The Pirat Bay pred zatvaranjem?

poruka: 67
|
čitano: 21.247
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "The Pirat Bay pred zatvaranjem?".
16 godina
neaktivan
offline
The Pirat Bay pred zatvaranjem?

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEeeeeeeeeeeeeeeeeee!

http://www.metacafe.com/watch/1972097/how_to_behave_on_a_forum/
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Pirat Bay pred zatvaranjem?
dgigibao kaže...

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEeeeeeeeeeeeeeeeeee!

 
Uzalud, brate, uzalud...


Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće...
15 godina
neaktivan
offline
The Pirat Bay pred zatvaranjem?

Možda sam nedovoljno upućen, ali kako to da se još nitko nije sjetio tužit rapidshare?

...I put on my robe and a wizard hat...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
The Pirat Bay pred zatvaranjem?

Nitko to očito ne prati dovoljno, njima se sudi zbog reklamiranja na site-u, a za razmjenu torrenata im (zasad) ne mogu ništa.

Gigabyte GA-M52L-S3; AMD Athlon X2 7750; 4GB DDR2 800Mhz; ATI Radeon HD 4670 512 DDR3 Ram; 2x160 GB HDD Sata II
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
The Pirat Bay pred zatvaranjem?

Bas sam neki dan procitao to negdje drugdje, pogledam na Bugu, nema... al sad imaCool
Svasta je moguce, ali se nadam da ih nece zatvoriti...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Pirat Bay pred zatvaranjem?
pootzko kaže...

Možda sam nedovoljno upućen, ali kako to da se još nitko nije sjetio tužit rapidshare?

 Jer rapidshare miču i brišu sve kad im netko prigovori, a ovi - pa recimo pročitaj prijetnje i nijhove "uljudne odbijenice".
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
neaktivan
offline
RE: The Pirat Bay pred zatvaranjem?
pootzko kaže...

Možda sam nedovoljno upućen, ali kako to da se još nitko nije sjetio tužit rapidshare?

  Ovdje možeš pročitati kako sa Pirat Baya odgovaraju kompanijama koje ne žele da se njihovi proizvodi distribuiraju preko torenata.
 
Rapidshare linkove s datotekama na koje se netko žali odmah blokira, a ako se pokaže da se radi o sadržaju zaštićenom autorskim pravima ili drugom nelegalnom sadržaju, datoteke se brišu. Prilikom uploada za svaku datoteku se generira MD5-Hash na osnovu sadržaja datoteke. Čim ustanove da je MD5-Hash neke nove datoteke jednak onome neke koja je prije   bila blokirana i pobrisana, automatski je brišu. Također datoteke koje je postavio netko tko nije premium korisnik se po novom pravilu mogu maksimalno skinuti 10 puta, a nakon toga se automarski brišu.
15 godina
neaktivan
offline
The Pirat Bay pred zatvaranjem?

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!

zašto baš tpb?

tu sam skinuo 90 % torrenta.

ajoj!Plač

OS: Windows XP Professional Edition SP3,Windows 7 Ultimate Beta 1(Build 7000)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
The Pirat Bay pred zatvaranjem?

Doista bi trebali biti malo azurniji, ovo je novost od prije 2 dana. Ova dolje je aktualna

sto se tice samog sudenja:

http://www.thelocal.se/17640/20090217/

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
The Pirat Bay pred zatvaranjem?

Bezveze!

TPB je zakon, nema razloga za tužbu. Proizvođači igara i svega što se gore nalazi bi znatno manje gubili od piratskih kopija da je cjena njihovih proizvoda manja. Jer malo ljudi si može priuštit igre od cca. 400Kn i više... A da ne govorim dalje o ostalim stvarima, raznim alpikacijama, OS-ovima... itd.

Rekla je formalno: "Kako ću s tobom kad si pijan, i ne baš svježe obrijan?"
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
The Pirat Bay pred zatvaranjem?

Sve mi uzmite samo TPB neeeeeeeeeee.

Plač

 

add me xfire >>> razvaljot
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
The Pirat Bay pred zatvaranjem?

torrentfreak

 

koliko vidim tužba im već polako propada

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
The Pirat Bay pred zatvaranjem?

tpb je veoma dobar glupo mi je to što dižu optužnice ja mislim da će se oni na kraju izvući

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.2.2009 13:18 (I.Kk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
The Pirat Bay pred zatvaranjem?

Ali ako je optuzba: poticanje na koristenje nelegalnog sadrzaja (il tako nekako), onda bi prvi na sud trebali ic ljudi koji prave torrent klijente!

Sve je to skupa smjesno, torrenti su predobro osmisljeni da bi ih netko samo tako ubio!

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: The Pirat Bay pred zatvaranjem?
17RazoR71 kaže...

torrentfreak

 

koliko vidim tužba im već polako propada

 neka propadnu sve!
16 godina
offline
The Pirat Bay pred zatvaranjem?

činjenica je: ako razbiju TPB, isklijat će 100 novih torrent sajtova. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: The Pirat Bay pred zatvaranjem?

ahh kako sam znao...to se moglo i očekivat.....

neču nikad više pogoditi razrednicu papiričem u glavi i derati se headshout -:)
15 godina
neaktivan
offline
The Pirat Bay pred zatvaranjem?

Odbacit če tužbu,zato što se torrrenti nenalaze na TPB serverima.

Ne mogu im ništa,samo seru!

Da su svi bogati, nitko nebi krao!!!!!!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
The Pirat Bay pred zatvaranjem?

lol tek su ih sad zatvorili nakon toliko uploada...legende svaka im cast!!!

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
The Pirat Bay pred zatvaranjem?

Kakvih se sve gluposti covjek nece nacitat na ovim stranicama, jednostavno je nevjerojatno.

 

Osim sto ljudi koji poznaju Svedski zakon odavno vec govore da ce TPB vrlo vjerojatno pobjedit u parnici, danas je tuziteljska strana bila prinudjena odbacit 50% optuznice (i to one dijelove koje najvise terete TPB ekipu).

 

Tako da cuvajte vas sampanjac za kad dobijete nagradu kao najvece zutilo od casopisa u IT-u. Da ste u "lifestyle" grani, bili bi valjda na razini tene i ostalog smeca.

 

Kad je ono slijedeca BSA/ZAMP konferencija? Siguran sam da cete je puno detaljnije prenosit nego ove dezinformacije koje imate u vezi The Pirate Baya. Naravno, kako ameri kazu: "just follow the money".

Trolls are like broken clocks, they tell the truth two times a day, rest of the time they just talk rubbish. prosperouspoverty.blogspot.com
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
The Pirat Bay pred zatvaranjem?

ako se izvuku pirat bay ce postat toliko popularan...da ce bit na vrhuncu torenta

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Pirat Bay pred zatvaranjem?
ProsperousPoverty kaže...

"just follow the money".

 
To je sve, na koncu. Ostalo je osobna stvar koju prakticiramo na WC-u...


Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće...
15 godina
neaktivan
offline
RE: The Pirat Bay pred zatvaranjem?
Paolo2612 kaže...
pootzko kaže...

Možda sam nedovoljno upućen, ali kako to da se još nitko nije sjetio tužit rapidshare?

 Jer rapidshare miču i brišu sve kad im netko prigovori, a ovi - pa recimo pročitaj prijetnje i nijhove "uljudne odbijenice".
za odgovore koje TPB šalje na prijetnje znam i čitao sam ih i dobro se nasmijao, ali ne može ih tužit zato što 'nisu pristojni'. to nije osnova za tužbu.. jedino je osnova za to da budu drugima na zubu pa da se prvo njih pokuša maknut :D
i po meni RS prave 'veći' prekršaj nego TPB. možemo mi reć šta želimo, ali znamo za šta RS služi i šta se najviše na njega stavlja.. a to što u očima zakona glume nevinašca je opet druga priča.
mogli bi onda po nekoj logici podić i optužnice protiv googlea jer u njihovim rezultatima stoje torrent siteovi koji navode na ilegalne radnje. samim time onda i google potiče na ilegalne radnje...

cirkus. i što više prave prašine oko tih stvari i pokušavaju to ukinut, ostatak populacije će biti za još malo inventivniji i naći će novi način za širit podatke...
...I put on my robe and a wizard hat...
15 godina
offline
RE: The Pirat Bay pred zatvaranjem?
ParaNO1d kaže...

Bezveze!

TPB je zakon, nema razloga za tužbu. Proizvođači igara i svega što se gore nalazi bi znatno manje gubili od piratskih kopija da je cjena njihovih proizvoda manja. Jer malo ljudi si može priuštit igre od cca. 400Kn i više... A da ne govorim dalje o ostalim stvarima, raznim alpikacijama, OS-ovima... itd.

 Istina slažem se sa tobom da je igra jeftinija ja bi ju "možda" i kupio, ali pošto su skupe kao đavo onda ništa od toga.
A kad nebi postojali ti torenti, i kada bi svi mi morali kupovati sve te programe, ove glavonje koje ih izdaju bili bi bogati kao "Kralj Salamun"(npr. Bill Gates nebi imao milijarde nego bilijune), a mi bi bili u krizi još od davnina i još "siromašniji.
AMD 6000+ 3,1 GHz ATI Club 3D3850 512 ddr3 WD 640 GB , Maxtor 80 GB Chieftec 400 W 4 GB DDR2 1000GHz Muskin red line monitor LG FLATRON ez T710BH 17" (crt)
16 godina
offline
The Pirat Bay pred zatvaranjem?

Kako je to smiješno Cool

Horda odvjednika svih tih kompanija non-stop tuže, šalju prijetnje ...ovo, ono... a ne mogu im ništa. Genijalno. Mogu samo reći: ti odvjetnici su u banani  Smijeh

 

Practically before the trial is up and running, The Pirate Bay has achieved a major victory over the entertainment industry. On day two, the prosecutor has dropped half of the charges against the bittorrent website. The remaining charges are much lighter than the ones that have been dropped.

Prosecutor Håkan Roswall has removed all mentions of "complicity in the production of copyrighted material" from the charges, limiting them to "complicity to make (copyrighted material) available". In other words, the charges now only cover the .torrent files, instead of the material downloaded using those .torrent files. "A sensation," states Pirate Bay lawyer Per E. Samuelsson, "It is very rare that you win half the case after one and a half days and it is clear that the prosecutor has been deeply affected by what we said yesterday." 

It became clear during the proceedings that the prosecutors had little understanding of how bittorrent technology works. "This is a misunderstanding over the technology from the prosecutor's side. None of the downloads presented in the court can be proved to have been made from The Pirate Bay's tracker," Fredrik Nei of The Pirate Bay explained. "Technically these guys stand a head above police technicians and the prosecutor has not really understood how it works," Samuelson agreed. 

This is a major victory for the bittorrent website so early on in the trial.

A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.' Two atoms bump into each other. One says 'I think I lost an electron!' The other asks, 'Are you sure?', to which the first replies, 'I'm positive.'
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
The Pirat Bay pred zatvaranjem?

Kao što sam već jednom rekao : Jedino što će tužitelji s ovim postići je još veće povećanje popularnosti Pirate Bay-a.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17"; "Gravitacija je *učka"
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Pirat Bay pred zatvaranjem?

Ma ovo je ko mlacenje krtica u 9 rupa, uvijek izlaze koliko god tuako

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
15 godina
neaktivan
offline
RE: The Pirat Bay pred zatvaranjem?

Ma na njih se apliciraju švedski zakoni, koji su različiti od Američkih..

C2D e8400 | 4GB DDR2 @ 800MHz | Radeon HD4850 | CL X-FI ExtremeMusic Windows Vista & Windows 7
15 godina
neaktivan
offline
The Pirat Bay pred zatvaranjem?

jebga zato su tu isohunt i mininova

|^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@) [url=http://profile.xfire.com/inferno2912][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/inferno2912.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
The Pirat Bay pred zatvaranjem?
Instead of simply recommending that you sodomize yourself with a
retractable baton, let me recommend a specific model - the ASP 21". The
previous lawyers tried to use a cheaper brand, but it broke during the
action.

Koje legende
Once i rose above the noise and confusion,just get a glimpse beyond this illusion.I was souring ever higher but i flew too high.Though my eyes could see i still was a blind man,Tough my mind could think i still was a mad man.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice