lik vozi Teslu a mi ne i čak mi ne smeta njegov nagon za samopromociju. Ono što mi smeta je činjenica da uz toliki broj potencijalno kvalitetnijih vijesti i članaka na Bug-u mi sve više gledamo ovaj tip članaka bez neke prave supstance. Zar nije dokaz ovog projekta da se weba skupiš listu punionica i napraviš rutu u svojoj omiljenoj navigaciji (Sygic ako netko pita) i to je to. Pravi projekt bi bio da je napravio analizu svih trenutno dostupnih električnjaka i za svakog, o odnosu na njegovu autonomiju, napravio zone u kojima se može kretati pa da onda svekoliko pučanstvo ima stvarni pregled stanja 

Democracy is not for the people
8 godina
offline
Teslom kroz Europu u dva tjedna

Sviđalo se nekome ili ne, tip je ovim "projektom" napravio promociju i električnog automobila i sebe. Ako on može ići od jedne punionice do druge mogu i drugi. Zapravo ništa novo. U pionirsko doba avijacije piloti su letjeli rutama kojima nitko nije letio da bi dokazali da se avionom može svugdje stići. Tako se promovora novo prijevozno sredstvo!

A vi, dragi građani, nemojte biti zavidni. Ako je čovjek uspješan i bogat - neka mu! Ovako ispada po onom starom, nevaljalom: "Lopovi su svi koji su bogatiji od mene, ljenčine su svi koji su siromašniji od mene!"

 
6 1 hvala 0
15 godina
offline
Teslom kroz Europu u dva tjedna

ak baš nekoga gricka kaj taj radi u životu, eo nečega. a propos "projekta" - ovo u potpunosti redefinira izričaj "sviranje qrcu". hrvatska je puna šofera koji "promoviraju" vožnju krame starije od 20 godina, a eu je krcata navodno izvrsnim hrvatskim radnicima koji promoviraju rvacku nezaposlenost, kaos od države i bezobrazno izrabljivanje, osobito od strane privatnika. napišite koju i o tome. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2016 14:13 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Teslom kroz Europu u dva tjedna
Ajar kaže...

ak baš nekoga gricka kaj taj radi u životu, eo nečega. a propos "projekta" - ovo u potpunosti redefinira izričaj "sviranje qrcu". hrvatska je puna šofera koji "promoviraju" vožnju krame starije od 20 godina, a eu je krcata navodno izvrsnim hrvatskim radnicima koji promoviraju rvacku nezaposlenost, kaos od države i bezobrazno izrabljivanje, osobito od strane privatnika. napišite koju i o tome. 

 upravo sam shvatio zašto ja nisam bogat: radio sam isto što i ovaj lik samo za razliku od njega, ja sam uvijek sve davao za džabe a dok je on za pare snimao igrice svojim "prijateljima". glup ja, radim to i dan danas...

15 godina
offline
Re: Teslom kroz Europu u dva tjedna
Ges kaže...

 upravo sam shvatio zašto ja nisam bogat: radio sam isto što i ovaj lik samo za razliku od njega, ja sam uvijek sve davao za džabe a dok je on za pare snimao igrice svojim "prijateljima". glup ja, radim to i dan danas...

 znam da ti nije utjeha ali nisi jedini. na svu sreću postoje različiti oblici "bogatstva" pa sam si ja hepi iako statistički siromašan. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Teslom kroz Europu u dva tjedna
Ges kaže...
 ja sam uvijek sve davao za džabe a dok je on za pare snimao igrice svojim "prijateljima". glup ja, radim to i dan danas...

 

"Nema džabe ni u stare babe".

On je zel pare, ti prijateljstvo, nema potrebe polarizirati, svak je dobio kaj je štel.

Jedino nemrem baš povezati zake i danas snimaš igrice. Pa danas je bar lako dostupno i ne košta puno. Uz sezonske akcije sniženja znaju biti više nego dobra.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Teslom kroz Europu u dva tjedna
Jel se nekome čini da ovaj sliči na Snježanu Mehun, posvudušu, također poznatu poduzetnicu?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Teslom kroz Europu u dva tjedna
Saša i njegov auto. Već dugo nije iskakao iz paštete.

 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Teslom kroz Europu u dva tjedna

daj meni teslu pa ću napravit krug kroz afriku i nazad. 

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
online
Re: Teslom kroz Europu u dva tjedna
Sroljo the second kaže...
Ges kaže...
 ja sam uvijek sve davao za džabe a dok je on za pare snimao igrice svojim "prijateljima". glup ja, radim to i dan danas...

 

"Nema džabe ni u stare babe".

On je zel pare, ti prijateljstvo, nema potrebe polarizirati, svak je dobio kaj je štel.

Jedino nemrem baš povezati zake i danas snimaš igrice. Pa danas je bar lako dostupno i ne košta puno. Uz sezonske akcije sniženja znaju biti više nego dobra.

 

 

 nemreš povezat kad ti logika ne štima: danas to više nisu "igrice" već raznorazne druge usluge koje i dalje dijelim za džabe

 

no čitajući njegov "super" profil, dolazim do zaključka da je lik u stvari totalni negativac:do para je došao mešetarenjem a sad mešetari sa talentima, veli traži samo najbolje. super, on trgovac, traži samo najbolje da crnče za njega. baš bih volio vidjet jel te najbolje i plaća najbolje na tržištu.

i nisam ljubomoran na te što imaju para, pa i ja sam vrlo bogat čovjek (ne toliko u novcima koliko u kvaliteti života), već mi je pun Q veličanja takvih mešetara, "poduzetnika", kojekakvih psihopata tipa onaj ludi Jobs kojeg veičaju kao nekakvog gurua informatike a lik jedino što je znao je prodat, dakle marketing oliti laganje s ciljem povećanaj vrijednosti proizvoda. čak mu i u biografiji piše da je tlačio svoje zaposlenike koji su bili najbolji ali nisu bili najbolji prema njegovom ludom mišljenju. reče ona narodna: siromašni su ludi a bogati su ekscentrični. e pa svi ovi što jure za parama i to uspješno su redovito luđaci, ama baš svi i gadi mi se da mi iskaču iz svake paštete pa tako i kroz ovakve totalno nevezane članke, jer da je netko od nas anonimusa sa svojim el. autom odlučio isto, nitko nebi pisao o tome al kad ekscentrični luđak to odluči onda svi plješću i hvale ga

uostalom nikako mi nije jasno kako je baš on odabran za upravni odbor HZZO-a

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2016 23:32 (Ges).
7 godina
neaktivan
offline
Teslom kroz Europu u dva tjedna

Evo, ja da imam para da kupim Teslu kao on i da imam visak slobodnog vremena kao i on, i ja bi se isao vozikat po Europi...ali ovo kaj on radi je cista kopija "Bjorna Nilanda". Tko god prati "Teslu" znat ce tko je "Bjorn Niland".

 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Teslom kroz Europu u dva tjedna

Mogao je frenda Mateka nagovorit da mu se priključi u projekt s svojim autekom. 

 

Nego, baš bi bilo lijepo ako bi on na kraju tog "projekta" izronio detaljne podatke na web-u, u običnoj excel tablici ili bilo kako. Onak, od kud do kud je vozio, koliko vremena, prosječna brzina, promjena statusa baterije na relaciji, vrijeme stajanja radi punjenja, stajanje iz drugih razloga, možda još koju stvarčicu ako sam zaboravio. Pa onda uzet neki ekvivalentni auto dizel/benzin pa odradit istu stvar. Čisto da vidimo koliko su ti električni auti ograničavajući.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Teslom kroz Europu u dva tjedna
mystik kaže...

Mogao je frenda Mateka nagovorit da mu se priključi u projekt s svojim autekom. 

 

Nego, baš bi bilo lijepo ako bi on na kraju tog "projekta" izronio detaljne podatke na web-u, u običnoj excel tablici ili bilo kako. Onak, od kud do kud je vozio, koliko vremena, prosječna brzina, promjena statusa baterije na relaciji, vrijeme stajanja radi punjenja, stajanje iz drugih razloga, možda još koju stvarčicu ako sam zaboravio. Pa onda uzet neki ekvivalentni auto dizel/benzin pa odradit istu stvar. Čisto da vidimo koliko su ti električni auti ograničavajući.

 

Imaš ovdje tako nešto:

 

http://www.diyelectriccar.com/forums/showthread.php/tesla-distance-record-175842p2.html

 

 

Svi smo mi Mentalist.
10 godina
offline
Teslom kroz Europu u dva tjedna

Hm, kolko čovječe mržnje i negativizma, radi toga što čovjek radi ono što želi i u čemu je dobar.

Prva greška koju radite, je ta, da vi idite svoje probleme riješavati preko drugih uspješnih ljudi. Ako pričati kontra uspješnih i dalje bute neuspješni kao što ste bili.

Drugo stvar koja pogrešno radite, je ta, kaj idete arugementirati "da meni netko da".

Hm, tko ste vi da bi vam itko išta dao?

 

Ovaj čovjek se za sve što je uspio u životu, izborio sam. Sam je došao do svojih pozicija koje drži.

Nisu vam ovakvi projekti, državne jasle, pa da vas netko mora zaposliti, jer "imate vezu", a na realnom tržištu rada vrijediti kao običan najamni NKV radnik.

 

---

Dal, dosta sad o vama, onako niste bitni za ovaj članak....al, fakat ni jedan pozitivni komentar na ovaj članak. 

 

Ovo je zanimljiv projekt gdje je cilj sa elektromobilom pokazati da može isto tako može ekonomično putovati kao i sa autićem kaj ima motor sa unutarnji sagorijevanjem.

Mana električnih vozila je što imaju ograničenu autonomije baterije, pa njezino energiju valja optimalno trošiti, kako bi se moglo pravovaljano stići do stanica za punjenje...

...biti će zanimljivo ovo pratiti kada počne Tesla Tour kroz Europe. Baš me zanima kako će to sve izvesti.

Stoga, lajkam i pratim.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice